Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 10.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:25

Novashopping

08:40

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:40

Policie Modrava - Peníze na střeše (2022) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama / Thriller
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:20

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:35

Dr. House - Zlomený (2009) (epizoda) (S06E01)

Drama / Mysteriózní
14:30

Dr. House - Zlomený (2009) (epizoda) (S06E01)

Drama / Mysteriózní
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Specialisté - Skythové (2022) (epizoda) (S07E09)

Krimi / Thriller
21:25

Specialisté - Synové (2020) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Thriller
22:30

Kriminálka Las Vegas - Padlé idoly (2007) (epizoda) (S07E17)

Krimi / Drama / Mysteriózní
23:30

Dr. House - Zlomený (2009) (epizoda) (S06E01)

Drama / Mysteriózní
00:30

Dr. House - Zlomený (2009) (epizoda) (S06E01)

Drama / Mysteriózní
01:30

Kriminálka Las Vegas - Padlé idoly (2007) (epizoda) (S07E17)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:10

Comeback - Děvečka z Lidečka (2010) (epizoda) (S02E02)

Komedie
02:40

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:50

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
05:00

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad)

Reality-TV
05:35

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Šéfchirurg kdo? (1972) (epizoda) (S01E04)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:10

M*A*S*H - Služka (1972) (epizoda) (S01E05)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Yankee Doodle Doktor (1972) (epizoda) (S01E06)

Komedie / Drama / Válečný
09:10

M*A*S*H - Banány, krekry a oříšky (1972) (epizoda) (S01E07)

Komedie / Drama / Válečný
09:40

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
10:30

Walker, Texas Ranger - Poslední svého druhu - 2. část (1997) (epizoda) (S06E07)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Rychlé stroje (2013) (epizoda) (S04E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
12:30

Komisař Rex - Kněz v ohrožení (1999) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Oheň (2012) (epizoda) (S09E21)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Pálava - Ztracený závod (2022) (epizoda) (E08)

Komedie
21:35

Den jak sen (2022) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
22:55

Vinaři - Expedice Říp (2015) (epizoda) (S02E09)

Komedie
00:10

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:15

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:15

Námořní vyšetřovací služba - Oheň (2012) (epizoda) (S09E21)

Akční / Krimi / Drama
03:10

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Rychlé stroje (2013) (epizoda) (S04E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:20

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
04:40

Zahrada je hra (2005) (pořad)

Publicistický
05:05

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Dokumentární / Rodinný
05:30

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Případy sestry Bonifácie - Sólokapr (2022) (epizoda) (E05)

Komedie / Krimi / Drama
09:45

Bakaláři - Užovka (1975) (epizoda) (S04E04)

Komedie / Krátkometrážní
10:00

168 hodin (2005) (pořad)

Publicistický
10:40

Agatha Christie's Poirot - Smrt na mysu (1990) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Po stopách hvězd (2008) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
14:30

Tetinka (1977) (TV film)

Drama
15:45

Na krok od nebe - Predátor (2015) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:10

Případy 1. oddělení - Taxivrah (2022) (epizoda) (S03E06)

Krimi
21:10

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
21:50

Legendy kriminalistiky - Mobilheim (2022) (epizoda) (S03E04)

Dokumentární / Krimi
22:24

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty

22:25

Místo činu - Drážďany: Kdo nyní sám je (2018) (epizoda) (S49E19)

Krimi / Drama
23:55

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
00:25

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
00:35

Bolkoviny (1997) (pořad)

Talk-show / Zábavný
01:25

Z metropole (2006) (pořad)

Publicistický
01:50

Kalendárium (1993) (pořad)

Dokumentární / Historický
02:05

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:20

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:05

Tajemství migrace v přírodě (2018) (seriál)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Malé Antily, tepající srdce (2018) (TV film)

Dokumentární
09:20
11:00

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
11:25

Náš člověk na Havaji (1969)

Krátkometrážní / Dokumentární
11:45

Objevování světa - Kambodža (2018) (TV film)

Dokumentární
12:40

Klíč (2010) (pořad)

Rodinný
13:05

Prostě zvířata (2018) (seriál)

Dokumentární
14:00

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
14:25

Japonská města, Kjóto a Nara (2016) (TV film)

Dokumentární
15:20

Pomáháme jim přežít - Divocí koně a velbloudi (2019) (epizoda) (E01)

Dokumentární
15:50

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
16:20

Hlad po pravdě (2020)

Dokumentární
17:15

Letecké katastrofy - Nebeský Titanic (2014) (epizoda) (S13E10)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
18:00

Manu a Matěj na cestě do Apulie - Epizoda 1 (2022) (epizoda) (E01)

Dokumentární
18:25

Obří dopravní uzly (2018) (seriál)

Dokumentární
19:15

Do divočiny! - Vlci a lidé (2021) (epizoda) (S01E05)

Dokumentární
19:25

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Osm dní, které utvořily Řím (2017) (seriál)

Historický / Drama / Dokumentární
20:55

Ztracené poklady Egypta - Pátrání po pyramidové hrobce (2019) (epizoda) (S01E02)

Dokumentární / Historický
21:40

V jiném těle - Epizoda 6 (2022) (epizoda) (E06)

Dokumentární
22:25

Kolo zázraků (2017)

Drama
00:05

Ponorka - Befehl zum Töten (2020) (epizoda) (S02E05)

Drama / Válečný
01:00

Muž, který spadl z nebe (2021) (TV film)

Dokumentární
01:45

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
02:20

Historie.cs (2008) (pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
03:10

Folklorika (2007) (pořad)

Dokumentární
03:35

Čaj pro třetího (2003) (pořad)

Dokumentární / Talk-show
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:00

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:30

Teleshopping Soukup shop

12:55

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:50

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:40

Příběh velké lásky - Nina Divíšková a Jan Kačer

17:00

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
17:50

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
21:30

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
22:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:50

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
23:45

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
00:50

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
01:30

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
01:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
02:05

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:55

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:25

Půlnoční dítě (2016)

Drama / Sci-Fi / Mysteriózní
06:30

Rivalové (1996)

Komedie / Sportovní
08:20

Teleshopping

08:50

Chaos (2021)

Dobrodružný / Sci-Fi
11:00

Tichá revoluce (2018)

Drama
13:20

Teleshopping

13:40

Aloha (2015)

Romantický / Komedie / Drama
15:45

Ocelová pěst (2011)

Akční / Drama / Sci-Fi
18:10

Chceš mě, chci tě (2009)

Komedie / Romantický
20:00

Mumie se vrací (2001)

Fantasy / Akční / Dobrodružný
22:30

Halloween (2018)

Horor / Thriller
00:30

Vyjednavač (1998)

Akční / Drama / Thriller
03:00

Pravdivý příběh (2015)

Mysteriózní / Krimi / Thriller
04:20

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
04:55

Lovci prokletých pokladů - Farúkova pomsta (2019) (epizoda) (S01E13)

Akční / Dobrodružný
06:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:50

Partička (2011) (pořad)

Komedie
08:35

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
09:35

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
10:35

Hvězdná brána - Občan Joe (2005) (epizoda) (S08E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:35

Hvězdná brána - Poslední boj, část první (2005) (epizoda) (S08E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Kostka (2019) (epizoda) (S11E05)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:25

Simpsonovi - Malá velká holka (2007) (epizoda) (S18E12)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - Vyrůstáme ve Springfieldu (2007) (epizoda) (S18E13)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Zpívá celá spodina (2007) (epizoda) (S18E14)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Romouš a Julizna (2007) (epizoda) (S18E15)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Poslední boj, část druhá (2005) (epizoda) (S08E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Osobní záležitosti (2005) (epizoda) (S08E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Brilantní plán (2019) (epizoda) (S11E06)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Jedeme na Sundance (2008) (epizoda) (S19E18)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Má máma Mona (2008) (epizoda) (S19E19)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Vše o Líze (2008) (epizoda) (S19E20)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích (2008) (epizoda) (S20E01)

Animovaný / Komedie
20:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
21:10

Jednou jsi dole, jednou nahoře (2022) (pořad)

Talk-show
22:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Pod vlivem (2022) (epizoda) (S13E09)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
23:15

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
23:45

Simpsonovi - Jedeme na Sundance (2008) (epizoda) (S19E18)

Animovaný / Komedie
00:15

Simpsonovi - Má máma Mona (2008) (epizoda) (S19E19)

Animovaný / Komedie
00:45

Simpsonovi - Vše o Líze (2008) (epizoda) (S19E20)

Animovaný / Komedie
01:15

Simpsonovi - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích (2008) (epizoda) (S20E01)

Animovaný / Komedie
01:45

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Velký bratr (2013) (epizoda) (S05E06)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:45

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
03:45

Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda) (S01E01)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
04:55

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:50

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
08:00

Obchoďák - Snídaně carských důstojníků (2012) (epizoda) (E22)

Drama / Komedie
09:35

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
11:45

Vraždy odvedle: Falešné obvinění (2017) (TV film)

Mysteriózní
13:40

Rodina doktora Kleista - Potíže s láskou (2004) (epizoda) (S01E07)

Rodinný
14:45

Rodina doktora Kleista - Oslava s následky (2004) (epizoda) (S01E08)

Rodinný
15:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
16:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:50

Rodina doktora Kleista - Odvaha k pravdě (2004) (epizoda) (S01E09)

Rodinný
18:55

Rodina doktora Kleista - Sóloakce (2004) (epizoda) (S01E10)

Rodinný
20:00

Jednou za život (1994) (TV film)

Drama / Romantický
22:00

Ošklivka Katka - Tady mě máte (2008) (epizoda) (S01E04)

Komedie / Romantický
23:10

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
23:55

Zoufalé manželky - Zázračná píseň (2006) (epizoda) (S03E10)

Drama / Komedie / Mysteriózní
00:50

Zoufalé manželky - Žádné slzy, žádné spory, žádné sváry (2007) (epizoda) (S03E11)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:50

Čarodějky - Peklo přišlo o fúrii (2001) (epizoda) (S04E03)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
02:50

Čarodějky - Jde o velikost (2001) (epizoda) (S04E05)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:45

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie

Reklama

Reklama