Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – neděle 23.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:50

Zig a Sharko (2010) (seriál)

Animovaný / Fantasy / Akční
06:05

Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)

Animovaný / Komedie
07:00

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
07:55

Víkendová Snídaně (2022) (pořad)

Publicistický
12:15

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
13:40

Dům naruby (2003)

Komedie
15:55

Láska z pasáže (1985)

Drama / Krimi
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Policie Modrava IV

21:35

Kriminálka Anděl - Mise (2014) (epizoda) (S04E08)

Krimi / Drama
22:55

Střepiny (2002) (pořad)

Publicistický
23:25

Hra peněz (2016)

Krimi / Thriller / Drama
01:20

Na lovu: Hvězdný speciál

02:25

Kriminálka Miami - Krvavý úplněk (2004) (epizoda) (S02E13)

Akční / Krimi / Drama
03:45

Hvězdné tolary (2011) (TV film)

Pohádka
04:25

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
05:35

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:05

Bolek a Lolek na Divokém západě (1972) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
06:20

M*A*S*H - Dr. Pierce a Mr. Hyde (1973) (epizoda) (S02E05)

Komedie / Drama / Válečný
06:55

M*A*S*H - Kim (1973) (epizoda) (S02E06)

Komedie / Drama / Válečný
07:25

M*A*S*H - M.D.O. - Místní domorodá osoba (1973) (epizoda) (S02E07)

Komedie / Drama / Válečný
08:00

M*A*S*H - Soud Henryho Blakea (1973) (epizoda) (S02E08)

Komedie / Drama / Válečný
08:35

M*A*S*H - Drahý otče... tři (1973) (epizoda) (S02E09)

Komedie / Drama / Válečný
09:05

Prima SVĚT (1995) (pořad)

Publicistický
09:40

Prima ČESKO (2022) (pořad)

Publicistický
10:05

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad)

Reality-TV
11:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (pořad)

Talk-show / Publicistický
11:50

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
12:45

Libovky Pepy Libického (2019) (pořad)

Publicistický
13:05

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
13:45

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
14:00

Pálava

15:20

Temný Kraj - Kejklíří - 1. část (2019) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Drama
16:45

Bezva ženská na krku (2016)

Komedie / Romantický
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Všechno nebo nic (2017)

Komedie / Romantický
00:55

Minuta po minutě (2019)

Krimi / Thriller / Mysteriózní
02:55

Léto v Řecku (2015) (TV film)

Romantický / Drama
04:15

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
04:40

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Dokumentární / Rodinný
05:00

Herbář

05:30

Z metropole (2006) (pořad)

Publicistický
06:00

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
06:25

Těžký život dobrodruha

07:50

Lesní ženka (1974) (TV film)

Pohádka
08:15

Pečení na neděli

08:50

Polopatě (2013) (pořad)

Publicistický
09:45

Kalendárium (1993) (pořad)

Dokumentární / Historický
10:00

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
10:30

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
11:05

F. L. Věk - Úspěšný kupec (1971) (epizoda) (E08)

Drama / Historický
12:00

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Talk-show / Publicistický
13:00

Zprávy

13:05

Bronzová koruna (1997) (TV film)

Pohádka
14:05

O líné Nitce a prstýnku s rubínem (1984) (TV film)

Pohádka
14:40

O vodníkovi a housličkách

15:15

Fešák Hubert (1984)

Komedie
16:45

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Neděle (1984) (epizoda) (E04)

Komedie
17:55

Herbář

18:25
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:52

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Ledviny bez viny

21:15

168 hodin (2005) (pořad)

Publicistický
21:49

Výsledky losování Šťastných 10

21:50

Gangster Ka: Afričan (2015)

Krimi / Drama / Thriller
23:30

Případy detektiva Murdocha XV

00:20

Endeavour - Cestující (2018) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
01:50

13. komnata Pavla Dytrta

02:15

Sváteční slovo pravoslavného kněze Miroslava Kudly

02:25

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
02:50

Bolkoviny (1997) (pořad)

Talk-show / Zábavný
03:45

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
04:05

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
05:30

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
06:00

Stopy, fakta, tajemství (2012) (seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
06:30

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
07:10
08:10

Majáky - Epizoda 7 (2022) (epizoda) (E07)

Dokumentární
08:20

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
08:35

Hledání ztraceného času (1991) (seriál)

Dokumentární / Historický
08:55

Britská pevnost proti Hitlerovi (2021) (seriál)

Dokumentární / Historický
09:40

Vzestup strojů (2014) (seriál)

Dokumentární
10:25

Příběhy vlastenců (2022) (TV film)

Dokumentární / Historický
11:25

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
11:50

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:20

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
12:45

Sváteční slovo pravoslavného kněze Miroslava Kudly

12:50

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
13:20

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
13:50

Boží dar - příběhy českých potravin (2017) (seriál)

Dokumentární
14:10

Na plovárně s Janem Neumannem

14:40

Osm dní, které utvořily Řím (2017) (seriál)

Historický / Drama / Dokumentární
15:25

DobroDRUH (2015) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
15:55

Boj o přežití

16:50

Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých IV

17:20

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
18:00

Bedekr (2014) (pořad)

Dokumentární
18:30

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (seriál)

Dokumentární
19:20

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Mladé pušky (1988)

Akční / Western / Thriller
21:50

Domino (2019)

Krimi / Thriller
23:20

Nebe

00:35

Letecké katastrofy - Nebeský Titanic (2014) (epizoda) (S13E10)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
01:20

Queer - Život snů (2020) (epizoda) (S16E06)

Dokumentární
01:45

Blokáda Leningradu (2013) (TV film)

Dokumentární / Historický
02:35

Zašlapané projekty (2008) (seriál)

Dokumentární
02:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
03:20

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:45

Počesku (2000) (pořad)

Dokumentární
03:55

Folklorní výlety (2013) (pořad)

Rodinný / Hudební
04:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
08:20

Klenot.TV (2016) (pořad)

09:25

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
10:20

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
10:35

Vaření se Soukupem

11:05

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
11:50

Kolotoč v kuchyni (2016) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
13:05

U tebe nebo u mě (2018) (pořad)

Publicistický
14:05

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:55

Záchranáři (2018) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
17:10

Poklad z půdy

18:20

Vaření se Soukupem

19:05

Poklad z půdy

20:15

Moje zprávy

20:20

Agáta Jaromíra Soukupa Speciál

21:15

VIP svět Speciál

22:10

Jaromír Soukup: Bez brzdy

22:20

Jaromír Soukup: Bez brzdy

22:30

Skandály slavných - Martin Písařík

22:55

Moje zprávy

23:00

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:00

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:20

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:10

Podzimní láska (2018) (TV film)

Komedie / Romantický
06:30

Naposledy spolu (2017)

Drama / Fantasy / Romantický
08:20

Teleshopping

08:55

Hvězdné tolary (2011) (TV film)

Pohádka
10:05

Čapí dobrodružství (2016)

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný
11:40

Rudá planeta (2000)

Sci-Fi / Akční / Thriller
13:40

Hřiště snů (1989)

Rodinný / Drama / Fantasy
15:45

Loupež ve velkém stylu (2017)

Komedie / Krimi
17:35

Dokonalá bouře (2000)

Dobrodružný / Drama / Akční
20:00

Greta: Ďábelská past

22:00

Blade: Trinity (2004)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
00:05

Lucy (2014)

Akční / Sci-Fi / Thriller
01:40

Escobar

03:30

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Akční / Krimi / Thriller
04:55

Star Trek: Discovery - Co bylo, je jen předehrou (2018) (epizoda) (S01E13)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:25

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
08:40

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
10:50

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
11:55

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Ztracený čas (2020) (epizoda) (S11E18)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
12:50

Simpsonovi - SuperHomer (2009) (epizoda) (S21E01)

Animovaný / Komedie
13:20

Simpsonovi - Pětka je pro Barta málo (2009) (epizoda) (S21E02)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Žena v ringu (2009) (epizoda) (S21E03)

Animovaný / Komedie
14:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XX (2009) (epizoda) (S21E04)

Animovaný / Komedie
14:45

Alita: Bojový Anděl (2019)

Akční / Dobrodružný / Romantický
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Štěstí přeje statečným (2020) (epizoda) (S11E19)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Hrátky s Montym (2010) (epizoda) (S22E06)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Lepší holub v hrsti než pes v boudě (2010) (epizoda) (S22E07)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Předvánoční hádky (2010) (epizoda) (S22E08)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Krycí jméno Donnie Špekoun (2010) (epizoda) (S22E09)

Animovaný / Komedie
20:15

Smrtonosná past 3 (1995)

Akční / Thriller / Krimi
22:55

Kovbojové a dinosauři (2015)

Akční / Sci-Fi
00:45

Simpsonovi - Hrátky s Montym (2010) (epizoda) (S22E06)

Animovaný / Komedie
01:15

Simpsonovi - Lepší holub v hrsti než pes v boudě (2010) (epizoda) (S22E07)

Animovaný / Komedie
01:45

Simpsonovi - Předvánoční hádky (2010) (epizoda) (S22E08)

Animovaný / Komedie
02:05

Simpsonovi - Krycí jméno Donnie Špekoun (2010) (epizoda) (S22E09)

Animovaný / Komedie
02:35

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Válečná kořist (2014) (epizoda) (S05E19)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:40

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
04:45

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
07:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
08:00

Příchuť lásky (2017) (seriál)

Komedie / Romantický
09:05

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:50

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
10:35

Zázraky života (2010) (seriál)

Drama
11:40

Svatba vzhůru nohama (2017) (TV film)

Komedie / Romantický
13:35

Rodina doktora Kleista III

14:40

Rodina doktora Kleista III

15:45

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
16:45

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:45

Rodina doktora Kleista III

18:50

Rodina doktora Kleista III

20:00

Hříšné pohledy (2018) (TV film)

Thriller
21:50

Ošklivka Katka

23:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
00:00

Zoufalé manželky - Ahoj, holčičko (2008) (epizoda) (S04E13)

Drama / Komedie / Mysteriózní
00:55

Zoufalé manželky - Vítejte u nás (2008) (epizoda) (S04E14)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:55

Čarodějky - Pomoc pro démona (2002) (epizoda) (S05E07)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
02:50

Čarodějky - Co se má stát, stane se (2002) (epizoda) (S05E08)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:50

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie

Reklama

Reklama