Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    10:50-12:55
    Nova Cinema
    Komedie / Rodinný

    Film o pohádkové princezně (Amy Adams) z minulosti, kterou zlá královna (Susan Sarandon) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s…

  • poster
    13:35-15:35
    Nova Cinema
    Fantasy / Akční

    Dlouhá léta udivoval starý řezbář, pan Meacham (Robert Redford), děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích severozápadního pobřeží…

  • poster
    14:15-16:00
    ČT1
    Strach (1963)
    Krimi

    Na silnici u pohraničního městečka přejede automobil jedné noci úmyslně mladého muže. V mrtvém poznají místní jednoho ze studentů, který tam byl před časem na brigádě.…

  • poster
    21:50-23:55
    Nova Cinema
    Fantasy / Komedie

    Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:25

    Novashopping

    08:40

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3902)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Ty se chceš rozejít? (epizoda) (2020) (S16E10)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:35

    Ordinace v růžové zahradě - Férová nabídka (epizoda) (2018) (S13E49)
    Rodinný / Drama

    14:00

    Odložené případy - Bruslařka (epizoda) (2008) (S06E04)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Propustka na břeh (epizoda) (2008) (S06E05)
    Krimi / Drama

    15:55

    Castle na zabití - Labutí píseň (epizoda) (2009) (S02E07)
    Krimi / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3903)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    21:40

    Malé lásky (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    22:50

    Karel Gott - Zůstanu svůj (TV film) (2019)
    Dokumentární / Hudební

    00:05

    Castle na zabití - Labutí píseň (epizoda) (2009) (S02E07)
    Krimi / Komedie

    01:00

    Odložené případy - Bruslařka (epizoda) (2008) (S06E04)
    Krimi / Drama

    01:55

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Naruby (epizoda) (2018) (S05E02)
    Krimi / Drama

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Férová nabídka (epizoda) (2018) (S13E49)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:25

    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)
    Talk-show / Reality-TV

    05:35

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E18)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:25

    M*A*S*H - Bombardovaní (epizoda) (1975) (S03E15)
    Komedie / Drama

    10:00

    M*A*S*H - Nástěnka (epizoda) (1975) (S03E16)
    Komedie / Drama

    10:30

    Rosamunde Pilcher: Ráj snů (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Marnotratný syn (epizoda) (1994) (S02E16)
    Akční / Dobrodružný

    13:25

    Jake a Tlusťoch - Jak dnes v noci vypadáš (epizoda) (1989) (S03E04)
    Krimi / Drama

    14:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E18)
    Krimi / Drama

    15:25

    Námořní vyšetřovací služba - Maškaráda (epizoda) (2010) (S07E14)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Sestřičky Modrý kód - Víkendová akce (epizoda) (2020) (E11)
    Drama / Romantický

    21:35

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:45

    Polda - Šikana (epizoda) (2018) (S03E07)
    Krimi / Komedie

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Námořní vyšetřovací služba - Maškaráda (epizoda) (2010) (S07E14)
    Akční / Komedie

    01:50

    Walker, Texas Ranger - Marnotratný syn (epizoda) (1994) (S02E16)
    Akční / Dobrodružný

    02:50

    Jake a Tlusťoch - Jak dnes v noci vypadáš (epizoda) (1989) (S03E04)
    Krimi / Drama

    03:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:25

  • 04:45

    Milovníci vína - Toskánsko (epizoda) (2020) (E04)
    Dokumentární

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Nevyřízené účty (epizoda) (1986)
    Drama / Komedie

    09:50

    A máte nás, holky, v hrsti (TV film) (1980)
    Komedie

    10:35

    Vyprávěj - Milénium (epizoda) (2013)
    Rodinný / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Bakaláři - Žhářka (epizoda) (1982)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:15

    Strach (1963)
    Krimi

    16:00

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Četnické humoresky - Čest rodu (epizoda) (2003) (S02E05)
    Komedie / Krimi

    21:35

    Hercule Poirot - Nástrahy zubařského křesla (epizoda) (1992)
    Krimi / Drama

    23:19

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:20

    Komici na jedničku (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Komedie

    00:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:40

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:15

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:10

    Nehasit! Hořím! (TV seriál) (2001)
    Dokumentární

    04:30

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    05:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:30

    Na cestě - Na cestě po Dubaji (epizoda) (2010)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Korsika, středomořská kráska (TV film) (2019)
    Dokumentární

    09:55

    Kočičí dětství (TV film) (2015)
    Dokumentární

    10:45

    Gulag, sovětská historie (TV seriál) (2019)
    Dokumentární / Historický

    11:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:10

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    12:40

    Putování za písničkou (TV pořad) (2008)
    Hudební

    13:10

    Evropské zámky a paláce (TV seriál) (2012) (E4)
    Dokumentární

    14:05

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    14:15

    Zasvěcení (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    14:40

    Sto divů světa (TV seriál) (2014) (E6)
    Dokumentární

    15:35

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    16:00

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    16:30

    Nejúžasnější koncertní sál světa (TV film) (2017)
    Dokumentární

    17:20

    Mé jméno je prostata (TV film) (2020)
    Dokumentární

    18:15

    18:45

    Bob a Bobek - králíci z klobouku - U pumpy (epizoda) (1979)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:20

    Co by kdyby (TV seriál) (2012) (E9)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Jáva, duše Indonésie (TV film) (2019)
    Dokumentární

    21:00

    Na cestě - Na cestě po Tahiti (epizoda) (2013)
    Dokumentární

    21:30

    Po jedné stopě - Po hřebenech Vysokého Atlasu (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Road movie

    21:55

    Letecké katastrofy - Kolize na Tenerife (epizoda) (2016)
    Dokumentární / Drama

    22:45

    Evropské zámky a paláce (TV seriál) (2012) (E5)
    Dokumentární

    23:40

    Gomora - La fine del giorno (epizoda) (2016) (S02E12)
    Krimi / Drama

    00:25

    Hříšnice - Part V (epizoda) (2017) (S01E05)
    Drama / Mysteriózní

    01:05

    Válka nad zákopy (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární / Drama

    01:55

    Legendy kriminalistiky - Torzo (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Krimi

    02:30

    Nezávislé světy (TV film) (2006)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:55

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:25

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:40

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:45

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:50

    Nebezpečné vztahy - Seznamka (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    23:45

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:20

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:00

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:15

    Teleshopping

    04:45

    Královská romance (TV film) (2018)
    Romantický

    06:30

    Odložené případy - To pravé povolání (epizoda) (2008) (S06E02)
    Krimi / Drama

    07:25

    Odložené případy - Středeční ženy (epizoda) (2008) (S06E03)
    Krimi / Drama

    08:20

    Sabrina (TV film) (1996)
    Komedie / Rodinný

    10:15

    Teleshopping

    10:50

    Kouzelná romance (2007)
    Komedie / Rodinný

    12:55

    Teleshopping

    13:35

    Můj kamarád drak (2016)
    Fantasy / Akční

    15:35

    Konec básníků v Čechách (1993)
    Komedie / Romantický

    17:50

    Babovřesky 2 (2014)
    Komedie

    20:00

    Rande v Římě (2010)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Smrt jí sluší (1992)
    Fantasy / Komedie

    23:55

    Osamělý mstitel (2003)
    Akční / Thriller

    02:05

    Nenarození (2009)
    Horor / Mysteriózní

    04:50

  • 04:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S9E7)
    Komedie / Reality-TV

    05:30

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E25)
    Komedie / Reality-TV

    08:40

    Flash - Atomový muž (epizoda) (2015) (S01E13)
    Akční / Dobrodružný

    09:35

    Flash - Rozdělení (epizoda) (2015) (S01E14)
    Akční / Dobrodružný

    10:25

    Hvězdná brána - Prototyp (epizoda) (2005) (S09E09)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Čtvrtý jezdec apokalypsy, část první (epizoda) (2005) (S09E10)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - To menší zlo (epizoda) (2000) (S02E06)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Zuřící Bender (epizoda) (2000) (S02E08)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Příběh dvou Springfieldů (epizoda) (2000) (S12E02)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Napravení šíleného klauna (epizoda) (2000) (S12E03)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Líza na větvi (epizoda) (2000) (S12E04)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Homer versus důstojnost (epizoda) (2000) (S12E05)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Čtvrtý jezdec apokalypsy, část druhá (epizoda) (2006) (S09E11)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Paralelní vzpomínky (epizoda) (2006) (S09E12)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - O původu kyklopů (epizoda) (2000) (S02E09)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Ve spárech byrokracie (epizoda) (2000) (S02E11)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Sdrátovaná čelist (epizoda) (2002) (S13E09)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Napůl slušný návrh (epizoda) (2002) (S13E10)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Srdci neporučíš (epizoda) (2002) (S13E11)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Poslední pistolník na Západě (epizoda) (2002) (S13E12)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:25

    Teorie velkého třesku - Manželský kompromis (epizoda) (2018) (S12E01)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:45

    Orange Is the New Black - Podraz mě jednou (epizoda) (2013) (S01E12)
    Drama / Komedie

    00:00

    Flash - Není čas (epizoda) (2015) (S01E15)
    Akční / Dobrodružný

    00:55

    Simpsonovi - Sdrátovaná čelist (epizoda) (2002) (S13E09)
    Animovaný / Komedie

    01:25

    Simpsonovi - Napůl slušný návrh (epizoda) (2002) (S13E10)
    Animovaný / Komedie

    01:55

    Simpsonovi - Srdci neporučíš (epizoda) (2002) (S13E11)
    Animovaný / Komedie

    02:25

    Simpsonovi - Poslední pistolník na Západě (epizoda) (2002) (S13E12)
    Animovaný / Komedie

    02:55

    Futurama - O původu kyklopů (epizoda) (2000) (S02E09)
    Animovaný / Komedie

    03:25

    Futurama - Ve spárech byrokracie (epizoda) (2000) (S02E11)
    Animovaný / Komedie

    03:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E25)
    Komedie / Reality-TV

    04:55

  • 04:55

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:35

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E59)
    Telenovela / Drama

    07:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:10

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E116)
    Romantický / Drama

    10:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti (TV film) (2001)
    Drama / Romantický

    14:15

    Gilmorova děvčata - Tik, tik, tik, bum! (epizoda) (2004) (S04E18)
    Drama / Rodinný

    15:10

    Gilmorova děvčata - Další rána (epizoda) (2004) (S04E19)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E102)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E103)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E5)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Padající hvězda (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E2)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Slunečná - Poctivá novinařina (epizoda) (2020) (S02E11)
    Komedie / Romantický

    00:10

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E5)
    Drama

    01:10

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Drama

    02:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E95)
    Telenovela / Drama

    03:05

    Ranč Heartland - Born to Run (epizoda) (2008) (S01E10)
    Drama / Rodinný

    04:00