Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:35

Gympl s (r)učením omezeným - Z deště pod okap (2012) (epizoda) (S01E12)

Komedie / Drama
08:00

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
09:05

Můj přítel Monk - Pan Monk a kletba voodoo (2009) (epizoda) (S08E07)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk na skupinové terapii (2009) (epizoda) (S08E08)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:20

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Pan profesor - Táhni (2021) (epizoda) (E04)

Komedie / Romantický
15:25

Svatba na první pohled (2020) (TV pořad)

Reality-TV
16:50

Život ve hvězdách (2018) (TV pořad)

Publicistický
17:40

Můj přítel Monk - Pan Monk a kletba voodoo (2009) (epizoda) (S08E07)

Komedie / Krimi / Drama
18:35

Můj přítel Monk - Pan Monk na skupinové terapii (2009) (epizoda) (S08E08)

Komedie / Krimi / Drama
19:30

Odložené případy - Rozpolcená (2007) (epizoda) (S04E21)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:05

Život ve hvězdách (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Z deště pod okap (2012) (epizoda) (S01E12)

Komedie / Drama
23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:30

Novashopping

02:45

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:45

Pan profesor - Táhni (2021) (epizoda) (E04)

Komedie / Romantický
04:25

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:30

Walker, Texas Ranger - Temné zlo (1995) (epizoda) (S04E06)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Chudák motýlek (1989) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - V pasti (2013) (epizoda) (S08E12)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Smrt přišla dvakrát (2001) (epizoda) (S07E09)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Síla rodiny (2021) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
16:40

Přešlapy - Kdy se začaly dít tyhle věci? (2010) (epizoda) (S02E04)

Komedie
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:00

Komisař Rex - Smrt přišla dvakrát (2001) (epizoda) (S07E09)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:00

Jake a Tlusťoch - Chudák motýlek (1989) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama
22:00

Policie Hamburk - V pasti (2013) (epizoda) (S08E12)

Krimi / Drama
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:20

M*A*S*H - Noc u Rosie (1979) (epizoda) (S07E24)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

Slunečná - Síla rodiny (2021) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:55

Bakaláři - Podnájem (1978) (epizoda) (S07E05)

Komedie / Krátkometrážní
05:15

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
05:45

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
08:45

Profesionálové - Útok na CI5 (1979) (epizoda) (S03E01)

Akční / Krimi / Dobrodružný
09:35

Na krok od nebe - Nová cesta (2012) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:30

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
10:55

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:25

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:40

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
15:20

Máte slovo (2008) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
16:15

Gejzír (2014) (TV pořad)

Publicistický
16:49

Výsledky losování Šťastných 10

16:50

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
17:15

Komisař Montalbano - Motýlí křídla (2008) (epizoda) (S07E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:05

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:40

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

13. komnata - 13. komnata Alfreda Strejčka (2021) (epizoda) (S18E03)

Dokumentární / Životopisný
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

03:15

Na krok od nebe - Nová cesta (2012) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:15

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

04:30

Tereza – Náboj lásky (2019)

Dokumentární
05:30

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:15

Záhady bermudského trojúhelníku (2018) (TV seriál)

Dokumentární
07:05

Hitlerův kruh zla - Röhmův pád (2017) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický / Drama
08:00

Velký bílý žralok (2008)

Dokumentární
08:50

Afrika - Kongo (2013) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Dobrodružný
09:45

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

10:00

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
10:30

Barma – Rangún, Mandalaj a královská města (2016) (TV film)

Dokumentární
11:25

Industrie - Výroba války (2021) (epizoda) (E03)

Dokumentární
11:50

Podivuhodný Vietnam (2018) (TV film)

Dokumentární
12:45

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
14:55

Českem na koňském hřbetu - Kůň pro prezidenta (2021) (epizoda) (E03)

Dokumentární
15:25

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
15:55

Nový papež - Epizoda 3 (2020) (epizoda) (E03)

Drama
16:55

Hitlerovy peníze (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
17:40

Queer - Kluci v Jezerní kotlině 1. (2021) (epizoda) (S18E02)

Dokumentární
18:10

Luther - Epizoda 2 (2019) (epizoda) (S05E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:00

Válka nad zákopy (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Historický
19:55

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:10

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Hádání o přírodě (2004) (TV pořad)

Publicistický
20:55

Vzkaz (2008) (TV pořad)

Dokumentární
21:10

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:25

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:50

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:15

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
03:25

Příběh Evropy (2017) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:35

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:25

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:25

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:55

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:30

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

06:55

Zrcadlový princ (1999) (TV film)

Rodinný
08:45

Seznamte se, Joe Black (1998)

Romantický / Drama / Fantasy
12:10

Dračí srdce 3: Čarodějova kletba (2015)

Dobrodružný / Fantasy
14:00

Vesmírní kovbojové (2000)

Dobrodružný / Sci-Fi / Drama
16:35

Veřejní nepřátelé (2009)

Drama / Historický / Krimi
19:15

Půlnoční běh (1988)

Akční / Dobrodružný / Komedie
21:20

Nenarození (2009)

Horor / Mysteriózní / Thriller
23:10

Dračí srdce 3: Čarodějova kletba (2015)

Dobrodružný / Fantasy
01:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a kletba voodoo (2009) (epizoda) (S08E07)

Komedie / Krimi / Drama
01:55

Můj přítel Monk - Pan Monk na skupinové terapii (2009) (epizoda) (S08E08)

Komedie / Krimi / Drama
02:45

DC Super Hero Girls: Legendy Atlantidy (2018)

Animovaný / Dobrodružný
04:05

Hvězdná brána - Bitevní řád (1999) (epizoda) (S03E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:05

Hvězdná brána - Rozloučení navždy (1999) (epizoda) (S03E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:10

Ajťáci - Muži bez žen (2007) (epizoda) (S02E06)

Komedie
06:45

Ajťáci - A je to! (2008) (epizoda) (S03E01)

Komedie
07:15

Simpsonovi - Bart versus Líza versus 3. A (2002) (epizoda) (S14E03)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Veliká Marge (2002) (epizoda) (S14E04)

Animovaný / Komedie
08:15

Simpsonovi - Zkáza domu Simpsonů (2002) (epizoda) (S14E05)

Animovaný / Komedie
08:45

Simpsonovi - Kdo chce zabít Homera? (2002) (epizoda) (S14E06)

Animovaný / Komedie
09:05

Hvězdná brána - Minulost a přítomnost (1999) (epizoda) (S03E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:05

Hvězdná brána - Vzpomínky Jolinar (1999) (epizoda) (S03E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10

Ajťáci - Copak nejsme chlapi? (2008) (epizoda) (S03E02)

Komedie
11:40

Ajťáci - Bezdomovci jako jsme my (2008) (epizoda) (S03E03)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Já, robot (2004) (epizoda) (S15E09)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Tiráda americké hospodyňky (2004) (epizoda) (S15E10)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Toulky historií s Marge (2004) (epizoda) (S15E11)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Milhouse tu už nebydlí (2004) (epizoda) (S15E12)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:45

Nečum na mě show (2021) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:15

Smrtící zatykač (1990)

Akční / Drama / Krimi
18:10

Simpsonovi - Já, robot (2004) (epizoda) (S15E09)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Tiráda americké hospodyňky (2004) (epizoda) (S15E10)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Toulky historií s Marge (2004) (epizoda) (S15E11)

Animovaný / Komedie
19:35

Simpsonovi - Milhouse tu už nebydlí (2004) (epizoda) (S15E12)

Animovaný / Komedie
20:05

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:15

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:30

Orange Is the New Black - Comic Sans (2014) (epizoda) (S02E07)

Drama / Komedie / Krimi
22:45

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:20

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
01:35

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
02:10

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
02:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:30

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:25

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:30

Rosamunde Pilcher - Láska na obzoru (2010) (epizoda) (S01E95)

Drama / Romantický
08:25

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
09:10

Velvet - Svatební šaty (2014) (epizoda) (S02E09)

Drama / Romantický
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Smrtící hlubiny (2014) (epizoda) (S05E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Smrtící hlubiny (2014) (epizoda) (S05E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Když srdce pláče (2010) (epizoda) (S01E96)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Svatba (2015) (epizoda) (S02E10)

Drama / Romantický
16:55

1. MISE - Krutá volba (2021) (epizoda) (E05)

Drama
18:05

Záchranáři z hor - Smrtící hlubiny (2014) (epizoda) (S05E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
19:05

Záchranáři z hor - Smrtící hlubiny (2014) (epizoda) (S05E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:55

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:55

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
22:50

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:20

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:40

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Přístav - Stříhání hlav (2016) (epizoda) (S02E09)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama