Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
05:25

Krok za krokem - Rovnoprávnost (1996) (epizoda) (S05E24)

Komedie / Rodinný / Romantický
05:45

Gympl s (r)učením omezeným - Tři rozchody a jedna svatba (2013) (epizoda) (S03E15)

Komedie / Drama
07:00

Mentalista - Prestiž nade vše (2008) (epizoda) (S01E10)

Drama / Krimi / Mysteriózní
08:00

Kriminálka Miami - Ukradené dítě (2008) (epizoda) (S07E08)

Akční / Krimi / Drama
08:55

Kriminálka Miami - Pros o smilování (2008) (epizoda) (S07E09)

Akční / Krimi / Drama
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
10:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
13:20

Odznak Vysočina - Den blbec (2022) (epizoda) (E02)

Krimi / Drama
14:20

Kriminálka Anděl - Panenka (2012) (epizoda) (S03E09)

Krimi / Drama
15:30

Policie Chicago - All Cylinders Firing (2016) (epizoda) (S04E03)

Akční / Drama / Krimi
16:25

Kriminálka Miami - Ukradené dítě (2008) (epizoda) (S07E08)

Akční / Krimi / Drama
17:15

Kriminálka Miami - Pros o smilování (2008) (epizoda) (S07E09)

Akční / Krimi / Drama
18:10

Mentalista - Prestiž nade vše (2008) (epizoda) (S01E10)

Drama / Krimi / Mysteriózní
18:50

Policie Chicago - All Cylinders Firing (2016) (epizoda) (S04E03)

Akční / Drama / Krimi
19:30

Krok za krokem - Nejistá kariéra (1996) (epizoda) (S05E21)

Komedie / Rodinný / Romantický
20:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
20:45

Gympl s (r)učením omezeným - Tři rozchody a jedna svatba (2013) (epizoda) (S03E15)

Komedie / Drama
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
01:30

Novashopping

01:50

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:45

Odznak Vysočina - Den blbec (2022) (epizoda) (E02)

Krimi / Drama
03:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
04:05

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
05:05

Walker, Texas Ranger - Královská kořist (1998) (epizoda) (S07E03)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:00

Jake a Tlusťoch - Nedělám nic špatného (1992) (epizoda) (S05E20)

Krimi / Drama
06:55

Policie Hamburk - Vyhoštění (2017) (epizoda) (S11E17)

Krimi / Drama
07:50

Námořní vyšetřovací služba - Klub dobrých manželek (2004) (epizoda) (S02E02)

Akční / Krimi / Drama
08:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
09:55

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
13:15

Zoo - Omluva (2022) (epizoda) (E02)

Rodinný / Drama
14:35

Inkognito (2021) (pořad)

Zábavný
15:40

Přešlapy - To nebylo v plánu (2010) (epizoda) (S03E06)

Komedie
16:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
17:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:40

Námořní vyšetřovací služba - Klub dobrých manželek (2004) (epizoda) (S02E02)

Akční / Krimi / Drama
19:25

Jake a Tlusťoch - Nedělám nic špatného (1992) (epizoda) (S05E20)

Krimi / Drama
20:15

Policie Hamburk - Vyhoštění (2017) (epizoda) (S11E17)

Krimi / Drama
21:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
22:20

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
23:10

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:20

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:30

Jen počkej, zajíci! (1969) (seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
01:05

M*A*S*H - Kam kráčíte, kapitáne Chandlere? (1975) (epizoda) (S04E10)

Komedie / Drama / Válečný
01:30

M*A*S*H - Drahá Peggy (1975) (epizoda) (S04E11)

Komedie / Drama / Válečný
02:00

M*A*S*H - O paroháčích a lidech (1975) (epizoda) (S04E12)

Komedie / Drama / Válečný
02:30

M*A*S*H - Vojín měsíce (1975) (epizoda) (S04E13)

Komedie / Drama / Válečný
02:55

Zoo - Omluva (2022) (epizoda) (E02)

Rodinný / Drama
04:00

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
04:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
07:00

Kluci v akci (2005) (pořad)

Reality-TV
07:25

Trapas (1998) (TV film)

Komedie / Krátkometrážní
07:45

Profesionálové - Ztráta paměti (1980) (epizoda) (S04E07)

Akční / Krimi / Dobrodružný
08:40

Na krok od nebe - Děti Devy (2019) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
09:45

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
10:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
10:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
11:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

První republika - Díl třetí (2017) (epizoda) (S02E03)

Drama / Rodinný / Historický
14:00

Po stopách hvězd (2008) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
14:30

Máte slovo (2008) (pořad)

Publicistický / Talk-show
15:29

Výsledky losování Šťastných 10

15:30

Komisař Montalbano - Hnízdo zmijí (2017) (epizoda) (S11E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:00

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:30

Bolkoviny (1997) (pořad)

Talk-show / Zábavný
19:15

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:45

13. komnata - 13. komnata Milana Peroutky (2022) (epizoda) (S18E14)

Dokumentární / Životopisný
22:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
22:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Na krok od nebe - Děti Devy (2019) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
03:00

Po stopách hvězd (2008) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
03:30

Bakaláři - Dveře (1981) (epizoda) (S10E02)

Komedie / Krátkometrážní
04:15

Tajemství 2. světové války - Poslední tajné zbraně Japonců (1998) (epizoda) (E18)

Dokumentární / Historický / Válečný
05:10

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentární
05:15

Uakari, Humboldtova ztracená opice (2018) (TV film)

Dokumentární
06:10

Úžasný svět opic (2014) (seriál)

Dokumentární
07:00

Modrá planeta II - Korálové útesy (2017) (epizoda) (E03)

Dokumentární
07:55

Cesta do Gulagu (2019)

Krátkometrážní / Dokumentární
08:30

Tajemství Vatikánu (2014) (seriál)

Dokumentární / Historický
09:30

Evropa dnes (2008) (pořad)

Dokumentární
10:00

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
10:55

Gordon Ramsay: Do neznáma - Tajemný Mekong v Laosu (2019) (epizoda) (S01E05)

Dokumentární
11:45

Auto moto svět (2021) (pořad)

Publicistický
12:15

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
12:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
13:00

Polosvět - Polosvět světských (2022) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Krimi
14:00

V karavanu po Česku - Pardubický kraj (2022) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární
14:30

Krajinou vína - Sylvánské zelené - z Lednice do Zaječí (2022) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární
15:00

Fauda - Epizoda 5 (2015) (epizoda) (S01E05)

Akční / Drama / Thriller
15:35

Fauda - Epizoda 6 (2015) (epizoda) (S01E06)

Akční / Drama / Thriller
16:15

Světové války (2014) (seriál)

Historický / Drama / Válečný
17:05

Queer - Drag včera a dnes (2021) (epizoda) (S18E01)

Dokumentární
17:30

Apokalypsa: Nikdy nekončící válka 1918-1926 - Návrat do pekla (2018) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Historický / Válečný
18:15

Věž inženýra Eiffela (2020) (TV film)

Dokumentární
19:05

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
19:35

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
20:00

Žijeme s vírou (2010) (pořad)

Dokumentární
20:30

Nehasit! Hořím! (2001) (seriál)

Dokumentární
20:55

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
21:20

Designtrend (2010) (seriál)

Dokumentární
21:35

Alexej Čepička - Z vojína generálem (2009) (TV film)

Dokumentární
22:00

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
22:30

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
22:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

V karavanu po Česku - Pardubický kraj (2022) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární
02:00

Nádherná americká města - Den v Los Angeles (2018) (epizoda) (E06)

Dokumentární
02:50

Apokalypsa: Nikdy nekončící válka 1918-1926 - Návrat do pekla (2018) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Historický / Válečný
03:40

Vzestup Pompejí (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
05:40

Teleshopping Soukup shop

05:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
06:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:35

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
09:10

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
10:15

Můžu dál? (2016) (pořad)

Komedie
11:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
13:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
13:30

Hovory Kalousek Soukup (2021) (pořad)

Publicistický
14:25

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
15:00

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
15:35

Hovory Kalousek Soukup (2021) (pořad)

Publicistický
16:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
17:05

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
17:45

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
18:10

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
18:55

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
20:10

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
21:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
02:10

Klenot.TV (2016) (pořad)

04:25

Ant-Man (2015)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
06:35

Teleshopping

07:00

Paul a škola života (2017)

Komedie / Drama
09:05

Agent v sukni (2000)

Komedie / Akční / Krimi
11:00

50 k 1 (2014)

Rodinný / Drama
13:00

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Akční / Dobrodružný / Mysteriózní
15:40

Hodina vlka (2019)

Drama / Mysteriózní / Thriller
17:40

(K)lamač srdcí (2010)

Komedie / Romantický
19:30

Melanie: Dar života a smrti (2016)

Horor / Sci-Fi / Dobrodružný
22:40

Princezna Husopaska (2009) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
23:35

Paul a škola života (2017)

Komedie / Drama
01:40

Teleshopping

02:10

Mentalista - Prestiž nade vše (2008) (epizoda) (S01E10)

Drama / Krimi / Mysteriózní
03:00

Mstitelé (1998)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
04:00

Hvězdná brána - Jepičí život (1997) (epizoda) (S01E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:50

Hvězdná brána - Thorovo kladivo (1997) (epizoda) (S01E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:50

Futurama - O původu kyklopů (2000) (epizoda) (S02E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:10

Futurama - Ve spárech byrokracie (2000) (epizoda) (S02E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:35

Simpsonovi - Bartův trest (1992) (epizoda) (S04E06)

Animovaný / Komedie
07:05

Simpsonovi - Marge jde do zaměstnání (1992) (epizoda) (S04E07)

Animovaný / Komedie
07:35

Simpsonovi - Nová holka v ulici (1992) (epizoda) (S04E08)

Animovaný / Komedie
08:00

Simpsonovi - Pan Pluhař (1992) (epizoda) (S04E09)

Animovaný / Komedie
08:20

Hvězdná brána - Tantalova muka (1997) (epizoda) (S01E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:15

Hvězdná brána - Pokrevní pouto (1997) (epizoda) (S01E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15

Futurama - To je on, můj klon (2000) (epizoda) (S02E10)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
10:45

Futurama - Bájné město Atlanta (2000) (epizoda) (S02E12)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:15

Simpsonovi - Bart na vrcholu slávy (1994) (epizoda) (S05E12)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Homer a Apu (1994) (epizoda) (S05E13)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Líza proti mluvící panence (1994) (epizoda) (S05E14)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Hrdinný kosmonaut Homer (1994) (epizoda) (S05E15)

Animovaný / Komedie
13:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
15:00

Americký ninja 4 (1990)

Akční / Drama
16:55

Simpsonovi - Bart na vrcholu slávy (1994) (epizoda) (S05E12)

Animovaný / Komedie
17:20

Simpsonovi - Homer a Apu (1994) (epizoda) (S05E13)

Animovaný / Komedie
17:45

Simpsonovi - Líza proti mluvící panence (1994) (epizoda) (S05E14)

Animovaný / Komedie
18:10

Simpsonovi - Hrdinný kosmonaut Homer (1994) (epizoda) (S05E15)

Animovaný / Komedie
18:35

Futurama - To je on, můj klon (2000) (epizoda) (S02E10)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:00

Futurama - Bájné město Atlanta (2000) (epizoda) (S02E12)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:20

Spartakus - Prozření (2010) (epizoda) (S01E12)

Akční / Drama / Dobrodružný
20:20

Orange Is the New Black - Můžeme být hrdinové (2015) (epizoda) (S03E11)

Drama / Komedie / Krimi
21:25

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
23:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:45

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
01:45

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
02:15

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
03:00

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
05:35

Léto v Kapském městě (2010) (TV film)

Drama
07:20

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
08:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:10

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
10:05

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Zmatkářky: Lži od srdce (2018) (TV film)

Komedie
14:55

Kateřina Veliká - Epizoda 1 (2015) (epizoda) (E01)

Drama / Historický
15:55

1. MISE - Hofbauerova milenka (2022) (epizoda) (E19)

Drama
17:05

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
18:00

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
18:50

Plastická chirurgie s. r. o. - Montana, Sassy a Justice (2003) (epizoda) (S01E11)

Drama / Krimi
19:40

Plastická chirurgie s. r. o. - Antonia Ramos (2003) (epizoda) (S01E12)

Drama / Krimi
20:30

Everwood - Sbohem, lásko (2006) (epizoda) (S04E20)

Drama / Rodinný
21:15

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:25

Everwood - Everwood navždy - 1. část (2006) (epizoda) (S04E21)

Drama / Rodinný
01:35

Ohnivý kuře - Konec starých časů (2017) (epizoda) (S03E08)

Komedie
02:55

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
03:40

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama