Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – neděle 16.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:50

Zig a Sharko (2010) (seriál)

Animovaný / Fantasy / Akční
06:05

Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)

Animovaný / Komedie
07:00

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
07:55

Víkendová Snídaně (2022) (pořad)

Publicistický
12:00

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
13:25

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Komedie / Drama / Romantický
15:40

Vítr v kapse (1982)

Komedie
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Policie Modrava - Nešťastný vrah (2022) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Drama / Thriller
21:35

Kriminálka Anděl - Zátiší s vraždou (2014) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Drama
22:50

Střepiny (2002) (pořad)

Publicistický
23:25

2 zbraně (2013)

Akční / Krimi / Komedie
01:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
02:35

Specialisté - Synové (2020) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Thriller
03:45

Princ Modřej a víla Lupinka (2016) (TV film)

Pohádka / Rodinný / Fantasy
05:15

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad)

Reality-TV
06:00

Bolek a Lolek si hrají (1975) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:25

M*A*S*H - Tuttle (1973) (epizoda) (S01E15)

Komedie / Drama / Válečný
06:55

M*A*S*H - Rekordman (1973) (epizoda) (S01E16)

Komedie / Drama / Válečný
07:25

M*A*S*H - Někdy kulku uslyšíš (1973) (epizoda) (S01E17)

Komedie / Drama / Válečný
08:00

M*A*S*H - Drahý otče... Znovu (1973) (epizoda) (S01E18)

Komedie / Drama / Válečný
08:35

M*A*S*H - Spodky (1973) (epizoda) (S01E19)

Komedie / Drama / Válečný
09:05

Prima SVĚT (1995) (pořad)

Publicistický
09:40

Prima ČESKO (2022) (pořad)

Publicistický
10:05

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad)

Reality-TV
11:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (pořad)

Talk-show / Publicistický
11:50

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
12:45

Libovky Pepy Libického (2019) (pořad)

Publicistický
13:10

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
13:50

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
14:05

Pálava - Ztracený závod (2022) (epizoda) (E08)

Komedie
15:30

Temný Kraj - Démoni - 2. část (2019) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Drama
16:55

Ženská pomsta (2020)

Komedie
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Bezva ženská na krku (2016)

Komedie / Romantický
22:30

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Komedie / Sci-Fi
00:35

Mrazivý lov (2019)

Akční / Thriller
02:25

Léto na Islandu (2014) (TV film)

Romantický
05:00
05:30

Z metropole (2006) (pořad)

Publicistický
06:00

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
06:25

Madla zpívá Evropě (1940)

Drama / Romantický / Hudební
08:10

Pečení na neděli (2021) (pořad)

Publicistický
08:50

Polopatě (2013) (pořad)

Publicistický
09:45

Kalendárium (1993) (pořad)

Dokumentární / Historický
10:00

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
10:30

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
11:05

F. L. Věk - Kněz, nebo kupec! (1971) (epizoda) (E07)

Drama / Historický
12:00

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Talk-show / Publicistický
13:00

Zprávy

13:05

O Radkovi a Mileně (1990) (TV film)

Pohádka
14:10

Velká policejní pohádka (1979) (TV film)

Pohádka / Komedie
14:50

Kouzelnice od Křídového potoka (1988) (TV film)

Pohádka
15:30

Začalo to karafiátem (1981) (TV film)

Komedie / Drama
16:55

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Svíčková (1984) (epizoda) (E03)

Komedie
17:55

Herbář (2013) (pořad)

Publicistický
18:25
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:52

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Komedie
21:20

168 hodin (2005) (pořad)

Publicistický
21:54

Výsledky losování Šťastných 10

21:55

Gangster Ka (2015)

Krimi / Drama / Thriller
23:35

Případy detektiva Murdocha - Kreslená krví (2021) (epizoda) (S15E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:25

Endeavour - Patrona (2018) (epizoda) (S05E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
01:55

13. komnata - 13. komnata Marcely Králové (2022) (epizoda) (S19E06)

Dokumentární / Životopisný
02:20

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
02:30

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
02:55

Na forbíně TM (2012) (pořad)

Talk-show
03:40

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
04:10

Rodinné křižovatky (2003) (pořad)

Publicistický
04:35

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
05:00

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
05:30

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
06:00

Stopy, fakta, tajemství (2012) (seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
06:30

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
08:10

Majáky - Epizoda 6 (2022) (epizoda) (E06)

Dokumentární
08:20

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
08:30

Hledání ztraceného času (1991) (seriál)

Dokumentární / Historický
08:55

Britská pevnost proti Hitlerovi (2021) (seriál)

Dokumentární / Historický
09:40

Vzestup strojů (2014) (seriál)

Dokumentární
10:25

Uakari, Humboldtova ztracená opice (2018) (TV film)

Dokumentární
11:20

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentární
11:25

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
11:55

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:20

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
12:45

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
12:55

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
13:20

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
13:50

Boží dar - příběhy českých potravin - Sádlo (2022) (epizoda) (S06E01)

Dokumentární
14:10

Na plovárně (1998) (pořad)

Talk-show
14:40

Osm dní, které utvořily Řím (2017) (seriál)

Historický / Drama / Dokumentární
15:25

DobroDRUH (2015) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
15:55

Svět jelenovité zvěře (2019) (TV film)

Dokumentární
16:50
17:15

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
18:00

Bedekr (2014) (pořad)

Dokumentární
18:30

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (seriál)

Dokumentární
19:20

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Dva klobouky (1974)

Western
21:45

Rasputin (2011) (TV film)

Historický / Životopisný / Drama
23:30

Fenomén jeans (2022) (TV film)

Dokumentární
00:25

Letecké katastrofy - Tragédie v ráji (2014) (epizoda) (S13E09)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
01:10

Queer - Generace Q (2022) (epizoda) (S20E03)

Dokumentární
01:35

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
02:05

Padající květináč (2007) (pořad)

Publicistický
02:30

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
02:55

Notes (1995) (pořad)

Hudební
03:35

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
04:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
08:15

Klenot.TV (2016) (pořad)

09:25

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
10:15

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
10:35

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
11:10

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
11:55

Kolotoč v kuchyni (2016) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
13:05

U tebe nebo u mě (2018) (pořad)

Publicistický
14:10

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:05

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:05

Záchranáři (2018) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
17:10

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
18:20

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
21:15

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
22:10

Jaromír Soukup: Bez brzdy (2022) (pořad)

Publicistický
22:20

Jaromír Soukup: Bez brzdy (2022) (pořad)

Publicistický
22:30

Skandály slavných (2022) (pořad)

Publicistický
22:50

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
22:55

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
00:55

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:40

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:10

Láska nebo právo (2019) (TV film)

Romantický
06:30

Policajt ze školky 2 (2016)

Komedie
08:30

Teleshopping

09:00

Princ Modřej a víla Lupinka (2016) (TV film)

Pohádka / Rodinný / Fantasy
10:15

Já, padouch 2 (2013)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
12:05

Elektra (2005)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
13:55

Bitva o Midway (1976)

Drama / Válečný / Akční
16:30

Tvrďák Taylor (2008)

Komedie
18:30

Šílený rande (2003)

Komedie / Romantický
20:00

NON-STOP (2014)

Mysteriózní / Akční / Thriller
22:00

Blade (1998)

Akční / Fantasy / Horor
00:25

Hlavně nezávazně (2011)

Komedie / Romantický
02:25

Černočerná tma (2000)

Sci-Fi / Akční / Thriller
04:50

Star Trek: Discovery - Léthé (2017) (epizoda) (S01E06)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
06:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
07:05

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
09:20

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
11:30

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
12:40

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Odpovědi (2019) (epizoda) (S11E11)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:40

Simpsonovi - Sranda na objednávku (2008) (epizoda) (S19E14)

Animovaný / Komedie
14:10

Simpsonovi - Není kouře bez tance (2008) (epizoda) (S19E15)

Animovaný / Komedie
14:40

Simpsonovi - Táta na útěku (2008) (epizoda) (S19E16)

Animovaný / Komedie
15:00

Simpsonovi - Kraví apokalypsa (2008) (epizoda) (S19E17)

Animovaný / Komedie
15:30

Spláchnutej (2006)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Práce v terénu (2020) (epizoda) (S11E12)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - SuperHomer (2009) (epizoda) (S21E01)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Pětka je pro Barta málo (2009) (epizoda) (S21E02)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Žena v ringu (2009) (epizoda) (S21E03)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XX (2009) (epizoda) (S21E04)

Animovaný / Komedie
20:15

Smrtonosná past 2 (1990)

Akční / Thriller
22:50

Turbo Kid (2015)

Akční / Sci-Fi / Horor
00:40

Simpsonovi - SuperHomer (2009) (epizoda) (S21E01)

Animovaný / Komedie
01:10

Simpsonovi - Pětka je pro Barta málo (2009) (epizoda) (S21E02)

Animovaný / Komedie
01:40

Simpsonovi - Žena v ringu (2009) (epizoda) (S21E03)

Animovaný / Komedie
02:00

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XX (2009) (epizoda) (S21E04)

Animovaný / Komedie
02:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Senátorova dcera (2013) (epizoda) (S05E12)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:40

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
04:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
04:55

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
07:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:55

Obchoďák - Opustím tě (2012) (epizoda) (E28)

Drama / Komedie
09:15

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:55

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
10:40

Zázraky života - Sebevědomí (2012) (epizoda) (S02E09)

Drama
11:50

Spolu až na věčnost (2016) (TV film)

Drama / Thriller
13:40

Rodina doktora Kleista - Benátské sny (2006) (epizoda) (S02E06)

Rodinný
14:45

Rodina doktora Kleista - Dětská srdce (2006) (epizoda) (S02E07)

Rodinný
15:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
16:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:50

Rodina doktora Kleista - Společné bydlení (2006) (epizoda) (S02E08)

Rodinný
18:55

Rodina doktora Kleista - Když srdce bolí (2006) (epizoda) (S02E09)

Rodinný
20:00

Dávno ztracená dcera (2018) (TV film)

Thriller
21:50

Ošklivka Katka - Kateřina je zpátky (2008) (epizoda) (S01E10)

Komedie / Romantický
23:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
00:00

Zoufalé manželky - Co bychom si bez tebe počali? (2007) (epizoda) (S03E22)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:00

Zoufalé manželky - Dneska se vdávám (2007) (epizoda) (S03E23)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:55

Čarodějky - Svatební kolotoč (2002) (epizoda) (S04E15)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
02:55

Čarodějky - Páté kolo u vozu (2002) (epizoda) (S04E16)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:55

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie

Reklama

Reklama