Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – středa 08.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Gympl s (r)učením omezeným - Nevítaný host (2013) (epizoda) (S02E22)

Komedie / Drama
07:55

Odložené případy - Číst mezi řádky (2009) (epizoda) (S07E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Kriminálka Miami - Sázka na smrt (2006) (epizoda) (S05E03)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Smrt podle poslední módy (2006) (epizoda) (S05E04)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Výměna manželek (2005) (TV pořad)

Reality-TV
15:40

Malé lásky (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
16:40

Policie Chicago - Now I'm God (2016) (epizoda) (S03E10)

Akční / Drama / Krimi
17:40

Kriminálka Miami - Sázka na smrt (2006) (epizoda) (S05E03)

Akční / Krimi / Drama
18:30

Kriminálka Miami - Smrt podle poslední módy (2006) (epizoda) (S05E04)

Akční / Krimi / Drama
19:25

Odložené případy - Číst mezi řádky (2009) (epizoda) (S07E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:10

Policie Chicago - Now I'm God (2016) (epizoda) (S03E10)

Akční / Drama / Krimi
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Body a fauly (2013) (epizoda) (S02E21)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:40

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:55

Malé lásky (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
04:05

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:25

Walker, Texas Ranger - Lucas - 2. část (1997) (epizoda) (S06E04)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:25

Jake a Tlusťoch - A ještě jednou (1991) (epizoda) (S04E19)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Mattes v podezření (2015) (epizoda) (S10E01)

Krimi / Drama
08:30

Námořní vyšetřovací služba - Air Force One (2003) (epizoda) (S01E01)

Akční / Krimi / Drama
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

1. MISE - Netopýr (2021) (epizoda) (E16)

Drama
15:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:50

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:00

Námořní vyšetřovací služba - Air Force One (2003) (epizoda) (S01E01)

Akční / Krimi / Drama
21:00

Jake a Tlusťoch - A ještě jednou (1991) (epizoda) (S04E19)

Krimi / Drama
22:00

Policie Hamburk - Mattes v podezření (2015) (epizoda) (S10E01)

Krimi / Drama
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:30

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:10

M*A*S*H - Příměří (1973) (epizoda) (S01E23)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

M*A*S*H - Showtime (1973) (epizoda) (S01E24)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

1. MISE - Netopýr (2021) (epizoda) (E16)

Drama
04:00

13. komnata - 13. komnata Chantal Poullain (2016) (epizoda) (S12E11)

Dokumentární / Životopisný
04:30

Záchranáři (2003) (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
10:05

Na krok od nebe - Kořeny (2017) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:06

Epicentrum (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:09

Losování Sportky a Šance

14:15

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:20

Dobrodružství kriminalistiky - Neznámý (1993) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama / Dobrodružný
15:10

Cirkus Bukowsky - Epizoda 6 (2014) (epizoda) (S02E06)

Krimi / Thriller / Road movie
16:04

Výsledky losování Šťastných 10

16:05

Bilance (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:35

Hercule Poirot - Plymouthský expres (1991) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:25

Příběhy slavných - Tiché kroky (2007) (epizoda) (S08E04)

Dokumentární / Životopisný
18:20

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:45

Máte slovo (2008) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
19:40

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Kořeny (2017) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:05

Koněspřežka jede ! (2009) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
04:20

Pravda o Pearl Harboru (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
05:05

Děti v Terezíně a nestvůra s knírkem (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
06:00

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě - Kurský oblouk (2010) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Historický / Válečný
06:55

Tajemství 2. světové války - Živá torpéda (1998) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Historický / Válečný
07:50

Vodácká putování (2007) (TV seriál)

Dobrodružný / Dokumentární
08:05

Tonutí v plastovém moři (2018) (TV film)

Dokumentární
09:00

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
09:55

Televizní klub neslyšících (2011) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
11:20

Krása na prodej (2021) (TV film)

Dokumentární
12:15

Santův příběh (2020) (TV film)

Dokumentární
13:10

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Modrá krev - Liechtensteinové (2019) (epizoda) (S02E08)

Dokumentární
15:00

Národní klenoty - Praha - rozmanitost v jednotě (2012) (epizoda) (S01E12)

Dokumentární
16:05

České Expo v Dubaji - Český design a české poklady (2021) (epizoda) (E02)

Dokumentární
16:35

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
17:25

Letecké katastrofy - Vrah v kokpitu (2020) (epizoda) (S20E09)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
18:10

River - Episode 4 (2015) (epizoda) (E04)

Krimi
19:10

Neumlčené hlasy Beslanu (2019)

Dokumentární
20:00

Biblická pátrání (2009) (TV seriál)

Rodinný
20:20

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Notes (1995) (TV pořad)

Hudební
21:25

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
21:50

Pevnosti (2010) (TV pořad)

Dokumentární
22:10

Čaj pro třetího (2003) (TV pořad)

Dokumentární / Talk-show
22:35

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
23:00

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Jižní Pacifik - Podivné ostrovy (2009) (epizoda) (E05)

Dokumentární
03:20

Amerika z ptačí perspektivy - Nádherná Amerika (2013) (epizoda) (E31)

Dokumentární
06:45

Teleshopping Soukup shop

07:35

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
08:40

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:40

Zadluženo (2021) (TV pořad)

Publicistický
10:40

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
11:35

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
12:30

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Krimi zprávy (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:05

VIP svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:00

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:20

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:55

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:40

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:35

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
03:10

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:15

Zrození šampióna (2009)

Drama / Sportovní / Životopisný
06:45

Teleshopping

07:15

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Komedie / Drama
09:40

Jen trošku štěstí (2006)

Romantický / Komedie / Fantasy
11:35

Iron Man 3 (2013)

Sci-Fi / Fantasy / Akční
14:00

Seznamte se, Joe Black (1998)

Romantický / Drama / Fantasy
17:40

Sprosťárny (2013)

Komedie
19:25

Smrtící léčba (1996)

Thriller / Drama
22:15

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010)

Rodinný / Dobrodružný
00:10

Vánoce pod jednou střechou (2017) (TV film)

Romantický
01:55

Odložené případy - Číst mezi řádky (2009) (epizoda) (S07E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:50

Teleshopping

03:20

Iron Man 3 (2013)

Sci-Fi / Fantasy / Akční
04:05

Hvězdná brána - Spříznění (2004) (epizoda) (S08E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:05

Hvězdná brána - Úmluva (2004) (epizoda) (S08E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:10

Kurz sebeovládání - Charlie a stá epizoda (2014) (epizoda) (S02E90)

Komedie
06:40

Ajťáci - Včerejší odpad (2006) (epizoda) (S01E01)

Komedie
07:15

Simpsonovi - Virtuální rodina (2016) (epizoda) (S28E02)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Nesnášíme Boston (2016) (epizoda) (S28E03)

Animovaný / Komedie
08:10

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVII (2016) (epizoda) (S28E04)

Animovaný / Komedie
08:40

Simpsonovi - Důvěřuj, ale prověřuj (2016) (epizoda) (S28E05)

Animovaný / Komedie
09:00

Hvězdná brána - Oběti (2004) (epizoda) (S08E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Konec hry (2004) (epizoda) (S08E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:05

Ajťáci - Kalamity Jen (2006) (epizoda) (S01E02)

Komedie
11:40

Ajťáci - Fifty fifty (2006) (epizoda) (S01E03)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Opus slečny Lízy (2017) (epizoda) (S29E08)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Zmizelý (2017) (epizoda) (S29E09)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Ha Ha Land (2018) (epizoda) (S29E10)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Burnsova archa (2018) (epizoda) (S29E11)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:20

Výměna aut limited edition (2021) (TV pořad)

Zábavný
15:55

Moto cestou necestou (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:50

Star Trek: Discovery - Co bylo, je jen předehrou (2018) (epizoda) (S01E13)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
17:55

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:25

Simpsonovi - Opus slečny Lízy (2017) (epizoda) (S29E08)

Animovaný / Komedie
18:50

Simpsonovi - Zmizelý (2017) (epizoda) (S29E09)

Animovaný / Komedie
19:20

Simpsonovi - Ha Ha Land (2018) (epizoda) (S29E10)

Animovaný / Komedie
19:50

Simpsonovi - Burnsova archa (2018) (epizoda) (S29E11)

Animovaný / Komedie
20:15

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:45

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:50

Narcos: Mexiko - AFO (2020) (epizoda) (S02E05)

Drama / Krimi / Thriller
23:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:50

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
01:50

Teorie velkého třesku - Definice postačování (2019) (epizoda) (S12E20)

Komedie / Romantický
02:15

Teorie velkého třesku - Plagiátorské schizma (2019) (epizoda) (S12E21)

Komedie / Romantický
02:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:45

Šéfem za pár minut (2020) (TV pořad)

Publicistický
06:20

Inga Lindström - Tóny lásky (2019) (epizoda) (E81)

Drama / Romantický
08:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
09:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Inga Lindström - Tajemná žena (2020) (epizoda) (E84)

Drama / Romantický
15:55

Velvet: Návrat - Poslední sbohem (2017) (epizoda) (S01E10)

Komedie / Drama / Romantický
17:05

Slunečná - Musíme to utajit (2021) (epizoda) (S03E29)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:20

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
19:25

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
20:05

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
21:05

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
22:05

Everwood - Budoucnost čeká (2004) (epizoda) (S02E21)

Drama / Rodinný
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Everwood - Den končí (2004) (epizoda) (S02E22)

Drama / Rodinný
01:45

Ohnivý kuře - Kytarový blues (2016) (epizoda) (S01E35)

Komedie
03:15

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama