Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 06.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:35

Novashopping

08:50

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:50

Specialisté - Oko zákona (2022) (epizoda) (S07E17)

Krimi / Thriller
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:40

Kriminálka Miami - Modelka (2002) (epizoda) (S01E11)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Kriminálka Miami - Falešný otisk (2003) (epizoda) (S01E12)

Akční / Krimi / Drama
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:25

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
21:40

Mise nový domov (2016) (pořad)

Reality-TV
23:10

Víkend (2005) (pořad)

Publicistický
00:00

Kriminálka Miami - Modelka (2002) (epizoda) (S01E11)

Akční / Krimi / Drama
01:00

Kriminálka Miami - Falešný otisk (2003) (epizoda) (S01E12)

Akční / Krimi / Drama
02:00

Kriminálka Miami - Přísaha (2004) (epizoda) (S02E20)

Akční / Krimi / Drama
02:45

Novashopping

03:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:50

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Interview (1976) (epizoda) (S04E25)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Stěhování 1 (1976) (epizoda) (S05E01)

Komedie / Drama / Válečný
08:50

M*A*S*H - Stěhování 2 (1976) (epizoda) (S05E02)

Komedie / Drama / Válečný
09:20

Černé vdovy - Epizoda 4 (2019) (epizoda) (E04)

Krimi / Komedie
10:30

Walker, Texas Ranger - Stateční andělé (1999) (epizoda) (S07E21)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Vyděšeni k smrti (2016) (epizoda) (S06E15)

Krimi / Drama / Mysteriózní
12:30

Komisař Rex - Činy mrtvých (2002) (epizoda) (S08E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Smrtící řetězec (2014) (epizoda) (S11E12)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Zoo - Život je jen náhoda (2022) (epizoda) (S02E29)

Rodinný / Drama
21:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:45

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:05

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:05

Námořní vyšetřovací služba - Smrtící řetězec (2014) (epizoda) (S11E12)

Akční / Krimi / Drama
03:00

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Vyděšeni k smrti (2016) (epizoda) (S06E15)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:40

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Bolestivé kousnutí (2017) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00

Kluci v akci (2005) (pořad)

Reality-TV
10:30

Revue za šest korun (1985) (TV film)

Komedie
11:30

AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
14:30

Agatha Christie's Poirot - Krádež královského rubínu (1991) (epizoda) (S03E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
15:20

Kde bydlely princezny (2010) (pořad)

Dokumentární
15:40

Na krok od nebe - Volba (2017) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Bilance (2021) (pořad)

Publicistický
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:10

Roznese tě na kopytech (2013) (TV film)

Komedie
21:25

Tmavomodrý svět (2001)

Válečný / Drama / Akční
23:14

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23:15

Komisař Moulin: Poslední případ (2006) (TV film)

Krimi
00:50

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
01:15

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
01:45

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:00

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
04:25

Hraje vám... (2005) (koncert)

Hudební / Dokumentární
05:00

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Špionáž v divočině (2017) (seriál)

Dokumentární
09:25

Starověké říše (2018) (seriál)

Dokumentární / Historický
10:15

Chyby a katastrofy (2021) (seriál)

Dokumentární
11:05

S kuchařem kolem světa - Turecko (2009) (epizoda) (S03E28)

Dokumentární
12:00

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:25

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:55

Pravda o Pearl Harboru (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
13:45

Tajemství 2. světové války - Přepadení Brunevalu (1998) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Historický / Válečný
14:40

Letecké katastrofy - Smrt na závodech (2019) (epizoda) (S19E02)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
15:25

Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)

Dokumentární
15:50

Prostě zvířata (2018) (seriál)

Dokumentární
16:45

GEN - Galerie elity národa (1993) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
17:00

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
17:55

Úžasný Grand Canyon (2008) (TV film)

Dokumentární
19:00

Cyklotoulky (2009) (pořad)

Dokumentární / Sportovní
19:10

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Tajemství života Boženy Němcové (2022) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
21:05
22:40

Letecké katastrofy - Rozptýlený kapitán (2021) (epizoda) (S21E08)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
23:25
00:15

Tajemství Vatikánu (2014) (seriál)

Dokumentární / Historický
01:05

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
01:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
02:00

Na moll (2002) (seriál)

Hudební / Publicistický / Dokumentární
02:45

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
03:10

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:40

Legendy záchranářství - V plamenech (2017) (epizoda) (E07)

Dokumentární
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Hvězdy minulosti (2022) (pořad)

Publicistický
13:25

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:20

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:15

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
17:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
18:00

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
22:50

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
23:45

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
00:20

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:25

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:50

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
03:05

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:35

Osudové léto 2 (2011)

Drama / Romantický / Sportovní
06:15

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
07:55

Teleshopping

08:25

Kriminálka Miami - Ostřelovač (2002) (epizoda) (S01E09)

Akční / Krimi / Drama
09:20

Kriminálka Miami - Učitel (2002) (epizoda) (S01E10)

Akční / Krimi / Drama
10:20

Jumper (2008)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
12:05

Teleshopping

12:40

Čtvery Vánoce (2008)

Komedie / Drama / Romantický
14:15

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Komedie / Romantický / Fantasy
16:15

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Komedie / Drama
18:15

Sněženky a machři (1982)

Komedie
20:00

Cesta do středu Země (2008)

Akční / Dobrodružný / Rodinný
21:55

Živý terč (1993)

Akční / Dobrodružný / Krimi
23:50

Muž v ohni (2004)

Akční / Krimi / Thriller
02:30

Fesťák (2018)

Komedie
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:40

Partička (2011) (pořad)

Komedie
07:45

Bábovky a plechovky (2022) (pořad)

Zábavný
08:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:25

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:35

Hvězdná brána - Pátá rasa (1999) (epizoda) (S02E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:30

Hvězdná brána - Černá díra (1999) (epizoda) (S02E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Ryba na suchu (2014) (epizoda) (S05E16)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:25

Simpsonovi - Město psů (2017) (epizoda) (S28E22)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - Serfsonovi (2017) (epizoda) (S29E01)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Šíleně smutná Líza (2017) (epizoda) (S29E02)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Pískaná (2017) (epizoda) (S29E03)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Dovolená (1999) (epizoda) (S02E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Hadova píseň (1999) (epizoda) (S02E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Mezi dvěma liniemi (2014) (epizoda) (S05E17)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Máma v sukních (2018) (epizoda) (S30E07)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
20:15

Joker Show (2022) (pořad)

Zábavný
21:15

Luděk Staněk se zlobí (2022) (pořad)

Zábavný
21:50

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Nemůžu z tebe spustit oči (2021) (epizoda) (S12E12)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
22:50

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
23:20

Simpsonovi - Máma v sukních (2018) (epizoda) (S30E07)

Animovaný / Komedie
23:50

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
00:20

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
00:45

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
01:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Mezi dvěma liniemi (2014) (epizoda) (S05E17)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:05

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:10

Vikingové - Moře starostí (2020) (epizoda) (S06E15)

Akční / Drama / Historický
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:25

Příchuť lásky (2017) (seriál)

Komedie / Romantický
08:45

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:40

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
11:50

Rosamunde Pilcher - Hodina rozhodnutí (1997) (epizoda) (E17)

Drama / Romantický
13:45

Rodina doktora Kleista - Nesprávní přátelé (2019) (epizoda) (S09E08)

Rodinný
14:45

Rodina doktora Kleista - Zkrátka (2019) (epizoda) (S09E09)

Rodinný
15:50

Recept na lásku (2020) (seriál)

Romantický / Komedie
16:50

Recept na lásku (2020) (seriál)

Romantický / Komedie
17:50

Rodina doktora Kleista - Tajemný závodník (2019) (epizoda) (S09E10)

Rodinný
18:50

Rodina doktora Kleista - Štěstí v neštěstí (2019) (epizoda) (S09E11)

Rodinný
20:00

Rosamunde Pilcher - Dům na pobřeží (1996) (epizoda) (E13)

Drama / Romantický
21:55

Ošklivka Katka - Konečně víkend! (2009) (epizoda) (S02E32)

Komedie / Romantický
23:05

Den jak sen (2022) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
00:15

Zoufalé manželky - Nepleť se mi do života (2012) (epizoda) (S08E14)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:10

Zoufalé manželky - Ona mě potřebuje (2012) (epizoda) (S08E15)

Drama / Komedie / Mysteriózní
02:15

Farma na spadnutí - Horká koupel (2019) (epizoda) (S01E05)

Komedie
02:45

Farma na spadnutí - V estonském stylu (2019) (epizoda) (S01E06)

Komedie
03:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie

Reklama

Reklama