Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – čtvrtek 05.08.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
04:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Krok za krokem - Školní ples (1994) (epizoda) (S03E23)

Komedie / Rodinný / Romantický
05:50

Ordinace v růžové zahradě - Do naha (2021) (epizoda) (S16E35)

Rodinný / Drama
07:05

Odložené případy - Rozjezd (2005) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a druhý detektiv (2005) (epizoda) (S04E01)

Komedie / Krimi / Drama
08:55

Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (2005) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Krimi / Drama
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
10:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:15

Comeback - Je jaro… (2008) (epizoda) (S01E06)

Komedie
11:50

Hospoda - Kalamita (1997) (epizoda) (S02E20)

Komedie
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Kriminálka Anděl - Klášterní tajemství (2011) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama
14:25

Kriminálka Anděl - Švýcarský řez (2011) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Drama
15:35

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Empatie (2018) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Drama
16:30

Můj přítel Monk - Pan Monk a druhý detektiv (2005) (epizoda) (S04E01)

Komedie / Krimi / Drama
17:25

Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (2005) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Krimi / Drama
18:20

Odložené případy - Rozjezd (2005) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:00
20:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
20:45

Ordinace v růžové zahradě - Nejlepší kámoš (2020) (epizoda) (S16E34)

Rodinný / Drama
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
01:35

Novashopping

01:50

Odložené případy - Rozjezd (2005) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:45

Kriminálka Anděl - Klášterní tajemství (2011) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama
05:35

Walker, Texas Ranger - Nebezpečná cesta (1994) (epizoda) (S02E20)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:35

Policie Hamburk - Nerozluční (2012) (epizoda) (S06E23)

Krimi / Drama
07:35

Policie Hamburk - Závěť (2012) (epizoda) (S06E24)

Krimi / Drama
08:35

Komisař Rex - Poslední zápas (1998) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Linka - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (E01)

Drama
14:25

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
15:30

Telebazar (2003) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
16:35

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:30

Komisař Rex - Poslední zápas (1998) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
18:35

Policie Hamburk - Nerozluční (2012) (epizoda) (S06E23)

Krimi / Drama
19:35

Policie Hamburk - Závěť (2012) (epizoda) (S06E24)

Krimi / Drama
20:40

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
22:15

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:15

Chlupatá rota (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
01:10

M*A*S*H - Pooperační (1977) (epizoda) (S05E24)

Komedie / Drama / Válečný
01:45

M*A*S*H - Margaretina svatba (1977) (epizoda) (S05E25)

Komedie / Drama / Válečný
02:15

Linka - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (E01)

Drama
03:35

Rosamunde Pilcher - Královna noci (2005) (epizoda) (S01E60)

Drama / Romantický
04:05

Dobrodružství kriminalistiky - Tým (1989) (epizoda) (S01E08)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Horákovi - Vetřelec (2007) (epizoda) (S01E22)

Komedie / Rodinný
06:20

Bakaláři - Stokoruna (1974) (epizoda) (S03E28)

Komedie / Krátkometrážní
06:35

Durrellovi - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S04E06)

Drama / Životopisný
07:25

Profesionálové - Muž bez minulosti (1978) (epizoda) (S02E04)

Akční / Krimi / Dobrodružný
08:15

Co teď a co potom? - Hodný hoch (1992) (epizoda) (E05)

Drama
09:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S08E06)

Drama / Historický
10:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

První republika - Zpovědní tajemství (2014) (epizoda) (S01E14)

Drama / Rodinný / Historický
14:05

Sanitka 2 - Epizoda 3 (2013) (epizoda) (E03)

Drama
15:04

Výsledky losování Šťastných 10

15:05

55 minut s Miroslavem Donutilem (2006) (TV pořad)

Zábavný
16:00

Komisař Montalbano - Vůně noci (2002) (epizoda) (S04E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:50

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:25

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
18:55

Ignis Brunensis 2009 (2009) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:50

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
22:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Pinocchiova dobrodružství (1967) (TV seriál)

Loutkový / Rodinný / Pohádka
23:10

Pinocchiova dobrodružství (1967) (TV seriál)

Loutkový / Rodinný / Pohádka
23:20

Bakaláři - Stokoruna (1974) (epizoda) (S03E28)

Komedie / Krátkometrážní
23:30

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S08E06)

Drama / Historický
02:50

Durrellovi - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S04E06)

Drama / Životopisný
03:40

První republika - Zpovědní tajemství (2014) (epizoda) (S01E14)

Drama / Rodinný / Historický
04:25

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:15

Samci versus samice (2018) (TV seriál)

Dokumentární
06:05

Nevlídná planeta - Polární oblasti (2019) (epizoda) (E06)

Dokumentární
07:00

Pomáháme jim přežít - Divocí koně a velbloudi (2019) (epizoda) (E01)

Dokumentární
07:25

Queen Mary - královna oceánů (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
08:15

Noví sousedé - Daniellina volba (2020) (epizoda) (S02E06)

Dokumentární
08:45

Nezkrotná Angelika (1967)

Dobrodružný
10:10

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
10:40

Fotbal: Evropská liga UEFA

12:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Oskar (1967)

Komedie
14:30

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Dobrodružný / Komedie / Akční
16:10

V nejluxusnější věznici světa (2020) (TV film)

Dokumentární
17:00

Vzestup civilizace (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
17:50

Evropské zámky a paláce (2012) (TV seriál)

Dokumentární
18:45

Expedice Grand Canyon (2011)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:10

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
19:20

Cesta „domů“ (2005) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:50

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
20:40

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
21:10

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
21:40

Bohové a proroci (2008) (TV seriál)

Dokumentární
22:05

Zázračná planeta - Pouště (2006) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Dobrodružný
22:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Japonsko z výšky - Divoký sever (2018) (epizoda) (E01)

Dokumentární
02:25

První přítel člověka (2018)

Dokumentární
03:15

Rozluštěné poklady - Archa úmluvy (2014) (epizoda) (S02E05)

Dokumentární
05:50

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
06:45

Teleshopping Soukup shop

07:45

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:00

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
13:10

Tajemství Jiřího Suchého (2015) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
14:05

Tajemství Hany Hegerové (2011) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
14:55

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
16:05

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
18:40

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:20

Hlavní zprávy (2013) (TV pořad)

Publicistický
19:25

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:10

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
23:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:35

Teleshopping

06:10

Doktor Flastr (1998)

Komedie / Drama / Životopisný
08:25

Noe (2014)

Dobrodružný / Drama / Akční
11:05

Vše je ztraceno (2013)

Dobrodružný / Drama / Akční
13:00

K-9: Soukromý detektiv (2002)

Akční / Komedie / Krimi
14:55

Straight Outta Compton (2015)

Životopisný / Hudební / Historický
17:55

Šéfka (2016)

Komedie
19:45

O život (2007)

Komedie
22:00

Kouzelníci (2013)

Komedie
23:45

Můj přítel Monk - Pan Monk a druhý detektiv (2005) (epizoda) (S04E01)

Komedie / Krimi / Drama
00:35

Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (2005) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Krimi / Drama
01:20

Don Quijote (2000) (TV film)

Dobrodružný / Komedie / Romantický
04:25

Hvězdná brána - Ba'alovy klony (2006) (epizoda) (S10E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30
05:50

Kurz sebeovládání - Charlie a boj o skupinu (2014) (epizoda) (S02E69)

Komedie
06:20

Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda) (S05E17)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Burnsův dědic (1994) (epizoda) (S05E18)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda) (S05E19)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Chlapec, který věděl příliš mnoho (1994) (epizoda) (S05E20)

Animovaný / Komedie
08:10

Hvězdná brána - Nezvaný host (2006) (epizoda) (S10E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:10

Hvězdná brána - Dvoustá (2006) (epizoda) (S10E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15
10:45

Kurz sebeovládání - Charlie zavalený odpadky (2014) (epizoda) (S02E72)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Springfieldská spojka (1995) (epizoda) (S06E23)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (1995) (epizoda) (S07E01)

Animovaný / Komedie
13:15

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
15:30

Gauneři (1992)

Krimi / Thriller
17:40

Simpsonovi - Springfieldská spojka (1995) (epizoda) (S06E23)

Animovaný / Komedie
18:10

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (1995) (epizoda) (S07E01)

Animovaný / Komedie
19:40
20:05

Kurz sebeovládání - Charlie zavalený odpadky (2014) (epizoda) (S02E72)

Komedie
20:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:30

Živí mrtví - Klíč (2018) (epizoda) (S08E12)

Horor / Thriller / Drama
22:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
00:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
00:40

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
01:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
02:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:30

Hvězdná brána - Nezvaný host (2006) (epizoda) (S10E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:05

Nikdo není dokonalý (1998) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
05:20

Rosamunde Pilcher - Sen jednoho léta (2004) (epizoda) (S01E56)

Drama / Romantický
07:05

Grand Hotel (2011) (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Historický
08:05

Grand Hotel (2011) (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Historický
09:05

Čarodějky - Malí čertíci (2003) (epizoda) (S06E09)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:00

Čarodějky - Chris v pasti (2003) (epizoda) (S06E10)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Rosamunde Pilcher - Královna noci (2005) (epizoda) (S01E60)

Drama / Romantický
14:55

Versailles - Nový režim (2017) (epizoda) (S02E08)

Drama
16:00

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
17:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:00

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
20:55

Versailles - Nový režim (2017) (epizoda) (S02E08)

Drama
22:10

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:20

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
00:35

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
01:55

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný
03:05

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama