Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 28.06.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
04:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Krok za krokem - Obchodní talent (1994) (epizoda) (S03E19)

Komedie / Rodinný / Romantický
05:50

Ordinace v růžové zahradě - Lepší měnit šaty než ženicha (2020) (epizoda) (S16E09)

Rodinný / Drama
07:05

Odložené případy - Barák (2004) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:00

Dr. House - Potřebujeme vajíčka (2012) (epizoda) (S08E17)

Drama / Mysteriózní
08:55

Dr. House - Tělo a duše (2012) (epizoda) (S08E18)

Drama / Mysteriózní
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
10:20

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:15

Hospoda - Závěť (1996) (epizoda) (S01E01)

Komedie
11:50

Hospoda - Kuchař (1996) (epizoda) (S01E02)

Komedie
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Specialisté

14:25

Specialisté - Hvar (2018) (epizoda) (S02E33)

Krimi / Thriller
15:30

Námořní vyšetřovací služba XVII

16:25

Dr. House - Potřebujeme vajíčka (2012) (epizoda) (S08E17)

Drama / Mysteriózní
17:20

Dr. House - Tělo a duše (2012) (epizoda) (S08E18)

Drama / Mysteriózní
18:15

Odložené případy - Barák (2004) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:55

Námořní vyšetřovací služba XVII

19:35

Krok za krokem - Obchodní talent (1994) (epizoda) (S03E19)

Komedie / Rodinný / Romantický
20:10

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
20:45

Ordinace v růžové zahradě - Lepší měnit šaty než ženicha (2020) (epizoda) (S16E09)

Rodinný / Drama
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
01:40

Novashopping

01:55

Odložené případy - Barák (2004) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:50

Specialisté

05:05

Walker, Texas Ranger - Filmové hvězdy (2001) (epizoda) (S09E22)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:05

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
07:05

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
08:05

Komisař Rex - Tři vteřiny do smrti (1996) (epizoda) (S02E13)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

SHOWTIME

13:15

Kráska a zvíře (2014)

Fantasy / Romantický / Thriller
15:55

Policajt nebo spratek

17:05

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
17:35

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:35

Komisař Rex - Tři vteřiny do smrti (1996) (epizoda) (S02E13)

Krimi / Akční / Mysteriózní
19:35

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
20:30

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
21:30

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
23:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
01:05

M*A*S*H - Zbraň (1975) (epizoda) (S04E14)

Komedie / Drama / Válečný
01:45

Ohnivý kuře - Den Svobody (2016) (epizoda) (S01E13)

Komedie
03:05

Rosamunde Pilcher - Cena lásky (1998) (epizoda) (S01E20)

Drama / Romantický
04:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Území bílých králů - Tajná chodba (1991) (epizoda) (E03)

Krimi / Rodinný / Dobrodružný
06:20

Křeček v noční košili - Sehnat noční košili (1987) (epizoda) (E02)

Komedie / Sci-Fi
07:10

13. komnata - 13. komnata Mileny Vostřákové (2008) (epizoda) (S04E01)

Dokumentární / Životopisný
07:35

Bakaláři - Užovka (1975) (epizoda) (S04E04)

Komedie / Krátkometrážní
07:50

Rozmarné léto (1967)

Komedie / Poetický
09:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 4 (2016) (epizoda) (S05E04)

Drama / Historický
10:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

Malý pitaval z velkého města - Benjamínci (1982) (epizoda) (E03)

Krimi / Drama / Thriller
14:10

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
14:49

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra renty

14:50
16:35

Hitparáda televizní zábavy (2006) (TV pořad)

Komedie
17:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:00

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
18:20

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
19:05

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
19:10

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:40

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
22:00

V kondici (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 4 (2016) (epizoda) (S05E04)

Drama / Historický
02:50

Slovácko sa nesúdí - Parohy (1975) (epizoda) (S01E01)

Komedie
03:30

Malý pitaval z velkého města - Benjamínci (1982) (epizoda) (E03)

Krimi / Drama / Thriller
04:40

Půda nad zlato (2021)

Dokumentární / Krátkometrážní
05:05

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
05:20

Klíč (2010) (TV pořad)

Rodinný
05:50

Red Arrows zblízka (2014) (TV film)

Dokumentární
06:50

Hondo (1953)

Western / Drama / Romantický
08:10

Tajné akce StB (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
08:25

Příběh herečky (2012) (TV film)

Dokumentární
09:20

Bez milosti (1998) (TV film)

Dokumentární / Životopisný / Historický
10:15

Mlynáři od Babic (2009) (TV film)

Dokumentární
11:15

Ojmjakon - příběh nejchladnějšího lidského sídla (2018) (studentský film)

Krátkometrážní / Dokumentární
11:45

Jája a Pája - Výlet (1995) (epizoda) (S03E02)

Animovaný / Loutkový / Komedie
11:55

Kuba: Santiago, Baracoa, Havana (2017) (TV film)

Dokumentární
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Sissi (1955)

Komedie / Drama / Romantický
14:50

Buffalo Bill a Indiáni (1976)

Komedie / Western
16:50

Učitel - Epizoda 1 (2016) (epizoda) (S01E01)

Krimi
17:45

Učitel - Epizoda 2 (2016) (epizoda) (S01E02)

Krimi
18:40

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
19:25

Nacistické megastavby - Atlantický val (2013) (epizoda) (S01E01)

Dokumentární / Válečný / Historický
20:10

Pražské konfrontace (1976)

Dokumentární / Krátkometrážní / Historický
20:30

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
20:55

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
21:15

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
21:40

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:50

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
22:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
02:00

Na cestě - Na cestě po ostrově Madeira (2021) (epizoda) (S22E15)

Dokumentární
02:30

Počasí: Meteorologické dobrodružství (2019) (TV film)

Dokumentární
03:25

Výletní loď France – návrat legendy (2018) (TV film)

Dokumentární
06:05

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
06:55

Teleshopping Soukup shop

07:45

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
09:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
10:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
13:10

Tajemství filmových kaskadérů

13:55

Tajemství Waldemara Matušky

14:50

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
15:55

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:50

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
17:45

Láska u fjordu - Cesta naděje (2010) (epizoda) (E01)

Drama / Romantický
19:35

Hlavní zprávy (2013) (TV pořad)

Publicistický
19:40

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:15

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:40

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
23:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:30

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)

Komedie / Romantický / Sci-Fi
06:30

Teleshopping

07:00

Bláznivej tábor (2007)

Komedie
08:45

Captain America: První Avenger (2011)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
11:05

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Romantický / Komedie / Hudební
13:00

Rafťáci (2006)

Komedie
15:20

Sólista (2009)

Drama / Životopisný / Hudební
17:35

Strážce (2006)

Akční / Krimi / Thriller
19:40

Mamka a taťka (2017)

Horor / Thriller / Komedie
22:15

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Animovaný / Rodinný / Fantasy
00:00

Dr. House - Potřebujeme vajíčka (2012) (epizoda) (S08E17)

Drama / Mysteriózní
00:55

Dr. House - Tělo a duše (2012) (epizoda) (S08E18)

Drama / Mysteriózní
01:50

Na křídlech vážky (2002)

Sci-Fi / Thriller / Drama
03:50

Teleshopping

04:30

Hvězdná brána - Právo na zrození (2003) (epizoda) (S07E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:35

Kurz sebeovládání - Charlie a krotitelka krizí (2012) (epizoda) (S01E02)

Komedie
05:55
06:25

Simpsonovi - Dívka v autobusu (2019) (epizoda) (S30E12)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Tančím, seč mi pupek dovolí (2019) (epizoda) (S30E13)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Písky kosmíru (2019) (epizoda) (S30E14)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - 101 usmíření (2019) (epizoda) (S30E15)

Animovaný / Komedie
08:10

Hvězdná brána - Evoluce 1 (2003) (epizoda) (S07E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:10

Hvězdná brána - Evoluce 2 (2004) (epizoda) (S07E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15
11:15

Simpsonovi - Zelená je tráva (2020) (epizoda) (S31E17)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Nesnesitelná lehkost bytí batoletem (2020) (epizoda) (S31E18)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Svatá válka - první část (2020) (epizoda) (S31E19)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Svatá válka - část druhá (2020) (epizoda) (S31E20)

Animovaný / Komedie
13:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
13:55

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
15:10

Teorie velkého třesku - Mateřská peripetie (2019) (epizoda) (S12E22)

Komedie / Romantický
15:40

Teorie velkého třesku - Proměnlivá konstanta (2019) (epizoda) (S12E23)

Komedie / Romantický
16:05

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
16:40

Simpsonovi - Zelená je tráva (2020) (epizoda) (S31E17)

Animovaný / Komedie
17:10

Simpsonovi - Nesnesitelná lehkost bytí batoletem (2020) (epizoda) (S31E18)

Animovaný / Komedie
17:35

Simpsonovi - Svatá válka - první část (2020) (epizoda) (S31E19)

Animovaný / Komedie
18:05

Simpsonovi - Svatá válka - část druhá (2020) (epizoda) (S31E20)

Animovaný / Komedie
18:35
19:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
20:40

Vikingové - Samé změny (2020) (epizoda) (S06E12)

Akční / Drama / Historický
21:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:00

Velké putování Bolka a Lolka (1978) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
00:10

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
01:40

Odstřelovač - Pod palbou (2016) (epizoda) (S01E06)

Akční / Drama
02:35

Odstřelovač - Černý král (2016) (epizoda) (S01E07)

Akční / Drama
03:30

Hvězdná brána - Evoluce 1 (2003) (epizoda) (S07E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:15

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
05:30

Hanebný návrh (2020) (TV film)

Thriller
07:15

Doktorka z Dixie - Vše odpuštěno (2011) (epizoda) (S01E06)

Komedie / Drama
08:10

Doktorka z Dixie - Lásky a trápení (2011) (epizoda) (S01E07)

Komedie / Drama
09:05

Čarodějky - Přej si a bude ti bráno (2000) (epizoda) (S02E22)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:05

Čarodějky III

11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Rosamunde Pilcher - Cena lásky (1998) (epizoda) (S01E20)

Drama / Romantický
14:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
15:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
16:35

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
17:35

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
18:35

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
19:30

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
20:25

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
21:30

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
01:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:05

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný
03:15

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama