Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 13.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
05:30

Gympl s (r)učením omezeným - Silný kafe (2013) (epizoda) (S02E25)

Komedie / Drama
06:55

Odložené případy - Vražda na ledě (2009) (epizoda) (S07E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
07:55

Kriminálka Miami - Poprvé, podruhé, potřetí (2006) (epizoda) (S05E09)

Akční / Krimi / Drama
08:55

Kriminálka Miami - Ve službě vlasti (2006) (epizoda) (S05E10)

Akční / Krimi / Drama
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
10:35

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
13:20

Specialisté - Slepá láska (2021) (epizoda) (S06E16)

Krimi / Thriller
14:20

Specialisté - Klient (2018) (epizoda) (S03E12)

Krimi / Thriller
15:25

Policie Chicago - Knocked the Family Right Out (2016) (epizoda) (S03E11)

Akční / Drama / Krimi
16:20

Kriminálka Miami - Poprvé, podruhé, potřetí (2006) (epizoda) (S05E09)

Akční / Krimi / Drama
17:15

Kriminálka Miami - Ve službě vlasti (2006) (epizoda) (S05E10)

Akční / Krimi / Drama
18:05

Odložené případy - Vražda na ledě (2009) (epizoda) (S07E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:50

Policie Chicago - Knocked the Family Right Out (2016) (epizoda) (S03E11)

Akční / Drama / Krimi
20:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
20:45

Gympl s (r)učením omezeným - Silný kafe (2013) (epizoda) (S02E25)

Komedie / Drama
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
01:40

Novashopping

01:55

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:55

Specialisté - Slepá láska (2021) (epizoda) (S06E16)

Krimi / Thriller
03:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
04:30

Walker, Texas Ranger - Poslední svého druhu - 2. část (1997) (epizoda) (S06E07)

Akční / Dobrodružný / Krimi
05:30

Jake a Tlusťoch - Lhát je hřích (1991) (epizoda) (S04E22)

Krimi / Drama
06:30

Policie Hamburk - Otec, matka, dítě (2016) (epizoda) (S10E24)

Krimi / Drama
07:30

Námořní vyšetřovací služba - Nesmrtelní (2003) (epizoda) (S01E04)

Akční / Krimi / Drama
08:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
13:15

Hvězdy nad hlavou - Svatba (2021) (epizoda) (E16)

Romantický / Komedie / Drama
14:35

Tlouštíci (2020) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
15:40

Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Reality-TV
16:55

Šéfem za pár minut (2020) (pořad)

Publicistický
17:30

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:30

Námořní vyšetřovací služba - Nesmrtelní (2003) (epizoda) (S01E04)

Akční / Krimi / Drama
19:25

Jake a Tlusťoch - Lhát je hřích (1991) (epizoda) (S04E22)

Krimi / Drama
20:25

Policie Hamburk - Otec, matka, dítě (2016) (epizoda) (S10E24)

Krimi / Drama
21:25

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
22:45

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
23:25

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
01:15

M*A*S*H - Kim (1973) (epizoda) (S02E06)

Komedie / Drama / Válečný
01:50

Hvězdy nad hlavou - Svatba (2021) (epizoda) (E16)

Romantický / Komedie / Drama
03:20

Tlouštíci (2020) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
04:25

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
04:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Tak neváhej a toč – speciál! (1995) (pořad)

Talk-show / Soutěžní
06:20

A máte nás, holky, v hrsti (1980) (TV film)

Komedie
07:05

Příběhy slavných - Tiché kroky (2007) (epizoda) (S08E04)

Dokumentární / Životopisný
08:00

Milí Bakaláři (2000) (seriál)

Komedie / Drama / Povídkový
08:55

Na krok od nebe - Bolestivé kousnutí (2017) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
10:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
11:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
13:05

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
13:10

Trojí život (2018) (TV film)

Komedie
14:35

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Drama / Komedie / Romantický
16:34

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty

16:35

Legendární historky (2011) (pořad)

Talk-show
17:25

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:00

Rajské zahrady (2009) (seriál)

Dokumentární
18:15

Z metropole (2006) (pořad)

Publicistický
18:45

Kalendárium (1993) (pořad)

Dokumentární / Historický
19:00

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:30

V kondici (2007) (pořad)

Publicistický
21:50

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
21:55

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
22:20

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentární
22:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Na krok od nebe - Bolestivé kousnutí (2017) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
03:00

13. komnata - 13. komnata Nadi Urbánkové (2007) (epizoda) (S02E34)

Dokumentární / Životopisný
03:35

Dobrodružství kriminalistiky - Neznámý (1993) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama / Dobrodružný
04:20

Causa Letenský kopec (1990)

Dokumentární / Krátkometrážní
04:35

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
05:00

Amerika z ptačí perspektivy - Nádherná Amerika (2013) (epizoda) (E31)

Dokumentární
05:55

Televizní klub neslyšících (2011) (pořad)

Publicistický / Rodinný
06:20

Jižní Pacifik - Křehký ráj (2009) (epizoda) (E06)

Dokumentární
07:15

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
07:40

Barma, jezero Inle (2016) (TV film)

Dokumentární
08:35

Obří opravny (2018) (seriál)

Dokumentární
09:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
09:55

Rusko z výšky - Kamčatka a Dálný východ (2018) (epizoda) (E05)

Dokumentární
10:40

100 dní do vítězství (2018) (seriál)

Dokumentární / Historický / Drama
11:45

Bílá místa konce války 1944-5 (2020)

Dokumentární / Historický / Krátkometrážní
12:15

Co Čech, to chovatel - Hop a skok (2020) (epizoda) (S01E07)

Dokumentární
12:25

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
12:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
13:00

Kmotr (1972)

Drama / Krimi
16:00

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (1974)

Komedie / Dobrodružný
17:50

Madam služebná (2017)

Komedie / Drama
19:20

Queer - Deník bolesti a touhy (2021) (epizoda) (S18E09)

Dokumentární
19:45

Tajemství železnic - Osudným tunelem Jana Pernera (2013) (epizoda) (E01)

Dokumentární
20:15

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
20:40

Abeceda komunistických zločinů (2011) (pořad)

Dokumentární / Historický
20:55

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
21:20

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
21:45

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
22:10

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
22:30

Národní klenoty - Praha - rozmanitost v jednotě (2012) (epizoda) (S01E12)

Dokumentární
22:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Geniální zvířata (2012) (seriál)

Dokumentární
02:20

Třicet let lady Diany (2021) (seriál)

Dokumentární
03:10

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (seriál)

Dokumentární
05:45

Teleshopping Soukup shop

06:40

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
07:45

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
08:45
09:45

Popelka (2015) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
10:35

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Reality-TV / Drama
11:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
12:55

Krimi zprávy (2021) (pořad)

Publicistický
13:05

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
13:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
14:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
15:00

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
15:30

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
16:25

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
17:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
18:15

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
18:50

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
19:40

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:00

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
20:30

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:25

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
02:10

Klenot.TV (2016) (pořad)

05:20

Teleshopping

05:50

Santa má bráchu (2007)

Komedie / Rodinný / Fantasy
07:55

Muž z oceli (2013)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
10:35

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
13:00

Thor: Temný svět (2013)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
15:10

Dobré ráno, Vietname (1987)

Drama / Komedie / Válečný
17:35

Blade: Trinity (2004)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
21:20

Batman navždy (1995)

Akční / Fantasy / Krimi
23:35

Santa má bráchu (2007)

Komedie / Rodinný / Fantasy
01:40

Odložené případy - Vražda na ledě (2009) (epizoda) (S07E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:35

O Červené Karkulce (2012) (TV film)

Fantasy / Rodinný / Pohádka
03:45

Teleshopping

04:10

Hvězdná brána - Konfrontace (2005) (epizoda) (S08E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:15

Ajťáci - Večeře (2007) (epizoda) (S02E04)

Komedie
05:45

Ajťáci - Kouř a zrcadla (2007) (epizoda) (S02E05)

Komedie
06:15

Simpsonovi - Město psů (2017) (epizoda) (S28E22)

Animovaný / Komedie
06:45

Simpsonovi - Serfsonovi (2017) (epizoda) (S29E01)

Animovaný / Komedie
07:15

Simpsonovi - Šíleně smutná Líza (2017) (epizoda) (S29E02)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Pískaná (2017) (epizoda) (S29E03)

Animovaný / Komedie
08:05

Hvězdná brána - Občan Joe (2005) (epizoda) (S08E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:05

Hvězdná brána - Poslední boj, část první (2005) (epizoda) (S08E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Ajťáci - Muži bez žen (2007) (epizoda) (S02E06)

Komedie
10:45

Ajťáci - A je to! (2008) (epizoda) (S03E01)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Máma v sukních (2018) (epizoda) (S30E07)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
13:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
14:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
15:10

Teorie velkého třesku - Mateřská peripetie (2019) (epizoda) (S12E22)

Komedie / Romantický
15:35

Teorie velkého třesku - Proměnlivá konstanta (2019) (epizoda) (S12E23)

Komedie / Romantický
16:05

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
16:40

Simpsonovi - Máma v sukních (2018) (epizoda) (S30E07)

Animovaný / Komedie
17:10

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
17:35

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
18:05

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
18:35

Jen počkej, zajíci! (1969) (seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
18:55

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
20:00

Narcos: Mexiko - Volný obchod (2020) (epizoda) (S02E10)

Drama / Krimi / Thriller
21:20

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
23:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:05

Odstřelovač - Moment střetu (2016) (epizoda) (S01E01)

Akční / Drama
00:50

Odstřelovač - Otazníky (2016) (epizoda) (S01E02)

Akční / Drama
02:05

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:15

Hvězdná brána - Občan Joe (2005) (epizoda) (S08E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:05

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
05:25

Neuzavřená minulost (2015) (TV film)

Krimi
07:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
08:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
10:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Inga Lindström - Svatba v Hardingsholmu (2008) (epizoda) (E23)

Drama / Romantický
14:55

Velvet: Návrat - Když to nejméně čekáte (2018) (epizoda) (S02E05)

Komedie / Drama / Romantický
16:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
17:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
17:55

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
18:50

Slepá láska (2017) (seriál)

Telenovela
19:45

Slepá láska (2017) (seriál)

Telenovela
20:45

Everwood - Včeličky a baterie (2004) (epizoda) (S03E04)

Drama / Rodinný
21:45

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:25

Everwood - Oběti (2004) (epizoda) (S03E05)

Drama / Rodinný
00:45

Ohnivý kuře - Prázdninová nálada (2016) (epizoda) (S02E04)

Komedie
02:15

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
03:10

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama