Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:20

Okresní přebor - Schůze (2010) (epizoda) (E08)

Komedie / Sportovní
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:45

Ordinace v růžové zahradě - Anděl strážný (2020) (epizoda) (S16E30)

Rodinný / Drama
08:05

Odložené případy - Slib (2005) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a zaměstnanec měsíce (2004) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk a televizní soutěž (2004) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:15

Comeback - Křeslo (2008) (epizoda) (S01E01)

Komedie
12:50

Hospoda - Šprýmař (1997) (epizoda) (S02E15)

Komedie
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Kriminálka Anděl - Miluj bližního svého (2010) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
15:25

Kriminálka Anděl - Nenávist (2010) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama
16:35

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Krize identity (2018) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Drama
17:35

Můj přítel Monk - Pan Monk a zaměstnanec měsíce (2004) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Krimi / Drama
18:25

Můj přítel Monk - Pan Monk a televizní soutěž (2004) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Krimi / Drama
19:20

Odložené případy - Slib (2005) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:00

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Krize identity (2018) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Drama
20:40

Kolotoč (1996) (TV pořad)

Soutěžní
21:15

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:50

Ordinace v růžové zahradě - Anděl strážný (2020) (epizoda) (S16E30)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Odložené případy - Slib (2005) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:45

Kriminálka Anděl - Miluj bližního svého (2010) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
04:35

Rosamunde Pilcher - Pírka ve větru (2004) (epizoda) (S01E52)

Drama / Romantický
06:30

Walker, Texas Ranger - Správný muž v nesprávné chvíli (1994) (epizoda) (S02E15)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:35

Policie Hamburk - Vítězové a poražení (2011) (epizoda) (S06E13)

Krimi / Drama
08:35

Policie Hamburk - Strážný anděl (2011) (epizoda) (S06E14)

Krimi / Drama
09:35

Komisař Rex - Spiknutí (1998) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Přešlapy - Adam se dvěma ženami (2009) (epizoda) (S01E09)

Komedie
15:25

Farmář hledá ženu (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
16:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:45

Komisař Rex - Spiknutí (1998) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
19:50

Policie Hamburk - Vítězové a poražení (2011) (epizoda) (S06E13)

Krimi / Drama
20:50

Policie Hamburk - Strážný anděl (2011) (epizoda) (S06E14)

Krimi / Drama
21:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
23:25

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Ping Pong (1977) (epizoda) (S05E17)

Komedie / Drama / Válečný
02:35

M*A*S*H - Poslední běh (1977) (epizoda) (S05E18)

Komedie / Drama / Válečný
03:20

Přešlapy - Adam se dvěma ženami (2009) (epizoda) (S01E09)

Komedie
04:35

Dobrodružství kriminalistiky - Rekonstrukce (1989) (epizoda) (S01E07)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Horákovi - Táta jako máma (2007) (epizoda) (S01E17)

Komedie / Rodinný
07:20

Durrellovi - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (S04E05)

Drama / Životopisný
08:10

Profesionálové - První noc (1978) (epizoda) (S02E03)

Akční / Krimi / Dobrodružný
09:05

Co teď a co potom? - Dno (1991) (epizoda) (E04)

Drama
10:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (S08E01)

Drama / Historický
11:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

První republika - Stavidlo (2014) (epizoda) (S01E12)

Drama / Rodinný / Historický
15:05

Sanitka 2 - Epizoda 1 (2013) (epizoda) (E01)

Drama
15:59

Výsledky losování Šťastných 10

16:00

To byl ... (2007) (TV pořad)

Dokumentární / Komedie
16:55

Komisař Montalbano - Montalbanovy smažené jehlánky (2002) (epizoda) (S04E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:35

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:00

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:05

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
19:30

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
19:55

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
20:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:50

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Pan Tau - Pan Tau odchází (1975) (epizoda) (S03E13)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie
00:30

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
00:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (S08E01)

Drama / Historický
03:50

Durrellovi - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (S04E05)

Drama / Životopisný
04:15

Zapomenuté výpravy (2005) (TV seriál)

Dokumentární
05:40

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:25

Výjimečné projekty (2018) (TV seriál)

Dokumentární
07:15

Samci versus samice (2018) (TV seriál)

Dokumentární
08:10

Nevlídná planeta - Travnaté pláně (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
09:00

Den, kdy jsme se prošli po Měsíci (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
09:50

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
10:35

Noví sousedé - Ve městě duchů (2020) (epizoda) (S02E05)

Dokumentární
11:05

Báječná Angelika (1965)

Dobrodružný
12:45

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Expedice Rembaranka 1969 - Do hlubin časů (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Pošetilost mocných (1971)

Komedie / Historický
15:50

Hroši v Africe (1979)

Dobrodružný / Komedie / Akční
17:40

Ve věznici Belmarsh (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Krimi
18:25

Vzestup civilizace (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
19:15

Stopy, fakta, tajemství (2012) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
19:45

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:25

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:10

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:30

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Zázračná planeta - Jeskyně (2006) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Dobrodružný
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Jaderské ostrovy z nebe (2020)

Dokumentární
03:35

Africké zázraky (2018) (TV film)

Dokumentární
06:50

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:45

Teleshopping Soukup shop

08:45

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
10:00

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Tajemství Hany Zagorové (2016) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
14:55

Tajemství Jiřiny Jiráskové (2014) (TV film)

Dokumentární
15:45

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
16:55

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:15

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
19:20

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:55

Hlavní zprávy (2013) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:30

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:40

Teleshopping

05:10

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný
07:55

Teleshopping

08:25

Dohazovač (1997)

Komedie / Romantický
10:20

Machři 2 (2013)

Komedie
12:15

Zelená je tráva (2005)

Komedie / Rodinný / Sportovní
14:00

K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem (1999)

Akční / Komedie / Krimi
15:55

Inherent Vice (2014)

Komedie / Krimi / Drama
18:40

Zevlovat a prudit (2009)

Komedie / Krimi / Drama
20:15

O život (2007)

Komedie
23:05

Tvrdé palice (2008)

Romantický / Komedie / Drama
01:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a zaměstnanec měsíce (2004) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Krimi / Drama
01:45

Můj přítel Monk - Pan Monk a televizní soutěž (2004) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Krimi / Drama
02:30

Generál MacArthur (1977)

Drama / Historický / Válečný
04:25

Hvězdná brána - Rezonanční efekt (2006) (epizoda) (S09E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

Hvězdná brána - Síla vůle (2006) (epizoda) (S09E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:30

Kurz sebeovládání - Charlieho hodnocení (2014) (epizoda) (S02E54)

Komedie
06:50
07:20

Simpsonovi - Homerova koronární operace (1992) (epizoda) (S04E11)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Marge versus jednokolejka (1993) (epizoda) (S04E12)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Selmina volba (1993) (epizoda) (S04E13)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Velký bratr (1993) (epizoda) (S04E14)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Satelit (2006) (epizoda) (S09E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Narušená síť (2006) (epizoda) (S09E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15
11:45

Kurz sebeovládání - Charlie nachytá Jordan (2014) (epizoda) (S02E57)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda) (S05E17)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Burnsův dědic (1994) (epizoda) (S05E18)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda) (S05E19)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Chlapec, který věděl příliš mnoho (1994) (epizoda) (S05E20)

Animovaný / Komedie
14:15

Kronika (2012)

Drama / Sci-Fi / Thriller
15:55

Timecop (1994)

Akční / Sci-Fi / Thriller
17:55

Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda) (S05E17)

Animovaný / Komedie
18:25

Simpsonovi - Burnsův dědic (1994) (epizoda) (S05E18)

Animovaný / Komedie
18:55

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda) (S05E19)

Animovaný / Komedie
19:25

Simpsonovi - Chlapec, který věděl příliš mnoho (1994) (epizoda) (S05E20)

Animovaný / Komedie
19:55
20:25

Kurz sebeovládání - Charlie nachytá Jordan (2014) (epizoda) (S02E57)

Komedie
20:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
22:00

Živí mrtví - Velké hrozivé N (2017) (epizoda) (S08E05)

Horor / Thriller / Drama
23:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
01:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
01:55

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
02:25

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
03:30

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:25

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:15

Nikdo není dokonalý (1998) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
06:30

Rosamunde Pilcher - Šťastná náhoda (2002) (epizoda) (S01E44)

Drama / Romantický
08:25

Doktorka z Dixie - Kulma na vlasy (2015) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Drama
09:15

Doktorka z Dixie - Sladké pokušení (2015) (epizoda) (S04E03)

Komedie / Drama
10:10

Čarodějky - Kočičí dům (2003) (epizoda) (S05E18)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:05

Čarodějky - Pramen věčnosti (2003) (epizoda) (S05E19)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Láska ve hře (2004) (epizoda) (S01E55)

Drama / Romantický
15:55

Versailles - Labyrint (2017) (epizoda) (S02E01)

Drama
17:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
18:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:00

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:55

Versailles - Labyrint (2017) (epizoda) (S02E01)

Drama
23:15

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:35

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:10

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama