Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 14.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
06:30

Gympl s (r)učením omezeným - Všechno jde (2013) (epizoda) (S02E26)

Komedie / Drama
07:55

Odložené případy - Voják, jak se patří (2010) (epizoda) (S07E11)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Kriminálka Miami - Nečekané napadení (2006) (epizoda) (S05E11)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Vnitřní záležitosti (2007) (epizoda) (S05E12)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
11:35

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
12:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
14:20

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Dobrodružný / Akční / Fantasy
17:30

Kriminálka Miami - Nečekané napadení (2006) (epizoda) (S05E11)

Akční / Krimi / Drama
18:25

Kriminálka Miami - Vnitřní záležitosti (2007) (epizoda) (S05E12)

Akční / Krimi / Drama
19:20

Odložené případy - Voják, jak se patří (2010) (epizoda) (S07E11)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:00

Specialisté - Klient (2018) (epizoda) (S03E12)

Krimi / Thriller
21:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Všechno jde (2013) (epizoda) (S02E26)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
02:40

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:55

Víkend (2005) (pořad)

Publicistický
04:20

Tlouštíci (2020) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
05:30

Walker, Texas Ranger - Síla mozku (1997) (epizoda) (S06E08)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Náhrdelník (1991) (epizoda) (S04E23)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Tichý křik (2016) (epizoda) (S10E25)

Krimi / Drama
08:30

Námořní vyšetřovací služba - Kletba (2003) (epizoda) (S01E05)

Akční / Krimi / Drama
09:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Jak se Vilda stal tátou (2021) (epizoda) (S03E31)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
19:10

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:10

Námořní vyšetřovací služba - Kletba (2003) (epizoda) (S01E05)

Akční / Krimi / Drama
21:05

Jake a Tlusťoch - Náhrdelník (1991) (epizoda) (S04E23)

Krimi / Drama
22:05

Policie Hamburk - Tichý křik (2016) (epizoda) (S10E25)

Krimi / Drama
23:45

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
00:25

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
02:15

M*A*S*H - M.D.O. - Místní domorodá osoba (1973) (epizoda) (S02E07)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

Slunečná - Jak se Vilda stal tátou (2021) (epizoda) (S03E31)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:00

13. komnata - 13. komnata Nadi Urbánkové (2007) (epizoda) (S02E34)

Dokumentární / Životopisný
04:35

Dobrodružství kriminalistiky - Neznámý (1993) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:25

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
05:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Tak neváhej a toč – speciál! (1995) (pořad)

Talk-show / Soutěžní
07:35

Berete se dobrovolně? (1985) (TV film)

Krátkometrážní / Komedie
08:15

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
08:40

Holka na zabití (1975)

Komedie / Krimi
10:25

Na krok od nebe - Volba (2017) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:10

Tankový prapor (1991)

Komedie
15:30

Definice lásky (2012) (TV film)

Romantický
16:54

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

16:55

Světáci (1969)

Komedie / Hudební
18:35

Bolkoviny (1997) (pořad)

Talk-show / Komedie
19:25

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
19:50

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
20:15

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:50

Malá farma (2010) (pořad)

Reality-TV
23:15

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Volba (2017) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:10

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (seriál)

Dokumentární
05:05

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (1974)

Komedie / Dobrodružný
06:55

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentární
07:05

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
07:30

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
08:00

Dovolená s Albertem (2021) (studentský film)

Dokumentární / Krátkometrážní
08:25

Marocká města - Marakeš, Fes a Meknes (2014) (TV film)

Dokumentární
09:20

Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)

Dokumentární
10:45

Hra kočky s myší (2018) (TV film)

Dokumentární
11:35
12:05

Laos, země slonů (2015) (TV film)

Dokumentární
13:00

Cyklotoulky (2009) (pořad)

Dokumentární / Sportovní
13:15

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
14:00

Kmotr II (1974)

Drama / Krimi
17:25

Čtyři sluhové a kardinál (1974)

Komedie / Dobrodružný
19:00

Jane Goodallová - nová generace (2020) (TV film)

Dokumentární
19:50

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:55

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
20:25

Tajemství železnic - Vlakem po Praze (2013) (epizoda) (E02)

Dokumentární
20:50

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
21:15

Abeceda komunistických zločinů (2011) (pořad)

Dokumentární / Historický
21:30

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
21:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
22:20

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
22:50

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
23:05

Překvapující svět králíků (2018) (TV film)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Rusko z výšky - Kamčatka a Dálný východ (2018) (epizoda) (E05)

Dokumentární
03:15

Hra kočky s myší (2018) (TV film)

Dokumentární
06:40

Teleshopping Soukup shop

07:35

Nikdo není perfektní (2014) (pořad)

Komedie
08:40

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
09:45
10:40

Popelka (2015) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
11:35

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Reality-TV / Drama
12:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
13:55

Krimi zprávy (2021) (pořad)

Publicistický
14:05

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
14:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
15:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
16:00

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
16:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
17:35

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
18:20

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
18:55

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
19:40

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
00:25

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
03:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

04:45

Teleshopping

05:20

Muž z oceli (2013)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
08:00

Teleshopping

08:30

Vánoce v Homesteadu (2016) (TV film)

Romantický
10:20

Loupež ve velkém stylu (2017)

Komedie / Krimi
12:10

Přestupný rok (2010)

Komedie / Romantický
14:00

Uprchlík (1993)

Akční / Thriller / Drama
16:35

Zhasni a zemřeš (2016)

Horor
18:05

300: Vzestup říše (2014)

Válečný / Fantasy / Akční
20:00

Cesta peklem (1995)

Akční / Drama / Thriller
22:50

O Červené Karkulce (2012) (TV film)

Fantasy / Rodinný / Pohádka
00:00

Postrach Dennis o Vánocích (2007)

Komedie / Rodinný / Fantasy
01:35

Odložené případy - Voják, jak se patří (2010) (epizoda) (S07E11)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:30
04:15

Hvězdná brána - Občan Joe (2005) (epizoda) (S08E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:15

Hvězdná brána - Poslední boj, část první (2005) (epizoda) (S08E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:20

Ajťáci - Muži bez žen (2007) (epizoda) (S02E06)

Komedie
06:50

Ajťáci - A je to! (2008) (epizoda) (S03E01)

Komedie
07:25

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII (2017) (epizoda) (S29E04)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Dědo, slyšíš mě? (2017) (epizoda) (S29E05)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Starosti starostky (2017) (epizoda) (S29E06)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Pimprlata (2017) (epizoda) (S29E07)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Poslední boj, část druhá (2005) (epizoda) (S08E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Osobní záležitosti (2005) (epizoda) (S08E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Ajťáci - Copak nejsme chlapi? (2008) (epizoda) (S03E02)

Komedie
11:45

Ajťáci - Bezdomovci jako jsme my (2008) (epizoda) (S03E03)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Láska není hračka (2019) (epizoda) (S30E11)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Dívka v autobusu (2019) (epizoda) (S30E12)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Tančím, seč mi pupek dovolí (2019) (epizoda) (S30E13)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Písky kosmíru (2019) (epizoda) (S30E14)

Animovaný / Komedie
14:15

Fotr na tripu (2021) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
14:50

Srdcaři v Africe (2017) (seriál)

Dokumentární
15:25

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:30

Star Trek: Discovery - Válka přede mnou, válka za mnou (2018) (epizoda) (S01E14)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
17:34

Cesty k úspěchu (2012) (pořad)

Publicistický
17:45

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
18:20

Simpsonovi - Láska není hračka (2019) (epizoda) (S30E11)

Animovaný / Komedie
18:50

Simpsonovi - Dívka v autobusu (2019) (epizoda) (S30E12)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Tančím, seč mi pupek dovolí (2019) (epizoda) (S30E13)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Písky kosmíru (2019) (epizoda) (S30E14)

Animovaný / Komedie
20:15

Jen počkej, zajíci! (1969) (seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:35

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:50

Orange Is the New Black - Nebyla jsem připravená (2013) (epizoda) (S01E01)

Drama / Komedie / Krimi
23:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
01:10

Odstřelovač - Otazníky (2016) (epizoda) (S01E02)

Akční / Drama
01:55

Odstřelovač - Hra na schovávanou (2016) (epizoda) (S01E03)

Akční / Drama
03:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:10

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
06:25

Inga Lindström - Osudový obraz (2020) (epizoda) (E85)

Drama / Romantický
08:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
10:25

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:15

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
14:00

Návrat do Sandy Bay (2011) (TV film)

Drama / Romantický
15:55

Velvet: Návrat - Arabské noci (2018) (epizoda) (S02E06)

Komedie / Drama / Romantický
17:05

Hvězdy nad hlavou - Svatba (2021) (epizoda) (E16)

Romantický / Komedie / Drama
18:30

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
19:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
20:05

Slepá láska (2017) (seriál)

Telenovela
21:05

Slepá láska (2017) (seriál)

Telenovela
22:00

Everwood - Oběti (2004) (epizoda) (S03E05)

Drama / Rodinný
23:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
01:05

Everwood - Hop nebo trop (2004) (epizoda) (S03E06)

Drama / Rodinný
02:25

Ohnivý kuře - Divadelní představení (2016) (epizoda) (S02E05)

Komedie
03:55

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama