Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pátek 05.11.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:00

Dej mi Pokoj! (2012) (TV pořad)

Dokumentární
04:30

Středomořské domy od Charlieho Luxtona (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
05:20

Úžasné prostory George Clarka (2012) (TV pořad)

Dokumentární
06:10

Velkolepé plány: Austrálie (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
07:00

Peter Andre: Proměna během hodiny (2004) (TV pořad)

Reality-TV
07:50

Pokoj k přestavbě (2007) (TV pořad)

Reality-TV
08:45

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
09:30

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
10:15

Daleko od mlžného Albionu (2014) (TV pořad)

Reality-TV
11:15

Úžasné prostory George Clarka (2012) (TV pořad)

Dokumentární
12:05

Velkolepé plány: Austrálie (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
12:55

Pokoj k přestavbě (2007) (TV pořad)

Reality-TV
13:50

Peter Andre: Proměna během hodiny (2004) (TV pořad)

Reality-TV
14:40

Středomořské domy od Charlieho Luxtona (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
15:30

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
16:15

Dům snů (2011) (TV pořad)

Reality-TV
17:00

Daleko od mlžného Albionu (2014) (TV pořad)

Reality-TV
18:00

Úžasné prostory George Clarka (2012) (TV pořad)

Dokumentární
18:50

Velkolepé plány: Austrálie (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
19:40

Peter Andre: Proměna během hodiny (2004) (TV pořad)

Reality-TV
20:30

Dej mi Pokoj! (2012) (TV pořad)

Dokumentární
04:45

Pan profesor - Brácha (2021) (epizoda) (E09)

Komedie / Romantický
05:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
06:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
07:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
07:25

Krok za krokem - Doučování (1995) (epizoda) (S04E17)

Komedie / Rodinný / Romantický
07:45

Gympl s (r)učením omezeným - Tak si mě poslechni! (2013) (epizoda) (S02E02)

Komedie / Drama
09:00

Odložené případy - Trojí ohrožení (2008) (epizoda) (S06E08)

Krimi / Drama / Mysteriózní
10:00

Kriminálka Miami - Pod vlivem (2004) (epizoda) (S03E03)

Akční / Krimi / Drama
10:55

Kriminálka Miami - Blesková vražda (2004) (epizoda) (S03E04)

Akční / Krimi / Drama
12:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
12:35

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
13:30

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
14:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
15:20

Policie Modrava - Sestřička (2017) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama / Thriller
16:30

Kriminálka Anděl - Noční taxi (2012) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Drama
17:40

Bournův mýtus (2004)

Akční / Thriller
19:35

Kriminálka Miami - Pod vlivem (2004) (epizoda) (S03E03)

Akční / Krimi / Drama
20:30

Kriminálka Miami - Blesková vražda (2004) (epizoda) (S03E04)

Akční / Krimi / Drama
21:20

Život ve hvězdách (2018) (TV pořad)

Publicistický
22:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Gympl s (r)učením omezeným - Tak si mě poslechni! (2013) (epizoda) (S02E02)

Komedie / Drama
00:55

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:45

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
03:00

Krok za krokem - Líbánky skončily (1995) (epizoda) (S04E15)

Komedie / Rodinný / Romantický
03:25

Sedmikráska (2014) (TV film)

Rodinný / Fantasy
04:20

Slunečná - Lídin pád (2021) (epizoda) (S03E20)

Komedie / Romantický / Rodinný
05:50

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
07:00

Walker, Texas Ranger - Labutí píseň (1996) (epizoda) (S05E09)

Akční / Dobrodružný / Krimi
08:00

Jake a Tlusťoch - Moje srdce patří tátovi (1990) (epizoda) (S03E24)

Krimi / Drama
09:00

Policie Hamburk - Konečně štíhlá (2015) (epizoda) (S09E26)

Krimi / Drama
10:00

Komisař Rex - Muž bez paměti (2004) (epizoda) (S10E02)

Krimi / Akční / Mysteriózní
11:15

Prima Trefa (2021) (TV pořad)

Soutěžní
11:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
12:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
13:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
14:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
14:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
17:00

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
18:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:55

Komisař Rex - Muž bez paměti (2004) (epizoda) (S10E02)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:55

Jake a Tlusťoch - Moje srdce patří tátovi (1990) (epizoda) (S03E24)

Krimi / Drama
22:55

Policie Hamburk - Konečně štíhlá (2015) (epizoda) (S09E26)

Krimi / Drama
00:30

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:15

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
01:30

Psí život (1997) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
01:55

Bolek a Lolek (1963) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
02:10

M*A*S*H - Synové a kuželkáři (1982) (epizoda) (S10E20)

Komedie / Drama / Válečný
02:40

M*A*S*H - Zachyť to (1982) (epizoda) (S10E21)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

Fotr na tripu (2021) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
03:50

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
04:00

Na krok od nebe - Hrad Monguelfo (2015) (epizoda) (S03E15)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:55

Bakaláři - Kolo (1973) (epizoda) (S02E13)

Komedie / Krátkometrážní
05:15

Cizí holka (1984) (TV film)

Drama / Rodinný
06:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
07:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
09:00

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
09:25

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
10:10

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:40

Příběhy slavných - Hamlet IX. hodnostní třídy (2002) (epizoda) (S03E03)

Dokumentární / Životopisný
11:35

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
12:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
13:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
13:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
14:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
14:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
15:15

Osada - Epizoda 10 (2021) (epizoda) (E10)

Komedie
16:15

13. komnata - 13. komnata Radany Labajové (2021) (epizoda) (S18E10)

Dokumentární / Životopisný
16:45

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:40

Profesionálové - Sluha dvou pánů (1979) (epizoda) (S03E08)

Akční / Krimi / Dobrodružný
18:35

Kriminalista - Hráč (2015) (epizoda) (S10E05)

Krimi
19:35

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:55

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
20:25

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
20:55

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
21:25

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
23:55

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
00:20

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
00:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
01:00

Herbář (2013) (TV pořad)

Publicistický
01:30

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
02:25

Růže a prsten (1971) (TV film)

Pohádka
03:50

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
04:25

Starověké říše (2018) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:20

Velkolepé stavby dávnověku (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:10

Vytrženo z metropole (2015) (TV pořad)

Publicistický / Krátkometrážní
06:20

Tajemství divočiny (2004) (TV seriál)

Dokumentární
06:45

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (TV seriál)

Dokumentární
07:35

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
07:45

Zvuky přírody - Tajemství tereje bílého (2019) (epizoda) (E02)

Dokumentární
08:40

Superletiště (2017) (TV film)

Dokumentární
09:30

Gulag, sovětská historie - Vznik 1917–1933 (2019) (epizoda) (E01)

Dokumentární / Historický
10:25

Na letadlové lodi (2018) (TV film)

Dokumentární
11:25

Sousedé (2017) (TV pořad)

Dokumentární
11:55

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
12:45

Boží dar - příběhy českých potravin - Kefír (2021) (epizoda) (S05E01)

Dokumentární
13:10

Heydrich - konečné řešení (2011) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
13:35

Úžasný Grand Canyon (2008) (TV film)

Dokumentární
14:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
14:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Smrt darebáka (1977)

Krimi
17:10

Chléb, láska a fantasie (1953)

Komedie / Romantický
18:40

Desatero hříchů - Syntiinlankeemus (2020) (epizoda) (S02E06)

Krimi / Drama
19:20

Stalinův státní pohřeb (2019)

Dokumentární
21:30

Obří požáry (2019) (TV film)

Dokumentární
22:25

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
22:40

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:10

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
23:35

Folklorní výlety (2013) (TV pořad)

Rodinný / Hudební
00:00

Kvarteto (2010) (TV pořad)

Publicistický
00:30

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
01:00

Mexiko, koloniální města severu (2015) (TV film)

Dokumentární
01:50

Lidstvo: Příběh o nás všech - Pioneers (2012) (epizoda) (E09)

Dokumentární / Historický
02:35

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (TV seriál)

Dokumentární
03:30

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
03:40

Krásná místa Kambodže (2015) (TV film)

Dokumentární
07:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
09:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
10:50

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
12:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
13:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:55

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:25

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:50

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:45

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
18:55

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
19:55

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:15

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:20

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
23:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
00:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
02:25

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:15

Lovingovi (2016)

Životopisný / Romantický / Drama
07:05

Jak se dostat na Princeton (2013)

Komedie / Drama / Romantický
09:40

Fletch (1985)

Komedie / Mysteriózní / Krimi
11:30

Když se setmí (2004)

Akční / Komedie / Krimi
13:20

Bravo, girls: Hurá do toho! (2007)

Komedie / Sportovní
15:00

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
16:50

Divoši (2012)

Krimi / Thriller / Drama
19:30

Zakázané uvolnění (2014)

Komedie
20:55

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Akční / Krimi / Thriller
22:25

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Komedie / Drama
23:35

Pan Church (2016)

Drama
01:25

Kouzelníci (2013)

Komedie
03:10

Odložené případy - Trojí ohrožení (2008) (epizoda) (S06E08)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:25

Top Gear (2016) (TV pořad)

Komedie / Talk-show
05:30

Hvězdná brána - Noční směna (2002) (epizoda) (S06E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:30

Hvězdná brána - Kobka (2002) (epizoda) (S06E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
07:35

Kurz sebeovládání - Charlie a nová terapeutka (2013) (epizoda) (S02E21)

Komedie
07:55

Kurz sebeovládání - Charlie a tajný gigolo (2013) (epizoda) (S02E23)

Komedie
08:25

Simpsonovi - Dědíme po dědovi (2010) (epizoda) (S22E02)

Animovaný / Komedie
08:55

Simpsonovi - Bartball (2010) (epizoda) (S22E03)

Animovaný / Komedie
09:20

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXI (2010) (epizoda) (S22E04)

Animovaný / Komedie
09:50

Simpsonovi - Tenhle život není pro tebe, Lízo Simpsonová (2010) (epizoda) (S22E05)

Animovaný / Komedie
10:10

Hvězdná brána - Stínohra (2002) (epizoda) (S06E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10

Hvězdná brána - Hrdinové (2002) (epizoda) (S06E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:15

Kurz sebeovládání - Charlie a sexy šprtka (2013) (epizoda) (S02E26)

Komedie
12:45

Kurz sebeovládání - Charlie a nenormální rande (2013) (epizoda) (S02E27)

Komedie
13:15

Simpsonovi - Krustyho comeback (2011) (epizoda) (S23E08)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Duch Vánoc příštích (2011) (epizoda) (S23E09)

Animovaný / Komedie
14:15

Simpsonovi - Otázky Homera Simpsona (2012) (epizoda) (S23E10)

Animovaný / Komedie
14:45

Simpsonovi - Asociální síť (2012) (epizoda) (S23E11)

Animovaný / Komedie
15:15

Kin: Smrtící zbraň (2018)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
17:30

Ohnivé peklo (2016) (TV film)

Akční
19:15

Simpsonovi - Krustyho comeback (2011) (epizoda) (S23E08)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Duch Vánoc příštích (2011) (epizoda) (S23E09)

Animovaný / Komedie
20:10

Simpsonovi - Otázky Homera Simpsona (2012) (epizoda) (S23E10)

Animovaný / Komedie
20:40

Simpsonovi - Asociální síť (2012) (epizoda) (S23E11)

Animovaný / Komedie
21:10

Kurz sebeovládání - Charlie a sexy šprtka (2013) (epizoda) (S02E26)

Komedie
21:35

Kurz sebeovládání - Charlie a nenormální rande (2013) (epizoda) (S02E27)

Komedie
22:00

Star Trek: Discovery - Zvol si svá muka (2017) (epizoda) (S01E05)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
23:00

Narcos - Cambalache (2016) (epizoda) (S02E02)

Životopisný / Krimi / Drama
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:10

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:55

Top Gear (2016) (TV pořad)

Komedie / Talk-show
03:00

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
04:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
05:05

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
06:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
07:15

Rosamunde Pilcher - Jako z daleké hvězdy (2017) (epizoda) (E139)

Drama / Romantický
09:05

Záchranáři z hor - Závěť (2019) (epizoda) (S11E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:05

Záchranáři z hor - Závěť (2019) (epizoda) (S11E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
13:00

Záchranáři z hor - Stará vina (2019) (epizoda) (S11E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Záchranáři z hor - Stará vina (2019) (epizoda) (S11E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:00

Rosamunde Pilcher - Talisman lásky (2017) (epizoda) (E143)

Drama / Romantický
16:55

Velvet (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
17:50

Slunečná - Lídin pád (2021) (epizoda) (S03E20)

Komedie / Romantický / Rodinný
19:15

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
20:00

Velvet (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:05

Já, společnice - Život jako tornádo (2017) (epizoda) (S02E10)

Drama
21:40

Já, společnice - Náprava škod (2017) (epizoda) (S02E12)

Drama
22:15

Já, společnice - Život jako tornádo (2017) (epizoda) (S02E10)

Drama
22:50

Já, společnice - Náprava škod (2017) (epizoda) (S02E12)

Drama
23:20

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
02:45

Everwood - Říše rostlin (2003) (epizoda) (S01E12)

Drama / Rodinný
03:40

Ohnivý kuře - Stará trouba (2016) (epizoda) (S01E02)

Komedie

Reklama

Reklama