Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:35-07:35
    Nova Cinema
    Rodinný / Drama

    Když ho postavíš, splní se ti to. Tato slova inspirují farmáře z Iowy Raye Kinsella (Kevin Costner), aby se vydal vstříc SNU, na který již dlouhá léta myslí. Povzbuzován…

  • poster
    06:00-07:50
    Cinemax
    Drama / Historický

    Tento dobový milostný příběh, který se odehrává ve Finsku mezi lety 1945 a 1952, poukazuje na to, jak významnou úlohu sehrály ženy při obnově země během války i po ní.…

  • poster
    09:35-11:10
    Cinemax
    Komedie / Romantický

    Sestry Stratfordovy jsou jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu zbožňují všichni kluci ze školy, ale její starší sestra Kat má pověst nesnesitelné dračice.…

  • poster
    11:10-13:15
    Cinemax
    Životopisný / Historický

    Pohled do světa oslnivé leč pomíjivé filmové slávy odkrývá i její odvrácenou tvář - aféry, korupci a nevyřešené záhady. Jednu z nich – údajnou sebevraždu úspěšného…

  • poster
    13:15-14:50
    Cinemax
    Pauza (2018)
    Drama / Psychologický

    Elpida je žena v domácnosti, uvězněná v manželství bez lásky s bezcitným, despotickým mužem, který nebere žádný ohled na její city a potřeby. Její jednotvárný život se…

  • poster
    13:35-16:05
    Nova Cinema
    Hudební / Životopisný

    Z dílny režiséra Clinta Eastwooda přichází příběh čtveřice mladíků z chudinské čtvrti New Jersey, kteří společně stvořili hudební ikonu 60. let, rockovou skupinu Frankie…

  • poster
    17:55-20:00
    Nova Cinema
    Jack (1996)
    Komedie / Drama

    Už při Jackově porodu bylo jasné, že se jedná o mimořádné dítě. Dva měsíce těhotenství mu stačily a zprvu zaskočeným lékařům trvalo jen chvíli, než odhalili zdrcující…

  • poster
    18:30-20:00
    Cinemax
    Sami sebou (2018)
    Drama

    Když se zasloužilá drag queen Jackie Collinsová v tomto prvním queerovém filmu plodného mladého britského režiséra Jamieho Pattersona dozví, že jí zbývá měsíc a půl…

  • poster
    20:00-21:45
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    V novém animovaném dobrodružství z produkce studia Walta Disney se vydáme do nádherné krajiny v severozápadní Americe, kde se odehrává příběh chlapce Kenaie. Jeho život…

  • poster
    20:15-22:45
    Prima Cool
    Sci-Fi / Thriller

    Po léta byla realita překrucována, fakta manipulována a pravda skrývána. Teď přichází Mulder a Scullyová, agenti FBI, aby poskládali celou skládačku v jeden celek a…

  • poster
    21:45-00:15
    Nova Cinema
    Drama / Krimi

    Jimmy Marcus (Sean Penn), Sean Devine (Kevin Bacon) a Dave Boyle (Tim Robbins) jsou přáteli už od dětství. Jejich poslední setkání však není příjemné. Sean v roli…

  • poster
    23:35-01:10
    ČT2
    Horor / Thriller

    Do zdánlivě opuštěné chaty v horách se uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a…

  • poster
    23:35-01:10
    Cinemax
    Drama

    Dvaasedmdesátiletý obchodník s uměním Olavi se chystá odejít do důchodu. Člověk, který vždy upřednostňoval své podnikání a umění před vším ostatním – dokonce i před…

  • poster
    01:10-02:35
    Cinemax
    Vakuum (2017)
    Drama

    Uprostřed příprav oslavy pětatřicátého výročí svatby je Meredith šokována zjištěním, že je HIV pozitivní. Jediný, od koho se mohla nakazit, je její manžel André.…

  • poster
    01:55-04:50
    Nova Cinema
    Drama / Sportovní

    Oscarový Paul Newman v americkém filmu z prostředí kulečníkového hazardu. Vyhrávat prachy je lepší než je vydělávat.Zestárlý biliárový šampion Eddie Felson už dávno…

TV program - pátek 2.10.

  • 04:30

    Pozor na gorilu (2019)
    Komedie

    06:00

    Země nadějí (2018)
    Drama / Historický

    07:50

    Bratři (2017)
    Drama

    09:35

    Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)
    Komedie / Romantický

    11:10

    Hollywoodland (2006)
    Životopisný / Historický

    13:15

    Pauza (2018)
    Drama / Psychologický

    14:50

    Hora (2018)
    Drama

    16:45

    Bratři (2017)
    Drama

    18:30

    Sami sebou (2018)
    Drama

    20:00

    Gloria Bell (2018)
    Drama / Romantický

    21:45

    Chata (2019)
    Drama / Horor

    23:35

    Autor neznámý (2018)
    Drama

    01:10

    Vakuum (2017)
    Drama

    02:35

    Vymazána (2018)
    Drama

    04:05

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3904)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Srdeční příhody (epizoda) (2020) (S16E11)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Série 5 (série) (1995)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Musíš se s tím smířit (epizoda) (2018) (S13E51)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Trojí ohrožení (epizoda) (2008) (S06E08)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Děvče z magazínu (epizoda) (2008) (S06E09)
    Krimi / Drama

    16:00

    Castle na zabití - Miluj mě k smrti (epizoda) (2009) (S02E09)
    Krimi / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3905)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Policie Modrava - Milenec z Churáňova (epizoda) (2019) (S03E03)
    Krimi / Drama

    21:30

    Dáma a Král - Ať žije král (epizoda) (2018) (S03E02)
    Krimi / Drama

    22:50

    Dáma a Král - Jak svět přichází o doktory (epizoda) (2018) (S03E03)
    Krimi / Drama

    00:05

    Castle na zabití - Miluj mě k smrti (epizoda) (2009) (S02E09)
    Krimi / Komedie

    00:55

    Odložené případy - Jeden malý krůček pro lidstvo (epizoda) (2008) (S06E07)
    Krimi / Drama

    01:40

    Odložené případy - Trojí ohrožení (epizoda) (2008) (S06E08)
    Krimi / Drama

    02:20

    Krok za krokem - Série 5 (série) (1995)
    Komedie / Rodinný

    03:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Musíš se s tím smířit (epizoda) (2018) (S13E51)
    Rodinný / Drama

    04:50

  • 04:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:45

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E20)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:05

    M*A*S*H - Konzultant (epizoda) (1975) (S03E17)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Domácí vězení (epizoda) (1975) (S03E18)
    Komedie / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Plamen lásky (TV film) (2003)
    Romantický / Drama

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Nebezpečné vidiny (epizoda) (1994) (S02E18)
    Akční / Dobrodružný

    13:25

    Jake a Tlusťoch - Všechno záleží na tobě (epizoda) (1989) (S03E06)
    Krimi / Drama

    14:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E20)
    Krimi / Drama

    15:25

    Námořní vyšetřovací služba - Den matek (epizoda) (2010) (S07E16)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Zábavný / Soutěžní

    21:55

    Černá punčocha (1986)
    Drama / Krimi

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Námořní vyšetřovací služba - Den matek (epizoda) (2010) (S07E16)
    Akční / Komedie

    01:50

    Walker, Texas Ranger - Nebezpečné vidiny (epizoda) (1994) (S02E18)
    Akční / Dobrodružný

    02:50

    Jake a Tlusťoch - Všechno záleží na tobě (epizoda) (1989) (S03E06)
    Krimi / Drama

    03:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:25

  • 04:45

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Krvavý sendvič (epizoda) (1986)
    Drama / Komedie

    09:45

    Panství Downton - Epizoda 2 (epizoda) (2013) (S04E02)
    Drama / Romantický

    10:35

    Můžeš mi odpustit? (TV film) (1981)
    Komedie / Krátkometrážní

    10:50

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Osudná smyčka (TV film) (1967)
    Krimi

    15:05

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:35

    Příběhy slavných - Tak akorát (epizoda) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Četnické humoresky - Návrat (epizoda) (2003) (S02E06)
    Komedie / Krimi

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Profesionálové - Cowley v úzkých (epizoda) (1980)
    Akční / Krimi

    23:25

    Film o filmu Bábovky (TV film) (2020)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    23:40

    Osudná smyčka (TV film) (1967)
    Krimi

    00:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:10

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:55

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:25

  • 04:10

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:50

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    09:55

    Rozluštěné poklady - Archa úmluvy (epizoda) (2014)
    Dokumentární

    10:45

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    10:50

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    11:05

    Občan Havel - Kandidát, Dusno (2009)
    Dokumentární

    12:05

    Tajemství divočiny (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    12:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:00

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:05

    Do světa se Celine Cousteau (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    14:00

    Boeing 787 Dreamliner (TV film) (2017)
    Dokumentární

    14:55

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    15:40

    Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (TV seriál) (2016) (S2E4)
    Dokumentární / Historický

    16:25

    Krajem Čingischána po řece Orchon (TV film) (2018)
    Dokumentární

    17:10

    Návraty k divočině - Národní park Podyjí (epizoda) (2011) (E05)
    Dokumentární

    17:35

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    18:05

    Co Čech, to chovatel - Chovatelská superstar (epizoda) (2020) (E05)
    Dokumentární

    18:15

    Po jedné stopě - Po hřebenech Vysokého Atlasu (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Road movie

    18:45

    Bob a Bobek - králíci z klobouku - Na stavbě (epizoda) (1979)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    19:25

    Co by kdyby (TV seriál) (2012) (E10)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Sedm světů, jedna planeta - Asie (epizoda) (2019) (E02)
    Dokumentární

    21:00

    Medicejové - Svatý stolec (epizoda) (2019) (S03E05)
    Drama / Životopisný

    21:55

    Příběh služebnice - Hrdinka (epizoda) (2019) (S03E09)
    Drama / Sci-Fi

    22:45

    Příběh služebnice - Svědci (epizoda) (2019) (S03E10)
    Drama / Sci-Fi

    23:35

    Chata v horách (2012)
    Horor / Thriller

    01:10

    Apokalypsa: 1. světová válka - Peklo (epizoda) (2014) (E03)
    Dokumentární / Válečný

    02:05

    Legendy kriminalistiky - Dodávka (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Krimi

    02:35

    Třikrát za život (TV film) (2006)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    03:05

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:30

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:55

    Videoatlas naší přírody (TV seriál) (2002)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:40

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    To byl náš hit (TV pořad) (2011)
    Hudební / Soutěžní

    23:00

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:05

    Tajemství pouze služební (2016)
    Drama / Povídkový

    01:20

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:55

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:00

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:55

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:05

    Teleshopping

    05:35

    Hřiště snů (1989)
    Rodinný / Drama

    07:35

    Odložené případy - Autosalon (epizoda) (2008) (S06E06)
    Krimi / Drama

    08:30

    Odložené případy - Jeden malý krůček pro lidstvo (epizoda) (2008) (S06E07)
    Krimi / Drama

    09:25

    DC Super Hero Girls: Legendy Atlantidy (2018)
    Animovaný / Dobrodružný

    10:50

    Teleshopping

    11:20

    Rande v Římě (2010)
    Komedie / Romantický

    13:00

    Teleshopping

    13:35

    Jersey Boys (2014)
    Hudební / Životopisný

    16:05

    Země ztracených (2009)
    Dobrodružný / Komedie

    17:55

    Jack (1996)
    Komedie / Drama

    20:00

    Medvědí bratři (2003)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:45

    Tajemná řeka (2003)
    Drama / Krimi

    00:15

    Sezóna zabíjení (2013)
    Thriller / Drama

    01:55

    Barva peněz (1986)
    Drama / Sportovní

    04:50

  • 04:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E1)
    Komedie / Reality-TV

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E27)
    Komedie / Reality-TV

    08:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    09:30

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    09:55

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    10:25

    Hvězdná brána - Rezonanční efekt (epizoda) (2006) (S09E13)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Síla vůle (epizoda) (2006) (S09E14)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - To je on, můj klon (epizoda) (2000) (S02E10)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Bájné město Atlanta (epizoda) (2000) (S02E12)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Marge a mukl (epizoda) (2001) (S12E10)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Náhlá srdeční příhoda (epizoda) (2001) (S12E11)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Bratrovražedný tenis (epizoda) (2001) (S12E12)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Den spratka (epizoda) (2001) (S12E13)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Satelit (epizoda) (2006) (S09E15)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Narušená síť (epizoda) (2006) (S09E16)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Mafián Bender (epizoda) (2000) (S02E13)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Trable s Poplíky (epizoda) (2000) (S02E15)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Na pranýři (epizoda) (2002) (S13E17)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Jsem cholerik, ale léčím se (epizoda) (2002) (S13E18)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Záletník Apu (epizoda) (2002) (S13E19)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Malá vysokoškolačka (epizoda) (2002) (S13E20)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Akta X - Film (1998)
    Sci-Fi / Thriller

    22:45

    Hybrid (TV film) (2007)
    Sci-Fi / Thriller

    00:40

    Simpsonovi - Na pranýři (epizoda) (2002) (S13E17)
    Animovaný / Komedie

    01:10

    Simpsonovi - Jsem cholerik, ale léčím se (epizoda) (2002) (S13E18)
    Animovaný / Komedie

    01:40

    Simpsonovi - Záletník Apu (epizoda) (2002) (S13E19)
    Animovaný / Komedie

    02:05

    Simpsonovi - Malá vysokoškolačka (epizoda) (2002) (S13E20)
    Animovaný / Komedie

    02:35

    Futurama - Mafián Bender (epizoda) (2000) (S02E13)
    Animovaný / Komedie

    02:55

    Futurama - Trable s Poplíky (epizoda) (2000) (S02E15)
    Animovaný / Komedie

    03:25

    Na schovávanou - Krysař (epizoda) (2019) (E05)
    Krimi / Drama

    04:30

  • 04:00

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E3)
    Drama / Mysteriózní

    05:10

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E61)
    Telenovela / Drama

    08:00

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:20

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E118)
    Romantický / Drama

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:30

    Rosamunde Pilcher: Ráj snů (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    14:25

    Gilmorova děvčata - Generálka (epizoda) (2004) (S04E22)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Gilmorova děvčata - Láska si nevybírá (epizoda) (2004) (S05E01)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E106)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E107)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E9)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E10)
    Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Očima lásky (TV film) (2002)
    Romantický

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E4)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Slunečná - Indiánské odpoledne (epizoda) (2020) (S02E12)
    Komedie / Romantický

    00:15

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E9)
    Drama

    01:15

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E10)
    Drama

    02:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E97)
    Telenovela / Drama

    03:10

    Ranč Heartland - Rising From Ashes (epizoda) (2008) (S01E12)
    Drama / Rodinný

    04:10