Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – sobota 26.06.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:10

Na křídlech vážky (2002)

Sci-Fi / Thriller / Drama
06:10

Loskuták na výletě (2020) (TV pořad)

Publicistický
06:35

Výměna manželek (2005) (TV pořad)

Reality-TV
08:00

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Romantický / Komedie / Hudební
10:00

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Dobrodružný / Akční / Mysteriózní
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Lví král (2019)

Animovaný / Dobrodružný / Drama
15:35

Cizinec (2010)

Mysteriózní / Dobrodružný / Akční
17:30

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Dobrodružný / Akční / Mysteriózní
19:40

Odložené případy - Daniela (2004) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:45

Specialisté - Na uhel (2018) (epizoda) (S02E32)

Krimi / Thriller
21:35

Loskuták na výletě (2020) (TV pořad)

Publicistický
22:00

Novashopping

23:05

Zig a Sharko (2010) (TV seriál)

Animovaný / Fantasy / Akční
23:20

SpongeBob v kalhotách (1999) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
23:45

SpongeBob v kalhotách (1999) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
00:15

Looney Tunes: Nové příběhy (2015) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
00:45

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
01:05

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
01:30

O Šípkové Růžence (2008) (TV film)

Rodinný / Fantasy / Pohádka
03:15

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)

Komedie / Romantický / Sci-Fi
04:15

Odvrácená tvář Paříže: Záhada v Elysejském paláci (2018) (TV film)

Drama / Mysteriózní
06:15

Láska na první štěknutí (2017) (TV film)

Komedie / Romantický
08:00

Cirkus v cirkuse (1975)

Komedie / Rodinný
10:55

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:40

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Einstein - Případy nesnesitelného génia - E.M.P. (2020) (epizoda) (E08)

Komedie / Krimi
14:30

Cizinec ve vlaku (2018)

Mysteriózní / Akční / Krimi
16:50

Lovec démonů (2016)

Fantasy / Horor
18:40

Z Paříže do Paříže (2017)

Drama / Válečný
21:00

Expert na zločin - Smrtící pád (2018) (epizoda) (S01E02)

Krimi
22:10

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
23:10

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
23:40

Psí život (1997) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
00:05

M*A*S*H - Drahá Peggy (1975) (epizoda) (S04E11)

Komedie / Drama / Válečný
00:45

M*A*S*H - O paroháčích a lidech (1975) (epizoda) (S04E12)

Komedie / Drama / Válečný
01:10

Hitlerovi bodyguardi (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
02:20

Prima SVĚT (1995) (TV pořad)

Publicistický
02:55

Rozpal to, šéfe! (2014) (TV pořad)

Reality-TV
03:30

Prima Mazlíček (2019) (TV pořad)

Zábavný / Naučný
04:05

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:00

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
05:50

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
06:00

Zprávy

06:05

Český Honza (2007) (TV film)

Pohádka
07:05

Prstýnek (1944)

Komedie / Romantický / Historický
08:40

Rozmarné léto (1967)

Komedie / Poetický
09:55

Jmenuji se po tátovi (1989) (TV film)

Drama
10:50

AZ-kvíz speciál TSB60 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Zábavný
11:25

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

Narozeninová Manéž Bolka Polívky (2021) (TV pořad)

Zábavný
14:20

Osmy (2014) (TV film)

Komedie
15:44

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

15:45

Hoří, má panenko (1967)

Komedie
16:55

Komisař Montalbano - Tvar vody (2000) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:50

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:20

Bolkoviny (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:10

Přes nový práh (2009) (TV pořad)

Reality-TV
20:30

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
20:55

Malá farma (2010) (TV pořad)

Reality-TV
21:20

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
21:45

AZ-kvíz speciál TSB60 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Zábavný
22:20

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:25

Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV film)

Pohádka
23:40

Prstýnek (1944)

Komedie / Romantický / Historický
01:15

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
01:55

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
02:45

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
03:00

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
03:35

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
04:30

Putování s párou - Do lužních lesů Moravy (2020) (epizoda) (E01)

Dokumentární
05:00

Zbabělec (1990) (TV film)

Psychologický / Krimi
05:55

František Josef I. - Soumrak habsburské monarchie (1996) (TV film)

Dokumentární / Životopisný / Historický
06:55

Co by kdyby (2012) (TV seriál)

Dokumentární
07:15

Zítra to spustíme (1992) (TV film)

Drama
08:15

Poslední útěk Jeronýma Pražského (2018) (TV film)

Drama / Historický / Dobrodružný
09:35

Magické hlubiny - Jeskyně a propasti (2018) (epizoda) (E04)

Dokumentární
10:05

Filmový dobrodruh Karel Zeman (2015)

Dokumentární / Životopisný
11:45

Jája a Pája - Jak koupili kouzelný mlýnek (1987) (epizoda) (S02E06)

Animovaný / Loutkový / Komedie
11:55

Štíty království českého - Co všechno hrad byl (2008) (epizoda) (E08)

Dokumentární
12:25

Curriculum vitae (1999) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Murphyho válka (1971)

Válečný / Drama
14:50

Válka policajtů (2004)

Krimi / Thriller / Drama
16:40

Gomora - Blutregen (2019) (epizoda) (S04E01)

Krimi / Drama / Thriller
17:30

Hassel - Schweigen (2017) (epizoda) (S01E07)

Krimi / Drama
18:15

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
19:00

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
19:30

Biblická pátrání (2009) (TV seriál)

Rodinný
19:45

Za našima humny (2015) (TV pořad)

Hudební / Dokumentární
20:10

Bohové a proroci (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:35

Příběhy domů (2007) (TV seriál)

Dokumentární
21:05

Legendy kriminalistiky - Velký bratr (2019) (epizoda) (S02E05)

Dokumentární / Krimi
21:35

Duchovní kuchyně (2007) (TV pořad)

Dokumentární
22:00

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:30

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
23:00

Brněnské mýty a pověsti (1981) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
23:15

Barevný klapot podkov (2015) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
23:45

Za svobodné Brno (2016)

Dokumentární / Historický
00:35

Jako bychom dnes zemřít měli (2016)

Dokumentární / Životopisný
01:30

Brno 1968: Trosečníci z Kojálu (2008) (TV film)

Dokumentární / Historický
02:25

Joachim Barrande - ztracená moře (2019) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
03:20

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
03:40

Jubileum (1996) (TV film)

Komedie
04:10

Vaření se Sapíkem (2021) (TV pořad)

Publicistický
05:10

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
07:15

Cecelia Ahern: Miluji tě (2018) (TV film)

Romantický
09:15

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
10:10

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:15

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
14:00

André Rieu v New Yorku (2006) (koncert)

Hudební / Dokumentární
16:35

Barrandovský videostop (2011) (TV pořad)

Soutěžní / Zábavný
17:30

Vtip za stovku! (2012) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
18:25

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
19:15

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:05

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:40

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:00

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

02:50

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
03:15

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
04:15

Kniha džunglí 2 (2003)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
05:35

Ant-Man (2015)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
07:40

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
09:20

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Animovaný / Rodinný / Fantasy
11:10
13:00

Pašerák (2018)

Krimi / Drama / Thriller
15:25
17:25

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Akční / Thriller / Dobrodružný
19:40

Hard Target 2 (2016)

Akční / Thriller
21:30

Johnny Worricker: Turks a Caicos (2014) (TV film)

Mysteriózní / Akční / Thriller
23:05

Srdce a duše (1993)

Fantasy / Komedie
00:40

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Animovaný / Rodinný / Fantasy
02:30
04:35

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
05:10

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
05:35

Futurama - Vražda v Planet Expresu (2013) (epizoda) (S07E24)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
05:55

Futurama - Rozum a čich (2013) (epizoda) (S07E25)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:25

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIX (2018) (epizoda) (S30E04)

Animovaný / Komedie
06:55

Simpsonovi - Řidič na baterky (2018) (epizoda) (S30E05)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Nesrdečné pozdravy z Ruska (2018) (epizoda) (S30E06)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Máma v sukních (2018) (epizoda) (S30E07)

Animovaný / Komedie
08:20

Vražedné blesky (2015)

Drama
10:15

Futurama - Mezitím (2013) (epizoda) (S07E26)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
10:45

Kurz sebeovládání - Charlie se vrací na terapii (2012) (epizoda) (S01E01)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Todde, Todde, proč jsi mě opustil? (2019) (epizoda) (S31E09)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Šťastné a ukradené (2019) (epizoda) (S31E10)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Rovnátka (2020) (epizoda) (S31E11)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Škola budoucnosti (2020) (epizoda) (S31E12)

Animovaný / Komedie
13:15

Terminator Genisys (2015)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
15:50

Detour (2016)

Thriller
17:50

Simpsonovi - Todde, Todde, proč jsi mě opustil? (2019) (epizoda) (S31E09)

Animovaný / Komedie
18:20

Simpsonovi - Šťastné a ukradené (2019) (epizoda) (S31E10)

Animovaný / Komedie
18:50

Simpsonovi - Rovnátka (2020) (epizoda) (S31E11)

Animovaný / Komedie
19:20

Simpsonovi - Škola budoucnosti (2020) (epizoda) (S31E12)

Animovaný / Komedie
19:45

Futurama - Mezitím (2013) (epizoda) (S07E26)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:15

Kurz sebeovládání - Charlie se vrací na terapii (2012) (epizoda) (S01E01)

Komedie
20:35

Kondor - Smrt je sklizeň (2018) (epizoda) (S01E09)

Akční / Drama / Thriller
21:45

Vikingové - Dokonalé plány (2020) (epizoda) (S06E10)

Akční / Drama / Historický
23:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:35

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
00:50

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
03:10

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
04:05

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
05:10

Rozdávej lásku s Prima LOVE (2021) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Rosamunde Pilcher - Konec jednoho léta (1995) (epizoda) (S01E05)

Drama / Romantický
07:15

Doktorka z Dixie - Přehlídka v troskách (2011) (epizoda) (S01E02)

Komedie / Drama
08:10

Doktorka z Dixie - Gumbo a sláva (2011) (epizoda) (S01E03)

Komedie / Drama
09:05

Čarodějky - Démon filmového plátna (2000) (epizoda) (S02E18)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:00

Čarodějky - Ex Libris (2000) (epizoda) (S02E19)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Hanebný návrh (2020) (TV film)

Thriller
14:50

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
15:50

Svatby v Benátkách - Princezna (2014) (epizoda) (S01E33)

Rodinný / Komedie / Romantický
17:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
18:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:00

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:00

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
20:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
21:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
00:40

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný
01:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:40

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
03:30

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
03:35

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama