Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 04.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:25

Krok za krokem - Posedlost (1994) (epizoda) (S04E11)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:45

Gympl s (r)učením omezeným - Šťastné narozeniny (2012) (epizoda) (S01E18)

Komedie / Drama
08:05

Odložené případy - Vyjížďka (2007) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
10:00

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Specialisté

15:20

Specialisté - Hledání pokladu (2018) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Thriller
16:25
17:20

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
18:15

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
19:05

Odložené případy - Vyjížďka (2007) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Specialisté - Dům vzpomínek (2021) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Thriller
04:20

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
05:30

Walker, Texas Ranger - Rodeo (1996) (epizoda) (S04E12)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Mám oči jenom pro tebe (1989) (epizoda) (S03E01)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Když děti chtějí zemřít (2002) (epizoda) (S08E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

SHOWTIME

14:15

Hvězdy nad hlavou

15:35

První večeře (2021) (TV pořad)

Reality-TV
16:45

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:00

Komisař Rex - Když děti chtějí zemřít (2002) (epizoda) (S08E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:05

Jake a Tlusťoch - Mám oči jenom pro tebe (1989) (epizoda) (S03E01)

Krimi / Drama
21:05

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
00:15

X-Men (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:20

M*A*S*H - Čas života (1979) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

Hvězdy nad hlavou

04:30

Osada - Epizoda 5 (2021) (epizoda) (E05)

Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

Listonošky (1998) (TV film)

Krátkometrážní / Komedie
08:35

Druhý tah pěšcem (1984)

Akční / Krimi
09:55

Na krok od nebe - Útěk (2012) (epizoda) (S02E13)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:55

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:25

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:40

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování SAZKAmobil šance

14:10

Rapl - Útulek doktora Knechta (2019) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama / Thriller
15:15

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
15:55

Krotitelé dluhů (2009) (TV pořad)

Reality-TV / Komedie
16:25

Bilance (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:49

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra renty

16:50

Vejška (2014)

Komedie
18:10

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:40

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
19:00

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
19:25

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
19:55

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:10

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

03:15

Na krok od nebe - Útěk (2012) (epizoda) (S02E13)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:20

Šílený svět studené války (2015) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:15

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

05:30

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
05:55

Dominikánská republika, poklad Karibiku (2019) (TV film)

Dokumentární
06:50

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

07:05

Televizní klub neslyšících (2011) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
07:35

Sedm světů, jedna planeta - Austrálie (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
08:25

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
08:55

Kouzlo jihovýchodní Asie (2019) (TV film)

Dokumentární
09:45

Zeměpis světa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
10:00

Ohromující mosty (2016) (TV seriál)

Dokumentární
10:55

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

11:10

Letecké katastrofy - Zbytečná nehoda (2019) (epizoda) (S19E10)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
11:55

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
12:25

Vražedná modř (2018)

Dokumentární / Historický
13:15

Co Čech, to chovatel - Učitel i kamarád (2021) (epizoda) (S02E05)

Dokumentární
13:25

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
14:50

Hitlerův kruh zla - Parta z Berghofu (2017) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Historický / Drama
15:45

Loganovi parťáci (2017)

Komedie / Krimi / Drama
17:45

The Program: Pád legendy (2015)

Thriller / Drama / Sportovní
19:25

Queer - Kluci v Jezerní kotlině 2. (2021) (epizoda) (S18E03)

Dokumentární
19:50

Hádání o přírodě (2004) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Přidej se (2004) (TV pořad)

Publicistický
20:25

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:45

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
21:10

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:25

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:50

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:15

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Industrie - Továrna na republiku (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
23:30

Krajinou domova - Jeskyně (2021) (epizoda) (S03E04)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Afrika - Mys Dobré naděje (2013) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Dobrodružný
03:20

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Na rovinu se Soukupem, realita v talk show (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:00

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:05

Interstellar (2014)

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama
07:20

Teleshopping

07:55

V dobré společnosti (2004)

Komedie / Drama / Romantický
10:05

Klokan Jack (2003)

Dobrodružný / Komedie / Krimi
11:50

Exmanželka za odměnu (2010)

Akční / Komedie / Romantický
14:00

Warcraft: První střet (2016)

Fantasy / Dobrodružný / Akční
16:25

Dánská dívka (2015)

Drama / Romantický / Životopisný
18:45

Ve stínu (2012)

Krimi / Drama / Thriller
23:30

Loupení jehňátek (2007) (TV film)

Mysteriózní / Drama
01:05

G-FORCE (2009)

Akční / Dobrodružný / Rodinný
02:35

Odložené případy - Vyjížďka (2007) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:25

V dobré společnosti (2004)

Komedie / Drama / Romantický
04:05

Hvězdná brána - Malá vítězství (2000) (epizoda) (S04E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:05

Hvězdná brána - Druhá strana (2000) (epizoda) (S04E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:10
06:40
07:15

Simpsonovi - Noci s nepřítelem (2004) (epizoda) (S16E03)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Kamarádky na život a na smrt (2004) (epizoda) (S16E04)

Animovaný / Komedie
08:15

Simpsonovi - Komiksák a Chlapeček (2004) (epizoda) (S16E05)

Animovaný / Komedie
08:45

Simpsonovi - Poslední recept (2005) (epizoda) (S16E06)

Animovaný / Komedie
09:05

Hvězdná brána - Odkaz Ataniků (2000) (epizoda) (S04E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:05

Hvězdná brána - Na rozcestí (2000) (epizoda) (S04E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10
11:40
12:15

Simpsonovi - Čí je vlastně Homer? (2006) (epizoda) (S17E10)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Všechny cesty vedou do krimu (2006) (epizoda) (S17E11)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Pygmalion v sukni (2006) (epizoda) (S17E12)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Zdánlivě nekonečný příběh (2006) (epizoda) (S17E13)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
16:10

Teorie velkého třesku - Mystifikace se svatebním darem (2018) (epizoda) (S12E02)

Komedie / Romantický
16:35

Teorie velkého třesku - Kalkulace reprodukce (2018) (epizoda) (S12E03)

Komedie / Romantický
17:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
17:45

Simpsonovi - Čí je vlastně Homer? (2006) (epizoda) (S17E10)

Animovaný / Komedie
18:15

Simpsonovi - Všechny cesty vedou do krimu (2006) (epizoda) (S17E11)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Pygmalion v sukni (2006) (epizoda) (S17E12)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Zdánlivě nekonečný příběh (2006) (epizoda) (S17E13)

Animovaný / Komedie
19:40

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
20:45

Orange Is the New Black - Prst, který zadržuje vodu v hrázi (2015) (epizoda) (S03E04)

Drama / Komedie / Krimi
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:45

Flash - Tricksteři (2015) (epizoda) (S01E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:35

Flash - Hvězdný tým (2015) (epizoda) (S01E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:30

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:25

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:30

Sestřička z hor: Odvaha nade vše (2017) (TV film)

Drama / Romantický
08:30

Záchranáři z hor - Zajatec ledovce (2014) (epizoda) (S06E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:25

Záchranáři z hor - Zajatec ledovce (2014) (epizoda) (S06E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:25

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor VI

13:00

Záchranáři z hor VI

14:00

Rosamunde Pilcher - Zmatená láska (2011) (epizoda) (S01E103)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - La espera (2015) (epizoda) (S03E07)

Drama / Romantický
16:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
18:00

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
18:50

Velvet - La espera (2015) (epizoda) (S03E07)

Drama / Romantický
19:50

Hotel na pláži - Setkání po roce (2015) (epizoda) (S02E01)

Komedie
20:50

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:40

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Přístav - Holky moje (2016) (epizoda) (S02E20)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama