Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – čtvrtek 20.01.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
06:25

Krok za krokem - Nejistá kariéra (1996) (epizoda) (S05E21)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:45

Gympl s (r)učením omezeným - Prohra (2013) (epizoda) (S03E14)

Komedie / Drama
08:00

Mentalista - Rudá záře (2008) (epizoda) (S01E09)

Drama / Krimi / Mysteriózní
09:00

Kriminálka Miami - Vražda na pláži (2008) (epizoda) (S07E06)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Osudná nevěra (2008) (epizoda) (S07E07)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
14:20

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
15:40

Malé lásky (2017) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
16:40

Policie Chicago - Made a Wrong Turn (2016) (epizoda) (S04E02)

Akční / Drama / Krimi
17:35

Kriminálka Miami - Vražda na pláži (2008) (epizoda) (S07E06)

Akční / Krimi / Drama
18:30

Kriminálka Miami - Osudná nevěra (2008) (epizoda) (S07E07)

Akční / Krimi / Drama
19:25

Mentalista - Rudá záře (2008) (epizoda) (S01E09)

Drama / Krimi / Mysteriózní
20:10

Policie Chicago - Made a Wrong Turn (2016) (epizoda) (S04E02)

Akční / Drama / Krimi
21:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Prohra (2013) (epizoda) (S03E14)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
02:40

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Malé lásky (2017) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
05:05

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
06:05

Walker, Texas Ranger - Štvanice (1998) (epizoda) (S07E02)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:00

Jake a Tlusťoch - Po celou noc (1992) (epizoda) (S05E19)

Krimi / Drama
07:55

Policie Hamburk - Mattes pod palbou (2016) (epizoda) (S11E16)

Krimi / Drama
08:50

Námořní vyšetřovací služba - Nevidím zlo (2004) (epizoda) (S02E01)

Akční / Krimi / Drama
09:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
10:55

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
14:15

1. MISE - Hofbauerova milenka (2022) (epizoda) (E19)

Drama
15:35

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
17:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
18:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:40

Námořní vyšetřovací služba - Nevidím zlo (2004) (epizoda) (S02E01)

Akční / Krimi / Drama
20:25

Jake a Tlusťoch - Po celou noc (1992) (epizoda) (S05E19)

Krimi / Drama
21:15

Policie Hamburk - Mattes pod palbou (2016) (epizoda) (S11E16)

Krimi / Drama
22:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
23:20

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
00:10

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:20

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:30

Jen počkej, zajíci! (1969) (seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Drahá Mildred (1975) (epizoda) (S04E08)

Komedie / Drama / Válečný
02:30

M*A*S*H - Děti (1975) (epizoda) (S04E09)

Komedie / Drama / Válečný
03:00

M*A*S*H - Kam kráčíte, kapitáne Chandlere? (1975) (epizoda) (S04E10)

Komedie / Drama / Válečný
03:30

M*A*S*H - Drahá Peggy (1975) (epizoda) (S04E11)

Komedie / Drama / Válečný
04:00

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
04:30

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
05:00

13. komnata - 13. komnata Milana Peroutky (2022) (epizoda) (S18E14)

Dokumentární / Životopisný
05:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
08:00

Kočka není pes (2017) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
08:35

Milostivé léto (1990) (TV film)

Drama
09:50

Na krok od nebe - Děti Devy (2019) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:45

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
11:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Četnické humoresky - Medovina (2001) (epizoda) (S01E03)

Komedie / Krimi
15:30

Hercule Poirot - Dvojitá stopa (1991) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
16:19

Výsledky losování Šťastných 10

16:20

Oběti - Svědek (2001) (epizoda) (E03)

Drama
17:45

Příběhy slavných - Zpříma do očí (2010) (epizoda) (S11E02)

Dokumentární / Životopisný
18:40

Máte slovo (2008) (pořad)

Publicistický / Talk-show
19:40

Bolkoviny (1997) (pořad)

Talk-show / Zábavný
20:25

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:55

V kondici (2007) (pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Děti Devy (2019) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
03:50

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Talk-show / Rodinný
04:20

Svérázné chování zvířat (2018) (seriál)

Dokumentární
05:15

Krajinou vína - Modrý Portugal - okolím Klobouk u Brna (2022) (epizoda) (S02E02)

Dokumentární
05:40

Světové války (2014) (seriál)

Historický / Drama / Válečný
06:35

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
07:25

Vzestup Pompejí (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
08:20

Divočina bez hranic - Nationalpark Sächsische Schweiz (2012) (epizoda) (E03)

Dokumentární
08:50

Vltava, naše řeka - Duše Jižních Čech (2022) (epizoda) (E03)

Dokumentární
09:00

Antropocén - věk člověka - Vzduch (2020) (epizoda) (E02)

Dokumentární
09:55

Klíč (2010) (pořad)

Rodinný
10:20

Apokalypsa: Nikdy nekončící válka 1918-1926 - Návrat do pekla (2018) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Historický / Válečný
11:10

Poselství Jana Palacha (2008) (TV film)

Dokumentární
12:10

Tajné akce StB (2008) (pořad)

Dokumentární / Historický
12:25

Tajemství stavitelů pyramid (2020) (seriál)

Dokumentární / Drama / Historický
13:15

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
14:00

Severské země z ptačí perspektivy (2020) (TV film)

Dokumentární
14:55

Gordon Ramsay: Do neznáma - Tajemný Mekong v Laosu (2019) (epizoda) (S01E05)

Dokumentární
15:45

Klenoty s vůní benzinu - Jawa (2022) (epizoda) (E03)

Dokumentární
16:20

Věž inženýra Eiffela (2020) (TV film)

