Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 09.11.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:00

Vědecky prověřeno (2014) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
04:30

Vědecky prověřeno (2014) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
05:00

Výroba potravin (2012) (TV seriál)

Dokumentární
05:30

Výroba potravin (2012) (TV seriál)

Dokumentární
06:00

Letecké katastrofy (2003) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
07:00

Letecké katastrofy (2003) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
08:00

Letecké katastrofy (2003) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
09:00

Výroba potravin (2012) (TV seriál)

Dokumentární
09:30

Výroba potravin (2012) (TV seriál)

Dokumentární
10:00

Tajemství oceánů (2018) (TV seriál)

Dokumentární
11:00
12:00

Letecké katastrofy (2003) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
13:00

Výroba potravin (2012) (TV seriál)

Dokumentární
13:30

Výroba potravin (2012) (TV seriál)

Dokumentární
14:00

Nacistické megastavby (2013) (TV seriál)

Dokumentární / Válečný / Historický
15:00

Hitlerovo americké bojiště (2021) (TV film)

Dokumentární / Historický
16:00

Poslední Hitlerův útok (2018) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Drama
17:00

Hitlerova bitva s médii (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický
18:00

Přežili druhou světovou válku (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Dobrodružný / Historický
19:00

Přežili druhou světovou válku (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Dobrodružný / Historický
20:00

Poslední Hitlerův útok (2018) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Drama
20:48

Zabezpečení letiště: V první třídě (2019) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
21:36

Zabezpečení letiště: Řím (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
22:24

Aljaška: Noví osadníci (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV
23:12
00:00

Letecké katastrofy (2003) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
01:00

Tajemství oceánů (2018) (TV seriál)

Dokumentární
02:00

Skvělý dr. Pol (2011) (TV seriál)

Dokumentární
03:00

Gordon Ramsay: Do neznáma - Marocké hory (2019) (epizoda) (S01E03)

Dokumentární
05:00

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
06:05

Walker, Texas Ranger - Lucky (1996) (epizoda) (S05E11)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:05

Jake a Tlusťoch - Čínská čtvrť, moje čínská čtvrť (1990) (epizoda) (S03E26)

Krimi / Drama
08:05

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
09:05

Komisař Rex - Doping (2004) (epizoda) (S10E04)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
15:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:10

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:05

Komisař Rex - Doping (2004) (epizoda) (S10E04)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:05

Jake a Tlusťoch - Čínská čtvrť, moje čínská čtvrť (1990) (epizoda) (S03E26)

Krimi / Drama
22:05

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
23:45

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:20

Bolek a Lolek (1963) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:15

M*A*S*H - Střízlivý Měsíc (1982) (epizoda) (S11E08)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

M*A*S*H - Běh pro peníze (1982) (epizoda) (S11E09)

Komedie / Drama / Válečný
04:30

Hvězdná brána - Svornost (2002) (epizoda) (S06E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Lék (2002) (epizoda) (S06E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Kurz sebeovládání - Charlie a vzpoura vězňů (2013) (epizoda) (S02E32)

Komedie
06:55
07:25

Simpsonovi - Kouzelná Líza (2011) (epizoda) (S22E18)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Zoufalé manželky Tlustého Tonyho (2011) (epizoda) (S22E19)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Střihoruký Homer (2011) (epizoda) (S22E20)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - 500 klíčů (2011) (epizoda) (S22E21)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Prometheus (2002) (epizoda) (S06E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Nepřirozený výběr (2003) (epizoda) (S06E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Kurz sebeovládání - Charlieho pomsta (2013) (epizoda) (S02E34)

Komedie
11:45

Kurz sebeovládání - Charlie rozjíždí večírek (2013) (epizoda) (S02E35)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIII (2012) (epizoda) (S24E02)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Dětí jako smetí (2012) (epizoda) (S24E03)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Děda na útěku (2012) (epizoda) (S24E04)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Don Držgrešle (2012) (epizoda) (S24E05)

Animovaný / Komedie
14:50

Vandráci (2018) (TV seriál)

Dokumentární / Dobrodružný
15:25

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:35

Star Trek: Discovery - Léthé (2017) (epizoda) (S01E06)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
17:35

Cesty k úspěchu (2012) (TV pořad)

Publicistický
18:20

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIII (2012) (epizoda) (S24E02)

Animovaný / Komedie
18:50

Simpsonovi - Dětí jako smetí (2012) (epizoda) (S24E03)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Děda na útěku (2012) (epizoda) (S24E04)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Don Držgrešle (2012) (epizoda) (S24E05)

Animovaný / Komedie
20:15

Kurz sebeovládání - Charlieho pomsta (2013) (epizoda) (S02E34)

Komedie
20:40

Kurz sebeovládání - Charlie rozjíždí večírek (2013) (epizoda) (S02E35)

Komedie
21:05

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
22:15

Narcos - Los Pepes (2016) (epizoda) (S02E06)

Životopisný / Krimi / Drama
23:30

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Flash - Zloděj energie (2016) (epizoda) (S02E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
00:55

Flash - Reverse Flash se vrací (2016) (epizoda) (S02E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:10

Top Gear (2016) (TV pořad)

Komedie / Talk-show
03:20

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Rosamunde Pilcher - Duch z Cassley (2017) (epizoda) (E142)

Drama / Romantický
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
14:00

Rosamunde Pilcher - Otcovo dědictví (2018) (epizoda) (E145)

Drama / Romantický
15:55

Velvet (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
18:10

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
19:00

Velvet (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:00

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
21:00

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
22:00

Everwood - Osamělá srdce (2003) (epizoda) (S01E15)

Drama / Rodinný
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:00

Everwood - Bláznivý Valentýn (2003) (epizoda) (S01E16)

Drama / Rodinný
02:15

Ohnivý kuře - Kuchařská celebrita (2016) (epizoda) (S01E06)

Komedie
03:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama