Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – sobota 05.02.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
06:45

Gympl s (r)učením omezeným - Milionář z tělocvičny (2013) (epizoda) (S03E26)

Komedie / Drama
08:00

Mentalista - Tajemná žena (2009) (epizoda) (S01E21)

Drama / Krimi / Mysteriózní
09:00

Kriminálka Miami - Zaseté zlo (2009) (epizoda) (S08E05)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Kde je můj ženich? (2009) (epizoda) (S08E06)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
14:20

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný
16:50

Zúčtování (2016)

Akční / Krimi / Drama
19:15

Kriminálka Miami - Zaseté zlo (2009) (epizoda) (S08E05)

Akční / Krimi / Drama
20:15

Kriminálka Miami - Kde je můj ženich? (2009) (epizoda) (S08E06)

Akční / Krimi / Drama
21:10

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
21:55

Gympl s (r)učením omezeným - Dědictví (2013) (epizoda) (S03E25)

Komedie / Drama
22:55

Novashopping

00:00

Zig a Sharko (2010) (seriál)

Animovaný / Fantasy / Akční
00:10

Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)

Animovaný / Komedie
01:05

Scooby-Doo (1976) (seriál)

Rodinný / Animovaný
01:30

Scooby-Doo (1976) (seriál)

Rodinný / Animovaný
01:55

Kocour v botách (2009) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Romantický
03:05

Máme rádi velryby (2012)

Drama / Romantický
04:30

Inkognito (2021) (pořad)

Zábavný
05:35

Walker, Texas Ranger - Ředitel (1999) (epizoda) (S07E14)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:35

Jake a Tlusťoch - Ten, koho ráda mám (1987) (epizoda) (S01E08)

Krimi / Drama
07:35

Policie Hamburk - Odplata (2017) (epizoda) (S11E28)

Krimi / Drama
08:35

Námořní vyšetřovací služba - Skládanka (2005) (epizoda) (S02E13)

Akční / Krimi / Drama
09:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
14:15

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
15:55

DREAM TEAM – Mistři dílny (2022) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
17:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
18:35

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:35

Námořní vyšetřovací služba - Skládanka (2005) (epizoda) (S02E13)

Akční / Krimi / Drama
20:30

Jake a Tlusťoch - Ten, koho ráda mám (1987) (epizoda) (S01E08)

Krimi / Drama
21:45

Policie Hamburk - Odplata (2017) (epizoda) (S11E28)

Krimi / Drama
23:20

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
00:25

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
00:35

Jen počkej, zajíci! (1969) (seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:55

Bolek a Lolek si hrají (1975) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:05

Bolek a Lolek (1963) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:30

M*A*S*H - Plukovníkův kůň (1976) (epizoda) (S05E12)

Komedie / Drama / Válečný
02:05

M*A*S*H - Vymítání (1976) (epizoda) (S05E13)

Komedie / Drama / Válečný
02:40

M*A*S*H - Hawkeyho noční můra (1976) (epizoda) (S05E14)

Komedie / Drama / Válečný
03:05

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
04:15

Lustr (1979) (TV film)

Komedie
05:00

Hoby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
05:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
08:00

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
08:40

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
09:10

Příběhy slavných - O zelených očích Krásné paní (2007) (epizoda) (S08E01)

Dokumentární / Životopisný
10:10
10:40

Hlavní výhra (1982) (TV film)

Komedie
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Špunti na cestě - Partyzán (2022) (epizoda) (E05)

Komedie / Rodinný
15:05

13. komnata - 13. komnata Martiny Šmukové (2022) (epizoda) (S18E17)

Dokumentární / Životopisný
15:30

Všechnopárty (2005) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:24

Výsledky losování Šťastných 10

16:25

Profesionálové - Zbraň (1980) (epizoda) (S04E10)

Akční / Krimi / Dobrodružný
17:20

Kriminalista - Nebezpečná známost (2019) (epizoda) (S14E01)

Krimi
18:20

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:45

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
19:20

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
19:45

Případy detektiva Murdocha - Marnotratný otec (2019) (epizoda) (S13E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:30

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
23:05

V kondici (2007) (pořad)

Publicistický
23:20

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
00:00
00:30

Hlavní výhra (1982) (TV film)

Komedie
01:25

O kohoutovi, kose a kocourovi (1967) (TV film)

Pohádka
02:00

Konec draka Kusodrápa (1971) (TV film)

Pohádka
02:55

Příběhy slavných - O zelených očích Krásné paní (2007) (epizoda) (S08E01)

Dokumentární / Životopisný
03:50

Gejzír (2014) (pořad)

Publicistický
04:50

Pasteur a Koch: Souboj velikánů světa mikrobů (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
05:45

Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)

Dokumentární
06:10

Klenoty čínské přírody (2020) (seriál)

Dokumentární
07:00

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
07:10

Nebeská řeka (2015) (TV film)

Dokumentární
08:00

Obří dopravní uzly (2018) (seriál)

Dokumentární
08:50

Dopisy z Osvětimi (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický
09:45

Tajná akta nacistů (2015) (seriál)

Dokumentární / Historický
10:35

Divočina bez hranic - Karkonoski Park Narodowy (2012) (epizoda) (E05)

Dokumentární
11:05
12:00

Babička jako Šance (2021)

Dokumentární / Krátkometrážní
12:25

Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

Dokumentární / Historický
12:55

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:00

Největší tankové bitvy (2010) (seriál)

Dokumentární / Válečný / Historický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
14:00

Samuraj (1967)

Drama / Krimi / Mysteriózní
15:50

Hraběnka z Hongkongu (1967)

Komedie / Romantický
17:40

Sbal prachy a vypadni (1998)

Krimi / Thriller / Komedie
19:25

Tajemství noci (2020) (TV film)

Dokumentární
20:15

Stopy, fakta, tajemství (2012) (seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
20:45

Popcorn (2005) (pořad)

Publicistický
21:15

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
21:40

Rodinné křižovatky (2003) (pořad)

Publicistický
22:10

Teď jsem to konečně já (2006) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
22:35

Pevnosti (2010) (pořad)

Dokumentární
23:00

Evropa dnes (2008) (pořad)

Dokumentární
23:25

Auto moto svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:00

1936: Nacistický olympijský sen (2016) (TV film)

Drama / Dokumentární / Historický
00:55

Záhadná planeta - Střecha Afriky (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
01:45

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
02:35

Cyklotoulky (2009) (pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:50

Gordon Ramsay: Do neznáma - Havajské pobřeží Hana (2019) (epizoda) (S01E04)

Dokumentární
03:40

Jak továrny změnily svět (2020) (seriál)

Dokumentární
06:40

Teleshopping Soukup shop

07:00

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
07:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
09:35

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
10:10

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
11:15

Můžu dál? (2016) (pořad)

Komedie
12:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
14:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
14:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
15:00

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
15:30

To byl váš rok (2016) (pořad)

Hudební
17:35

Nikdo není perfektní (2014) (pořad)

Komedie
18:45

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
19:20

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
20:40

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
21:10

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
21:45

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
22:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
02:35

Klenot.TV (2016) (pořad)

03:40

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
05:00

Alvin a Chipmunkové (2007)

Animovaný / Komedie / Rodinný
06:40

Teleshopping

07:05

Osudové léto 2 (2011)

Drama / Romantický / Sportovní
09:15

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
11:50

Vítej doma (2008)

Komedie / Romantický
14:00

Příšerky s.r.o. (2001)

Animovaný / Rodinný / Komedie
15:50

Skrytá identita (2006)

Drama / Krimi / Thriller
18:50

Nejvyšší pocta (2019)

Drama / Válečný
20:50

Rallye smrti 2 (2010)

Akční / Sci-Fi / Thriller
22:55

Žárlivá ženská (2017)

Komedie
00:50

Mentalista - Tajemná žena (2009) (epizoda) (S01E21)

Drama / Krimi / Mysteriózní
01:40

Teleshopping

02:10

Osudové léto 2 (2011)

Drama / Romantický / Sportovní
04:25

Hvězdná brána - Tajemství (1998) (epizoda) (S02E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:20

Hvězdná brána - Zhouba (1998) (epizoda) (S02E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:25

Futurama - Božský Bender (2002) (epizoda) (S03E20)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:50

Futurama - Burza (bez)cenných papírů (2002) (epizoda) (S03E21)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:20

Simpsonovi - Kolem Springfieldu (1995) (epizoda) (S06E22)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Springfieldská spojka (1995) (epizoda) (S06E23)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Tok'rové 1 (1998) (epizoda) (S02E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Tok'rové 2 (1998) (epizoda) (S02E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Liga výjimečných břídilů (2002) (epizoda) (S03E16)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Železný kuchař (2002) (epizoda) (S03E22)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Simpsonovi na prázdninách (1996) (epizoda) (S07E25)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1996) (epizoda) (S08E01)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Dvojí stěhování (1996) (epizoda) (S08E02)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Zuřící býk Homer (1996) (epizoda) (S08E03)

Animovaný / Komedie
14:15

Celestinské proroctví (2006)

Dobrodružný
16:20

Po stopách zabijáka (2007)

Dobrodružný / Horor / Thriller
18:15

Simpsonovi - Simpsonovi na prázdninách (1996) (epizoda) (S07E25)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1996) (epizoda) (S08E01)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Dvojí stěhování (1996) (epizoda) (S08E02)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Zuřící býk Homer (1996) (epizoda) (S08E03)

Animovaný / Komedie
20:15

Futurama - Liga výjimečných břídilů (2002) (epizoda) (S03E16)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:40

Futurama - Železný kuchař (2002) (epizoda) (S03E22)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:10

Spartakus: Bohové arény - Hořký konec (2011) (epizoda) (E06)

Akční / Drama / Dobrodružný
22:30

X-Men: Nová generace - doMov (2019) (epizoda) (S02E12)

Akční / Fantasy / Sci-Fi
23:35

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:45

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
01:50

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
02:50

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
03:55

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
04:05

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
06:15

Rosamunde Pilcher - Hudba v srdcích (1998) (epizoda) (E25)

Drama / Romantický
08:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
10:05

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
11:00

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Dlouhá cesta ke štěstí (2000) (epizoda) (E33)

Drama / Romantický
16:00

Tudorovci - Jeho veličenstvo, král (2007) (epizoda) (S01E04)

Historický / Drama / Romantický
17:05

Zoo - Hledá se milenka (2022) (epizoda) (E04)

Rodinný / Drama
18:20

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
19:20

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
20:20

Plastická chirurgie s. r. o. - Sal Perri (2005) (epizoda) (S03E12)

Drama / Krimi
21:20

Plastická chirurgie s. r. o. - Joy Kringle (2005) (epizoda) (S03E13)

Drama / Krimi
22:20

Doktorka z Dixie - Koláčový ples (2012) (epizoda) (S01E13)

Komedie / Drama
23:20

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
01:20

Doktorka z Dixie - Komu ublíží pravda (2012) (epizoda) (S01E14)

Komedie / Drama
02:15

Ohnivý kuře - Vyložené karty (2017) (epizoda) (S03E23)

Komedie
03:25

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama