Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 25.01.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
05:25

Krok za krokem - Výlet do Disneyworldu II. (1996) (epizoda) (S05E23)

Komedie / Rodinný / Romantický
05:45

Gympl s (r)učením omezeným - Poslední výstřel (2013) (epizoda) (S03E18)

Komedie / Drama
07:00

Mentalista - Namalováno rudou (2009) (epizoda) (S01E13)

Drama / Krimi / Mysteriózní
07:55

Kriminálka Miami - Kouřová clona (2009) (epizoda) (S07E14)

Akční / Krimi / Drama
08:55

Kriminálka Miami - Zdánlivá vina (2009) (epizoda) (S07E15)

Akční / Krimi / Drama
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
10:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
13:20

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný
15:50

Policie Chicago - A War Zone (2016) (epizoda) (S04E05)

Akční / Drama / Krimi
16:45

Kriminálka Miami - Kouřová clona (2009) (epizoda) (S07E14)

Akční / Krimi / Drama
17:45

Kriminálka Miami - Zdánlivá vina (2009) (epizoda) (S07E15)

Akční / Krimi / Drama
18:40

Mentalista - Namalováno rudou (2009) (epizoda) (S01E13)

Drama / Krimi / Mysteriózní
19:20

Krok za krokem - Výlet do Disneyworldu II. (1996) (epizoda) (S05E23)

Komedie / Rodinný / Romantický
20:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
20:45

Gympl s (r)učením omezeným - Poslední výstřel (2013) (epizoda) (S03E18)

Komedie / Drama
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
01:40

Novashopping

01:55

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:55

Specialisté - Den zúčtování (2019) (epizoda) (S03E22)

Krimi / Thriller
03:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
04:35

Walker, Texas Ranger - Halloweenská noc (1998) (epizoda) (S07E06)

Akční / Dobrodružný / Krimi
05:35

Jake a Tlusťoch - Osudová přitažlivost (1987) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama
06:35

Policie Hamburk - Řeč síly (2017) (epizoda) (S11E21)

Krimi / Drama
07:35

Námořní vyšetřovací služba - Pohřebiště (2004) (epizoda) (S02E05)

Akční / Krimi / Drama
08:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
13:15

Slunečná - Magnet na zoufalce (2022) (epizoda) (S03E37)

Komedie / Romantický / Rodinný
14:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
15:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
18:05

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:00

Námořní vyšetřovací služba - Pohřebiště (2004) (epizoda) (S02E05)

Akční / Krimi / Drama
20:00

Jake a Tlusťoch - Osudová přitažlivost (1987) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama
21:00

Policie Hamburk - Řeč síly (2017) (epizoda) (S11E21)

Krimi / Drama
22:35

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
23:15

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:25

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
01:20

M*A*S*H - Až tě zase uvidím (1976) (epizoda) (S04E23)

Komedie / Drama / Válečný
01:55

Slunečná - Magnet na zoufalce (2022) (epizoda) (S03E37)

Komedie / Romantický / Rodinný
03:20

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
04:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
07:00

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
07:30

Bakaláři - Užovka (1975) (epizoda) (S04E04)

Komedie / Krátkometrážní
07:45

My všichni školou povinní - Výbuch (1984) (epizoda) (E03)

Drama / Rodinný
08:50

Na krok od nebe - Přízraky minulosti (2019) (epizoda) (S05E06)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
09:45

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
10:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
10:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
11:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

Osmy (2014) (TV film)

Komedie
14:35

Nevinné lži - Hvězdička (2013) (epizoda) (S01E04)

Drama
15:49

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

15:50

Komisař Moulin - Komisař Moulin: Zombi (1992) (epizoda) (S04E04)

Krimi / Drama
17:25

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:50

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
18:15

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
18:25

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
18:50

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Dokumentární / Rodinný
19:15

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:45

Hoby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
22:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
22:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Na krok od nebe - Přízraky minulosti (2019) (epizoda) (S05E06)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
03:00

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
03:30

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
04:00

Tanky v pekle bojů (2017) (seriál)

Dokumentární / Historický
04:55

GEN - Galerie elity národa (1993) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
05:15

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
05:40

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
06:10

Zvířata ve válce (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
07:05

Tajemství 2. světové války - Poslední tajné zbraně Japonců (1998) (epizoda) (E18)

Dokumentární / Historický / Válečný
08:00

Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)

Dokumentární
08:25

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
09:20

Záhadná planeta - Pohoří ohně a ledu (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
10:10

Polosvět - Polosvět světských (2022) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Krimi
11:05

Himálajská království (2010) (TV film)

Dokumentární
12:00

Cyklotoulky (2009) (pořad)

Dokumentární / Sportovní
12:10

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
12:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
13:00

Old Surehand (1965)

Western / Dobrodružný
14:40

Prvovoliči 2021 (2022) (TV film)

Dokumentární
15:35

Letecké katastrofy - Šrouby a matice (2018) (epizoda) (S18E01)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
16:20

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě - Berlínská operace (2010) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Historický / Válečný
17:10

Člověk plus - budoucnost našich smyslů - Chuť a čich (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
18:00

Přiznání - Epizoda 4 (2019) (epizoda) (E04)

Krimi
18:45

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
19:10

Zatopené osudy (2008) (seriál)

Dokumentární
19:30

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentární
19:35

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
20:00

Příběhy železné opony (2005) (pořad)

Dokumentární / Historický
20:15

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
20:45

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
21:10

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
21:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
21:55

Cesta do Gulagu (2019)

Krátkometrážní / Dokumentární
22:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
22:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Burgundsko, srdce Francie (2018) (TV film)

Dokumentární
02:25

Záhadná planeta - Pohoří ohně a ledu (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
03:15

Svérázné chování zvířat (2018) (seriál)

Dokumentární
05:35

Teleshopping Soukup shop

05:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
06:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:30

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
09:05

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
10:10

Můžu dál? (2016) (pořad)

Komedie
11:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
13:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
13:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
14:25

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
15:00

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
15:35

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
16:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
17:05

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
17:45

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
18:30

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
18:55

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
20:10

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
02:10

Klenot.TV (2016) (pořad)

04:45

Teleshopping

05:05

Láska na hlídání (2004)

Komedie / Drama / Romantický
07:05

Pixely (2015)

Sci-Fi / Akční / Komedie
09:05

Moje superbejvalka (2006)

Komedie / Romantický / Fantasy
10:55

Kameňák (2003)

Komedie
13:00

Focus (2015)

Komedie / Krimi / Drama
15:00

Noční zvířata (2016)

Psychologický / Thriller / Drama
17:15

American Honey (2016)

Road movie / Drama
20:05

Sousedi 2 (2016)

Komedie
21:50

Silák Honza (2020) (TV film)

Pohádka / Rodinný
22:45
00:30

K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem (1999)

Akční / Komedie / Krimi
02:10

Teleshopping

02:45

Mentalista - Namalováno rudou (2009) (epizoda) (S01E13)

Drama / Krimi / Mysteriózní
03:35

Jmenuji se Sam (2001)

Drama
04:20

Hvězdná brána - Cor-Ai (1998) (epizoda) (S01E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Futurama - Jak ztratit holku za 1000 let (2000) (epizoda) (S02E19)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
05:50

Futurama - Vyhnání z Frye (2001) (epizoda) (S03E02)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:20

Simpsonovi - Medvídek (1993) (epizoda) (S05E04)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl IV - Dům plný hrůzy (1993) (epizoda) (S05E05)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Marge na útěku (1993) (epizoda) (S05E06)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Bartovo vnitřní dítě (1993) (epizoda) (S05E07)

Animovaný / Komedie
08:10

Hvězdná brána - Záhada (1998) (epizoda) (S01E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:10

Hvězdná brána - Osamění (1998) (epizoda) (S01E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15

Futurama - Amazonky to chtěj taky (2001) (epizoda) (S03E01)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
10:45

Futurama - Láska Benderovská (2001) (epizoda) (S03E06)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:15

Simpsonovi - Dědeček versus sexuální ochablost (1994) (epizoda) (S06E10)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Strach z létání (1994) (epizoda) (S06E11)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Homer Veliký (1995) (epizoda) (S06E12)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - A s Maggií jsou tři (1995) (epizoda) (S06E13)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Hvězda zákulisí (2021) (epizoda) (S33E01)

Animovaný / Komedie
13:45

Srdcaři v Africe - Afrika snů a skutečnosti (2017) (epizoda) (E08)

Dokumentární
14:15

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
15:20

Spartakus: Bohové arény - Hlava rodiny (2011) (epizoda) (E03)

Akční / Drama / Dobrodružný
16:40

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
17:10

Simpsonovi - Dědeček versus sexuální ochablost (1994) (epizoda) (S06E10)

Animovaný / Komedie
17:40

Simpsonovi - Strach z létání (1994) (epizoda) (S06E11)

Animovaný / Komedie
18:10

Simpsonovi - Homer Veliký (1995) (epizoda) (S06E12)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - A s Maggií jsou tři (1995) (epizoda) (S06E13)

Animovaný / Komedie
19:10

Futurama - Amazonky to chtěj taky (2001) (epizoda) (S03E01)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:40

Futurama - Láska Benderovská (2001) (epizoda) (S03E06)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:00

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:00

X-Men: Nová generace - zMatený (2018) (epizoda) (S02E02)

Akční / Fantasy / Sci-Fi
22:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
23:05

Odstřelovač - Jatka (2018) (epizoda) (S03E02)

Akční / Drama
23:55

Odstřelovač - Za hříchy otce (2018) (epizoda) (S03E03)

Akční / Drama
01:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
02:15

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:25

Hvězdná brána - Záhada (1998) (epizoda) (S01E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:05

Zmatkářky: Lži od srdce (2018) (TV film)

Komedie
06:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
07:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
08:55

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
09:55

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
10:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
11:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Rosamunde Pilcher - Divoký tymián (1994) (epizoda) (E02)

Drama / Romantický
14:55

Kateřina Veliká - Epizoda 6 (2015) (epizoda) (E06)

Drama / Historický
16:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
17:05

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
18:05

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
19:05

Plastická chirurgie s. r. o. - Agatha Ripp (2004) (epizoda) (S02E08)

Drama / Krimi
20:05

Plastická chirurgie s. r. o. - Rose a Raven Rosenberg (2004) (epizoda) (S02E09)

Drama / Krimi
21:05

Doktorka z Dixie - Gumbo a sláva (2011) (epizoda) (S01E03)

Komedie / Drama
22:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:30

Doktorka z Dixie - Horká vlna (2011) (epizoda) (S01E04)

Komedie / Drama
00:45

Ohnivý kuře - Sexuální bůh (2017) (epizoda) (S03E13)

Komedie
02:10

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
03:00

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
03:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama