Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 13.02.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:20

Honzíček a Grétička (2012) (TV film)

Pohádka
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:25

Novashopping

08:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:40

Odznak Vysočina - Perníková chaloupka (2022) (epizoda) (E06)

Krimi / Drama
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:50

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:20

Ordinace v růžové zahradě - Gentleman ví, kdy přestat (2006) (epizoda) (S01E38)

Rodinný / Drama
13:35

Kriminálka Miami - Spanilá jízda (2006) (epizoda) (S05E07)

Akční / Krimi / Drama
14:30

Kriminálka Miami - Temná komora (2006) (epizoda) (S05E08)

Akční / Krimi / Drama
15:30

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Specialisté

21:25

Specialisté - Robot (2021) (epizoda) (S05E27)

Krimi / Thriller
22:30

Kriminálka Las Vegas IX

23:30

Kriminálka Miami - Spanilá jízda (2006) (epizoda) (S05E07)

Akční / Krimi / Drama
00:25

Kriminálka Miami - Temná komora (2006) (epizoda) (S05E08)

Akční / Krimi / Drama
01:20

Kriminálka Las Vegas IX

02:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
02:40

Střepiny (2002) (pořad)

Publicistický
03:05

Život ve hvězdách (2018) (pořad)

Publicistický
03:40

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
04:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Spirála (2015) (epizoda) (S06E12)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
05:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Při výkonu služby (2015) (epizoda) (S06E13)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
06:00

Pohoda u krbu

06:20

M*A*S*H - Válka pro všechny sezóny (1980) (epizoda) (S09E06)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Verbování (1981) (epizoda) (S09E07)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
09:30

Walker, Texas Ranger - Šest hodin (2001) (epizoda) (S09E16)

Akční / Dobrodružný / Krimi
10:30

Policie Hamburk (2007) (seriál)

Krimi / Drama
11:35

Komisař Rex - Konečná stanice Vídeň (1994) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:25

Námořní vyšetřovací služba - 16 let (2015) (epizoda) (S13E07)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime

20:15

Dobré zprávy

21:35

V.I.P. vraždy - Mimo realitu (2016) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Thriller / Drama
23:00

Polda - Fotbal nemá logiku (2016) (epizoda) (S01E06)

Krimi / Komedie
00:05

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:30

Námořní vyšetřovací služba - 16 let (2015) (epizoda) (S13E07)

Akční / Krimi / Drama
02:30

Policie Hamburk (2007) (seriál)

Krimi / Drama
03:35

Komisař Rex - Konečná stanice Vídeň (1994) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Akční / Mysteriózní
04:15

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
04:40

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
05:05

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Dokumentární / Rodinný
05:30

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00
09:45

Národní poklady

09:55

168 hodin (2005) (pořad)

Publicistický
10:35

Kukačky - Epizoda 4 (2023) (epizoda) (S02E04)

Drama / Komedie
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Jak svět přichází o básníky (1982)

Komedie / Romantický
15:30

Bakaláři - Záhada u půdy (1981) (epizoda) (S10E16)

Komedie / Krátkometrážní
15:45

Na krok od nebe VI

16:45

Na cestě - Na cestě po jihu Estonska (2018) (epizoda) (S19E24)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:10

Místo zločinu České Budějovice

21:10

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
21:50

Dobré ráno, Brno!

22:24

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty

22:25

Hnízdo - Epizoda 7 (2020) (epizoda) (E07)

Drama
23:30

Agatha Christie's Poirot - Byt ve třetím patře (1989) (epizoda) (S01E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:20

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
00:45

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
00:50

Malá farma (2010) (pořad)

Reality-TV
01:20

Z metropole (2006) (pořad)

Publicistický
01:45

Kalendárium (1993) (pořad)

Dokumentární / Historický
02:00

V kondici (2007) (pořad)

Publicistický
02:20

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:20

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Pařížské břicho vzpomínek (2002) (TV film)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Spartakus (1960)

Válečný / Historický / Drama
10:10

Spartakus (1960)

Válečný / Historický / Drama
11:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
11:45

Korsika, země tradic (2018) (TV film)

Dokumentární
12:35

Havaj: Ostrovy uprostřed Pacifiku (2018)

Dokumentární / Krátkometrážní
13:00

Klíč

13:30

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (seriál)

Dokumentární
14:20

Nejúžasnější díla přírody (2018) (seriál)

Dokumentární
15:10

Rybí legendy Jakuba Vágnera - Rusko (2014) (epizoda) (S02E04)

Dobrodružný / Dokumentární
16:05

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
16:35

Sergej Vojcechovský, generál bez vlasti

17:30

Letecké katastrofy - Fatální souhra náhod (2019) (epizoda) (S19E06)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
18:15

Mistři medicíny - Anatolij Truhlář (2023) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární / Životopisný
18:45

Na plovárně (1998) (pořad)

Talk-show
19:10

Do divočiny! - Kde se řeka vyzuřila (2021) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární
19:30

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Poklad Aztéků (1965)

Dobrodružný / Western
21:45

Čaj s Mussolinim

23:45

To, co dýchám (2007)

Drama / Krimi / Romantický
01:20

Rozluštěné poklady - Záhada ukřižování (2019) (epizoda) (S06E05)

Dokumentární
02:05

Krásné živé památky - Okolo Znojma (2019) (epizoda) (E06)

Dokumentární
02:30

Historie.cs (2008) (pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
03:25

Lovili rybáři

03:50

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
08:55

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:40

Teleshopping Soukup shop

12:45

Tajemství Jitky Molavcové

13:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
14:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:40

Filmová místa - S tebou mě baví svět

16:00

Drbny

16:55

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Reality-TV / Drama
19:00

Poklad z půdy

20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:30

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

Týden podle Jaromíra Soukupa - Speciál

22:50

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
23:40

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
00:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:25

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:10

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:35

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:20

Dvě já (2019)

Drama
06:00

Honzíček a Grétička (2012) (TV film)

Pohádka
07:15

Teleshopping

07:35

Mars útočí! (1996)

Komedie / Sci-Fi / Akční
09:30

Magická posedlost (1998)

Komedie / Romantický / Fantasy
11:25

Hra špionů (2020)

Drama / Thriller
13:45

Teleshopping

14:15

Už jsme doma? (2007)

Komedie / Drama / Rodinný
16:00

Pátá vlna (2016)

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
18:10

Znovu 17 (2009)

Komedie
20:00

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Komedie / Romantický
22:25

Inherent Vice (2014)

Komedie / Krimi / Drama
01:20

Zúčtování (2016)

Akční / Krimi / Drama
04:30

JAKOŽE COŽE?! (2019) (pořad)

Komedie / Talk-show
04:55

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:20

Partička XXL

08:05

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:20

Hvězdná brána - Křehká rovnováha (2003) (epizoda) (S07E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Hvězdná brána - Orpheus (2003) (epizoda) (S07E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:15

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Učitel historie (2013) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:15

Simpsonovi - Představují se Itchy, Scratchy a Poochie (1997) (epizoda) (S08E14)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Homerova fobie (1997) (epizoda) (S08E15)

Animovaný / Komedie
14:15

Simpsonovi - Bratr z jiného seriálu (1997) (epizoda) (S08E16)

Animovaný / Komedie
14:45

Simpsonovi - Má sestra, má chůva (1997) (epizoda) (S08E17)

Animovaný / Komedie
15:05

Hvězdná brána - Revidování (2003) (epizoda) (S07E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:05

Hvězdná brána - Záchranný člun (2003) (epizoda) (S07E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Přísaha (2013) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Líza z rodu Simpsonů (1998) (epizoda) (S09E17)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Hrátky s Ralphem (1998) (epizoda) (S09E18)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Homer slouží vlasti (1998) (epizoda) (S09E19)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Trable s triliony (1998) (epizoda) (S09E20)

Animovaný / Komedie
20:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
21:20

Na Pavláska (2020) (pořad)

Zábavný / Talk-show
22:25

Brickleberry II

22:50

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
23:20

Simpsonovi - Líza z rodu Simpsonů (1998) (epizoda) (S09E17)

Animovaný / Komedie
23:45

Simpsonovi - Hrátky s Ralphem (1998) (epizoda) (S09E18)

Animovaný / Komedie
00:15

Simpsonovi - Homer slouží vlasti (1998) (epizoda) (S09E19)

Animovaný / Komedie
00:50

Simpsonovi - Trable s triliony (1998) (epizoda) (S09E20)

Animovaný / Komedie
01:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Přísaha (2013) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:40

JAKOŽE COŽE?! (2019) (pořad)

Komedie / Talk-show
04:45

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:00

Zoo - Vylíhli se! (2023) (epizoda) (S02E44)

Rodinný / Drama
08:35

Jak se staví sen

09:30

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:25

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
11:40

Horizont lásky (2019)

Drama / Romantický
13:55

Záchranáři z hor - Vrcholová kniha (2020) (epizoda) (S12E03)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:55

Záchranáři z hor - Krutá pravda (2020) (epizoda) (S12E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:50

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:50

Záchranáři z hor XII

18:50

Záchranáři z hor XII

20:00

Rosamunde Pilcher - Ať rozhodne srdce (2009) (epizoda) (E87)

Drama / Romantický
21:55

Slunečná - Biskupí test (2020) (epizoda) (S01E25)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:10

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
00:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:05

Čarodějky - Námluvy Wyattova otce (2004) (epizoda) (S06E16)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:05

Čarodějky - Školní sraz po létech (2004) (epizoda) (S06E17)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama