Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:05

Podmořské království (2011) (TV seriál)

Dokumentární
04:53

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
05:42

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
06:26

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
07:17

Linie predátorů (2019) (TV seriál)

Dokumentární
08:04

Linie predátorů (2019) (TV seriál)

Dokumentární
08:51

Linie predátorů (2019) (TV seriál)

Dokumentární
09:37

Linie predátorů (2019) (TV seriál)

Dokumentární
10:24

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
11:11

Zvířecí klub rváčů (2013) (TV seriál)

Dokumentární
12:00

Zrozeni v Africe (2018) (TV seriál)

Dokumentární
12:48

Zrozeni v Africe (2018) (TV seriál)

Dokumentární
13:37

Zrozeni v Africe (2018) (TV seriál)

Dokumentární
14:26

Zrozeni v Africe (2018) (TV seriál)

Dokumentární
15:15

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:03

Pohotovost pro exotická zvířata (2014) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
16:52

Zvířecí klub rváčů (2013) (TV seriál)

Dokumentární
17:41

Zrozeni v Africe (2018) (TV seriál)

Dokumentární
18:30

Podmořské království (2011) (TV seriál)

Dokumentární
19:18

Podmořské království (2011) (TV seriál)

Dokumentární
20:06

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
20:54

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
21:41

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
23:14

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
00:00

Yukonská veterinářka: Polární záře (2019) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
00:24

Yukonská veterinářka: Polární záře (2019) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
00:50

Nejpodivnější živočichové světa (2010) (TV seriál)

Dokumentární
01:38

Divoký Egypt (2015) (TV film)

Dokumentární
02:26

Nejpodivnější živočichové světa (2010) (TV seriál)

Dokumentární
03:16

Nejpodivnější živočichové světa (2010) (TV seriál)

Dokumentární
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:25

Krok za krokem - Výměna rolí (1993) (epizoda) (S03E05)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:50

Ordinace v růžové zahradě - Nesmíš to vzdát (2020) (epizoda) (S15E62)

Rodinný / Drama
08:05

Odložené případy - Předsevzetí (2004) (epizoda) (S01E18)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Dr. House - Přesčasy (2011) (epizoda) (S07E22)

Drama / Mysteriózní
09:55

Dr. House - Jít dál (2011) (epizoda) (S07E23)

Drama / Mysteriózní
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Policie Modrava - Letenka do Ria (2015) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Thriller
15:30

Comeback - Pravidla rodinného provozzu (2008) (epizoda) (S01E05)

Komedie
16:05

Comeback - Je jaro… (2008) (epizoda) (S01E06)

Komedie
16:40

Námořní vyšetřovací služba - Kamarád Kasie (2019) (epizoda) (S17E06)

Akční / Krimi / Drama
17:30

Dr. House - Přesčasy (2011) (epizoda) (S07E22)

Drama / Mysteriózní
18:25

Dr. House - Jít dál (2011) (epizoda) (S07E23)

Drama / Mysteriózní
19:25

Odložené případy - Předsevzetí (2004) (epizoda) (S01E18)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:05

Námořní vyšetřovací služba - Kamarád Kasie (2019) (epizoda) (S17E06)

Akční / Krimi / Drama
21:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Nesmíš to vzdát (2020) (epizoda) (S15E62)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Policie Modrava - Letenka do Ria (2015) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Thriller
04:10

Rosamunde Pilcher - Čas poznání (2000) (epizoda) (S01E34)

Drama / Romantický
06:05

Walker, Texas Ranger - Hraniční ulice (2001) (epizoda) (S09E13)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:05

Policie Hamburk - Velké pokušení (2009) (epizoda) (S04E03)

Krimi / Drama
08:05

Policie Hamburk - Bankrot (2009) (epizoda) (S04E04)

Krimi / Drama
09:05

Komisař Rex - Vražedné léto (1995) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Druhé Vánoce (2021) (epizoda) (S02E79)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:55

Rozpal to, šéfe! (2014) (TV pořad)

Reality-TV
17:30

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
18:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:00

Komisař Rex - Vražedné léto (1995) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:00

Policie Hamburk - Velké pokušení (2009) (epizoda) (S04E03)

Krimi / Drama
21:00

Policie Hamburk - Bankrot (2009) (epizoda) (S04E04)

Krimi / Drama
22:00

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Změna velení (1975) (epizoda) (S04E03)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

Slunečná - Druhé Vánoce (2021) (epizoda) (S02E79)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:00

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
04:30

Malý pitaval z velkého města - Aranžér (1982) (epizoda) (E01)

Krimi / Drama / Thriller
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Přízraky mezi námi - Souboj (2000) (epizoda) (E07)

Dobrodružný / Mysteriózní / Rodinný
07:25

Přátelé Zeleného údolí - Déšť (1980) (epizoda) (E05)

Dobrodružný / Rodinný
07:55

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
08:20

Bakaláři - Žhářka (1982) (epizoda) (S11E29)

Komedie / Krátkometrážní
08:35

Slavnosti sněženek (1983)

Komedie
10:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 5 (2015) (epizoda) (S04E05)

Drama / Historický
11:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Strážmistr Topinka - Zločin na svatbě (2019) (epizoda) (E13)

Komedie
15:05

Černí baroni - Vzácná návštěva (2004) (epizoda) (E11)

Komedie
15:59

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

16:00

Trpaslík - Středa (2017) (epizoda) (E03)

Komedie
16:40

Trpaslík - Čtvrtek (2017) (epizoda) (E04)

Komedie
17:25

Hitparáda televizní zábavy (2006) (TV pořad)

Komedie
18:20

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:45

Na forbíně TM (2012) (TV pořad)

Talk-show
19:25

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
19:55

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:50

Móda s Terezou Vu (2020) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 5 (2015) (epizoda) (S04E05)

Drama / Historický
03:55

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
04:45

GEN - Galerie elity národa (1993) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
05:00

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
05:55

Nejbližší krajina (2019)

Dokumentární / Krátkometrážní
06:25

Na plovárně (1998) (TV pořad)

Talk-show
06:50

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
07:40

David Attenborough a obří dinosaurus (2016) (TV film)

Dokumentární
08:35

Vlaky: Dvě století inovací (2017) (TV film)

Dokumentární
09:30

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
10:00

Obdivuhodný svět přírody (2006) (TV seriál)

Dokumentární
10:25

Zvířata s kamerami - Epizoda 1 (2018) (epizoda) (E01)

Dokumentární
11:20

Karibik z nebe (2019) (TV film)

Dokumentární
12:15

Českem nejen za sportem - Lipno (2021) (epizoda) (E07)

Dokumentární / Sportovní
12:45

Jája a Pája - Jak jim Krkovička přenechal úhor (1986) (epizoda) (S01E02)

Animovaný / Loutkový / Komedie
13:00

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
13:15

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Úspěchy 2. světové války (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
14:55

Oběti Vikingů (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
15:55

Apokalypsa Stalin - Pán světa (2015) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický
16:50

Grantchester - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:35

Hassel - Angst (2017) (epizoda) (S01E06)

Krimi / Drama
18:20

Madagaskar - stromy a lidé (2020) (TV film)

Dokumentární
19:15

Queer - Áqua Valenciana (2021) (epizoda) (S17E10)

Dokumentární
19:45

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:20

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:40

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:20

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:40

Příběhy domů (2007) (TV seriál)

Dokumentární
22:05

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:35

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Rituály (2018) (TV seriál)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
03:00

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (TV seriál)

Dokumentární
03:50

Zvířata s kamerami - Epizoda 1 (2018) (epizoda) (E01)

Dokumentární
07:00

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
07:55

Teleshopping Soukup shop

08:45

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:00

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
13:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:20

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
20:35

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:05

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:10

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:10

Únos v ráji (1999) (TV film)

Drama / Akční
05:45

Billy Madison (1995)

Komedie / Dobrodružný
07:30

Teleshopping

08:00

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Sci-Fi / Komedie
10:00

Honza málem králem (1977)

Pohádka
11:45

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004)

Romantický / Komedie / Rodinný
14:00

Godzilla (2014)

Akční / Dobrodružný / Thriller
16:30

Zloděj životů (2004)

Mysteriózní / Thriller / Krimi
18:30

Alfa (2018)

Dobrodružný / Akční / Drama
20:15

Zběsilost v srdci (1990)

Krimi / Thriller / Romantický
23:35

Ve znamení lásky (2016)

Drama / Romantický
01:25

Dr. House - Přesčasy (2011) (epizoda) (S07E22)

Drama / Mysteriózní
02:20

Dr. House - Jít dál (2011) (epizoda) (S07E23)

Drama / Mysteriózní
03:10

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Sci-Fi / Komedie
04:30

Hvězdná brána - Karanténa (2003) (epizoda) (S06E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Kouřová clona (2003) (epizoda) (S06E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Futurama - Chyť mě za ruku (2012) (epizoda) (S07E02)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:55

Futurama - Narodím se zítra (2012) (epizoda) (S07E03)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:25

Simpsonovi - Nesnášíme Boston (2016) (epizoda) (S28E03)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVII (2016) (epizoda) (S28E04)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Důvěřuj, ale prověřuj (2016) (epizoda) (S28E05)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Kouč "K" (2016) (epizoda) (S28E06)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Ztracený ráj (2003) (epizoda) (S06E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Proměna (2003) (epizoda) (S06E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Zloděj na pytel (2012) (epizoda) (S07E04)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Rozvod po mutantsku (2012) (epizoda) (S07E05)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Zmizelý (2017) (epizoda) (S29E09)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Ha Ha Land (2018) (epizoda) (S29E10)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Burnsova archa (2018) (epizoda) (S29E11)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Umění mi není ukradený (2018) (epizoda) (S29E12)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:40

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:50

Vikingové - Pouhá magie (2020) (epizoda) (S06E18)

Akční / Drama / Historický
17:50

Těžká dřina (2011) (TV pořad)

Reality-TV
18:25

Simpsonovi - Zmizelý (2017) (epizoda) (S29E09)

Animovaný / Komedie
18:55

Simpsonovi - Ha Ha Land (2018) (epizoda) (S29E10)

Animovaný / Komedie
19:25

Simpsonovi - Burnsova archa (2018) (epizoda) (S29E11)

Animovaný / Komedie
19:50

Simpsonovi - Umění mi není ukradený (2018) (epizoda) (S29E12)

Animovaný / Komedie
20:20

Futurama - Zloděj na pytel (2012) (epizoda) (S07E04)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:50

Futurama - Rozvod po mutantsku (2012) (epizoda) (S07E05)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:10

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
22:25

Letopisy rodu Shannara - Divočina (2017) (epizoda) (S02E09)

Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
23:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:55

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:05

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:15

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
02:40

Odstřelovač - Moment střetu (2016) (epizoda) (S01E01)

Akční / Drama
03:35

Odstřelovač - Otazníky (2016) (epizoda) (S01E02)

Akční / Drama
04:05

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Rosamunde Pilcher - Volání minulosti (2000) (epizoda) (S01E36)

Drama / Romantický
08:10

Everwood - Další krok (2005) (epizoda) (S04E02)

Drama / Rodinný
09:05

Everwood - Tvař se vesele! (2005) (epizoda) (S04E03)

Drama / Rodinný
10:05

Čarodějky - Když se zlo mění v dobro (1999) (epizoda) (S01E18)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Čarodějky - Naslepo (1999) (epizoda) (S01E19)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Útesy lásky (1999) (epizoda) (S01E30)

Drama / Romantický
15:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
16:55

Sestřičky Modrý kód - Dobré mravy (2021) (epizoda) (E75)

Drama / Romantický
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:00

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:55

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
21:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:35

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
01:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:55

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama