Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – čtvrtek 05.08.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:14

Tajemství ZOO: Na divoké vlně (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV
05:00

Záchrana zvířat z džungle (2020) (TV seriál)

Dokumentární
05:47

Záchrana zvířat z džungle (2020) (TV seriál)

Dokumentární
06:34

Záchrana zvířat z džungle (2020) (TV seriál)

Dokumentární
07:20

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
08:07

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
08:55

Australské nestvůry (2017) (TV seriál)

Dokumentární
09:42

Austrálie z ptačí perspektivy (2015) (TV film)

Dokumentární
10:28

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
11:13

Zvířecí klub rváčů (2013) (TV seriál)

Dokumentární
12:00

Nevlídná planeta (2019) (TV seriál)

Dokumentární
12:50

Nevlídná planeta (2019) (TV seriál)

Dokumentární
13:40

Nevlídná planeta (2019) (TV seriál)

Dokumentární
14:30

Nevlídná planeta (2019) (TV seriál)

Dokumentární
15:19

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:04

Pohotovost pro exotická zvířata (2014) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
16:51

Zvířecí klub rváčů (2013) (TV seriál)

Dokumentární
17:38

Nevlídná planeta (2019) (TV seriál)

Dokumentární
18:28

Tajemství ZOO: Na divoké vlně (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV
19:15

Tajemství ZOO: Na divoké vlně (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV
20:01

Záchrana zvířat z džungle (2020) (TV seriál)

Dokumentární
20:48

Záchrana zvířat z džungle (2020) (TV seriál)

Dokumentární
21:35

Tajemství ZOO: Na divoké vlně (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV
22:21

Tajemství ZOO: Na divoké vlně (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV
23:08

Tajemství ZOO: Na divoké vlně (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV
00:00

Jedinečná zvířata (2015) (TV seriál)

Dokumentární
00:28

Americká divočina (2008) (TV seriál)

Dokumentární
00:53

Americká divočina (2008) (TV seriál)

Dokumentární
01:16

Levhart teenager (2020) (TV film)

Dokumentární
02:03

10 zvířat, která vás dokážou zabít (2021) (TV film)

Dokumentární
02:48

Lví bojovníci (2010) (TV film)

Dokumentární
03:35

Nejpodivnější pták (2016) (TV film)

Dokumentární
04:20

Okresní přebor - Jaro (2010) (epizoda) (E10)

Komedie / Sportovní
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:25

Krok za krokem - Školní ples (1994) (epizoda) (S03E23)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:50

Ordinace v růžové zahradě - Do naha (2021) (epizoda) (S16E35)

Rodinný / Drama
08:05

Odložené případy - Rozjezd (2005) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a druhý detektiv (2005) (epizoda) (S04E01)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (2005) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:15

Comeback - Je jaro… (2008) (epizoda) (S01E06)

Komedie
12:50

Hospoda - Kalamita (1997) (epizoda) (S02E20)

Komedie
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Kriminálka Anděl - Klášterní tajemství (2011) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama
15:25

Kriminálka Anděl - Švýcarský řez (2011) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Drama
16:35

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Empatie (2018) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Drama
17:30

Můj přítel Monk - Pan Monk a druhý detektiv (2005) (epizoda) (S04E01)

Komedie / Krimi / Drama
18:25

Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (2005) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Krimi / Drama
19:20

Odložené případy - Rozjezd (2005) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:00
21:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Nejlepší kámoš (2020) (epizoda) (S16E34)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Odložené případy - Rozjezd (2005) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:45

Kriminálka Anděl - Klášterní tajemství (2011) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama
04:35

Rosamunde Pilcher - Plachetnice lásky (2005) (epizoda) (S01E61)

Drama / Romantický
06:35

Walker, Texas Ranger - Nebezpečná cesta (1994) (epizoda) (S02E20)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:35

Policie Hamburk - Nerozluční (2012) (epizoda) (S06E23)

Krimi / Drama
08:35

Policie Hamburk - Závěť (2012) (epizoda) (S06E24)

Krimi / Drama
09:35

Komisař Rex - Poslední zápas (1998) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Linka - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (E01)

Drama
15:25

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
16:30

Telebazar (2003) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
17:35

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:30

Komisař Rex - Poslední zápas (1998) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
19:35

Policie Hamburk - Nerozluční (2012) (epizoda) (S06E23)

Krimi / Drama
20:35

Policie Hamburk - Závěť (2012) (epizoda) (S06E24)

Krimi / Drama
21:40

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
23:15

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Chlupatá rota (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:10

M*A*S*H - Pooperační (1977) (epizoda) (S05E24)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

M*A*S*H - Margaretina svatba (1977) (epizoda) (S05E25)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

Linka - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (E01)

Drama
04:05

Malý pitaval z velkého města - Kuchařinka (1982) (epizoda) (E09)

Krimi / Drama / Thriller
05:05

Dobrodružství kriminalistiky - Tým (1989) (epizoda) (S01E08)

Krimi / Drama / Dobrodružný
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Horákovi - Vetřelec (2007) (epizoda) (S01E22)

Komedie / Rodinný
07:20

Bakaláři - Stokoruna (1974) (epizoda) (S03E28)

Komedie / Krátkometrážní
07:35

Durrellovi - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S04E06)

Drama / Životopisný
08:25

Profesionálové - Muž bez minulosti (1978) (epizoda) (S02E04)

Akční / Krimi / Dobrodružný
09:15

Co teď a co potom? - Hodný hoch (1992) (epizoda) (E05)

Drama
10:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S08E06)

Drama / Historický
11:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

První republika - Zpovědní tajemství (2014) (epizoda) (S01E14)

Drama / Rodinný / Historický
15:05

Sanitka 2 - Epizoda 3 (2013) (epizoda) (E03)

Drama
16:04

Výsledky losování Šťastných 10

16:05

55 minut s Miroslavem Donutilem (2006) (TV pořad)

Zábavný
17:00

Komisař Montalbano - Vůně noci (2002) (epizoda) (S04E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:50

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:25

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:55

Ignis Brunensis 2009 (2009) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
20:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:50

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Pinocchiova dobrodružství (1967) (TV seriál)

Loutkový / Rodinný / Pohádka
00:10

Pinocchiova dobrodružství (1967) (TV seriál)

Loutkový / Rodinný / Pohádka
00:20

Bakaláři - Stokoruna (1974) (epizoda) (S03E28)

Komedie / Krátkometrážní
00:30

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
00:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S08E06)

Drama / Historický
03:50

Durrellovi - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S04E06)

Drama / Životopisný
04:15

GENUS (1995) (TV pořad)

Dokumentární / Životopisný
04:30

Pasteur a Koch: Souboj velikánů světa mikrobů (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
05:25

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:15

Samci versus samice (2018) (TV seriál)

Dokumentární
07:05

Nevlídná planeta - Polární oblasti (2019) (epizoda) (E06)

Dokumentární
08:00

Pomáháme jim přežít - Divocí koně a velbloudi (2019) (epizoda) (E01)

Dokumentární
08:25

Queen Mary - královna oceánů (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
09:15

Noví sousedé - Daniellina volba (2020) (epizoda) (S02E06)

Dokumentární
09:45

Nezkrotná Angelika (1967)

Dobrodružný
11:10

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:40

Fotbal: Evropská liga UEFA

13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Oskar (1967)

Komedie
15:30

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Dobrodružný / Komedie / Akční
17:10

V nejluxusnější věznici světa (2020) (TV film)

Dokumentární
18:00

Vzestup civilizace (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
18:50

Evropské zámky a paláce (2012) (TV seriál)

Dokumentární
19:45

Expedice Grand Canyon (2011)

Dokumentární / Krátkometrážní
20:10

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
20:20

Cesta „domů“ (2005) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
20:50

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
21:40

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:10

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
22:40

Bohové a proroci (2008) (TV seriál)

Dokumentární
23:05

Zázračná planeta - Pouště (2006) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Dobrodružný
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Japonsko z výšky - Divoký sever (2018) (epizoda) (E01)

Dokumentární
03:25

První přítel člověka (2018)

Dokumentární
06:50

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:45

Teleshopping Soukup shop

08:45

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
10:00

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Tajemství Jiřího Suchého (2015) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
15:05

Tajemství Hany Hegerové (2011) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
15:55

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
17:05

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:35

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
19:40

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:20

Hlavní zprávy (2013) (TV pořad)

Publicistický
20:25

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:10

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

06:35

Teleshopping

07:10

Doktor Flastr (1998)

Komedie / Drama / Životopisný
09:25

Noe (2014)

Dobrodružný / Drama / Akční
12:05

Vše je ztraceno (2013)

Dobrodružný / Drama / Akční
14:00

K-9: Soukromý detektiv (2002)

Akční / Komedie / Krimi
15:55

Straight Outta Compton (2015)

Životopisný / Hudební / Historický
18:55

Šéfka (2016)

Komedie
20:45

O život (2007)

Komedie
23:00

Kouzelníci (2013)

Komedie
00:45

Můj přítel Monk - Pan Monk a druhý detektiv (2005) (epizoda) (S04E01)

Komedie / Krimi / Drama
01:35

Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (2005) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Krimi / Drama
02:20

Don Quijote (2000) (TV film)

Dobrodružný / Komedie / Romantický
04:25

Hvězdná brána - Projekt Pegasus (2006) (epizoda) (S10E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

Hvězdná brána - Ba'alovy klony (2006) (epizoda) (S10E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:30
06:50

Kurz sebeovládání - Charlie a boj o skupinu (2014) (epizoda) (S02E69)

Komedie
07:20

Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda) (S05E17)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Burnsův dědic (1994) (epizoda) (S05E18)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda) (S05E19)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Chlapec, který věděl příliš mnoho (1994) (epizoda) (S05E20)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Nezvaný host (2006) (epizoda) (S10E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Dvoustá (2006) (epizoda) (S10E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15
11:45

Kurz sebeovládání - Charlie zavalený odpadky (2014) (epizoda) (S02E72)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Springfieldská spojka (1995) (epizoda) (S06E23)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (1995) (epizoda) (S07E01)

Animovaný / Komedie
14:15

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
16:30

Gauneři (1992)

Krimi / Thriller
18:40

Simpsonovi - Springfieldská spojka (1995) (epizoda) (S06E23)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
19:40

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
20:10

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (1995) (epizoda) (S07E01)

Animovaný / Komedie
20:40
21:05

Kurz sebeovládání - Charlie zavalený odpadky (2014) (epizoda) (S02E72)

Komedie
21:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
22:30

Živí mrtví - Klíč (2018) (epizoda) (S08E12)

Horor / Thriller / Drama
23:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
01:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
01:40

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
02:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Nikdo není dokonalý (1998) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
06:20

Rosamunde Pilcher - Sen jednoho léta (2004) (epizoda) (S01E56)

Drama / Romantický
08:05

Grand Hotel (2011) (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Historický
09:05

Grand Hotel (2011) (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Historický
10:05

Čarodějky - Malí čertíci (2003) (epizoda) (S06E09)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Čarodějky - Chris v pasti (2003) (epizoda) (S06E10)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Královna noci (2005) (epizoda) (S01E60)

Drama / Romantický
15:55

Versailles - Nový režim (2017) (epizoda) (S02E08)

Drama
17:00

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:00

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:55

Versailles - Nový režim (2017) (epizoda) (S02E08)

Drama
23:10

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:20

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:35

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:55

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama