Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    13:25-15:20
    Nova Cinema
    Komedie / Rodinný

    Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s…

  • poster
    15:20-18:10
    Nova Cinema
    Drama / Sportovní

    Vyrůstal ve špatné čtvrti, od dětství měl problémy s policií a nakonec byl nespravedlivě odsouzen k trojnásobnému doživotnímu trestu. Rubin Carter (Denzel Washington),…

  • poster
    15:40-17:05
    ČT2
    Dokumentární

    Země našich západních sousedů se potýká s dědictvím rozděleného a opět sjednoceného státu, využívá supermoderní technologie a uchovává své tradice... V čase mezi…

  • poster
    22:05-23:50
    ČT2
    Konfident (2012)
    Drama / Komedie

    Hrdina filmu Konfident Adam pracuje po absolvování základní vojenské služby jako dispečer na sportovním letišti poblíž někdejší západní hranice Československa, kde…

  • poster
    23:55-02:20
    Nova Cinema
    J. Edgar (2011)
    Životopisný / Drama

    Skutečný příběh Johna Edgara Hoovera, zakladatele FBI, který této americké instituci vládl pevnou rukou téměř 40 let... Píše se rok 1919, prvním šéfem Edgara je na…

TV program - středa 22.8.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3497)
    Drama / Komedie

    09:45

    Kriminálka Anděl - Krása bolí (epizoda) (2012) (S03E15)

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Dívčí kapela (epizoda) (1992) (S01E17)

    12:50

    15:00

    15:55

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3498)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kriminálka Anděl - Únos (epizoda) (2014) (S04E01)

    21:40

    Kriminálka Anděl - Bláznivá smrt (epizoda) (2014) (S04E02)

    00:00

    Beze stopy - Cizinec (epizoda) (2006) (S04E15)

    01:45

    02:25

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:00

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    06:20

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998) (E5)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E24)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Jetelín - Záchranná mise (epizoda) (2016) (E40)

    07:50

    M*A*S*H - Děti (epizoda) (1975) (S04E09)

    08:40

    09:20

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    10:25

    Inga Lindström: Čas na lásku (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Metal Road (2017) (S5E10)
    Krátkometrážní / Dokumentární

    13:30

    Poslední polda - Hon začíná (epizoda) (2013) (S04E01)

    14:30

    Komisař Rex - Smrt v muzeu (epizoda) (1996) (S03E03)

    15:30

    Komisař Rex - Vražedná vášeň (epizoda) (1996) (S03E04)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Vraždy ve Stratfordu (TV seriál) (2018) (E9)
    Komedie / Drama

    21:20

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:25

    Polda - Hvězda nad Prahou (epizoda) (2016) (S01E08)

    23:35

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:35

    Jetelín - Mučedník módy (epizoda) (2016) (E41)

    00:55

    Komisař Rex - Smrt v muzeu (epizoda) (1996) (S03E03)

    02:00

    Komisař Rex - Vražedná vášeň (epizoda) (1996) (S03E04)

    03:00

    Poslední polda - Hon začíná (epizoda) (2013) (S04E01)

    04:00

  • 05:00

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Velké sedlo - Nebezpečí (epizoda) (1986) (E08)

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    10:40

    Pohádka z šafránové louky (TV film) (1980)
    Pohádka

    11:15

    Jak se mele babí hněv (TV film) (1986)
    Pohádka

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    13:55

    Rytíř (TV film) (1986)
    Krátkometrážní

    15:50

    Televizní legendy (TV pořad) (2013)
    Talk-show / Komedie

    17:00

    13. komnata - 13. komnata Kamily Moučkové (epizoda) (2006)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    21:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:00

    Columbo - Vražda podle knihy (epizoda) (1971)
    Krimi / Drama

    23:15

    Taggart: Chladné čtení (TV film) (2009)
    Krimi / Drama

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:05

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:30

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    01:35

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    01:55

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:25

  • 04:05

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    04:35

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:45

    Brno 1969 (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:10

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (E5)
    Dokumentární

    05:35

    Bohemia Incognita (TV pořad) (2013)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Krajinou Mont Blancu (TV film) (2016)
    Dokumentární

    09:25

    Přírodní mikrosvěty (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    09:55

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway (TV film) (1995)
    Dokumentární / Válečný

    10:55

    Hezky od podlahy (TV pořad) (2001)
    Hudební

    11:30

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    11:35

    Okupace 1968 (2018) (E1)
    Dokumentární

    12:00

    Okupace 1968 (2018) (E2)
    Dokumentární

    12:30

    Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých (TV seriál) (2011) (E8)
    Dokumentární

    12:50

    Michail Gorbačov (TV film) (2011)
    Dokumentární

    13:45

    Šílený svět studené války (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Historický

    14:45

    Krajiny sezónních zázraků (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    15:40

    Jeden den v Německu (2015)
    Dokumentární

    17:05

    Nový domov Švýcarsko (TV film) (2018)
    Dokumentární

    18:00

    Okupace 1968 (2018) (E3)
    Dokumentární

    18:25

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    18:45

    O skřítku Racochejlovi (TV seriál) (1997)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Nejpodivnější na světě (TV seriál) (2012) (E7)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Skryté zločiny osmašedesátého (TV film) (2008)
    Dokumentární

    21:05

    1968mm (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární / Historický

    22:05

    Konfident (2012)
    Drama / Komedie

    23:50

    Tisíc chutí ulice (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    00:35

    Městečko otrávené CIA? (TV film) (2015)
    Dokumentární

    01:35

    Most - Epizoda 7 (epizoda) (2015)

    03:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:15

  • 04:50

    Extrémní sporty (TV seriál) (2014) (E4)
    Dokumentární / Sportovní

    05:35

    Animáček

    05:55

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    07:15

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    11:15

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    12:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    Rodinné vztahy (TV seriál) (2018)
    Drama

    22:25

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:30

    Inga Lindström: Dotek něhy (TV film) (2016)
    Drama / Romantický

    01:30

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E73)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 04:45

    Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)
    Komedie / Rodinný

    06:05

    06:55

    07:45

    Vzpomínky - About Face (epizoda) (2016) (S04E11)

    08:35

    Vzpomínky - Bad Company (epizoda) (2016) (S04E12)

    09:30

    Vzpomínky - Paranoid Android (epizoda) (2016) (S04E13)

    10:25

    Teleshopping

    10:50

    Hostitel (2013)
    Sci-Fi / Thriller

    13:05

    Teleshopping

    13:25

    Kouzelná romance (2007)
    Komedie / Rodinný

    15:20

    Hurikán v ringu (1999)
    Drama / Sportovní

    18:10

    2Bobule (2009)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Koktejl (1988)
    Romantický / Drama

    22:10

    Maminčin mazánek (2007)
    Komedie

    23:55

    J. Edgar (2011)
    Životopisný / Drama

    02:20

    Šibenice (2015)
    Horor / Thriller

    04:10

  • 06:10

    Bylo, nebylo - Tam, kde létají modří ptáčci (epizoda) (2017) (S06E18)
    Fantasy / Dobrodružný

    07:30

    Hvězdná brána - Při výkonu služby (epizoda) (1998) (S02E02)

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E11)
    Komedie / Reality-TV

    11:00

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013) (E8)
    Dokumentární / Sportovní

    12:10

    Futurama - Zbouchnutej (epizoda) (2003) (S04E01)

    12:40

    Simpsonovi - Napravení šíleného klauna (epizoda) (2000) (S12E03)

    13:10

    Simpsonovi - Líza na větvi (epizoda) (2000) (S12E04)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    Simpsonovi - Homer versus důstojnost (epizoda) (2000) (S12E05)

    14:15

    14:45

    15:10

    15:40

    Futurama - Temný raubíř (epizoda) (2003) (S04E04)

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E12)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Podfuk za všechny prachy (epizoda) (2000) (S12E07)

    18:45

    Simpsonovi - Skinnerova zkouška sněhem (epizoda) (2000) (S12E08)

    19:15

    Simpsonovi - Homr (epizoda) (2001) (S12E09)

    19:45

    Simpsonovi - Marge a mukl (epizoda) (2001) (S12E10)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    NCIS: Los Angeles - Boj zblízka (epizoda) (2010) (S01E19)

    21:20

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E12)
    Komedie / Reality-TV

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:50

    Killjoys: Vesmírní lovci - Miluju Lucy (epizoda) (2016) (S02E06)

    01:45

    Poslední chlap na Zemi - Cvrčci (epizoda) (2015) (S02E05)

    02:05

    Killjoys: Vesmírní lovci - Miluju Lucy (epizoda) (2016) (S02E06)

    03:10

    Poslední chlap na Zemi - Cvrčci (epizoda) (2015) (S02E05)

    03:40

    Bylo, nebylo - Tam, kde létají modří ptáčci (epizoda) (2017) (S06E18)
    Fantasy / Dobrodružný

    06:25

  • 04:35

    Jsem do tebe blázen - Prsten (epizoda) (1994) (S02E24)

    06:15

    Jsem do tebe blázen - Výroční bilance (epizoda) (1994) (S02E25)

    06:45

    Jsem do tebe blázen - Nespavost (epizoda) (1994) (S02E23)

    07:30

    Chůva k pohledání - Imaginary Friend (epizoda) (1993) (S01E07)

    08:10

    Chůva k pohledání - Christmas Episode (epizoda) (1993) (S01E08)

    08:55

    Přístav - Bicykl (epizoda) (2015) (S01E08)

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E59)
    Telenovela / Drama

    13:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E60)
    Telenovela / Drama

    14:00

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S9E2)
    Drama / Rodinný

    15:10

    Chůva k pohledání - Personal Business (epizoda) (1993) (S01E09)

    15:40

    Chůva k pohledání - The Nanny-in-Law (epizoda) (1994) (S01E10)

    16:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E61)
    Telenovela / Drama

    17:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E62)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E8)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E9)
    Drama

    20:00

    Inga Lindström: Smím prosit? (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S9E3)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E8)
    Drama

    00:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E9)
    Drama

    01:55

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S2E9)
    Reality-TV / Soutěžní

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace