Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Gympl s (r)učením omezeným - Pod jednou střechou (2013) (epizoda) (S02E18)

Komedie / Drama
07:55

Odložené případy - Jurisprudence (2009) (epizoda) (S07E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Kriminálka Miami - Volný pád (2006) (epizoda) (S04E20)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Falešný únos (2006) (epizoda) (S04E21)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Pan profesor - Box (2021) (epizoda) (E13)

Komedie / Romantický
15:25

Svatba na první pohled (2020) (TV pořad)

Reality-TV
17:00

Život ve hvězdách (2018) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Kriminálka Miami - Volný pád (2006) (epizoda) (S04E20)

Akční / Krimi / Drama
18:30

Kriminálka Miami - Falešný únos (2006) (epizoda) (S04E21)

Akční / Krimi / Drama
19:30

Odložené případy - Jurisprudence (2009) (epizoda) (S07E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:10

Víkend (2005) (TV pořad)

Publicistický
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Pod jednou střechou (2013) (epizoda) (S02E18)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:30

Novashopping

02:45

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:45

Pan profesor - Box (2021) (epizoda) (E13)

Komedie / Romantický
04:25

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:30

Walker, Texas Ranger - Nováček (1997) (epizoda) (S05E26)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Hezounké děťátko (1991) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Na obě oči slepá (2016) (epizoda) (S10E18)

Krimi / Drama
08:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (TV seriál)

Krimi
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Rychlá akce (2021) (epizoda) (S03E28)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
16:40

Cesty k úspěchu (2012) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Přešlapy - Ženy v nouzi, muži v pokušení (2010) (epizoda) (S03E01)

Komedie
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:10

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:10

Návrat komisaře Rexe (2008) (TV seriál)

Krimi
21:10

Jake a Tlusťoch - Hezounké děťátko (1991) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Drama
22:20

Policie Hamburk - Na obě oči slepá (2016) (epizoda) (S10E18)

Krimi / Drama
00:25

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:15

M*A*S*H - Někdy kulku uslyšíš (1973) (epizoda) (S01E17)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

Slunečná - Rychlá akce (2021) (epizoda) (S03E28)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:05

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
04:55

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
05:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Bakaláři - Carmen (1982) (epizoda) (S11E12)

Komedie / Krátkometrážní
08:15

Profesionálové - Na útěku (1980) (epizoda) (S04E03)

Akční / Krimi / Dobrodružný
09:10

Na krok od nebe - Spící kráska (2017) (epizoda) (S04E10)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:15

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:45

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
11:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:06

Epicentrum (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:15

Škoda lásky - Škoda lásky (2013) (epizoda) (S01E01)

Povídkový / Komedie
15:15

Máte slovo (2008) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
16:15

Gejzír (2014) (TV pořad)

Publicistický
16:44

Výsledky losování Šťastných 10

16:45

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
17:10

Komisař Montalbano - Paprsek světla (2013) (epizoda) (S09E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:55

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:25

Malá farma (2010) (TV pořad)

Reality-TV
19:50

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

13. komnata - 13. komnata Hany Robinson (2021) (epizoda) (S18E13)

Dokumentární / Životopisný
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Spící kráska (2017) (epizoda) (S04E10)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:10

Člověk 21 (2021) (TV film)

Dokumentární
05:05

Tajemství 2. světové války - Živá torpéda (1998) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Historický / Válečný
06:00

Vzestup a pád Concordu (2017) (TV seriál)

Dokumentární
06:45

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
06:50

Opustit Angkor (1999) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
07:20
08:05

Do světa se Celine Cousteau (2018) (TV seriál)

Dokumentární
09:00

Příběhy 20. století - Na útěku a ve skrýších (2021) (epizoda) (S03E06)

Dokumentární
09:30

Kvarteto (2010) (TV pořad)

Publicistický
10:00

Objevování světa - Tahiti (2018) (TV film)

Dokumentární
10:50

Industrie - Roboti nastupují (2021) (epizoda) (E12)

Dokumentární
11:20

Putování po severu Indie (2015) (TV film)

Dokumentární
12:15

Herbář (2013) (TV pořad)

Publicistický
12:45

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Cesta na Vostok (2011) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Třicet let lady Diany (2021) (TV seriál)

Dokumentární
14:55

Českem na koňském hřbetu - Na valašském hamru (2021) (epizoda) (E13)

Dokumentární
15:25

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
15:55

Svět v plamenech - Epizoda 4 (2019) (epizoda) (E04)

Drama / Historický / Válečný
16:50

Svět v plamenech - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (E05)

Drama / Historický / Válečný
17:55

Queer - Michelle (2021) (epizoda) (S18E08)

Dokumentární
18:25

Hříšnice - Část VIII. (2018) (epizoda) (S02E08)

Drama / Mysteriózní / Thriller
19:10

Vodík versus Hindenburg (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
20:00

Ze ZOO do ZOO (2012) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
20:25

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:05

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:30

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:00

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:25

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
22:30

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě - Kurský oblouk (2010) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Historický / Válečný
03:20

Zlatá horečka na Yukonu (2018)

Dokumentární
06:45

Teleshopping Soukup shop

07:40

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
08:40

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:45

Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (2016) (TV pořad)

Talk-show
10:40

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
11:35

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
12:30

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Krimi zprávy (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:05

VIP svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:10

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:35

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:20

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:55

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
19:25

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:00

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:40

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:00

Teleshopping

04:35

The Avengers (2012)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
07:20

Teleshopping

07:55

Navždy a daleko (1992)

Dobrodružný / Romantický / Drama
10:45

Nejistá sezóna (1987)

Komedie
12:10

Raubíř Ralf (2012)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
14:00

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Dobrodružný / Akční / Fantasy
16:50

Soudce (2014)

Drama
19:35

Týden bez závazků (2011)

Komedie / Romantický
22:35

Navždy a daleko (1992)

Dobrodružný / Romantický / Drama
00:40

42 (2013)

Drama / Životopisný / Sportovní
02:55

Odložené případy - Jurisprudence (2009) (epizoda) (S07E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:45

Teleshopping

04:40

Hvězdná brána - Ztracené město 1 (2004) (epizoda) (S07E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:40

Hvězdná brána - Ztracené město 2 (2004) (epizoda) (S07E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:45
07:10

Kurz sebeovládání - Charlie sjede Patricka (2014) (epizoda) (S02E79)

Komedie
07:40

Simpsonovi - Matleti ze Springfieldu (2015) (epizoda) (S26E22)

Animovaný / Komedie
08:00

Simpsonovi - O čem muži sní (2015) (epizoda) (S27E01)

Animovaný / Komedie
08:30

Simpsonovi - Málo temný případ (2015) (epizoda) (S27E02)

Animovaný / Komedie
08:55

Simpsonovi - Nekuřte, prosím (2015) (epizoda) (S27E03)

Animovaný / Komedie
09:15

Hvězdná brána - Časy se mění, část první (2004) (epizoda) (S08E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15

Hvězdná brána - Časy se mění, část první (2004) (epizoda) (S08E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Kurz sebeovládání - Charlie a Lacey na mizině (2014) (epizoda) (S02E80)

Komedie
11:45

Kurz sebeovládání - Charlie a nepovedená oslava (2014) (epizoda) (S02E81)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Kouč "K" (2016) (epizoda) (S28E06)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Divoký víkend v Havaně (2016) (epizoda) (S28E07)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Hříchy našich otců (2016) (epizoda) (S28E08)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Poslední trakční hrdina (2016) (epizoda) (S28E09)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:45

Nečum na mě show (2021) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:20

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Akční / Thriller / Válečný
18:10

Simpsonovi - Kouč "K" (2016) (epizoda) (S28E06)

Animovaný / Komedie
18:35

Simpsonovi - Divoký víkend v Havaně (2016) (epizoda) (S28E07)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Hříchy našich otců (2016) (epizoda) (S28E08)

Animovaný / Komedie
19:35

Simpsonovi - Poslední trakční hrdina (2016) (epizoda) (S28E09)

Animovaný / Komedie
19:55

Kurz sebeovládání - Charlie a Lacey na mizině (2014) (epizoda) (S02E80)

Komedie
20:25

Kurz sebeovládání - Charlie a nepovedená oslava (2014) (epizoda) (S02E81)

Komedie
20:50

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
22:15

Narcos: Mexiko - Lope de Vega 881 (2018) (epizoda) (S01E09)

Drama / Krimi / Thriller
23:30

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
01:30

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
02:05

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
02:30

Tutorial (2021) (TV pořad)

Publicistický
03:20

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:05

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Rosamunde Pilcher - Láska s chutí čaje (2020) (epizoda) (E156)

Drama / Romantický
08:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
09:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Inga Lindström - Ztracená láska (2019) (epizoda) (E80)

Drama / Romantický
15:55

Velvet: Návrat - Změna směru (2017) (epizoda) (S01E04)

Komedie / Drama / Romantický
17:00

1. MISE - Danajský dar (2021) (epizoda) (E15)

Drama
18:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
19:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
20:00

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
21:00

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
22:00

Everwood - Chůze po provaze (2004) (epizoda) (S02E15)

Drama / Rodinný
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:30

Everwood - Nevyslovené pravdy (2004) (epizoda) (S02E16)

Drama / Rodinný
01:45

Ohnivý kuře - Rodina základ rodiny (2016) (epizoda) (S01E29)

Komedie
03:15

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama