Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – čtvrtek 30.09.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Gympl s (r)učením omezeným - Útěk (2012) (epizoda) (S01E15)

Komedie / Drama
07:55

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 1/2 (2009) (epizoda) (S08E15)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (2009) (epizoda) (S08E16)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Pan profesor - Boháč (2021) (epizoda) (E05)

Komedie / Romantický
15:30

Svatba na první pohled (2020) (TV pořad)

Reality-TV
16:50

Život ve hvězdách (2018) (TV pořad)

Publicistický
17:25

Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 1/2 (2009) (epizoda) (S08E15)

Komedie / Krimi / Drama
18:25

Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (2009) (epizoda) (S08E16)

Komedie / Krimi / Drama
19:15

Odložené případy - Thrill Kill (2007) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:45

Víkend (2005) (TV pořad)

Publicistický
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Útěk (2012) (epizoda) (S01E15)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Pan profesor - Boháč (2021) (epizoda) (E05)

Komedie / Romantický
04:25

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:30

Walker, Texas Ranger - Divoká voda: 2. část (1995) (epizoda) (S04E10)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Bok po boku (1989) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Souboj srdcí (2014) (epizoda) (S09E01)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Smrti vstříc (2002) (epizoda) (S08E03)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Naděje jménem Sylva (2021) (epizoda) (S03E10)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
16:40

Přešlapy - Výstava (2010) (epizoda) (S02E05)

Komedie
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:00

Komisař Rex - Smrti vstříc (2002) (epizoda) (S08E03)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:00

Jake a Tlusťoch - Bok po boku (1989) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Drama
22:00

Policie Hamburk - Souboj srdcí (2014) (epizoda) (S09E01)

Krimi / Drama
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:20

M*A*S*H - Sbohem Radare (1) (1979) (epizoda) (S08E04)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

Slunečná - Naděje jménem Sylva (2021) (epizoda) (S03E10)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:00

Vlak dětství a naděje - Malý muž a velká žena (1985) (epizoda) (E02)

Komedie / Drama / Válečný
05:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
08:40

Profesionálové - Arabská mozaika (1979) (epizoda) (S03E02)

Akční / Krimi / Dobrodružný
09:35

Na krok od nebe - Životy na vlásku (2012) (epizoda) (S02E12)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:30

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
11:00

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:25

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:45

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
15:20

Máte slovo (2008) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
16:20

Gejzír (2014) (TV pořad)

Publicistický
16:49

Výsledky losování Šťastných 10

16:50

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
17:15

Komisař Montalbano - Stopa v písku (2008) (epizoda) (S07E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:00

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:30

V kondici (2007) (TV pořad)

Publicistický
19:50

Přes nový práh (2009) (TV pořad)

Reality-TV
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

13. komnata - 13. komnata Anny Slováčkové (2021) (epizoda) (S18E04)

Dokumentární / Životopisný
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:05

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

03:20

Na krok od nebe - Životy na vlásku (2012) (epizoda) (S02E12)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:05

České stopy (2001) (TV seriál)

Dokumentární
05:05

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

05:20

Dominikánská republika, poklad Karibiku (2019) (TV film)

Dokumentární
06:10

Modrá zóna dlouhověkosti (2019) (TV seriál)

Dokumentární
07:05

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
07:50

Hitlerův kruh zla - Vzestup antisemitismu (2017) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Historický / Drama
08:45

Úžasný kolibřík (2016) (TV film)

Dokumentární
09:40

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

09:55

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
10:25

Pugam, město tisíců chrámů (2016) (TV film)

Dokumentární
11:20

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

Industrie - Továrna na republiku (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
11:55

Kouzlo jihovýchodní Asie (2019) (TV film)

Dokumentární
12:45

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
14:55

Českem na koňském hřbetu - Kůň pro alergiky (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
15:25

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
15:55

Nový papež - Epizoda 4 (2020) (epizoda) (E04)

Drama
16:45

Hitlerovy peníze (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
17:35

Queer - Kluci v Jezerní kotlině 2. (2021) (epizoda) (S18E03)

Dokumentární
18:00

Luther - Epizoda 3 (2019) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:55

Válka nad zákopy (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Historický
19:45

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
20:40

Příběhy domů (2007) (TV seriál)

Dokumentární
20:55

Porucha (2011) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
21:25

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
21:50

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
22:15

Biblická pátrání (2009) (TV seriál)

Rodinný
22:35

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:30

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
03:25

Příběh Evropy (2017) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:35

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:30

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:00

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:35

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
20:40

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:35

Teleshopping

05:10

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
07:50

Teleshopping

08:20

Zloba - Královna černé magie (2014)

Fantasy / Dobrodružný / Akční
10:10

Tři mušketýři (1993)

Akční / Dobrodružný / Romantický
12:10
14:00

Velký Gatsby (2013)

Drama / Romantický
16:40

Náhlá smrt (1995)

Akční / Drama / Thriller
18:55

Divočáci (2007)

Komedie / Road movie
20:45

DC Sniper - 23 dní strachu (2003) (TV film)

Drama / Krimi
23:25

Čarovné střevíce (2018) (TV film)

Pohádka / Rodinný
00:25
02:10

Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 1/2 (2009) (epizoda) (S08E15)

Komedie / Krimi / Drama
03:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (2009) (epizoda) (S08E16)

Komedie / Krimi / Drama
03:55

Teleshopping

04:00

Hvězdná brána - Nové poznání (2000) (epizoda) (S03E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:00

Hvězdná brána - Mateřský instinkt (2000) (epizoda) (S03E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:05
06:40

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Autopatálie (1969) (epizoda) (E04)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
07:10

Simpsonovi - Já, robot (2004) (epizoda) (S15E09)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Tiráda americké hospodyňky (2004) (epizoda) (S15E10)

Animovaný / Komedie
08:10

Simpsonovi - Toulky historií s Marge (2004) (epizoda) (S15E11)

Animovaný / Komedie
08:40

Simpsonovi - Milhouse tu už nebydlí (2004) (epizoda) (S15E12)

Animovaný / Komedie
09:00

Hvězdná brána - Křišťálová lebka (2000) (epizoda) (S03E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Nemesis (2000) (epizoda) (S03E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:05

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Robot (1969) (epizoda) (E05)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
11:40

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Alfabeat (1969) (epizoda) (E12)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
12:15

Simpsonovi - Futu-drama (2005) (epizoda) (S16E15)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Kdo se bojí pokrývače? (2005) (epizoda) (S16E16)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Požírač srdcí (2005) (epizoda) (S16E17)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Springfield hledá ministar (2005) (epizoda) (S16E18)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:45

Nečum na mě show (2021) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:15

Ruslan (2009)

Akční / Krimi / Thriller
18:20

Simpsonovi - Futu-drama (2005) (epizoda) (S16E15)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Kdo se bojí pokrývače? (2005) (epizoda) (S16E16)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Požírač srdcí (2005) (epizoda) (S16E17)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Springfield hledá ministar (2005) (epizoda) (S16E18)

Animovaný / Komedie
20:15

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:25

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:35

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:45

Orange Is the New Black - Zásady slušného chování (2014) (epizoda) (S02E13)

Drama / Komedie / Krimi
22:50

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
01:35

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
02:10

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
02:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:20

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:20

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Tajemství starého panství (2012) (epizoda) (S01E110)

Drama / Romantický
08:15

Záchranáři z hor - Z posledních sil (2014) (epizoda) (S06E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:15

Záchranáři z hor - Z posledních sil (2014) (epizoda) (S06E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:25

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Nezvěstní (2014) (epizoda) (S06E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Nezvěstní (2014) (epizoda) (S06E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Nebezpečný příboj (2011) (epizoda) (S01E106)

Drama / Romantický
16:00

Velvet - Que cumplas muchos más (2015) (epizoda) (S03E03)

Drama / Romantický
16:55

1. MISE - Kariéra nebo dítě (2021) (epizoda) (E06)

Drama
18:10

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
19:05

Velvet - Que cumplas muchos más (2015) (epizoda) (S03E03)

Drama / Romantický
20:05

Hotel na pláži - Odhalení (2014) (epizoda) (S01E03)

Komedie
21:10

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
22:05

Hotel na pláži - Odhalení (2014) (epizoda) (S01E03)

Komedie
23:15

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:30

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:55

Přístav - Kozel (2016) (epizoda) (S02E16)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama