Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:05-07:50
    Nova Cinema
    V hlavě (2015)
    Animovaný / Fantasy

    Období dospívání může být velice komplikované, a Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém Středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému…

  • poster
    07:50-10:45
    Nova Cinema
    Nezlomný (2014)
    Válečný / Životopisný

    Jako malý kluk byl Louis pěkný sígr, jeho výhodou bylo, že před následky svých činů dokázal skoro vždycky utéct. Toho si všiml jeho starší bratr Pete, kterého napadlo,…

  • poster
    11:20-14:45
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že na něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř…

  • poster
    14:20-15:55
    ČT1
    Krimi / Komedie

    Na zámku Ronov se odehrává český detektivní snímek, jemuž nechybí lehce komické ladění, dané zejména postavami vyšetřovatelů několikanásobného zločinu. Vše se točí kolem…

  • poster
    15:20-17:30
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a…

  • poster
    17:30-20:00
    Nova Cinema
    Everest (2015)
    Dobrodružný / Drama

    Everest v režii Baltasara Kormákura rekapituluje jednu z nejtragičtějších expedic, při které majestátní masív poslal svým vyzyvatelům mrazivé varování. Píše se polovina…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Ztracená paměť může být pro G. Davisovou smrtelně nebezpečná! Přesvědčí se o tom v okamžiku, kdy jí někdo usiluje o život. Režisérova manželka hraje učitelku, která trpí…

  • poster
    21:50-00:00
    ČT2
    Drama / Romantický

    Poslední tango v Paříži je doposud nejodvážnější a nejucelenější Bertolucciho dílo, mladistvé a zároveň vyspělé, překvapivé vnitřní zralostí a formální vytříbeností,…

  • poster
    22:25-00:35
    Nova Cinema
    Vesnice (2004)
    Mysteriózní / Drama

    Na první pohled působí tato vesnice jako krásné a klidné místo. Její obyvatelé žijí harmonickým životem v téměř idylickém prostředí. Úzce spjatou komunitu však neustále…

  • poster
    00:35-03:10
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Jon Baker (Dax Shepard) a Frank "Ponch" Poncherello (Michael Peňa) zrovna vstoupili do řad kalifornské dálniční policie. Každý ovšem z jiného důvodu. Baker je životem…

  • poster
    03:10-04:55
    Nova Cinema
    Robin Hood (1973)
    Animovaný / Dobrodružný

    I po smrti svého zakladatele si Studio Walta Disneyho snažilo udržet svůj náskok na poli animace a v pravidelných intervalech vyrábět celovečerní animované filmy pro…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3895)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Maily ze záhrobí (epizoda) (2019) (S03E01)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:35

    Ordinace v růžové zahradě - Otec číslo jedna (epizoda) (2018) (S13E43)
    Rodinný / Drama

    14:00

    Odložené případy - Spravedlnost (epizoda) (2007) (S05E10)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Rodina (epizoda) (2007) (S05E11)
    Krimi / Drama

    15:55

    Castle na zabití - Bílý kůň (epizoda) (2009) (S02E01)
    Krimi / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3896)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Velký pád (epizoda) (2020) (S05E04)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Tři ženy (epizoda) (2019) (S04E14)
    Krimi / Thriller

    23:20

    Castle na zabití - Bílý kůň (epizoda) (2009) (S02E01)
    Krimi / Komedie

    00:15

    Odložené případy - Spravedlnost (epizoda) (2007) (S05E10)
    Krimi / Drama

    01:10

    Odložené případy - Rodina (epizoda) (2007) (S05E11)
    Krimi / Drama

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Otec číslo jedna (epizoda) (2018) (S13E43)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:55

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E9)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:05

    M*A*S*H - Jaro (epizoda) (1974) (S03E06)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Kontrola (epizoda) (1974) (S03E07)
    Komedie / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně (TV film) (2000)
    Drama / Romantický

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Noc gladiátora (epizoda) (1993) (S02E10)
    Akční / Dobrodružný

    13:25

    Jake a Tlusťoch - To mi nemohou vzít (epizoda) (1989) (S02E08)
    Krimi / Drama

    14:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E12)
    Krimi / Drama

    15:25

    Námořní vyšetřovací služba - Bez proudu (epizoda) (2009) (S07E08)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Sestřičky Modrý kód - Setrvalý stav (epizoda) (2020) (E08)
    Drama / Romantický

