Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pátek 10.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Gympl s (r)učením omezeným - Mejdan století (2013) (epizoda) (S02E24)

Komedie / Drama
07:55

Odložené případy - Debatní kroužek (2009) (epizoda) (S07E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Kriminálka Miami - Spanilá jízda (2006) (epizoda) (S05E07)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Temná komora (2006) (epizoda) (S05E08)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Debbie a její parťačky (2018)

Akční / Krimi / Komedie
16:30

Uprchlík (1993)

Akční / Thriller / Drama
19:05

Kriminálka Miami - Spanilá jízda (2006) (epizoda) (S05E07)

Akční / Krimi / Drama
20:00

Kriminálka Miami - Temná komora (2006) (epizoda) (S05E08)

Akční / Krimi / Drama
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Aprílové nachytávky (2013) (epizoda) (S02E23)

Komedie / Drama
22:50

Novashopping

23:55

Zig a Sharko (2010) (TV seriál)

Animovaný / Fantasy / Akční
00:05

Show Toma a Jerryho (2014) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
01:00

Scooby-Doo na stopě (1969) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní
02:10

Krok za krokem - Bratrská ochrana (1995) (epizoda) (S05E01)

Komedie / Rodinný / Romantický
02:35

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
04:15

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
05:25

Walker, Texas Ranger - Poslední svého druhu - 1. část (1997) (epizoda) (S06E06)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:25

Jake a Tlusťoch - Ještě se sejdeme (1991) (epizoda) (S04E21)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Krkavčí otec (2016) (epizoda) (S10E23)

Krimi / Drama
08:30

Námořní vyšetřovací služba - Mořský vlk (2003) (epizoda) (S01E03)

Akční / Krimi / Drama
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Komedie / Romantický
16:35

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
18:15

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:35

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:35

Námořní vyšetřovací služba - Mořský vlk (2003) (epizoda) (S01E03)

Akční / Krimi / Drama
21:30

Jake a Tlusťoch - Ještě se sejdeme (1991) (epizoda) (S04E21)

Krimi / Drama
22:25

Policie Hamburk - Krkavčí otec (2016) (epizoda) (S10E23)

Krimi / Drama
00:10

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
00:25

Psí život (1997) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
00:50

M*A*S*H - Rozděleni zůstaneme (1973) (epizoda) (S02E01)

Komedie / Drama / Válečný
01:20

M*A*S*H - Charlie o páté (1973) (epizoda) (S02E02)

Komedie / Drama / Válečný
01:50

Fotr na tripu (2021) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
02:30

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
03:40

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
04:05

Bakaláři - Křeček (1974) (epizoda) (S03E36)

Komedie / Krátkometrážní
04:30

Záchranáři (2003) (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Bakaláři 1997 - Širák (1997) (epizoda) (E13)

Komedie / Krátkometrážní
08:15

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
09:05

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
09:40

Příběhy slavných - Fenomén Meryčka (2010) (epizoda) (S11E09)

Dokumentární / Životopisný
10:35

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:06

Epicentrum (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:09

Losování Sportky a Šance

14:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:15

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Pohádka
15:45

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:39

Výsledky losování Šťastných 10

16:40

Profesionálové - Cowley v úzkých (1980) (epizoda) (S04E05)

Akční / Krimi / Dobrodružný
17:35

Kriminalista - Hacker (2015) (epizoda) (S11E04)

Krimi
18:35

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:00

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
19:30

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
20:00

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
20:25

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:55

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
23:20

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Herbář (2013) (TV pořad)

Publicistický
00:25

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
01:20

Nasredin (1984) (TV film)

Pohádka
02:05

Vo modrým ptáčku (1968) (TV film)

Pohádka
02:55

Tak se ptám - Kvůli mně přestane (1982) (epizoda) (E08)

Drama / Psychologický
04:45

Santův příběh (2020) (TV film)

Dokumentární
05:40

Obdivuhodný svět přírody (2006) (TV seriál)

Dokumentární
06:05

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
06:15

Cesta intelektuála k popravišti (2007) (TV film)

Dokumentární / Historický / Životopisný
07:20

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
07:25

Jane Goodallová - nová generace (2020) (TV film)

Dokumentární
08:15

Obří opravny (2018) (TV seriál)

Dokumentární
09:05

Válka o těžkou vodu (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický
10:00

100 dní do vítězství (2018) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Drama
11:05

Krásné živé památky - U rakouských hranic (2019) (epizoda) (E14)

Dokumentární
11:30

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
12:25

Heydrich - konečné řešení (2011) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
12:55

Rusko z výšky - Zamrzlé severní pobřeží (2018) (epizoda) (E04)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Slovo policajta (1985)

Akční / Krimi / Thriller
17:40

River - Episode 5 (2015) (epizoda) (E05)

Krimi
18:40

Delfíní muž (2017)

Dokumentární
20:00

Tonutí v plastovém moři (2018) (TV film)

Dokumentární
20:55

Ochránce (2011) (TV pořad)

Publicistický
21:25

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:50

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:15

Rodinné křižovatky (2003) (TV pořad)

Publicistický
22:45

Biblická pátrání (2009) (TV seriál)

Rodinný
23:00

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
23:30

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Japonská města, Kjóto a Nara (2016) (TV film)

Dokumentární
00:50

Pravda o Pearl Harboru (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
01:35

Divoká Uruguay (2020) (TV film)

Dokumentární
02:35

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:45

Barma, jezero Inle (2016) (TV film)

Dokumentární
03:40
06:45

Teleshopping Soukup shop

07:35

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
08:40

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Zadluženo (2021) (TV pořad)

Publicistický
10:45

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
11:40

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
12:35

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Krimi zprávy (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:05

VIP svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:10

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:00

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:25

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
17:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
17:55

Rosamunde Pilcher - Nečekaná láska (2015) (epizoda) (E130)

Drama / Romantický
19:55

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:35

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:30

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:50

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
00:50

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

06:25

Teleshopping

06:55

Batman navždy (1995)

Akční / Fantasy / Krimi
09:25

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Dobrodružný / Akční / Fantasy
12:15

Malí lidé (2011) (TV film)

Komedie / Rodinný / Fantasy
14:00

Konečně doma (2015)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
15:45

Zloděj životů (2004)

Mysteriózní / Thriller / Krimi
17:45

Parchanti (2010)

Akční / Dobrodružný / Krimi
19:35

Vánoční Kameňák (2015)

Komedie
20:55

Sprosťárny (2013)

Komedie
23:00

Se slovníkem v posteli (2003)

Drama / Romantický
00:55

Auta (2006)

Animovaný / Komedie / Rodinný
03:00

Odložené případy - Debatní kroužek (2009) (epizoda) (S07E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:55

Malí lidé (2011) (TV film)

Komedie / Rodinný / Fantasy
04:05

Hvězdná brána - Blíženci (2005) (epizoda) (S08E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:00

Hvězdná brána - Upoutaný Prométheus (2005) (epizoda) (S08E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:10

Ajťáci - Strašení Billa Crouse (2006) (epizoda) (S01E05)

Komedie
06:40

Ajťáci - Červené dveře (2006) (epizoda) (S01E04)

Komedie
07:15

Simpsonovi - Ukradené Vánoce šáši Krustyho (2016) (epizoda) (S28E10)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Velký Phatsby 1/2: Zrada (2017) (epizoda) (S28E12)

Animovaný / Komedie
08:10

Simpsonovi - Velký Phatsby 2/2: Pomsta (2017) (epizoda) (S28E13)

Animovaný / Komedie
08:40

Simpsonovi - Vepř a Burns (2017) (epizoda) (S28E11)

Animovaný / Komedie
09:00

Hvězdná brána - Byl jednou jeden král (2005) (epizoda) (S08E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Konfrontace (2005) (epizoda) (S08E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:05

Ajťáci - Přijíždí teta Irma (2006) (epizoda) (S01E06)

Komedie
11:40

Ajťáci - Sraz spolupracovníků (2007) (epizoda) (S02E01)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Království za matraci (2018) (epizoda) (S29E16)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Líza a její smutné blues (2018) (epizoda) (S29E17)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Přiznej se a lituj (2018) (epizoda) (S29E18)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Opuštěn (2018) (epizoda) (S29E19)

Animovaný / Komedie
14:15

Zajatci horského tunelu (2019)

Thriller / Katastrofický
16:35

Srdce z oceli (2017)

Akční / Komedie / Sci-Fi
18:55

Simpsonovi - Království za matraci (2018) (epizoda) (S29E16)

Animovaný / Komedie
19:25

Simpsonovi - Líza a její smutné blues (2018) (epizoda) (S29E17)

Animovaný / Komedie
19:55

Simpsonovi - Přiznej se a lituj (2018) (epizoda) (S29E18)

Animovaný / Komedie
20:20

Simpsonovi - Opuštěn (2018) (epizoda) (S29E19)

Animovaný / Komedie
20:50

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
21:15

Star Trek: Discovery - Přehnané ambice (2018) (epizoda) (S01E12)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
22:05

Narcos: Mexiko - Pravda a smíření (2020) (epizoda) (S02E07)

Drama / Krimi / Thriller
23:25

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:35

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
01:40

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
04:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Inga Lindström - Rodinná oslava (2019) (epizoda) (E83)

Drama / Romantický
08:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
09:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
10:20

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Inga Lindström - Dědic z Granlundy (2009) (epizoda) (E27)

Drama / Romantický
15:55

Velvet: Návrat - Riskantní operace (2018) (epizoda) (S02E02)

Komedie / Drama / Romantický
17:00

Slunečná - Ty jsi to moje zlato (2021) (epizoda) (S03E30)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:25

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
19:20

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
20:05

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
21:05

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
22:05

Everwood - Jak se do lesa volá... (2004) (epizoda) (S03E01)

Drama / Rodinný
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:20

Everwood - ...tak se z lesa ozývá (2004) (epizoda) (S03E02)

Drama / Rodinný
02:20

Ohnivý kuře - Kočka nebo miminko (2016) (epizoda) (S02E01)

Komedie
03:30

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama