Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Gympl s (r)učením omezeným - A co dál? (2012) (epizoda) (S01E11)

Komedie / Drama
08:05

Odložené případy - Pedofil (2007) (epizoda) (S04E19)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a UFO (2009) (epizoda) (S08E03)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk je někdo jiný (2009) (epizoda) (S08E04)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
15:45

Souboj na talíři (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Víkend (2005) (TV pořad)

Publicistický
17:45

Můj přítel Monk - Pan Monk a UFO (2009) (epizoda) (S08E03)

Komedie / Krimi / Drama
18:40

Můj přítel Monk - Pan Monk je někdo jiný (2009) (epizoda) (S08E04)

Komedie / Krimi / Drama
19:35

Odložené případy - Pedofil (2007) (epizoda) (S04E19)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:15

Střepiny (2002) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - A co dál? (2012) (epizoda) (S01E11)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:25

Novashopping

02:40

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:35

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
04:20

První večeře (2021) (TV pořad)

Reality-TV
05:25

Walker, Texas Ranger - Bonnie a Clyde (1995) (epizoda) (S04E04)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Okouzlený (1989) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Zdání klame (2013) (epizoda) (S08E10)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Posedlost (2001) (epizoda) (S07E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Připoutaná! (2021) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
18:00

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:10

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:05

Komisař Rex - Posedlost (2001) (epizoda) (S07E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:10

Jake a Tlusťoch - Okouzlený (1989) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Drama
22:05

Policie Hamburk - Zdání klame (2013) (epizoda) (S08E10)

Krimi / Drama
23:40

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:20

M*A*S*H - Pozor na Flagga, chlapci! (1979) (epizoda) (S07E22)

Komedie / Drama / Válečný
02:55

Slunečná - Připoutaná! (2021) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:40

Dobrodružství kriminalistiky - Mechanoskopie (1990) (epizoda) (S02E06)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
08:30

Otec nebo bratr (1978) (TV film)

Komedie
09:45

Na krok od nebe - Ulitý start (2012) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:40

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
15:25

Vlak dětství a naděje - Sněhurčina smrt (1985) (epizoda) (E01)

Komedie / Drama / Válečný
16:29

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

16:30

Příběhy slavných - Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka (2006) (epizoda) (S07E03)

Dokumentární / Životopisný
17:25

Případy detektiva Murdocha - Ochránce slabších (2018) (epizoda) (S12E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:10

Kriminalista - Můj největší poklad na světě (2014) (epizoda) (S09E08)

Krimi
19:10

Po stopách (2004) (TV pořad)

Dokumentární
19:25

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
19:50

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Bydlet jako... (2017) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

03:15

Na krok od nebe - Ulitý start (2012) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:00

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
04:50

Špionáž v divočině (2017) (TV seriál)

Dokumentární
05:45

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
06:10

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
06:35

Moja (2015) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
07:05

Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
07:50

Příběhy domů (2007) (TV seriál)

Dokumentární
08:10

Barma – Rangún, Mandalaj a královská města (2016) (TV film)

Dokumentární
09:05

Na cestě - Na cestě po Paříži (2021) (epizoda) (S23E03)

Dokumentární
09:35

Superschopnosti medvědů (2018) (TV film)

Dokumentární
10:25

Vzkaz (2008) (TV pořad)

Dokumentární
10:40

Svatá kněžna Ludmila (2021) (TV film)

Dokumentární / Historický
11:35

Českem na koňském hřbetu - Pocta žokejům (2021) (epizoda) (E02)

Dokumentární
12:05

Uttarákhand, u pramenů Gangy (2019) (TV film)

Dokumentární
13:00

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
13:15

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Lijavec (1997) (divadelní záznam)

Komedie
15:45

LEGIE 100 - Sibiřská anabáze (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
16:40

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
17:40

Lidstvo: Příběh o nás všech - Empires (2012) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický
18:25

Ve jménu vlasti - Známky klamání (2020) (epizoda) (S08E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:25

Příběh služebnice - Svědci (2019) (epizoda) (S03E10)

Drama / Sci-Fi / Thriller
20:15

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:40

Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (2007) (TV pořad)

Dokumentární
20:45

Stopy, fakta, tajemství (2012) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
21:15

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:30

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Zákonitosti přírody (2018)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Peru, země Inků (2015) (TV film)

Dokumentární
03:25

Superschopnosti medvědů (2018) (TV film)

Dokumentární
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:45

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:25

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:55

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:15

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:00

Teleshopping

05:30

Captain America: Občanská válka (2016)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
08:15

Teleshopping

08:45

Parta hic (1976)

Komedie
10:40

Na pytlácké stezce (1979)

Rodinný / Dobrodružný
12:10

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Komedie / Romantický
14:00

Solo: Star Wars Story (2018)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
16:35

Nenarození (2009)

Horor / Mysteriózní / Thriller
18:15

Očista (2013)

Thriller / Horor / Sci-Fi
19:40

Mizerové II (2003)

Akční / Komedie / Krimi
22:25

Auta 2 (2011)

Animovaný / Sportovní / Dobrodružný
00:15

Můj přítel Monk - Pan Monk a UFO (2009) (epizoda) (S08E03)

Komedie / Krimi / Drama
01:05

Můj přítel Monk - Pan Monk je někdo jiný (2009) (epizoda) (S08E04)

Komedie / Krimi / Drama
01:55

Na pytlácké stezce (1979)

Rodinný / Dobrodružný
03:25

Teleshopping

03:55

Captain America: Občanská válka (2016)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
04:00

Hvězdná brána - Zrychlené učení (1999) (epizoda) (S03E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:00

Hvězdná brána - Jiný náhled (1999) (epizoda) (S03E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:10

Ajťáci - Návrat zlatého dítěte (2007) (epizoda) (S02E02)

Komedie
06:40

Ajťáci - Moss a Němčour (2007) (epizoda) (S02E03)

Komedie
07:10

Simpsonovi - Na pranýři (2002) (epizoda) (S13E17)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Jsem cholerik, ale léčím se (2002) (epizoda) (S13E18)

Animovaný / Komedie
08:10

Simpsonovi - Záletník Apu (2002) (epizoda) (S13E19)

Animovaný / Komedie
08:40

Simpsonovi - Malá vysokoškolačka (2002) (epizoda) (S13E20)

Animovaný / Komedie
09:00

Hvězdná brána - Lovec Goa'uldů (1999) (epizoda) (S03E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Démoni (1999) (epizoda) (S03E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:05

Ajťáci - Večeře (2007) (epizoda) (S02E04)

Komedie
11:40

Ajťáci - Kouř a zrcadla (2007) (epizoda) (S02E05)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (2003) (epizoda) (S15E01)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Návrat nezdárné matky (2003) (epizoda) (S15E02)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Předsedkyně pro parádu (2003) (epizoda) (S15E03)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Obtěžoval jsem anglickou královnu (2003) (epizoda) (S15E04)

Animovaný / Komedie
15:00

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:05

Lovci prokletých pokladů - Otcův odkaz (2019) (epizoda) (S01E12)

Akční / Dobrodružný
17:10

Těžká dřina (2011) (TV pořad)

Reality-TV
17:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (2003) (epizoda) (S15E01)

Animovaný / Komedie
18:15

Simpsonovi - Návrat nezdárné matky (2003) (epizoda) (S15E02)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Předsedkyně pro parádu (2003) (epizoda) (S15E03)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Obtěžoval jsem anglickou královnu (2003) (epizoda) (S15E04)

Animovaný / Komedie
19:40

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
19:50

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:00

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:10

Orange Is the New Black - Snadná kořist (2014) (epizoda) (S02E05)

Drama / Komedie / Krimi
22:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:40

Flash - Jsem do tebe blázen (2015) (epizoda) (S01E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:30

Flash - Atomový muž (2015) (epizoda) (S01E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:50

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:25

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:25

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:30

Rosamunde Pilcher - Zeptej se srdce (2011) (epizoda) (S01E99)

Drama / Romantický
08:25

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
09:10

Velvet - Tajemství a strasti (2014) (epizoda) (S02E07)

Drama / Romantický
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Beze stopy (2013) (epizoda) (S04E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Beze stopy (2013) (epizoda) (S04E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Sňatek z rozumu (2010) (epizoda) (S01E98)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Nová krev (2014) (epizoda) (S02E08)

Drama / Romantický
16:55

Hvězdy nad hlavou - Inspektor (2021) (epizoda) (E04)

Romantický / Komedie / Drama
18:10

Záchranáři z hor - Beze stopy (2013) (epizoda) (S04E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
19:10

Záchranáři z hor - Beze stopy (2013) (epizoda) (S04E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:00

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:55

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
22:50

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:40

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Přístav - Pozornost podniku (2016) (epizoda) (S02E07)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama