Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:05

Cesar zachraňuje (2014) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
04:53

Cesar zachraňuje (2014) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
05:42

Skandinávská divočina (2011) (TV pořad)

Dokumentární
06:26

Skandinávská divočina (2011) (TV pořad)

Dokumentární
07:17

Skandinávská divočina (2011) (TV pořad)

Dokumentární
08:04

Skandinávská divočina (2011) (TV pořad)

Dokumentární
08:51

Divoká Británie: Zvířecí příběhy (2020) (TV film)

Dokumentární
09:37

Deštný ostrov (2018) (TV seriál)

Dokumentární
10:24

Deštný ostrov (2018) (TV seriál)

Dokumentární
11:11

Deštný ostrov (2018) (TV seriál)

Dokumentární
12:00

Austrálie z ptačí perspektivy (2015) (TV film)

Dokumentární
12:48

Divoká Austrálie (2014) (TV seriál)

Dokumentární
13:37

Největší zabijáci Austrálie (2013) (TV seriál)

Dokumentární
14:26

Austrálie z ptačí perspektivy (2015) (TV film)

Dokumentární
15:15

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:03

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:52

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
17:41

Austrálie z ptačí perspektivy (2015) (TV film)

Dokumentární
18:30

Divoká Británie: Zvířecí příběhy (2020) (TV film)

Dokumentární
19:18

Deštný ostrov (2018) (TV seriál)

Dokumentární
20:06

Deštný ostrov (2018) (TV seriál)

Dokumentární
20:54

Deštný ostrov (2018) (TV seriál)

Dokumentární
21:40

Cesar zachraňuje (2014) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
22:29

Skandinávská divočina (2011) (TV pořad)

Dokumentární
23:13

Skandinávská divočina (2011) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Překrásně podivní (2015) (TV seriál)

Dokumentární
00:23

Překrásně podivní (2015) (TV seriál)

Dokumentární
00:50

Zvířecí klub rváčů (2013) (TV seriál)

Dokumentární
01:38

Skryté království Bornea (2016) (TV seriál)

Dokumentární
02:26

Zvířecí klub rváčů (2013) (TV seriál)

Dokumentární
03:16

Zvířecí klub rváčů (2013) (TV seriál)

Dokumentární
04:05

Zamilovaný profesor (1996)

Komedie / Romantický / Sci-Fi
05:55

Kniha džunglí (2016)

Dobrodružný / Drama / Rodinný
07:55

Tři chlapi na cestách (1973)

Komedie
09:55
11:40

Prázdniny pro psa (1980)

Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Deník Bridget Jonesové (2001)

Komedie / Romantický
16:20

Ponorka U-571 (2000)

Akční / Drama / Thriller
18:40

Tři chlapi na cestách (1973)

Komedie
20:25

Hasiči (2010) (TV film)

Drama
21:25

Chladné srdce (2014) (TV film)

Fantasy / Pohádka
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Kriminálka Anděl - Bezdomovci (2008) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama
04:30

Prima Mazlíček (2019) (TV pořad)

Zábavný / Naučný
05:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
05:50

Váš Prima Receptář (2016) (TV pořad)

Publicistický
06:45

Libovky Pepy Libického (2019) (TV pořad)

Publicistický
07:10

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
07:50

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
08:10

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
09:05

Bota jménem Melichar (1983)

Rodinný / Komedie
10:20
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Zakleté pírko (2020)

Pohádka
16:20

Já, pomsta (2016)

Akční / Krimi / Drama
18:15

Vycházející slunce (1993)

Akční / Krimi / Drama
20:55

Cyklosalon.tv (2021) (TV pořad)

Publicistický
21:30
23:30

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Autobus (1975) (epizoda) (S04E07)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

Ohnivý kuře - Trhy (2016) (epizoda) (S01E11)

Komedie
04:00

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
04:35

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
05:05

Život na zámku - Kdo s koho (1995) (epizoda) (S01E25)

Drama / Rodinný
06:00

Otázky Václava Moravce (2004) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
07:00

Zprávy

07:05

Vápenička (1995) (TV film)

Pohádka
08:00

A nebojíš se, princezničko? (1980) (TV film)

Pohádka
08:55

Šíleně smutná princezna (1968)

Pohádka / Hudební / Komedie
10:25

Homolka a tobolka (1972)

Komedie
11:50

Pošta pro tebe (2005) (TV pořad)

Talk-show / Rodinný
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Copak je to za vojáka... (1987)

Komedie
15:35

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
16:09

Výsledky losování Šťastných 10

16:10

Čas pracuje pro vraha (1979)

Krimi
17:35

Případy detektiva Murdocha - Vražda v hotýlku (2021) (epizoda) (S14E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:20

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:05

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
19:35

Žiješ jenom 2x (2013) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Zkus mít vkus (2009) (TV pořad)

Publicistický
21:00

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
21:20

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
21:40

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
22:05

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
22:25

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
22:50

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Návrat Sherlocka Holmese - Prázdný dům (1986) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Mysteriózní
03:55

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
04:30

Kronika česká: Následky Bílé hory (1997) (TV film)

Dokumentární / Historický / Krátkometrážní
04:55

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
05:20

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
05:50

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
05:55

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
06:25

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
06:50

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
07:20

Dynastie Windsorů (2020) (TV seriál)

Dokumentární
08:00

Na plovárně (1998) (TV pořad)

Talk-show
08:30

Na cestě - Na cestě po jihu Kalifornského poloostrova (2021) (epizoda) (S22E14)

Dokumentární
09:00

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
09:55

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (TV seriál)

Dokumentární
10:50

Basketbal: Tunisko - Česko

12:00

Basketbal: Česko - Chorvatsko

14:00

Pevnost Alamo (2004)

Válečný / Drama / Western
16:20

Mapy ke hvězdám (2014)

Psychologický / Drama
18:10

Katolická církev - tíživé mlčení (2017) (TV film)

Dokumentární
19:05

Grantchester - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:50

Design (1999) (TV seriál)

Dokumentární
20:20

Folklorika (2007) (TV pořad)

Dokumentární
20:45

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
20:55

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
21:20

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:45

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:10

Přidej se (2004) (TV pořad)

Publicistický
22:25

Vlaky: Dvě století inovací (2017) (TV film)

Dokumentární
23:20

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:45

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
03:00

Půvab severní Itálie (2020) (TV film)

Dokumentární
03:55

Chytré opice (2008) (TV film)

Dokumentární
04:20

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:10

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:05

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
07:00

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Utta Danella: Když hvězdy padaly (2014) (TV film)

Drama / Romantický
10:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Rodinné vztahy (2018) (TV seriál)

Drama
15:20

Tajemství Jiřího Kodeta (2014) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
16:00

Tajemství Vladimíra Dlouhého (2014) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
16:55

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
17:40

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
18:25

Utta Danella: Když hvězdy padaly (2014) (TV film)

Drama / Romantický
20:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:30

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:55

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:35

Teleshopping

05:05

Úžasňákovi (2004)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
07:20

Úžasňákovi 2 (2018)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
09:25

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010)

Rodinný / Dobrodružný
11:25

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Dobrodružný
14:00

Zelený sršeň (2011)

Akční / Krimi / Thriller
16:30

Constantine (2005)

Fantasy / Mysteriózní / Thriller
18:50

Vítejte v džungli (2003)

Akční / Dobrodružný / Komedie
20:45

Mariňák (2005)

Drama / Válečný / Životopisný
23:25

Rivalové (1996)

Komedie / Sportovní
00:50

Šaman (1992)

Dobrodružný / Romantický
02:40

Úžasňákovi 2 (2018)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
04:55

Cyklosalon.tv (2021) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Futurama - Hon na robolišku (2012) (epizoda) (S07E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
05:55

Futurama - Přírodňárna (2012) (epizoda) (S07E13)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:25

Simpsonovi - Serfsonovi (2017) (epizoda) (S29E01)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Šíleně smutná Líza (2017) (epizoda) (S29E02)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Pískaná (2017) (epizoda) (S29E03)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII (2017) (epizoda) (S29E04)

Animovaný / Komedie
08:20

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Akční / Sci-Fi / Thriller
11:15

Futurama - Rychle a zploštile (2013) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Opičí úlet (2013) (epizoda) (S07E17)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Láska není hračka (2019) (epizoda) (S30E11)

Animovaný / Komedie
14:15

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
16:40

Úsvit planety opic (2014)

Akční / Dobrodružný / Drama
19:20

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
20:15

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
20:45

Simpsonovi - Láska není hračka (2019) (epizoda) (S30E11)

Animovaný / Komedie
21:10

Futurama - Rychle a zploštile (2013) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:40

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
22:15

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
22:40

Vikingové - Všichni zajatci (2019) (epizoda) (S06E04)

Akční / Drama / Historický
23:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:35

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:45

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:10

Odstřelovač - Otazníky (2016) (epizoda) (S01E02)

Akční / Drama
03:05

Odstřelovač - Hra na schovávanou (2016) (epizoda) (S01E03)

Akční / Drama
04:15

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
04:25

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:00

Svatby v Benátkách - Královna ze Sáby (2014) (epizoda) (S01E32)

Rodinný / Komedie / Romantický
06:20
08:15

Everwood - Andy Brown je správný chlap (2006) (epizoda) (S04E12)

Drama / Rodinný
09:10

Everwood - Čeho je moc, toho je příliš (2006) (epizoda) (S04E14)

Drama / Rodinný
10:05

Čarodějky - Černá magie (1999) (epizoda) (S02E06)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:05

Čarodějky - Jsou všude (1999) (epizoda) (S02E07)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Tajemství maloměsta (2019)

Drama / Thriller
15:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
16:55

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
18:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:00

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:55

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
21:50

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
22:50

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:50

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
02:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama