Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:00-07:50
    Nova Cinema
    Komedie

    Producent Bobby Bowfinger dobře ví, co pořádný trhák potřebuje - skutečnou a lákavou hvězdu v hlavní roli. A je pro svůj nový projekt připraven udělat cokoliv, aby…

  • poster
    06:00-07:35
    HBO3
    Dokumentární

    Tento poučný dokumentární film zkoumá v době sociálních médií rostoucí fenomén tzv. fake news ve Spojených státech i to, jak dezinformace, konspirační teorie a falešné…

  • poster
    07:35-09:30
    HBO3
    Drama / Sci-Fi

    Dívka (Anna Pniowsky) a její otec (Casey Affleck) putují ve snímku zasazeném do dystopické společnosti neutěšenou krajinou deset let poté, co následkem neznámé choroby…

  • poster
    09:30-11:40
    HBO3
    Akční / Dobrodružný

    Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se…

  • poster
    11:25-13:15
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Vzhůru do oblak je příběh o 78letém prodejci balónků Carlovi Fredricksenovi, který si konečně splní celoživotní sen o dobrodružstvích, když na svůj domek přiváže tisíce…

  • poster
    12:15-14:20
    HBO3
    Drama / Životopisný

    Teprve dvaadvacetiletý mladík v černém baretu a přiléhavém tmavém obleku sedí na palubě letadla letícího z Petrohradu do Paříže. Píše se rok 1961 a Rudolf Nureyev, člen…

  • poster
    13:45-15:55
    Nova Cinema
    Katastrofický / Drama

    Silný příběh filmu Nic nás nerozdělí je založen na skutečné události jedné rodiny, která v roce 2004 přežila úder ničivé vlny tsunami v Indickém oceánu. Manželé Henry …

  • poster
    14:20-16:15
    HBO3
    Favoritka (2018)
    Drama / Komedie

    Na začátku 18. století vládne Velké Británii královna Anna (Olivia Colman), poslední z rodu Stuartovců, která se do historie zapsala spíše neslavně. Je plachá a…

  • poster
    15:55-18:10
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Sci-Fi

    Může být napravený padouch vůbec ještě zábavný? Když vypráví pohádky na dobrou noc? Když se bojí o nevinnost své nejstarší dcery? Když už nechce vůbec nic ukrást? Gru…

  • poster
    20:00-21:50
    Nova Cinema
    Enid (TV film) (2009)
    Drama / Životopisný

    Enid Blytonová začala svým bratrům vyprávět příběhy, které se staly únikem z bezútěšných vztahů v rodině, kterou následně otec opustil. Během učitelského působení po 1.…

  • poster
    20:15-22:25
    Prima
    Western / Dobrodružný

    Tragický konec udatného náčelníka Apačů ve třetí části klasické indiánky natočené na motivy románů Karla Maye. Přestože se Vinnetou snaží dodržovat dohody s americkou…

  • poster
    21:50-00:05
    Nova Cinema
    Odpad (2014)
    Drama / Thriller

    Hrdiny filmu Odpad jsou tři kluci, jejichž domovem je centrální skládka v brazilském Riu. Každý den ji prohledávají v naději, že najdou něco, co jim alespoň na chvíli…

  • poster
    22:00-23:45
    ČT2
    Papilio (1986)
    Drama

    František Cepek je mladík z prosté rodiny. Vystudoval reálku a chystal se na techniku, když přišla okupace. Musel nastoupit jako pomocný dělník v továrně. Tam se setkává…

  • poster
    00:05-01:55
    Nova Cinema
    Drama / Sci-Fi

    Robert Neville je sice špičkový vědec, ale ani on nedokázal zabránit šíření nebezpečného viru, který byl vyvinut lidmi a nedá se léčit. Neville je z neznámého důvodu…

TV program - pondělí 24.8.

  • 07:35

    Světlo mého života (2019)
    Drama / Sci-Fi

    09:30

    Spider-Man: Daleko od domova (2019)
    Akční / Dobrodružný

    11:40

    John Oliver: Co týden dal a vzal (TV pořad) (2014) (S7E21)
    Komedie / Talk-show

    12:15

    Bílá vrána (2018)
    Drama / Životopisný

    14:20

    Favoritka (2018)
    Drama / Komedie

    16:15

    Podfukářky (2019)
    Komedie

    17:50

    Zpřítomnělí - Epizoda 3 (epizoda) (2019) (E03)
    Drama / Sci-Fi

    18:40

    Doma (Polsko) (TV seriál) (2020)
    Povídkový

    21:00

    Lovecraftova země - Whitey's on the Moon (epizoda) (2020) (E02)
    Drama / Fantasy

    22:00

    Love Life - Danny Two Phones (epizoda) (2020) (E03)
    Komedie / Romantický

    22:30

    Tak či onak - Distrito Malasaña (epizoda) (2020) (E03)
    Komedie

    23:05

    Deadwood (TV film) (2019)
    Western

    00:55

    Národ pod tlakem (2019)
    Dokumentární

    02:05

    Lovecraftova země - Whitey's on the Moon (epizoda) (2020) (E02)
    Drama / Fantasy

    03:05

    Love Life - Danny Two Phones (epizoda) (2020) (E03)
    Komedie / Romantický

    03:35

    Tak či onak - Distrito Malasaña (epizoda) (2020) (E03)
    Komedie

    04:10

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3875)
    Drama / Komedie

    09:45

    Policie Modrava - Sestřička (epizoda) (2017) (S02E05)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Vypráskaný večírek (epizoda) (1995) (S04E23)
    Komedie / Rodinný

    12:45

    Ordinace v růžové zahradě - Rodinná terapie (epizoda) (2017) (S13E23)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Azyl (epizoda) (2006) (S03E15)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Jedna noc (epizoda) (2006) (S03E16)
    Krimi / Drama

    15:55

    Dr. House - Láska je slepá (epizoda) (2012) (S08E14)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3876)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Motýl (epizoda) (2019) (S04E09)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Bažina (epizoda) (2019) (S04E10)
    Krimi / Thriller

    22:20

    23:15

    Dr. House - Láska je slepá (epizoda) (2012) (S08E14)
    Drama / Mysteriózní

    00:15

    Odložené případy - Azyl (epizoda) (2006) (S03E15)
    Krimi / Drama

    01:10

    Odložené případy - Jedna noc (epizoda) (2006) (S03E16)
    Krimi / Drama

    01:50

    02:30

    Krok za krokem - Vypráskaný večírek (epizoda) (1995) (S04E23)
    Komedie / Rodinný

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Rodinná terapie (epizoda) (2017) (S13E23)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:05

    Druhá světová válka: Cena říše (TV seriál) (2015) (E13)
    Dokumentární / Historický

    05:15

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:10

    Psí život (TV seriál) (1997) (E7)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:10

    M*A*S*H - Charlie o páté (epizoda) (1973) (S02E02)
    Komedie / Drama

    09:50

    Rosamunde Pilcherová: Rozervaná srdce (TV film) (2000)
    Drama / Romantický

    11:50

    Walker, Texas Ranger - Legendy kickboxingu (epizoda) (2001) (S09E18)
    Akční / Dobrodružný

    12:45

    Jake a Tlusťoch - Veselé Vánoce (epizoda) (1987) (S01E11)
    Krimi / Drama

    13:50

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E17)
    Krimi / Drama

    14:50

    Námořní vyšetřovací služba - Padlý pták (epizoda) (2009) (S06E13)
    Akční / Komedie

    15:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    16:45

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:10

    Slunečná - Boj o vodu (epizoda) (2020) (S02E03)
    Komedie / Romantický

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Vinnetou - Poslední výstřel (1965)
    Western / Dobrodružný

    22:25

    Hudson a Rex - Rychlý Eddie (epizoda) (2019) (S01E08)
    Drama / Krimi

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:20

    Námořní vyšetřovací služba - Padlý pták (epizoda) (2009) (S06E13)
    Akční / Komedie

    01:20

    Walker, Texas Ranger - Legendy kickboxingu (epizoda) (2001) (S09E18)
    Akční / Dobrodružný

    02:15

    Jake a Tlusťoch - Veselé Vánoce (epizoda) (1987) (S01E11)
    Krimi / Drama

    03:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:25

  • 04:05

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    04:30

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:55

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Vražda v oáze (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:45

    Bakaláři - Milostné dopisy (epizoda) (1972)
    Komedie / Krátkometrážní

    10:00

    Začátkem září se dalo do deště (TV film) (1978)
    Drama

    11:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi - Zlomená srdce (epizoda) (2007) (S02E13)
    Komedie / Rodinný

    13:25

    Pohádky z lesa - Jak se přece jenom svatba konala (epizoda) (2001) (E07)
    Pohádka

    13:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    14:25

    Jsou hvězdy, které nehasnou (TV pořad) (2002)
    Hudební

    15:25

    To je vražda, napsala - Pohřeb na padesáté míli (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    16:10

    To je vražda, napsala - Zámožné vdovy (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Ztracená brána - Epizoda 2 (epizoda) (2012) (E02)
    Krimi / Mysteriózní

    21:20

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:04

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:05

    Occamova břitva (TV film) (2012)
    Thriller

    23:30

    Kriminalista - Mimo kontrolu (epizoda) (2007)
    Krimi

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:30

    Domov můj - Epizoda 2 (epizoda) (2017)
    Dokumentární

    05:00

    Dálky a hlubiny Karla Prokopa (TV film) (2007)
    Dokumentární / Životopisný

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Úžasný Grand Canyon (TV film) (2008)
    Dokumentární

    09:30

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    09:40

    10:25

    Zázračná planeta - Mělká moře (epizoda) (2006)
    Dokumentární / Dobrodružný

    11:15

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1318)
    Dokumentární / Publicistický

    11:30

    Výjimečné projekty (TV seriál) (2018) (E8)
    Dokumentární

    12:20

    Ilustrované fejetony Ludvíka Vaculíka (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    12:30

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (S2E9)
    Dokumentární

    13:00

    Emoce a my (TV pořad) (2013) (E9)
    Dokumentární / Publicistický

    13:30

    Nový domov Švýcarsko (TV film) (2018)
    Dokumentární

    14:25

    Pugam, město tisíců chrámů (TV film) (2016)
    Dokumentární

    15:20

    Letecké katastrofy - Beze stop (epizoda) (2013)
    Dokumentární / Drama

    16:05

    Rafale: Přísně tajný letoun (TV film) (2016)
    Dokumentární

    17:00

    Nejpodivnější na světě (TV seriál) (2012) (E8)
    Dokumentární

    17:50

    Sto divů světa (TV seriál) (2014) (E1)
    Dokumentární

    18:45

    O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi (TV seriál) (1978)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    19:25

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Výchova dívek v Čechách (1997)
    Komedie / Romantický

    22:00

    Papilio (1986)
    Drama

    23:45

    Generál Patton (TV seriál) (2009)
    Dokumentární / Historický

    00:30

    1968: Rozdrcení Pražského jara (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    00:55

    Chrám z popela zdvižený (2017)
    Dokumentární

    01:35

    Plíživá kontrarevoluce v Semilech 1968 (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:05

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    02:20

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:25

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:45

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:10

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    03:25

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    03:45

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    18:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    Čechovi (TV seriál) (2019) (E9)
    Drama / Rodinný

    22:20

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:35

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:10

    Jack – Zabiják obrů (2013)
    Akční / Fantasy

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:35

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:30

    Teleshopping

    06:00

    Trhák pana Bowfingera (1999)
    Komedie

    07:50

    Kocour v botách (TV film) (2009)
    Fantasy / Pohádka

    09:05

    Milenci z pizzerie (TV film) (2005)
    Rodinný / Romantický

    10:55

    Teleshopping

    11:25

    Vzhůru do oblak (2009)
    Animovaný / Dobrodružný

    13:15

    Teleshopping

    13:45

    Nic nás nerozdělí (2012)
    Katastrofický / Drama

    15:55

    Doctor Strange (2016)
    Akční / Dobrodružný

    18:10

    Já, padouch 2 (2013)
    Animovaný / Sci-Fi

    20:00

    Enid (TV film) (2009)
    Drama / Životopisný

    21:50

    Odpad (2014)
    Drama / Thriller

    00:05

    Já, legenda (2007)
    Drama / Sci-Fi

    01:55

    Čarodějnice (2015)
    Horor / Mysteriózní

    05:10

  • 04:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E12)
    Komedie / Reality-TV

    05:30

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:55

    Hvězdná brána - Proroctví (epizoda) (2003) (S06E21)
    Akční / Dobrodružný

    07:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E13)
    Komedie / Reality-TV

    09:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:20

    Hvězdná brána - Křehká rovnováha (epizoda) (2003) (S07E03)
    Akční / Dobrodružný

    11:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:25

    Futurama - Číslo pět nežije (epizoda) (2010) (S06E06)
    Animovaný / Komedie

    12:55

    Simpsonovi - Springfieldská spojka (epizoda) (1995) (S06E23)
    Animovaný / Komedie

    13:25

    Simpsonovi - Trojský citron (epizoda) (1995) (S06E24)
    Animovaný / Komedie

    13:55

    Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (epizoda) (1995) (S06E25)
    Animovaný / Komedie

    14:25

    Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (epizoda) (1995) (S07E01)
    Animovaný / Komedie

    14:55

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:25

    Futurama - Lepší později než pozdě (epizoda) (2010) (S06E07)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    Hvězdná brána - Orpheus (epizoda) (2003) (S07E04)
    Akční / Dobrodružný

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Radioaktivní muž (epizoda) (1995) (S07E02)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Domove, sladký domove (epizoda) (1995) (S07E03)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Bart prodává duši (epizoda) (1995) (S07E04)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Líza vegetariánkou (epizoda) (1995) (S07E05)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Čundr v Africe - Epizoda 4 (epizoda) (2020) (E04)
    Dokumentární / Reality-TV

    20:50

    Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Z deště pod okap (epizoda) (1978) (E05)
    Animovaný / Komedie

    21:25

    Teorie velkého třesku - Akceptace nabídky k sňatku (epizoda) (2017) (S11E01)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:40

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E13)
    Komedie / Reality-TV

    00:00

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:50

    American Horror Story - Maminka (epizoda) (2015) (S05E03)
    Drama / Horor

    01:55

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E33)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:55

    American Horror Story - Maminka (epizoda) (2015) (S05E03)
    Drama / Horor

    04:00

  • 04:45

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:35

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E22)
    Telenovela / Drama

    07:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:10

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E79)
    Romantický / Drama

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Ztracené vzpomínky (TV film) (2016)
    Mysteriózní / Thriller

    14:10

    Gilmorova děvčata - Roryin ples (epizoda) (2000) (S01E09)
    Drama / Rodinný

    15:10

    Gilmorova děvčata - Odpuštění (epizoda) (2000) (S01E10)
    Drama / Rodinný

    16:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E28)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E29)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S4E6)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S4E7)
    Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Čas poznání (TV film) (2000)
    Drama / Romantický

    21:55

    Spoutaná láska (TV seriál) (2019) (E13)
    Romantický / Historický

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S4E6)
    Drama

    01:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S4E7)
    Drama

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E58)
    Telenovela / Drama

    02:55

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E152)
    Telenovela / Drama

    03:55

    Spoutaná láska (TV seriál) (2019) (E13)
    Romantický / Historický

    05:00