Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 06.02.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:25

Šípková Růženka (2009) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:25

Novashopping

08:40

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:45

Odznak Vysočina - Staří známí (2022) (epizoda) (E05)

Krimi / Drama
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:20

Ordinace v růžové zahradě - Vstupenka do ráje (2005) (epizoda) (S01E33)

Rodinný / Drama
13:35

Kriminálka Miami - Na volném moři (2006) (epizoda) (S04E22)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Kriminálka Miami - Elektrický šok (2006) (epizoda) (S04E23)

Akční / Krimi / Drama
15:30

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:35

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Specialisté - Věčný život 1 (2023) (epizoda) (S07E18)

Krimi / Thriller
21:20

Specialisté - Bodyček (2021) (epizoda) (S05E26)

Krimi / Thriller
22:25

Kriminálka Las Vegas - Ještě jedna (2) (2009) (epizoda) (S09E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
23:25

Kriminálka Miami - Na volném moři (2006) (epizoda) (S04E22)

Akční / Krimi / Drama
00:25

Kriminálka Miami - Elektrický šok (2006) (epizoda) (S04E23)

Akční / Krimi / Drama
01:25

Kriminálka Las Vegas - Ještě jedna (2) (2009) (epizoda) (S09E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Tajný rozpočet (2014) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
05:30

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Morální vítězství (1980) (epizoda) (S08E19)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:10

M*A*S*H - Pomocná ruka (1980) (epizoda) (S08E20)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Sbohem, krutý světe (1980) (epizoda) (S08E21)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

M*A*S*H - Sny (1980) (epizoda) (S08E22)

Komedie / Drama / Válečný
09:45

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
10:30

Walker, Texas Ranger - Zlatý chlapec (2001) (epizoda) (S09E11)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Policie Hamburk - Karlotta (2007) (epizoda) (S01E22)

Krimi / Drama
12:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Den volna (2015) (epizoda) (S13E02)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Dobré zprávy - Souboj o pozici (2023) (epizoda) (E15)

Drama / Komedie
21:35

V.I.P. vraždy - Nad propastí (2016) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Thriller / Drama
22:55

Polda - Ztracený syn (2016) (epizoda) (S01E05)

Krimi / Komedie
00:05

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:10

Námořní vyšetřovací služba - Den volna (2015) (epizoda) (S13E02)

Akční / Krimi / Drama
02:05

Policie Hamburk - Karlotta (2007) (epizoda) (S01E22)

Krimi / Drama
03:00

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
04:15

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
04:55

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
05:00

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
05:30

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Všechny velké a malé bytosti - Veletrh (2020) (epizoda) (S01E05)

Drama
09:45

Bakaláři - Slepice na smetaně (1978) (epizoda) (S07E30)

Komedie / Krátkometrážní
10:00

168 hodin (2005) (pořad)

Publicistický
10:40

Kukačky - Epizoda 3 (2023) (epizoda) (S02E03)

Drama / Komedie
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Velká sázka o malé pivo (1981) (TV film)

Komedie
15:35

Bakaláři - Přání (1978) (epizoda) (S07E32)

Komedie / Krátkometrážní
15:50

Na krok od nebe - Thanatóza (2021) (epizoda) (S06E04)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Na cestě - Na cestě po východní Jávě (2014) (epizoda) (S16E08)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:06

Losování SAZKAmobil šance

20:10

Místo zločinu České Budějovice - Kvadratura muže (2023) (epizoda) (E06)

Krimi / Drama
21:10

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
21:55

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 5 (2023) (epizoda) (E05)

Komedie
22:24

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty

22:25

Hnízdo - Epizoda 6 (2020) (epizoda) (E06)

Drama
23:30

Agatha Christie's Poirot - Únos Johnnieho Waverlyho (1989) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:20

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
00:50

Na forbíně TM (2012) (pořad)

Talk-show
01:30

Z metropole (2006) (pořad)

Publicistický
01:55

Kalendárium (1993) (pořad)

Dokumentární / Historický
02:10

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
02:20

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:05

Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (2007) (pořad)

Dokumentární
04:10

Folklorika (2007) (pořad)

Dokumentární
04:30

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
05:00

S kuchařem kolem světa - Vanuatu (2011) (epizoda) (S05E28)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Nejzajímavější města na světě (2018) (seriál)

Dokumentární
09:20

Ženy, víno, Hvar (2008) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
09:50

Příroda Kantaberských hor (2018) (TV film)

Dokumentární
10:45

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
11:15

Kapverdy, duhová země (2018) (TV film)

Dokumentární
12:05

Na plovárně (1998) (pořad)

Talk-show
12:35

Toulky s Ladislavem Smoljakem (2008) (seriál)

Dokumentární
12:50

Televizní klub neslyšících (2011) (pořad)

Publicistický / Rodinný
13:20

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (seriál)

Dokumentární
14:10

Dokud nás víra nerozdělí - Epizoda 3 (2015) (epizoda) (E03)

Dokumentární
14:35

Nejúžasnější díla přírody (2018) (seriál)

Dokumentární
15:30

České stopy: Muž z obrazu (2016) (TV film)

Dokumentární
16:20

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
16:55

Pochody smrti (2021) (TV film)

Dokumentární / Historický
17:45

Letecké katastrofy - Extrémní úhel (2019) (epizoda) (S19E05)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
18:30

Mistři medicíny - Jan Štulík (2023) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární / Životopisný
19:00

Videoatlas chráněných a ohrožených druhů (1996) (seriál)

Dokumentární
19:10

Do divočiny! - Do meandru! (2021) (epizoda) (S01E08)

Dokumentární
19:25

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

V říši Stříbrného lva (1965)

Dobrodružný
21:40

Miláček (2012)

Drama / Romantický / Historický
23:25

Jasmíniny slzy (2013)

Drama / Komedie
01:00

Rozluštěné poklady - Zkáza Egypta (2019) (epizoda) (S06E06)

Dokumentární
01:45

Krásné živé památky - Okolo Domažlic (2019) (epizoda) (E05)

Dokumentární
02:15

Tajemství železnic - S Cimrmanem do Kaprounu (2013) (epizoda) (E06)

Dokumentární
02:40

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
03:05

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:30

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:10

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
14:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:35

Filmová místa (2023) (pořad)

Dokumentární
16:00

Drbny (2023) (pořad)

Talk-show
16:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:30

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:50

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
23:40

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
00:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:25

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:10

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:30

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:50

Paul a škola života (2017)

Komedie / Drama
06:35

Šípková Růženka (2009) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
07:50

Teleshopping

08:10

Zilionáři (2016)

Akční / Komedie / Krimi
09:55

Óda na radost (2019)

Komedie
11:50

Teleshopping

12:25

Tintinova dobrodružství (2011)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
14:35

Už jsme tam? (2005)

Dobrodružný / Komedie / Drama
16:20

Rodinka (2010)

Komedie / Rodinný
18:10

Ježek Sonic (2020)

Akční / Dobrodružný / Komedie
20:00

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Komedie / Romantický
22:05

Lady Bird (2017)

Komedie / Drama
23:50

Zloděj životů (2004)

Mysteriózní / Thriller / Krimi
04:00

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
04:25

Star Trek: Discovery - Přehnané ambice (2018) (epizoda) (S01E12)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
05:30

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:25

Partička (2011) (pořad)

Komedie
08:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Ztracený ráj (2003) (epizoda) (S06E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:25

Hvězdná brána - Proměna (2003) (epizoda) (S06E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:20

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Civilní ztráty (2012) (epizoda) (S04E08)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:20

Simpsonovi - Nemáš se čím chlubit, Marge (1995) (epizoda) (S07E11)

Animovaný / Komedie
13:50

Simpsonovi - Homerův tým (1996) (epizoda) (S07E12)

Animovaný / Komedie
14:20

Simpsonovi - Dva zlí sousedé (1996) (epizoda) (S07E13)

Animovaný / Komedie
14:50

Simpsonovi - Výjevy z třídního boje ve Springfieldu (1996) (epizoda) (S07E14)

Animovaný / Komedie
15:10

Hvězdná brána - Prozrazené tajemství (2003) (epizoda) (S06E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Trosečníci (2003) (epizoda) (S06E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Zlatý standard (2012) (epizoda) (S04E09)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Představují se Itchy, Scratchy a Poochie (1997) (epizoda) (S08E14)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Homerova fobie (1997) (epizoda) (S08E15)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Bratr z jiného seriálu (1997) (epizoda) (S08E16)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Má sestra, má chůva (1997) (epizoda) (S08E17)

Animovaný / Komedie
20:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
21:20

Na Pavláska (2020) (pořad)

Zábavný / Talk-show
22:25

Brickleberry - Scared Straight (2013) (epizoda) (S02E10)

Animovaný / Komedie
22:50

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
23:20

Simpsonovi - Představují se Itchy, Scratchy a Poochie (1997) (epizoda) (S08E14)

Animovaný / Komedie
23:50

Simpsonovi - Homerova fobie (1997) (epizoda) (S08E15)

Animovaný / Komedie
00:20

Simpsonovi - Bratr z jiného seriálu (1997) (epizoda) (S08E16)

Animovaný / Komedie
00:50

Simpsonovi - Má sestra, má chůva (1997) (epizoda) (S08E17)

Animovaný / Komedie
01:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Zlatý standard (2012) (epizoda) (S04E09)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:15

Brickleberry - My Way or the Highway (2013) (epizoda) (S02E07)

Animovaný / Komedie
02:45

Star Trek: Discovery - Co bylo, je jen předehrou (2018) (epizoda) (S01E13)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
04:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
04:55

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:25

Zoo - Nehoda není náhoda (2023) (epizoda) (S02E42)

Rodinný / Drama
09:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:10

Jesse Stone: Bludiště pochybností (2012) (TV film)

Krimi / Mysteriózní / Drama
13:55

Záchranáři z hor - Bolest v srdci (2019) (epizoda) (S11E03)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:55

Záchranáři z hor - Nad mraky (2019) (epizoda) (S11E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Nad mraky (2019) (epizoda) (S11E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Mateřské štěstí (2019) (epizoda) (S11E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Šípy lásky (2008) (epizoda) (E79)

Drama / Romantický
21:55

Slunečná - Prsten pro princeznu (2020) (epizoda) (S01E20)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:10

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
00:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:05

Čarodějky - Valkýry z Vallhaly, část druhá (2003) (epizoda) (S06E02)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:00

Čarodějky - Nezapomeň na mne (2003) (epizoda) (S06E03)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama