Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 02.11.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:40

Fotbalová chůva (2011)

Komedie
06:15

Sladké letní víno (2013)

Drama
07:45

Bláznivá svatba (2004) (TV film)

Romantický / Komedie
09:10

Příběh lásky (2007)

Drama / Hudební
10:55

Večerní slunce (2009)

Drama
12:45

Hořko-sladko (2009)

Komedie / Romantický
14:30

V dobrém i ve zlém (2001)

Drama / Romantický
16:00

Druhá tvář (2000)

Komedie
17:40

Lovec mozků (2009)

Thriller
19:25

Ztracený čas (2011)

Drama / Romantický / Válečný
21:15

Za modrým nebem (2010)

Drama / Krimi
00:05

Syn draka (2006) (TV film)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
01:30

Čtyři děti a jeden otec VI (2012)

Komedie / Rodinný
02:50

Bach a brokolice (1986)

Komedie / Drama / Rodinný
04:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
05:50

Specialisté - Ztracená mrtvola (2018) (epizoda) (S03E05)

Krimi / Thriller
06:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
07:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
07:40

Gympl s (r)učením omezeným - Volný pád (2012) (epizoda) (S01E32)

Komedie / Drama
08:55

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:00

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
10:55

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
12:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
12:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
13:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
14:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
16:20

Specialisté - Plný plyn (2018) (epizoda) (S03E06)

Krimi / Thriller
18:20

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
19:15

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

Akční / Krimi / Drama
20:10

Odložené případy - Bruslařka (2008) (epizoda) (S06E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
03:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
04:20

M*A*S*H - Krátký proces 2 (1981) (epizoda) (S10E09)

Komedie / Drama / Válečný
04:55

Přešlapy (2009) (TV seriál)

Komedie
06:00

Hledá se táta a máma (2010) (TV pořad)

Reality-TV
07:05

Walker, Texas Ranger - Mor (1996) (epizoda) (S05E05)

Akční / Dobrodružný / Krimi
08:05

Jake a Tlusťoch - Probudím tě ze sna (1990) (epizoda) (S03E20)

Krimi / Drama
09:05

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
10:05

Komisař Rex - Mrtvý a dítě (2004) (epizoda) (S09E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
11:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
12:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
14:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
16:35

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
17:40

Hledá se táta a máma (2010) (TV pořad)

Reality-TV
19:30

Komisař Rex - Mrtvý a dítě (2004) (epizoda) (S09E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:35

Jake a Tlusťoch - Probudím tě ze sna (1990) (epizoda) (S03E20)

Krimi / Drama
21:45

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
01:25

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
02:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
03:10

M*A*S*H - To byl den po Vánocích (1981) (epizoda) (S10E10)

Komedie / Drama / Válečný
03:45

M*A*S*H - Smrtí nic nekončí (1981) (epizoda) (S10E11)

Komedie / Drama / Válečný
04:00

Vzpomínky Sherlocka Holmese - Zlatý skřipec (1994) (epizoda) (E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:50

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Osada - Epizoda 9 (2021) (epizoda) (E09)

Komedie
06:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:55

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
07:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
09:00

Poklad byzantského kupce (1966)

Komedie / Krimi
10:35

Na krok od nebe - Tápání ve tmě (2015) (epizoda) (S03E12)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:40

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
12:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
13:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
14:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
14:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:05

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
15:15

Rapl - Kebab Aleppo (2019) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Drama / Thriller
16:20

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
17:00

Krotitelé dluhů (2009) (TV pořad)

Publicistický / Reality-TV
17:30

Dvojrole (1999)

Drama / Sci-Fi
19:05

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:35

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:05

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
20:25

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
20:55

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:10

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
21:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
23:45

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
00:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
00:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
04:25

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (TV seriál)

Dokumentární
05:15

Šílený svět studené války (2015) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:10

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Afrika z výšky - Divoké jižní pobřeží (2017) (epizoda) (E01)

Dokumentární
07:30

Televizní klub neslyšících (2011) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
08:00

Sedm světů, jedna planeta - Ze zákulisí (2019) (epizoda) (E08)

Dokumentární
08:55

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
09:20

Velká Británie z výšky (2019) (TV seriál)

Dokumentární
10:15

Superletiště (2017) (TV film)

Dokumentární
11:10

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (TV pořad)

Dokumentární
11:40

Letecké katastrofy - Zmatek na dráze (2020) (epizoda) (S20E04)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
12:25

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
12:50

Na letadlové lodi (2018) (TV film)

Dokumentární
13:50

Památky starověku (2012) (TV seriál)

Dokumentární
14:15

Co Čech, to chovatel - Horal na rozcestí (2020) (epizoda) (S01E01)

Dokumentární
14:30

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
14:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
14:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
15:50

Hitlerův kruh zla - Vzestup pochlebovačů (2017) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Historický / Drama
16:45

Rivalové pod rudým sluncem (1971)

Western / Dobrodružný
18:40

Speer a Hitler - Spandau - vězení (2005) (epizoda) (E03)

Drama / Válečný
20:10

Queer - Založíme vlastní stát! (2021) (epizoda) (S18E05)

Dokumentární
20:40

Přidej se (2004) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Ztracené adresy (2011) (TV pořad)

Dokumentární
21:10

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:25

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
21:45

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
22:10

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
22:20

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:50

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
23:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Industrie - Výroba šťastných zítřků (2021) (epizoda) (E08)

Dokumentární
00:30

Krajinou domova - Stepi (2021) (epizoda) (S03E08)

Dokumentární
00:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
03:30

Fascinující řeky (2018) (TV seriál)

Dokumentární
07:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
09:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
10:50

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
12:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
13:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:00

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:05

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:10

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:05

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
23:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
00:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
02:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:25

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
08:30

Kněz je poděs (2007)

Komedie / Romantický
10:15

Vzpomínky na Afriku (1985)

Drama / Romantický / Životopisný
13:15

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
15:00

Captain Marvel (2019)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
17:25

Bílá smrt (2009)

Akční / Krimi / Mysteriózní
19:15

Červený drak (2002)

Krimi / Thriller / Drama
23:55
01:10

Happy Feet 2 (2011)

Animovaný / Komedie / Rodinný
02:55

Odložené případy - Bruslařka (2008) (epizoda) (S06E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
05:30

Hvězdná brána - Hrozba (2002) (epizoda) (S05E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:30

Hvězdná brána - Strážce (2002) (epizoda) (S05E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
07:35
07:55
08:25

Simpsonovi - Čtvrtky s Abiem (2010) (epizoda) (S21E09)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Tenkrát ve Springfieldu (2010) (epizoda) (S21E10)

Animovaný / Komedie
09:20

Simpsonovi - Výhra za všechny prachy (2010) (epizoda) (S21E11)

Animovaný / Komedie
09:50

Simpsonovi - Curlingová romance (2010) (epizoda) (S21E12)

Animovaný / Komedie
10:10

Hvězdná brána - Velká cesta (2002) (epizoda) (S05E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10

Hvězdná brána - Překvapivá odhalení (2002) (epizoda) (S05E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:15

Kurz sebeovládání - Charlie a rozchodový kouč (2013) (epizoda) (S02E18)

Komedie
12:45

Kurz sebeovládání - Charlie, Kate, Jen a romantika (2013) (epizoda) (S02E19)

Komedie
13:15

Simpsonovi - Vzteklej fotr ve filmu (2011) (epizoda) (S22E14)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Příběh škorpióna (2011) (epizoda) (S22E15)

Animovaný / Komedie
14:15

Simpsonovi - Haluze nocí Svatojánských (2011) (epizoda) (S22E16)

Animovaný / Komedie
14:45

Simpsonovi - Mnoho tváří lásky (2011) (epizoda) (S22E17)

Animovaný / Komedie
15:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
16:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
17:10

Teorie velkého třesku - VHS reminiscence (2018) (epizoda) (S12E10)

Komedie / Romantický
17:35

Teorie velkého třesku - Rozhádaný paintball (2019) (epizoda) (S12E11)

Komedie / Romantický
18:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
18:40

Simpsonovi - Vzteklej fotr ve filmu (2011) (epizoda) (S22E14)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Příběh škorpióna (2011) (epizoda) (S22E15)

Animovaný / Komedie
19:40

Simpsonovi - Haluze nocí Svatojánských (2011) (epizoda) (S22E16)

Animovaný / Komedie
20:05

Simpsonovi - Mnoho tváří lásky (2011) (epizoda) (S22E17)

Animovaný / Komedie
20:35

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:45

Narcos - Jedna velká lež (2015) (epizoda) (S01E08)

Životopisný / Krimi / Drama
01:10

Flash - Zoom přichází (2015) (epizoda) (S02E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:00

Flash - Gorilové boje (2015) (epizoda) (S02E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
03:15

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
04:10

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
05:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
06:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
07:20

Hranice strachu (2015)

Thriller
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
15:00

Rosamunde Pilcher - Dotek kouzla (2016) (epizoda) (E138)

Drama / Romantický
16:55

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
17:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
18:55

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
19:50

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
20:50

Já, společnice - Sponzoři (2017) (epizoda) (S02E07)

Drama
21:25

Já, společnice - Rodina (2017) (epizoda) (S02E09)

Drama
22:05

Já, společnice - Sponzoři (2017) (epizoda) (S02E07)

Drama
01:10

Everwood - Dokud nás smrt nerozdělí (2002) (epizoda) (S01E08)

Drama / Rodinný
02:30

Přístav - Špičkové ženy (2016) (epizoda) (S03E14)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama