Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    08:45-11:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Akční

    Bob Parr, známý jako Mr. Úžasný, býval jedním z největších světových superhrdinů a zachraňování světa bylo jeho denním chlebem. Svůj superoblek musel pověsit na hřebík…

  • poster
    11:30-13:05
    Nova Cinema
    Mimoni (2015)
    Animovaný / Dobrodružný

    Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná…

  • poster
    13:35-16:45
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Robert Redford a Meryl Streepová hrají hlavní role v tomto slavném filmu od oscarového režiséra Sydneyho Pollacka. Tento mistrně natočený a překrásně výpravný příběh…

  • poster
    16:45-18:15
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    V příběhu, který by se dal charakterizovat jako Podraz po česku, se mladý číšník Michal dostává do maléru, když je okraden o denní tržbu, kterou měl doručit do banky. Je…

  • poster
    17:15-18:45
    ČT2
    Alžírsko (TV film) (2015)
    Dokumentární

    Unikátní výprava Yanna Arthuse – Bertranda a Yazida Tiziho na sever Afriky... Nezapomenutelné putování tajuplnou zemí, která na severu sahá až ke Středozemnímu moři, ale…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    V lednu roku 2009 se svět stal svědkem „zázraku na řece Hudson", když kapitán „Sully" Sullenberger (Tom Hanks) nouzově přistál s poškozeným letadlem na ledových vodách…

  • poster
    20:00-21:50
    Nova Cinema
    Znamení čtyř (TV film) (2001)
    Mysteriózní

    Za známým detektivem Sherlockem Holmesem a jeho přítelem a kolegou doktorem Watsonem přichází slečna Mary Morstanová. Její otec byl za potlačování povstání původního…

  • poster
    20:00-21:35
    ČT2
    Dlouhý, široký a krátkozraký (divadelní záznam) (2006)
    Pohádka

    Stejně jako většina ostatních představení Divadla Járy Cimrmana, sestává Dlouhý, Široký a Krátkozraký ze dvou částí - odborné části (formou přednášky nebo kratších…

  • poster
    21:35-22:55
    ČT2
    Dokumentární

    Film přináší nový pohled a fakta o historii rodiny Baťových. Originálním a výsostně vizuálně silným způsobem vypráví o jejich průkopnictví a globálním významu metod,…

  • poster
    21:50-00:00
    Nova Cinema
    Western / Mysteriózní

    Do malého městečka v poušti přijíždí záhadný cizinec. Nikdo neví, co ho sem přivedlo - a to nevěstí nic dobrého. Mezi místními lidmi se začíná šířit strach a panika,…

  • poster
    00:00-02:20
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Akční

    Riddick (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli ocitá uprostřed nelítostného souboje. Jedině Riddick totiž…

  • poster
    02:20-04:15
    Nova Cinema
    Krimi / Thriller

    Detektiv Denzel Washington byl svědkem popravy brutálního vraha Reese. Záhy se však rozpoutá série vražd v naprosto stejném stylu. Je možné pátrat po zločinci, který už…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Comeback - Koprovka (epizoda) (2009)
    Komedie

    09:20

    Comeback - Narozzeniny (epizoda) (2009)
    Komedie

    09:55

    Specialisté - Fair Trade (epizoda) (2019) (S04E05)
    Krimi / Thriller

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Věk hraje roli (epizoda) (1995) (S04E14)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Druhá šance (epizoda) (2017) (S13E14)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Kensington (epizoda) (2005) (S02E20)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Noční nestvůry (epizoda) (2005) (S02E21)
    Krimi / Drama

    15:55

    Dr. House - Zpověď (epizoda) (2011) (S08E05)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:15

    Comeback - Rozzvod (epizoda) (2009)
    Komedie

    18:50

    Comeback - Prohozz (epizoda) (2009)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kriminálka Anděl - Jachtklub (epizoda) (2014) (S04E04)
    Krimi / Drama

    21:40

    Kriminálka Anděl - Krev a benzín (epizoda) (2014) (S04E05)
    Krimi / Drama

    23:00

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Agent (epizoda) (2017) (S04E03)
    Krimi / Drama

    23:55

    Dr. House - Zpověď (epizoda) (2011) (S08E05)
    Drama / Mysteriózní

    00:55

    Odložené případy - Kensington (epizoda) (2005) (S02E20)
    Krimi / Drama

    01:50

    Odložené případy - Noční nestvůry (epizoda) (2005) (S02E21)
    Krimi / Drama

    02:30

    Krok za krokem - Věk hraje roli (epizoda) (1995) (S04E14)
    Komedie / Rodinný

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Druhá šance (epizoda) (2017) (S13E14)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:20

    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)
    Talk-show / Reality-TV

    05:30

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:10

    Pirátova rodinka (TV seriál) (1999) (E8)
    Animovaný / Rodinný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:10

    M*A*S*H - Drahý otče (epizoda) (1972) (S01E12)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Edwina (epizoda) (1972) (S01E13)
    Komedie / Drama

    10:20

    Milostná rošáda (TV film) (1995)
    Romantický

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Dítě naděje (epizoda) (2000) (S09E09)
    Akční / Dobrodružný

    13:25

    Jake a Tlusťoch - Znovu se vrátí šťastné dny (epizoda) (1987) (S01E01)
    Krimi / Drama

    14:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E8)
    Krimi / Drama

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Země minulosti (epizoda) (2008) (S06E04)
    Akční / Komedie

    16:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Kateřina Veliká - Epizoda 9 (epizoda) (2015) (E09)
    Drama / Historický

    21:30

    Cesty z dluhů (TV pořad) (2020)
    Reality-TV

    22:00

    V.I.P. vraždy - Na falešnou notu (epizoda) (2016) (S01E11)
    Krimi / Thriller

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:25

    Námořní vyšetřovací služba - Země minulosti (epizoda) (2008) (S06E04)
    Akční / Komedie

    01:20

    Walker, Texas Ranger - Dítě naděje (epizoda) (2000) (S09E09)
    Akční / Dobrodružný

    02:20

    Jake a Tlusťoch - Znovu se vrátí šťastné dny (epizoda) (1987) (S01E01)
    Krimi / Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:30

  • 04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    09:45

    To je vražda, napsala - Smrt jde na děkovačku (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    10:35

    Záchranáři (TV seriál) (2003) (E4)
    Akční / Dobrodružný

    11:30

    13. komnata - 13. komnata Jana Rumla (epizoda) (2015)
    Dokumentární / Životopisný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi - Zachránění (epizoda) (2007) (S02E04)
    Komedie / Rodinný

    13:25

    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    14:20

    Hvězdy letí do století (TV pořad) (2005)
    Hudební

    15:15

    Panství Downton - Epizoda 6 (epizoda) (2011) (S02E06)
    Drama / Romantický

    16:10

    To je vražda, napsala - Síla hypnózy (epizoda) (1984)
    Drama / Komedie

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - The Rolling Stones (epizoda) (2012)
    Rodinný / Komedie

    21:05

    Nejlepší Bakaláři (TV seriál) (2012)
    Povídkový

    22:19

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:20

    Hop nebo trop - Pelech (epizoda) (2008) (S02E02)
    Komedie / Rodinný

    23:40

    Profesionálové - Šílenství Mickeyho Hamiltona (epizoda) (1979)
    Akční / Krimi

    00:35

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:10

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:05

    Hovory s delfíny (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Divoká Brazílie (TV seriál) (2014) (E2)
    Dokumentární

    09:25

    Po stopách třetího odboje (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    09:55

    Příběh Evropy (TV seriál) (2017) (E6)
    Dokumentární / Historický

    10:50

    Lvi - špionáž v brlohu (TV film) (2002)
    Dokumentární

    11:40

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    12:00

    Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    12:45

    Ilustrované fejetony Ludvíka Vaculíka (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    12:55

    Válečnice (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární / Historický

    13:45

    Ohromující mosty (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    14:35

    Život savců - Hlodavci (epizoda) (2002)
    Dokumentární

    15:30

    Dobrodružství do neznáma (TV seriál) (2019)
    Dokumentární

    16:20

    Barma – Rangún, Mandalaj a královská města (TV film) (2016)
    Dokumentární

    17:15

    Alžírsko (TV film) (2015)
    Dokumentární

    18:45

    O chytré kmotře lišce - Zkouška na hajného (epizoda) (1983)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Odchov mořských ryb (TV film) (2003)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:15

    Emoce a my (TV pořad) (2013) (E7)
    Dokumentární / Publicistický

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Dlouhý, široký a krátkozraký (divadelní záznam) (2006)
    Pohádka

    21:35

    Baťa, první globalista (2018)
    Dokumentární

    22:55

    Apokalypsa: 2. světová válka - Peklo (epizoda) (2009) (E06)
    Dokumentární / Válečný

    00:00

    Příběh služebnice - Ženská práce (epizoda) (2018) (S02E08)
    Drama / Sci-Fi

    00:50

    Příběh služebnice - Chytrá síla (epizoda) (2018) (S02E09)
    Drama / Sci-Fi

    01:45

    Hitlerův itinerář (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    02:40

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:05

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:15

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:40

    Folklorní výlety (TV pořad) (2013)
    Rodinný / Hudební

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    18:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    Stopy života - Derniéra II. (epizoda) (2015)
    Drama

    22:25

    Stopy života - Tatínek (epizoda) (2015)
    Drama

    23:30

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:10

    Apači (1973)
    Western

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:35

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:40

    Teleshopping

    05:10

    Alex a já (2018)
    Rodinný / Sportovní

    06:55

    Odložené případy - Spoušť (epizoda) (2005) (S02E18)
    Krimi / Drama

    07:50

    Odložené případy - Divné ovoce (epizoda) (2005) (S02E19)
    Krimi / Drama

    08:45

    Úžasňákovi (2004)
    Animovaný / Akční

    11:00

    Teleshopping

    11:30

    Mimoni (2015)
    Animovaný / Dobrodružný

    13:05

    Teleshopping

    13:35

    Vzpomínky na Afriku (1985)
    Drama / Romantický

    16:45

    Kamarád do deště (1988)
    Komedie / Krimi

    18:15

    Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)
    Drama / Životopisný

    20:00

    Znamení čtyř (TV film) (2001)
    Mysteriózní

    21:50

    Tulák z širých plání (1973)
    Western / Mysteriózní

    00:00

    Riddick: Kronika temna (2004)
    Sci-Fi / Akční

    02:20

    Anděl smrti (1998)
    Krimi / Thriller

    04:15

  • 04:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E23)
    Dokumentární / Reality-TV

    05:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:05

    Hvězdná brána - Nepřirozený výběr (epizoda) (2003) (S06E12)
    Akční / Dobrodružný

    08:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E26)
    Komedie / Reality-TV

    09:25

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013)
    Dokumentární / Sportovní

    10:30

    Hvězdná brána - Proměna (epizoda) (2003) (S06E16)
    Akční / Dobrodružný

    11:35

    Čundr v Africe - Epizoda 2 (epizoda) (2020) (E02)
    Dokumentární / Reality-TV

    12:10

    Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Tuleň s doutníkem (epizoda) (1978) (E03)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Futurama - Benderova hra 1/4 (epizoda) (2009) (S05E09)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Svatého Valentýna (epizoda) (1993) (S04E15)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Homer na suchu (epizoda) (1993) (S04E16)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Homer - spása Springfieldu (epizoda) (1993) (S04E17)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Simpsonovi - Tak takhle to dopadlo (epizoda) (1993) (S04E18)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Teorie velkého třesku - Revokace darování (epizoda) (2019) (S12E15)
    Komedie / Romantický

    15:40

    Futurama - Benderova hra 2/4 (epizoda) (2009) (S05E10)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    Hvězdná brána - Prozrazené tajemství (epizoda) (2003) (S06E17)
    Akční / Dobrodružný

    17:00

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Nastrčená osoba (epizoda) (1993) (S04E19)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Hadobijecký den (epizoda) (1993) (S04E20)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Marge za mřížemi (epizoda) (1993) (S04E21)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Šáša Krusty je zrušen - Šáša Krusty má padáka (epizoda) (1993) (S04E22)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Simpsonovi - Dřevorubání (epizoda) (2019) (S31E06)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    Teorie velkého třesku - Hraní s celebritami (epizoda) (2019) (S12E16)
    Komedie / Romantický

    21:10

    Teorie velkého třesku - Nástrahy konkurence (epizoda) (2019) (S12E17)
    Komedie / Romantický

    21:30

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E26)
    Komedie / Reality-TV

    23:30

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:15

    American Crime Story - Třetí oběť (epizoda) (2018) (S02E03)
    Krimi / Drama

    01:15

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E24)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:15

    American Crime Story - Třetí oběť (epizoda) (2018) (S02E03)
    Krimi / Drama

    03:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E24)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:35

  • 04:55

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:25

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E9)
    Telenovela / Drama

    07:45

    Modrý kód - Takový pěkný virálek (epizoda) (2019) (S04E33)
    Drama / Romantický

    09:20

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E66)
    Romantický / Drama

    10:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Velvet (TV seriál) (2014) (E90)
    Drama / Romantický

    12:20

    Kolotoč života (TV film) (1994)
    Romantický

    14:15

    Ranč Heartland - Vyjít ze stínu (epizoda) (2018) (S11E12)
    Drama / Rodinný

    15:10

    Ranč Heartland - Třídní sraz (epizoda) (2018) (S11E13)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E2)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E3)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S2E11)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S2E12)
    Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Vítr naděje (TV film) (1997)
    Drama / Romantický

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E91)
    Drama / Romantický

    22:55

    Obchoďák - Skladba pro Vandu (epizoda) (2012) (E14)
    Drama / Komedie

    00:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S2E11)
    Drama

    01:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S2E12)
    Drama

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E45)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E139)
    Telenovela / Drama

    04:00