    21:35

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:40

    Hudson a Rex - Sekta (epizoda) (2019) (S01E12)
    Drama / Krimi

    23:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:45

    Námořní vyšetřovací služba - Bez proudu (epizoda) (2009) (S07E08)
    Akční / Komedie

    01:40

    Walker, Texas Ranger - Noc gladiátora (epizoda) (1993) (S02E10)
    Akční / Dobrodružný

    02:40

    Jake a Tlusťoch - To mi nemohou vzít (epizoda) (1989) (S02E08)
    Krimi / Drama

    03:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:15

  • 04:20

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:45

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:10

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 3 (epizoda) (2019) (S04E03)
    Drama / Životopisný

    09:55

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:30

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Bakaláři - Aero 30 (epizoda) (1974)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:20

    Nahá pastýřka (1966)
    Krimi / Komedie

    15:55

    To je vražda, napsala - Dokonalý zásah (epizoda) (1986)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Projev předsedy vlády Andreje Babiše (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:10

    Labyrint - Epizoda 2 (epizoda) (2015) (S01E02)
    Krimi / Drama

    21:10

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:49

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:50

    Já, Mattoni - Vídeňské líbánky (epizoda) (2016)
    Životopisný / Drama

    22:45

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:15

    Kriminalista - Temné tajemství (epizoda) (2007)
    Krimi

    00:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:45

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:25

    Úžasné hotely (TV seriál) (2017) (S2E3)
    Dokumentární

    05:20

    Co Čech, to chovatel - Dům plný strašidel (epizoda) (2020) (E03)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Macao, město mnoha tváří (TV film) (2018)
    Dokumentární

    09:55

    Nedotčený ráj: Rusko (TV film) (2018)
    Dokumentární

    10:40

    Jižní Pacifik - Oceán ostrovů (epizoda) (2009)
    Dokumentární

    11:35

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:30

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:00

    UčíTelka (TV pořad) (2020)
    Naučný / Rodinný

    13:45

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1322)
    Dokumentární / Publicistický

    14:00

    Příběhy moderní medicíny – genová terapie na prahu nové éry (TV film) (2020)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:20

    1944: Spojenecké bombardování Le Havru (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    15:20

    Úžasné hotely (TV seriál) (2017) (S2E4)
    Dokumentární

    16:10

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:40

    Letecké katastrofy - Zlověstné ticho (epizoda) (2016)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Tresty v Čechách - Šimon Abeles (epizoda) (2020) (E03)
    Dokumentární / Historický

    17:55

    Obří dopravní uzly (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    18:45

    Hurvínek vzduchoplavcem - Hurvínek a robot (epizoda) (1997)
    Loutkový / Rodinný

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:25

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Starověké říše (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    Obří dopravní uzly (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    21:50

    Poslední tango v Paříži (1972)
    Drama / Romantický

    00:00

    Osamělá holubice - Návrat (epizoda) (1989) (E04)
    Drama / Western

    01:30

    01:55

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:25

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    02:35

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    02:55

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:20

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:50

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:15

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:55

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:10

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:35

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:55

    Rodinné vztahy (TV seriál) (2018)
    Drama

    23:55

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:40

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:15

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:20

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:35

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:10

    Teleshopping

    04:45

    Císařovy nové šaty (TV film) (2010)
    Rodinný / Pohádka

    06:05

    V hlavě (2015)
    Animovaný / Fantasy

    07:50

    Nezlomný (2014)
    Válečný / Životopisný

    10:45

    Teleshopping

    11:20

    Temný rytíř povstal (2012)
    Akční / Krimi

    14:45

    Teleshopping

    15:20

    Jack a obři (2013)
    Fantasy / Dobrodružný

    17:30

    Everest (2015)
    Dobrodružný / Drama

    20:00

    Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)
    Akční / Thriller

    22:25

    Vesnice (2004)
    Mysteriózní / Drama

    00:35

    CHIPS: Bláznivá hlídka (2017)
    Akční / Krimi

    03:10

    Robin Hood (1973)
    Animovaný / Dobrodružný

    04:55

  • 04:00

    Prcek - Prckovi v patách (epizoda) (2018) (S03E06)
    Drama / Krimi

    04:55

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E16)
    Komedie / Reality-TV

