Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:30

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Komedie / Dobrodružný / Rodinný
06:20

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
07:25

Metráček (1971)

Rodinný / Sportovní
09:00

Babovřesky (2013)

Komedie
11:40

Ať žijí duchové! (1977)

Rodinný / Komedie / Hudební
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
17:00

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:05

Střepiny (2002) (TV pořad)

Publicistický
18:40

Metráček (1971)

Rodinný / Sportovní
20:10

Specialisté - Skok do prázdna (2018) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Thriller
21:00

Krok za krokem - Lež má hezké nohy (1994) (epizoda) (S04E13)

Komedie / Rodinný / Romantický
21:50

Policie Modrava - Magická síla (2017) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Drama / Thriller
23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Specialisté - Skok do prázdna (2018) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Thriller
04:30

Prima Mazlíček (2019) (TV pořad)

Zábavný / Naučný
05:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
05:55

Váš Prima Receptář (2016) (TV pořad)

Publicistický
06:55

Libovky Pepy Libického (2019) (TV pořad)

Publicistický
07:15

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
07:55

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
08:20

Dvojka na zabití - d´Artagnan (2021) (epizoda) (E08)

Komedie / Krimi
09:45

Polda - Manželský trojúhelník (2018) (epizoda) (S03E01)

Krimi / Komedie
10:55

Ženská pomsta (2020)

Komedie
12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Po čem muži touží (2018)

Komedie
16:25

Ochránce (2012)

Akční / Krimi / Thriller
18:20

Prokletý ostrov (2010)

Mysteriózní / Thriller / Drama
21:10

Vraždy podle Agathy Christie - Ostrov bláznů (2019) (epizoda) (S02E24)

Krimi / Drama / Mysteriózní
23:15

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:15

M*A*S*H - Pozdrav pánbu, Hawkeye (1981) (epizoda) (S09E17)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

M*A*S*H - Pokrevní bratři (1981) (epizoda) (S09E18)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

Přešlapy - Svatba (2010) (epizoda) (S02E08)

Komedie
04:00

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
04:30

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
05:00

Život na zámku - Mouchy (1998) (epizoda) (S02E18)

Drama / Rodinný
05:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:00

Otázky Václava Moravce (2004) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
07:05

Hora jménem Andělská (1993) (TV film)

Romantický / Pohádka
08:05

O labuti (1982) (TV film)

Pohádka
09:05

Třetí táta (1988) (TV film)

Rodinný
10:10

Tažní ptáci (1983) (TV film)

Drama
11:55

Herbář (2013) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:15

Ochránce - Ahoj tati (2021) (epizoda) (E08)

Krimi / Drama
15:25

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
15:55
17:25

Případy detektiva Murdocha - Šestkrát a dost (2018) (epizoda) (S12E12)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:10

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
18:55

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
19:20

Malá farma (2010) (TV pořad)

Reality-TV
19:50

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
20:15

13. komnata - 13. komnata Jiřího Vondráčka (2021) (epizoda) (S18E08)

Dokumentární / Životopisný
20:40

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:15

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
21:35

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
22:00

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Krotitelé dluhů (2009) (TV pořad)

Publicistický / Reality-TV
23:30

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Vzpomínky Sherlocka Holmese - Umírající detektiv (1994) (epizoda) (E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:50

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
04:05

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
04:30

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
05:00

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
05:05

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
06:25

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
06:55

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
07:00

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
07:55

Na plovárně (1998) (TV pořad)

Talk-show
08:25

Pád Habsburků (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
09:20

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
09:45

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
10:45

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

Příběhy 20. století - Počátek zániku (2021) (epizoda) (S03E01)

Dokumentární
12:00

Krajinou domova - Lesy (2021) (epizoda) (S03E07)

Dokumentární
12:25

Vanuatu, příběh z konce světa (2019) (TV film)

Dokumentární
13:20

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Tom Horn (1980)

Western / Dobrodružný / Romantický
15:40

Mazaný Filip (2003)

Krimi / Mysteriózní / Komedie
17:25

Čína a její ambice (2020) (TV film)

Dokumentární
18:20

Nový papež - Epizoda 7 (2020) (epizoda) (E07)

Drama
19:15

Ztracená domácí videa nacistického Německa (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
20:10

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:25

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Wolfram - Robert Matula (2006) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný
21:15

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:30

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:50

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (TV seriál)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
03:30

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (TV seriál)

Dokumentární
04:10

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:00

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:55

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
07:00

Rosamunde Pilcher - Hledači mušlí (2006) (epizoda) (E70)

Drama / Romantický
09:00

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:05
11:10

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
15:05

Tajemství filmových kaskadérů (2011) (TV film)

Dokumentární
16:00

Tajemství Jiřího Krampola (2015) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
16:50

Splněné sny (2011) (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný
18:10

Rosamunde Pilcher - Hledači mušlí (2006) (epizoda) (E70)

Drama / Romantický
20:00

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:40

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:45

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:25

Špindl 2 (2019)

Komedie
07:40

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Dobrodružný
10:15

Beethoven 5 (2003)

Komedie / Rodinný / Dobrodružný
12:00

Blbý a blbější (1994)

Komedie / Road movie
14:00

Nákaza (2011)

Drama / Thriller / Sci-Fi
16:05

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Horor / Mysteriózní / Thriller
18:10

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Drama / Krimi
20:45

Úsvit mrtvých (2004)

Horor / Thriller / Akční
23:15

Evita (1996)

Drama / Muzikál / Životopisný
01:15

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Drama / Romantický / Komedie
03:40

Stolečku, prostři se! (2008) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
04:35

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
05:50

Kurz sebeovládání - Charlie podlehne romantice (2012) (epizoda) (S01E10)

Komedie
06:20

Kurz sebeovládání - Charlie a oslava narození (2013) (epizoda) (S02E01)

Komedie
06:50

Simpsonovi - Jedeme na Sundance (2008) (epizoda) (S19E18)

Animovaný / Komedie
07:15

Simpsonovi - Má máma Mona (2008) (epizoda) (S19E19)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Vše o Líze (2008) (epizoda) (S19E20)

Animovaný / Komedie
08:15

Simpsonovi - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích (2008) (epizoda) (S20E01)

Animovaný / Komedie
08:45

Alita: Bojový Anděl (2019)

Akční / Dobrodružný / Romantický
11:15

Kurz sebeovládání - Charlieho táta to nezvládá (2013) (epizoda) (S02E02)

Komedie
11:45

Kurz sebeovládání - Charlie a bývalá pacientka (2013) (epizoda) (S02E03)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Ďábel nenosí Pradu (2009) (epizoda) (S21E05)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Rošťárny bez konzervantů (2009) (epizoda) (S21E06)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Čarodějky ze Springfieldu (2009) (epizoda) (S21E07)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Bratříčku, kde jsi? (2009) (epizoda) (S21E08)

Animovaný / Komedie
14:15

Smrtonosná past 2 (1990)

Akční / Thriller
16:45

Četa (1986)

Drama / Válečný
19:15

Simpsonovi - Ďábel nenosí Pradu (2009) (epizoda) (S21E05)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Rošťárny bez konzervantů (2009) (epizoda) (S21E06)

Animovaný / Komedie
20:15

Simpsonovi - Čarodějky ze Springfieldu (2009) (epizoda) (S21E07)

Animovaný / Komedie
20:40

Simpsonovi - Bratříčku, kde jsi? (2009) (epizoda) (S21E08)

Animovaný / Komedie
21:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
21:45

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
22:10

Tutorial (2021) (TV pořad)

Publicistický
22:45

Smrtící virus - Poslední lekce (2019) (epizoda) (E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
00:10

Flash - Flash dvou světů (2015) (epizoda) (S02E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:00

Flash - Rodina lotrů (2015) (epizoda) (S02E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:20

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:25

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
04:20

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:00

Svatby v Benátkách - Sedm set padesát osm korálků (2015) (epizoda) (S02E11)

Rodinný / Komedie / Romantický
06:20

Můj splněný sen (2016) (TV film)

Komedie / Romantický
08:15

Záchranáři z hor - Boj o syna (2018) (epizoda) (S10E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:05

Záchranáři z hor - Boj o syna (2018) (epizoda) (S10E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:00

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Štěstí je jako motýl (2018) (epizoda) (S10E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Štěstí je jako motýl (2018) (epizoda) (S10E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Osudná předtucha (2014) (TV film)

Drama / Mysteriózní / Thriller
15:50

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
16:45

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
17:50

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
18:45

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
19:45

Já, společnice - Přítelkyně (2016) (epizoda) (S01E02)

Drama
20:15

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:20

Já, společnice - Přítelkyně (2016) (epizoda) (S01E02)

Drama
21:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:45

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
02:00

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:20

Přístav - Kde je bugina? (2016) (epizoda) (S03E06)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama