Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – středa 14.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:30

Novashopping

08:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:45

Specialisté - Štístko (2021) (epizoda) (S05E13)

Krimi / Thriller
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:50

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:35

Kriminálka Miami - Cena útěchy (2003) (epizoda) (S01E23)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Kriminálka Miami - Uprchlí vězni (2003) (epizoda) (S01E24)

Akční / Krimi / Drama
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:25

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
21:55

Utajený šéf (2018) (pořad)

Reality-TV
23:25

Kriminálka Las Vegas - Švábi (2007) (epizoda) (S08E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:25

Kriminálka Miami - Cena útěchy (2003) (epizoda) (S01E23)

Akční / Krimi / Drama
01:25

Kriminálka Miami - Uprchlí vězni (2003) (epizoda) (S01E24)

Akční / Krimi / Drama
02:25

Kriminálka Las Vegas - Švábi (2007) (epizoda) (S08E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:10

Novashopping

03:50

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
05:30

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Hawkeye vezmi zbraň (1976) (epizoda) (S05E11)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Plukovníkův kůň (1976) (epizoda) (S05E12)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Vymítání (1976) (epizoda) (S05E13)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Zoo - Bez rodičů (2022) (epizoda) (S02E31)

Rodinný / Drama
10:35

Walker, Texas Ranger - Chování bojovníka (1999) (epizoda) (S08E04)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Poldové versus zombie (2016) (epizoda) (S07E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
12:30

Komisař Rex - Ukradená mumie (2003) (epizoda) (S08E13)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:35

Námořní vyšetřovací služba - New Orleans I. (2014) (epizoda) (S11E18)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Dobré zprávy - Plán B (2022) (epizoda) (E08)

Drama / Komedie
21:35

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:00

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:00

Námořní vyšetřovací služba - New Orleans I. (2014) (epizoda) (S11E18)

Akční / Krimi / Drama
03:00

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Poldové versus zombie (2016) (epizoda) (S07E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:55

Komisař Rex - Ukradená mumie (2003) (epizoda) (S08E13)

Krimi / Akční / Mysteriózní
05:00

13. komnata - 13. komnata Jiřího Pragera (2022) (epizoda) (S19E14)

Dokumentární / Životopisný
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Návrat (2019) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:05

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
10:35

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
11:05

Jak se žije (1998) (pořad)

Dokumentární
11:20

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
11:30

AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (TV film)

Drama / Romantický
13:55

Kinkongova smrt (1987) (TV film)

Drama
15:05

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Podmínka (1984) (epizoda) (E11)

Komedie
16:05

Na krok od nebe - Návrat (2019) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:55

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
17:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Jak si nepodělat život - Nonstop lahůdky (2019) (epizoda) (E02)

Drama / Komedie / Psychologický
21:35

Ten, kdo tě miloval (2018)

Komedie / Rodinný / Krimi
23:04

Výsledky losování Šťastných 10

23:05

Nezničitelný Vladimír Menšík (2005) (TV film)

Dokumentární / Komedie
00:05

Kde bydlely princezny (2010) (pořad)

Dokumentární
00:25

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
00:55

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
01:25

Na forbíně TM (2012) (pořad)

Talk-show
02:05

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:15

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:30

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Ostrovy Malajsie (2021) (TV film)

Dokumentární
05:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Magické hlubiny - Zánik a záchrana (2022) (epizoda) (S02E07)

Dokumentární
09:00

Severské země z ptačí perspektivy (2020) (TV film)

Dokumentární
09:50

Prostě zvířata (2018) (seriál)

Dokumentární
10:45

Mars volá (2018)

Dokumentární
11:35

Americká Arktida - ohrožené útočiště (2020) (TV film)

Dokumentární
12:30

Modelka a Křováci (2015) (TV film)

Dokumentární
13:25

Tajemství nejrušnějšího letiště na světě (2018) (TV film)

Dokumentární
14:15

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
14:45

Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)

Dokumentární
15:10

Zelená poušť (2012)

Dokumentární
16:15

Klíč (2010) (pořad)

Rodinný
16:45

Četník ze Saint Tropez (1964)

Komedie / Krimi
18:20

Úžasná prasata (2018) (TV film)

Dokumentární
19:15

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Četník ve výslužbě (1970)

Komedie
21:45

Dva machři mezi nebem a peklem (1972)

Akční / Dobrodružný / Komedie
23:15

Orient Express - když vlak píše dějiny (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický
00:15

DobroDRUH (2015) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
00:45

Na houby (2011) (pořad)

Dokumentární
01:10

Konec hry, mlčení prolomeno (2020) (TV film)

Dokumentární
02:15

Zašlapané projekty (2008) (seriál)

Dokumentární
02:30

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
03:00

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:25

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
03:55

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:10

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Hvězdy minulosti (2022) (pořad)

Publicistický
13:25

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:20

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:15

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
17:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
18:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:30

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

Kdo je... (2022) (pořad)

Publicistický
22:30

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
23:25

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
23:55

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:15

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:30

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:55

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:30

O šesti labutích (2012) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
06:00

Jack Frost (1998)

Komedie / Drama / Rodinný
07:55

Teleshopping

08:30

Kriminálka Miami - Vrah za kamerou (2003) (epizoda) (S01E21)

Akční / Krimi / Drama
09:25

Kriminálka Miami - Mezi plameny (2003) (epizoda) (S01E22)

Akční / Krimi / Drama
10:20

Bláznivá dovolená (1983)

Dobrodružný / Komedie / Road movie
12:20

Teleshopping

12:50

První rytíř (1995)

Dobrodružný / Drama / Romantický
15:30

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Dobrodružný / Fantasy / Komedie
17:20

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Romantický / Drama
20:00

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
22:35

Annabelle (2014)

Horor / Mysteriózní / Thriller
00:35

Let číslo 93 (2006)

Historický / Drama / Krimi
02:40

Pád anděla (2019)

Akční / Thriller
04:10

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:25

Partička (2011) (pořad)

Komedie
07:45

Luděk Staněk se zlobí (2022) (pořad)

Zábavný
08:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:30

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:35

Hvězdná brána - Zrychlené učení (1999) (epizoda) (S03E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:30

Hvězdná brána - Jiný náhled (1999) (epizoda) (S03E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Vážné trable (2014) (epizoda) (S05E24)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:25

Simpsonovi - Láska není hračka (2019) (epizoda) (S30E11)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - Dívka v autobusu (2019) (epizoda) (S30E12)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Tančím, seč mi pupek dovolí (2019) (epizoda) (S30E13)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Písky kosmíru (2019) (epizoda) (S30E14)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Lovec Goa'uldů (1999) (epizoda) (S03E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Démoni (1999) (epizoda) (S03E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Subjekt 17 (2021) (epizoda) (S13E01)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - S Nedem dobře, s Homerem nejlíp (2020) (epizoda) (S31E16)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Zelená je tráva (2020) (epizoda) (S31E17)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Nesnesitelná lehkost bytí batoletem (2020) (epizoda) (S31E18)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Svatá válka - první část (2020) (epizoda) (S31E19)

Animovaný / Komedie
20:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
21:15

Blondýna, Kutil a Zabiják (2022) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
22:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Znamení změny (2021) (epizoda) (S12E16)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
23:05

Bábovky a plechovky (2022) (pořad)

Zábavný
23:35

Simpsonovi - S Nedem dobře, s Homerem nejlíp (2020) (epizoda) (S31E16)

Animovaný / Komedie
23:55

Simpsonovi - Zelená je tráva (2020) (epizoda) (S31E17)

Animovaný / Komedie
00:25

Simpsonovi - Nesnesitelná lehkost bytí batoletem (2020) (epizoda) (S31E18)

Animovaný / Komedie
00:50

Simpsonovi - Svatá válka - první část (2020) (epizoda) (S31E19)

Animovaný / Komedie
01:15

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Hluboko v nesnázích II. (2014) (epizoda) (S06E01)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Vznešené panny (2021) (epizoda) (S12E14)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:10

Next - Složka č. 3 (2020) (epizoda) (E03)

Drama / Krimi / Sci-Fi
04:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
05:05

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:30

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:45

Příchuť lásky (2017) (seriál)

Komedie / Romantický
09:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
10:00

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:00

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:05

Rosamunde Pilcher - Zvláštní láska (1996) (epizoda) (E14)

Drama / Romantický
14:00

Záchranáři z hor - Falešná stopa (2010) (epizoda) (S02E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:00

Záchranáři z hor - Přátelská výpomoc (2010) (epizoda) (S02E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
16:00

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Na útěku (2010) (epizoda) (S02E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Ztracený syn (2010) (epizoda) (S02E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Růže z Kerrymoru (2001) (epizoda) (E38)

Drama / Romantický
21:55

Ošklivka Katka - Už tě nechci vidět! (2009) (epizoda) (S02E40)

Komedie / Romantický
23:05

Zoo - Bez rodičů (2022) (epizoda) (S02E31)

Rodinný / Drama
00:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:25

Čarodějky - Čaroděj snů (1998) (epizoda) (S01E05)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:20

Čarodějky - Ďábelský sňatek (1998) (epizoda) (S01E06)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama