Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pozítří
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
07:50

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
08:55

Kriminálka Miami - Popáleniny (2004) (epizoda) (S02E14)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Paparazzi (2004) (epizoda) (S02E15)

Akční / Krimi / Drama
11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:20

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
15:45

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
16:50

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Teorie chaosu (2019) (epizoda) (S05E22)

Krimi / Drama
17:45

Kriminálka Miami - Popáleniny (2004) (epizoda) (S02E14)

Akční / Krimi / Drama
18:40

Kriminálka Miami - Paparazzi (2004) (epizoda) (S02E15)

Akční / Krimi / Drama
19:30

Odložené případy - To pravé povolání (2008) (epizoda) (S06E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:15

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Teorie chaosu (2019) (epizoda) (S05E22)

Krimi / Drama
21:10

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:50

Rady ptáka Loskutáka (2001) (TV pořad)

Publicistický
23:35

Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně (2018)

Animovaný / Akční / Komedie
01:05
02:25

Pětka s hvězdičkou (1985)

Rodinný / Komedie
04:10

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:25

Walker, Texas Ranger - Ghost Rider (1996) (epizoda) (S05E03)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:25

Jake a Tlusťoch - Já sama (1990) (epizoda) (S03E18)

Krimi / Drama
07:25

Policie Hamburk - Výbuch zlosti (2015) (epizoda) (S09E20)

Krimi / Drama
08:25

Komisař Rex - Vitamíny na smrt (2003) (epizoda) (S09E04)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:35

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

1. MISE - Vyhoďme ho z kola ven (2021) (epizoda) (E10)

Drama
15:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:50

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:00

Komisař Rex - Vitamíny na smrt (2003) (epizoda) (S09E04)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:00

Jake a Tlusťoch - Já sama (1990) (epizoda) (S03E18)

Krimi / Drama
22:00

Policie Hamburk - Výbuch zlosti (2015) (epizoda) (S09E20)

Krimi / Drama
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:20

1. MISE - Vyhoďme ho z kola ven (2021) (epizoda) (E10)

Drama
01:40

Divá Bára (1949)

Drama / Romantický
03:20

Kosmetička a zvíře (1997)

Komedie / Romantický
04:10

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
05:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:30

Tonda (1998) (TV film)

Krátkometrážní
06:45

Třetí táta (1988) (TV film)

Rodinný
07:50

13. komnata - 13. komnata Jiřího Vondráčka (2021) (epizoda) (S18E08)

Dokumentární / Životopisný
08:15

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
10:15

Na krok od nebe - Býk (2015) (epizoda) (S03E11)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:15

Dobrodružství kriminalistiky - Duplikát (1992) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Drama / Dobrodružný
15:05

Labyrint - Epizoda 7 (2018) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Thriller
16:05

Hercule Poirot - Tajemství levného bytu (1990) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:00

Komici na jedničku (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Komedie / Talk-show
17:55

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:20

Máte slovo (2008) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
19:20

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
19:45

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Princ Chocholouš (1974) (TV film)

Pohádka
01:15

Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV film)

Pohádka
02:20

Vlak dětství a naděje - Návrat domů (1985) (epizoda) (E06)

Komedie / Drama / Válečný
03:20

O podezíravém králi (1989) (TV film)

Pohádka
04:15

Lidstvo: Příběh o nás všech - Treasure (2012) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Historický
05:00

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
05:10

Ztracená domácí videa nacistického Německa (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:05

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
07:00

Tajemství 2. světové války - Poslední dny Adolfa Hitlera (1998) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Historický / Válečný
07:55

Obří požáry (2019) (TV film)

Dokumentární
08:45

Co Čech, to chovatel - Okřídlení hrdinové (2021) (epizoda) (S02E08)

Dokumentární
09:00

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
09:55

Televizní klub neslyšících (2011) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
10:25

Šílený svět studené války (2015) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
11:15

Ano, Masaryk 1.-3. (1997)

Dokumentární / Životopisný
12:20

Jiří Gruša, neklidný Evropan (2021) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
13:15

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Modrá krev - Colloredové (2017) (epizoda) (S01E07)

Dokumentární
15:00

Krajinou domova - Stepi (2021) (epizoda) (S03E08)

Dokumentární
16:00

Industrie - Výroba šťastných zítřků (2021) (epizoda) (E08)

Dokumentární
16:30

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
17:25

Letecké katastrofy - Zmatek na dráze (2020) (epizoda) (S20E04)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
18:10

Desatero hříchů - Temppelin likaaja (2020) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
18:55

Cosa Nostra (2018) (TV film)

Dokumentární / Krimi
19:50

Biblická pátrání (2009) (TV seriál)

Rodinný
20:10

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Pevnosti (2010) (TV pořad)

Dokumentární
20:55

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
21:20

Čaj pro třetího (2003) (TV pořad)

Dokumentární / Talk-show
21:50

Crescendo (1999) (TV pořad)

Hudební
22:35

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
23:00

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Sedm světů, jedna planeta - Afrika (2019) (epizoda) (E07)

Dokumentární
00:50

Tajemství divočiny (2004) (TV seriál)

Dokumentární
01:15

Afrika z výšky - Divoké jižní pobřeží (2017) (epizoda) (E01)

Dokumentární
02:05

Tajemství 2. světové války - Tajná mise v Severní Africe (1998) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický / Válečný
03:00

Ať žije myš (1993)

Animovaný / Krátkometrážní
03:05

Fascinující řeky (2018) (TV seriál)

Dokumentární
07:40

Tajemství Jiřiny Jiráskové (2014) (TV film)

Dokumentární
08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:45

Tomáš Arsov v akci (2019) (TV pořad)

Reality-TV
10:40

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
11:35

Vaření se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
12:30

Tajemství dětských hvězd (2015) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
13:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Krimi zprávy (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:05

VIP svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:00

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:20

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:55

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:40

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
00:50

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:40

Blbý a blbější (1994)

Komedie / Road movie
07:15

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Dobrodružný
09:50

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Komedie / Dobrodružný / Rodinný
11:45

Captain America: První Avenger (2011)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
14:00

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Akční / Dobrodružný / Komedie
16:20

Smrt jí sluší (1992)

Fantasy / Komedie / Horor
18:20

Ďáblův advokát (1997)

Drama / Mysteriózní / Thriller
22:20

Beethoven 5 (2003)

Komedie / Rodinný / Dobrodružný
23:45

Dračí srdce (1996)

Dobrodružný / Fantasy / Drama
01:40

Odložené případy - To pravé povolání (2008) (epizoda) (S06E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:35

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Dobrodružný
04:30

Hvězdná brána - Zkouška ohněm (2002) (epizoda) (S05E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - 48 hodin (2002) (epizoda) (S05E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Kurz sebeovládání - Charlie a terapie klamem (2013) (epizoda) (S02E06)

Komedie
06:55

Kurz sebeovládání - Charlie randí s učitelkou (2013) (epizoda) (S02E07)

Komedie
07:25

Simpsonovi - Jak to vlastně bylo aneb Zfalšované volby (2009) (epizoda) (S20E10)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Jak vyzrát na test (2009) (epizoda) (S20E11)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Půjčka na oprátku (2009) (epizoda) (S20E12)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Gone Maggie Gone (2009) (epizoda) (S20E13)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Schůzka na nejvyšší úrovni (2002) (epizoda) (S05E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Poslední boj (2002) (epizoda) (S05E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Kurz sebeovládání - Charlie a Cee Lo (2013) (epizoda) (S02E08)

Komedie
11:45

Kurz sebeovládání - Charlie je soudní znalec (2013) (epizoda) (S02E09)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Kult Montgomeryho Burnse (2010) (epizoda) (S21E17)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Srdcový šerif (2010) (epizoda) (S21E18)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Prcek a velryba (2010) (epizoda) (S21E19)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Panu dozorci s láskou (2010) (epizoda) (S21E20)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:25

Osobní řidič Míra Hejda (2021) (TV pořad)

Zábavný
16:00

Moto cestou necestou (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:30

Next - Složka č. 7 (2020) (epizoda) (E07)

Drama / Krimi / Sci-Fi
17:40

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Simpsonovi - Kult Montgomeryho Burnse (2010) (epizoda) (S21E17)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Srdcový šerif (2010) (epizoda) (S21E18)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Prcek a velryba (2010) (epizoda) (S21E19)

Animovaný / Komedie
19:35

Simpsonovi - Panu dozorci s láskou (2010) (epizoda) (S21E20)

Animovaný / Komedie
20:05

Kurz sebeovládání - Charlie a Cee Lo (2013) (epizoda) (S02E08)

Komedie
20:35

Kurz sebeovládání - Charlie je soudní znalec (2013) (epizoda) (S02E09)

Komedie
20:55

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
22:00

Narcos - Stále stejní lidé (2015) (epizoda) (S01E03)

Životopisný / Krimi / Drama
23:10

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:10

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
01:10

Teorie velkého třesku - Kulminace první noci (2018) (epizoda) (S12E08)

Komedie / Romantický
01:35

Teorie velkého třesku - Frustrace z citace (2018) (epizoda) (S12E09)

Komedie / Romantický
02:20

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
03:25

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
04:25

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:20

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Láska, zloděj a diamanty (2015) (epizoda) (E131)

Drama / Romantický
08:25

Záchranáři z hor - Rozloučení navždy (2018) (epizoda) (S10E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:15

Záchranáři z hor - Rozloučení navždy (2018) (epizoda) (S10E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:25

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Poslední naděje (2018) (epizoda) (S10E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Poslední naděje (2018) (epizoda) (S10E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Muž s velkým srdcem (2016) (epizoda) (E135)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
16:55

Slunečná - Geny Linhartů (2021) (epizoda) (S03E17)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:10

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
19:00

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
20:00

Já, společnice - Přístup (2016) (epizoda) (S01E07)

Drama
20:40

Já, společnice - Provokace (2016) (epizoda) (S01E08)

Drama
21:15

Já, společnice - Přístup (2016) (epizoda) (S01E07)

Drama
21:50

Já, společnice - Provokace (2016) (epizoda) (S01E08)

Drama
22:20

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:20

Everwood - Přátelská přestřelka (2002) (epizoda) (S01E03)

Drama / Rodinný
01:40

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:55

Přístav - Rallye Zátoka (2016) (epizoda) (S03E09)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama