Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – sobota 30.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:10

Velkolepé plány: Austrálie (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
05:00

Ukaž mi svou zahradu (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:45

Pokoj k přestavbě (2007) (TV pořad)

Reality-TV
06:45

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
07:30

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
08:15

Daleko od mlžného Albionu (2014) (TV pořad)

Reality-TV
09:15

Zahradní domky roku (2014) (TV pořad)

Dokumentární
10:05

Velkolepé plány: Austrálie (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:55

Pokoj k přestavbě (2007) (TV pořad)

Reality-TV
11:50

Ukaž mi svou zahradu (2015) (TV pořad)

Reality-TV
12:40

Středomořské domy od Charlieho Luxtona (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
13:30

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
14:15

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
15:00

Daleko od mlžného Albionu (2014) (TV pořad)

Reality-TV
16:05

Zahradní domky roku (2014) (TV pořad)

Dokumentární
16:55

Velkolepé plány: Austrálie (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
17:45

Ukaž mi svou zahradu (2015) (TV pořad)

Reality-TV
18:30

Dej mi Pokoj! (2012) (TV pořad)

Dokumentární
18:45

Dej mi Pokoj! (2012) (TV pořad)

Dokumentární
02:00

Green Team (2007) (TV pořad)

Dokumentární
02:15

Green Team (2007) (TV pořad)

Dokumentární
02:30

Dej mi Pokoj! (2012) (TV pořad)

Dokumentární
03:00

Dej mi Pokoj! (2012) (TV pořad)

Dokumentární
03:25

Daleko od mlžného Albionu (2014) (TV pořad)

Reality-TV
04:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Gympl s (r)učením omezeným - Světlé zítřky (2012) (epizoda) (S01E31)

Komedie / Drama
06:55

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
08:00

Kriminálka Miami - Přepadení (2004) (epizoda) (S02E16)

Akční / Krimi / Drama
08:55

Kriminálka Miami - Peníze na nic (2004) (epizoda) (S02E17)

Akční / Krimi / Drama
10:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
10:25

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
11:20

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Policie Modrava - Případ starosta (2017) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Thriller
14:35

Agent bez minulosti (2002)

Akční / Mysteriózní / Thriller
16:55

Kriminálka Miami - Přepadení (2004) (epizoda) (S02E16)

Akční / Krimi / Drama
17:50

Kriminálka Miami - Peníze na nic (2004) (epizoda) (S02E17)

Akční / Krimi / Drama
18:45

Odložené případy - Středeční ženy (2008) (epizoda) (S06E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
20:40

Gympl s (r)učením omezeným - Světlé zítřky (2012) (epizoda) (S01E31)

Komedie / Drama
22:55

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
23:50

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
01:15

Honzíček a Grétička (2012) (TV film)

Pohádka
02:30

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
04:25

Walker, Texas Ranger - Bratrstvo spravedlivých (1996) (epizoda) (S05E04)

Akční / Dobrodružný / Krimi
05:25

Jake a Tlusťoch - Nemám nikoho (1990) (epizoda) (S03E19)

Krimi / Drama
06:30

Policie Hamburk - Paulinin případ (2015) (epizoda) (S09E21)

Krimi / Drama
07:30

Komisař Rex - Čarodějnice a jiné ženy (2004) (epizoda) (S09E11)

Krimi / Akční / Mysteriózní
08:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
15:00

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
16:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
17:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:55

Komisař Rex - Čarodějnice a jiné ženy (2004) (epizoda) (S09E11)

Krimi / Akční / Mysteriózní
19:55

Jake a Tlusťoch - Nemám nikoho (1990) (epizoda) (S03E19)

Krimi / Drama
20:55

Policie Hamburk - Paulinin případ (2015) (epizoda) (S09E21)

Krimi / Drama
22:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
23:25

Psí život (1997) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
23:50

M*A*S*H - Krize identity (1981) (epizoda) (S10E03)

Komedie / Drama / Válečný
00:20

M*A*S*H - Zaručené informace (1981) (epizoda) (S10E04)

Komedie / Drama / Válečný
00:50

Fotr na tripu (2021) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
01:30

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
02:40

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
04:30

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
06:05

Neobyčejné životy - Bořivoj Navrátil (2010) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární / Životopisný
07:00

Tajemství Ďáblovy kapsy (1980) (TV film)

Dobrodružný
08:15

Princezna za dukát (1991) (TV film)

Pohádka
09:05

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
09:35

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
10:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
13:15

Osada - Epizoda 9 (2021) (epizoda) (E09)

Komedie
14:15

13. komnata - 13. komnata Michaely Duffkové (2021) (epizoda) (S18E09)

Dokumentární / Životopisný
14:40

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
15:35

Profesionálové - Zběh (1979) (epizoda) (S03E07)

Akční / Krimi / Dobrodružný
16:30

Kriminalista - Andělská nevinnost (2015) (epizoda) (S10E08)

Krimi
17:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:00

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
18:40

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
19:10

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
19:40

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:20

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
22:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Herbář (2013) (TV pořad)

Publicistický
23:25

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
00:15

Hádavá pohádka (1969) (TV film)

Pohádka
00:55

České pohádky - Jak se Honza hádal s králem (1968) (epizoda) (E07)

Krátkometrážní / Pohádka
01:05

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
01:45

Duhová kulička (1985) (TV film)

Rodinný
03:05

Vzpomínky Sherlocka Holmese - Zlatý skřipec (1994) (epizoda) (E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:15

Videoatlas chráněných a ohrožených druhů (1996) (TV seriál)

Dokumentární
04:25

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (TV seriál)

Dokumentární
05:20

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
05:25

Zvuky přírody - Záhada neviditelné ryby (2019) (epizoda) (E01)

Dokumentární
06:20

Ohromující mosty (2016) (TV seriál)

Dokumentární
07:10

Stalingrad (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
08:00

Německo a studená válka (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
08:55

Krásné živé památky - Pod Českým středohořím (2019) (epizoda) (E09)

Dokumentární
09:25

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
10:20

Ano, Masaryk 1.-3. (1997)

Dokumentární / Životopisný
11:20

Heydrich - konečné řešení (2011) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
11:45

Buenos Aires, hlavní město tanga (2015) (TV film)

Dokumentární
12:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Policajt (1972)

Krimi / Drama
14:45

Dívka s pistolí (1968)

Komedie
16:30

Desatero hříchů - Viimeinen voitelu (2020) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama
17:15

Čína a její ambice (2020) (TV film)

Dokumentární
18:10

Obří požáry (2019) (TV film)

Dokumentární
19:05

Duchovní kuchyně (2007) (TV pořad)

Dokumentární
19:30

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
19:55

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:25

Notes (1995) (TV pořad)

Hudební
21:00

Bláznit je normální (2006) (TV film)

Dokumentární
21:30

Domov můj - Epizoda 6 (2017) (epizoda) (S01E06)

Dokumentární
22:00

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
22:30

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Buenos Aires, hlavní město tanga (2015) (TV film)

Dokumentární
23:50

Lidstvo: Příběh o nás všech - Treasure (2012) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Historický
00:40

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (TV seriál)

Dokumentární
01:30

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
01:45

Velká Británie z výšky (2019) (TV seriál)

Dokumentární
02:35

Českem na koňském hřbetu - Na koních indiánů (2021) (epizoda) (E08)

Dokumentární
03:05

Vzestup strojů (2014) (TV seriál)

Dokumentární
03:50

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
05:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
08:50

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
10:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
13:50

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:25

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
14:50

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:45

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
16:55

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
17:55

Inga Lindström - Osudová záměna (2018) (epizoda) (E76)

Drama / Romantický
19:55

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:30

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:40

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:25

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

02:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
03:10

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:25

Pětka s hvězdičkou (1985)

Rodinný / Komedie
06:50

Poslední mohykán (1947)

Komedie
08:45

Milada (2017)

Životopisný / Drama / Historický
11:15

Sabrina (1996) (TV film)

Komedie / Rodinný / Fantasy
13:00

Mimoni (2015)

Animovaný / Dobrodružný / Akční
14:40

Přepadení 13. okrsku (2005)

Akční / Krimi / Drama
16:40

Tajemná řeka (2003)

Drama / Krimi / Mysteriózní
19:15

Smrt jí sluší (1992)

Fantasy / Komedie / Horor
21:20

Nějak se to komplikuje (2009)

Romantický / Komedie
23:30

Pětka s hvězdičkou (1985)

Rodinný / Komedie
01:00

Odložené případy - Středeční ženy (2008) (epizoda) (S06E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:30

Sabrina (1996) (TV film)

Komedie / Rodinný / Fantasy
04:30

Hvězdná brána - Bojovník (2002) (epizoda) (S05E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:35

Kurz sebeovládání - Charlie a katolická víra (2013) (epizoda) (S02E10)

Komedie
05:55

Kurz sebeovládání - Charlie a šílená bejvalka (2013) (epizoda) (S02E11)

Komedie
06:25

Simpsonovi - Táta to ví nejhůř (2009) (epizoda) (S20E18)

Animovaný / Komedie
06:55

Simpsonovi - Waverly Hills 9021-D´Oh (2009) (epizoda) (S20E19)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Čtyři velké ženy a manikúra (2009) (epizoda) (S20E20)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Cesta do Homeriky (2009) (epizoda) (S20E21)

Animovaný / Komedie
08:10

Hvězdná brána - Hrozba (2002) (epizoda) (S05E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:10

Hvězdná brána - Strážce (2002) (epizoda) (S05E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15
10:45
11:15

Simpsonovi - Dědíme po dědovi (2010) (epizoda) (S22E02)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Bartball (2010) (epizoda) (S22E03)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXI (2010) (epizoda) (S22E04)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Tenhle život není pro tebe, Lízo Simpsonová (2010) (epizoda) (S22E05)

Animovaný / Komedie
13:15

Tajemství dračí pečeti (2019)

Fantasy / Dobrodružný
15:45

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film)

Dobrodružný
17:40

Simpsonovi - Dědíme po dědovi (2010) (epizoda) (S22E02)

Animovaný / Komedie
18:10

Simpsonovi - Bartball (2010) (epizoda) (S22E03)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXI (2010) (epizoda) (S22E04)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Tenhle život není pro tebe, Lízo Simpsonová (2010) (epizoda) (S22E05)

Animovaný / Komedie
19:35
20:05
20:25

Star Trek: Discovery - Bytost, nebo zbraň (2017) (epizoda) (S01E04)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
21:35

Narcos - Jednou přijde budoucnost (2015) (epizoda) (S01E05)

Životopisný / Krimi / Drama
23:10

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:45

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
00:50

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
03:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
03:45

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
04:15

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
05:20

Rosamunde Pilcher - Anděl strážný (2016) (epizoda) (S01E134)

Drama / Romantický
07:20

Záchranáři z hor - Zakázaná láska (2018) (epizoda) (S10E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
08:10

Záchranáři z hor - Zakázaná láska (2018) (epizoda) (S10E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
10:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:00

Záchranáři z hor - Unesená (2018) (epizoda) (S10E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
12:00

Záchranáři z hor - Unesená (2018) (epizoda) (S10E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Rosamunde Pilcher - Znovunalezená láska (2016) (epizoda) (S01E136)

Drama / Romantický
14:55

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
15:55

Slunečná - Dobrá investice (2021) (epizoda) (S03E18)

Komedie / Romantický / Rodinný
17:10

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
18:05

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
19:10

Já, společnice - Lež (2016) (epizoda) (S01E11)

Drama
19:45

Já, společnice - Návrat domů (2016) (epizoda) (S01E12)

Drama
20:15

Já, společnice - Lež (2016) (epizoda) (S01E11)

Drama
20:50

Já, společnice - Návrat domů (2016) (epizoda) (S01E12)

Drama
21:25

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Everwood - Dobrotivý Bůh (2002) (epizoda) (S01E05)

Drama / Rodinný
01:05

Přístav - Ve velkém stylu (2016) (epizoda) (S03E11)

Komedie / Romantický
02:25

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:15

Váš Prima Receptář (2016) (TV pořad)

Publicistický

Reklama

Reklama