    08:40

    Flash - Flash versus Arrow (epizoda) (2014) (S01E08)
    Akční / Dobrodružný

    09:35

    Flash - Muž ve žlutém kostýmu (epizoda) (2014) (S01E09)
    Akční / Dobrodružný

    10:25

    Hvězdná brána - Občan Joe (epizoda) (2005) (S08E15)
    Akční / Dobrodružný

    11:20

    Hvězdná brána - Poslední boj, část první (epizoda) (2005) (S08E16)
    Akční / Dobrodružný

    12:25

    Futurama - Na měsíc a dál (epizoda) (1999) (S01E02)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Nejlepší přítel robota (epizoda) (1999) (S01E03)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Bart se nevzdává (epizoda) (1999) (S10E11)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Sportovní neděle (epizoda) (1999) (S10E12)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Homer - Maxi Obr (epizoda) (1999) (S10E13)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Mor na Amora (epizoda) (1999) (S10E14)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Poslední boj, část druhá (epizoda) (2005) (S08E17)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Osobní záležitosti (epizoda) (2005) (S08E18)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Marná vesmírné lásky snaha (epizoda) (1999) (S01E04)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Útěk z planety robotů (epizoda) (1999) (S01E05)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Plastický Vočko (epizoda) (2000) (S11E16)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Nebárt se budoucnosti (epizoda) (2000) (S11E17)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Čas vína a bědování (epizoda) (2000) (S11E18)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Zabij krokodýla a uteč (epizoda) (2000) (S11E19)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Pohřbeni zaživa (epizoda) (1978) (E09)
    Animovaný / Komedie

    21:15

    Teorie velkého třesku - Gatesova excitace (epizoda) (2018) (S11E18)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:25

    7 pádů Honzy Dědka (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    23:35

    Flash - Pomsta lotrů (epizoda) (2015) (S01E10)
    Akční / Dobrodružný

    00:40

    Simpsonovi - Plastický Vočko (epizoda) (2000) (S11E16)
    Animovaný / Komedie

    01:10

    Simpsonovi - Nebárt se budoucnosti (epizoda) (2000) (S11E17)
    Animovaný / Komedie

    01:40

    Simpsonovi - Čas vína a bědování (epizoda) (2000) (S11E18)
    Animovaný / Komedie

    02:10

    Simpsonovi - Zabij krokodýla a uteč (epizoda) (2000) (S11E19)
    Animovaný / Komedie

    02:40

    Futurama - Marná vesmírné lásky snaha (epizoda) (1999) (S01E04)
    Animovaný / Komedie

    03:00

    Futurama - Útěk z planety robotů (epizoda) (1999) (S01E05)
    Animovaný / Komedie

    03:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E16)
    Komedie / Reality-TV

    04:30

  • 04:00

    Spoutaná láska (TV seriál) (2019) (E40)
    Romantický / Historický

    05:10

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E50)
    Telenovela / Drama

    08:00

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:15

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E107)
    Romantický / Drama

    10:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:15

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Uhranutá mysl (2014)
    Životopisný / Krimi

    14:15

    Gilmorova děvčata - To jsou nitky, Pinnocchio (epizoda) (2003) (S03E22)
    Drama / Rodinný

    15:15

    Gilmorova děvčata - Společenský tanec a italské sušenky (epizoda) (2003) (S04E01)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E84)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E85)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E3)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E4)
    Drama

    20:00

    Pobřeží snů (TV film) (2001)
    Romantický / Drama

    21:55

    Spoutaná láska (TV seriál) (2019) (E41)
    Romantický / Historický

    22:55

    Obchoďák - Už tě nechci vidět (epizoda) (2012) (E23)
    Drama / Komedie

    00:10

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E3)
    Drama

    01:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E4)
    Drama

    02:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E86)
    Telenovela / Drama

    03:05

    Ranč Heartland - Coming Home (epizoda) (2007) (S01E01)
    Drama / Rodinný

    04:05