Dokumentární
17:10

Rozluštěné poklady - Gangs of Pompeii (2019) (epizoda) (S06E03)

Dokumentární
18:00

Bílá královna - Bouře (2013) (epizoda) (E03)

Drama
19:00

Bancroftová - Epizoda 2 (2017) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Thriller
19:45

Přidej se (2004) (pořad)

Publicistický
20:00

Pevnosti (2010) (pořad)

Dokumentární
20:15

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
20:45

Legendy kriminalistiky - Velký bratr (2019) (epizoda) (S02E05)

Dokumentární / Krimi
21:15

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
21:40

Popcorn (2005) (pořad)

Publicistický
22:10

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
22:30

Čaj pro třetího (2003) (pořad)

Dokumentární / Talk-show
23:00

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
23:30

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Prostě zvířata (2018) (seriál)

Dokumentární
03:25

Do země lovců lebek (2009) (TV film)

Dokumentární
06:35

Teleshopping Soukup shop

06:50

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
07:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
09:30

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
10:10

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
11:10

Můžu dál? (2016) (pořad)

Komedie
12:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
14:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
14:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
15:25

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
16:00

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Komedie / Soutěžní
16:50

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
17:45

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
18:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
18:50

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
20:05

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
22:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
03:10

Klenot.TV (2016) (pořad)

05:00

První rytíř (1995)

Dobrodružný / Drama / Romantický
07:25

Teleshopping

07:50

Yeti: Ledové dobrodružství (2018)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
09:30

Stážisti (2013)

Komedie
11:50

Ant-Man (2015)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
14:00

Agent v sukni (2000)

Komedie / Akční / Krimi
15:55

(K)lamač srdcí (2010)

Komedie / Romantický
17:55

Melanie: Dar života a smrti (2016)

Drama / Horor / Thriller
19:50

Vyvolená (2018)

Western / Komedie / Drama
22:25

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Akční / Komedie / Krimi
00:00

Evoluce (2001)

Komedie / Sci-Fi
01:50

Teleshopping

02:20

Mentalista - Rudá záře (2008) (epizoda) (S01E09)

Drama / Krimi / Mysteriózní
03:10

Kopí osudu (2010) (TV film)

Dobrodružný
04:00

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
05:00

Hvězdná brána - Zmrtvýchvstání (1997) (epizoda) (S01E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:50

Hvězdná brána - Noxové (1997) (epizoda) (S01E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:50

Futurama - To menší zlo (2000) (epizoda) (S02E06)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:10

Futurama - Zuřící Bender (2000) (epizoda) (S02E08)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:35

Simpsonovi - Tramvaj do stanice Marge (1992) (epizoda) (S04E02)

Animovaný / Komedie
08:05

Simpsonovi - Homer kacířem (1992) (epizoda) (S04E03)

Animovaný / Komedie
08:35

Simpsonovi - Líza královnou krásy (1992) (epizoda) (S04E04)

Animovaný / Komedie
09:00

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1992) (epizoda) (S04E05)

Animovaný / Komedie
09:25

Hvězdná brána - Jepičí život (1997) (epizoda) (S01E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15

Hvězdná brána - Thorovo kladivo (1997) (epizoda) (S01E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - O původu kyklopů (2000) (epizoda) (S02E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Ve spárech byrokracie (2000) (epizoda) (S02E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Bart táborníkem (1993) (epizoda) (S05E08)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Poslední pokušení Homera Simpsona (1993) (epizoda) (S05E09)

Animovaný / Komedie
13:15
13:45

Simpsonovi - Homer strážcem zákona (1994) (epizoda) (S05E11)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
15:15

Únik (2017) (seriál)

Reality-TV / Dobrodružný
16:25

Spartakus: Bohové arény - Dávné hříchy (2011) (epizoda) (E01)

Akční / Drama / Dobrodružný
17:30

Experiment 21 (2020) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
18:00

Simpsonovi - Bart táborníkem (1993) (epizoda) (S05E08)

Animovaný / Komedie
18:30

Simpsonovi - Poslední pokušení Homera Simpsona (1993) (epizoda) (S05E09)

Animovaný / Komedie
18:55
19:20

Simpsonovi - Homer strážcem zákona (1994) (epizoda) (S05E11)

Animovaný / Komedie
19:45

Futurama - O původu kyklopů (2000) (epizoda) (S02E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:10

Futurama - Ve spárech byrokracie (2000) (epizoda) (S02E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:30

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:25

Orange Is the New Black - Chlupy a kozičky (2015) (epizoda) (S03E10)

Drama / Komedie / Krimi
22:30

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
01:05

Partička (2011) (pořad)

Komedie
01:50

Partička (2011) (pořad)

Komedie
03:00

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
04:45

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
06:35

Léto na Long Islandu (2009) (TV film)

Komedie / Drama / Romantický
08:20

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
10:10

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
11:05

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
14:00

Karibské tajemství (2009) (TV film)

Krimi / Drama
16:00

Versailles - Dědictví (2018) (epizoda) (S03E10)

Drama
17:05

Slunečná - Malá službička (2022) (epizoda) (S03E36)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:20

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
19:10

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
20:00

Plastická chirurgie s. r. o. - Sophia Lopez II (2003) (epizoda) (S01E09)

Drama / Krimi
20:50

Plastická chirurgie s. r. o. - Adelle Coffin (2003) (epizoda) (S01E10)

Drama / Krimi
21:40

Everwood - Účtování (2006) (epizoda) (S04E19)

Drama / Rodinný
22:25

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
01:25

Everwood - Sbohem, lásko (2006) (epizoda) (S04E20)

Drama / Rodinný
02:35

Ohnivý kuře - Hra o jablka (2017) (epizoda) (S03E07)

Komedie
03:55

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama