Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 01.02.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
06:25

Krok za krokem - Dohazovač (1997) (epizoda) (S06E22)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:45

Gympl s (r)učením omezeným - Podraz (2013) (epizoda) (S03E23)

Komedie / Drama
08:05

Mentalista - Vražda a hypnóza (2009) (epizoda) (S01E18)

Drama / Krimi / Mysteriózní
09:00

Kriminálka Miami - Rozpuštěný (2009) (epizoda) (S07E24)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Útěk z vězení (2009) (epizoda) (S07E25)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
14:20

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný
16:50

Policie Chicago - Don't Bury This Case (2017) (epizoda) (S04E09)

Akční / Drama / Krimi
17:45

Kriminálka Miami - Rozpuštěný (2009) (epizoda) (S07E24)

Akční / Krimi / Drama
18:40

Kriminálka Miami - Útěk z vězení (2009) (epizoda) (S07E25)

Akční / Krimi / Drama
19:35

Mentalista - Vražda a hypnóza (2009) (epizoda) (S01E18)

Drama / Krimi / Mysteriózní
21:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Ctirad a Šárka (2013) (epizoda) (S03E22)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
02:40

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:55

Specialisté - V rouše beránčím (2019) (epizoda) (S03E24)

Krimi / Thriller
04:25

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
05:35

Walker, Texas Ranger - Na hranici (1998) (epizoda) (S07E11)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:35

Jake a Tlusťoch - Láska na prodej (1987) (epizoda) (S01E05)

Krimi / Drama
07:35

Policie Hamburk - Zavřená (2017) (epizoda) (S11E25)

Krimi / Drama
08:35

Námořní vyšetřovací služba - Pouta (2004) (epizoda) (S02E10)

Akční / Krimi / Drama
09:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Jsem tvoje stáří (2022) (epizoda) (S03E39)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
19:05

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:00

Námořní vyšetřovací služba - Pouta (2004) (epizoda) (S02E10)

Akční / Krimi / Drama
21:00

Jake a Tlusťoch - Láska na prodej (1987) (epizoda) (S01E05)

Krimi / Drama
22:00

Policie Hamburk - Zavřená (2017) (epizoda) (S11E25)

Krimi / Drama
23:40

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
00:15

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:25

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
02:10

M*A*S*H - Drahý Sigmunde (1976) (epizoda) (S05E08)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

M*A*S*H - Mulcahyho válka (1976) (epizoda) (S05E09)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

Slunečná - Jsem tvoje stáří (2022) (epizoda) (S03E39)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:00

První republika - Díl čtvrtý (2017) (epizoda) (S02E04)

Drama / Rodinný / Historický
04:55

Úsměvy (1997) (pořad)

Talk-show / Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
08:00

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
08:30

Počesku (2000) (pořad)

Dokumentární
08:40

My všichni školou povinní - Podnájem (1984) (epizoda) (E04)

Drama / Rodinný
09:40

Na krok od nebe - Útěk (2019) (epizoda) (S05E08)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:40

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
11:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Úhoři mají nabito (2019)

Komedie / Drama / Krimi
15:50

Nevinné lži - Klukovina (2013) (epizoda) (S01E05)

Drama
17:04

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

17:05

Komisař Moulin - Komisař Moulin: L jako Lennon (1993) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama
18:25

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:50

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
19:20

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
19:50

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
19:55

V kondici (2007) (pořad)

Publicistický
20:15

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Hoby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Útěk (2019) (epizoda) (S05E08)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:15

Největší tankové bitvy (2010) (seriál)

Dokumentární / Válečný / Historický
05:05

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
06:00

1936: Nacistický olympijský sen (2016) (TV film)

Drama / Dokumentární / Historický
06:55

Tajemství 2. světové války - Letadla proti raketám V2 (1998) (epizoda) (E17)

Dokumentární / Historický / Válečný
07:50

Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)

Dokumentární
08:15

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
09:10

Záhadná planeta - Střecha Afriky (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
10:00

Polosvět - Polosvět policajtů (2022) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Krimi
10:55

Samuraj ve Vatikánu (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický
11:50

GEN - Galerie elity národa (1993) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
12:05

Tuaregové, hrdí vládci pouště (2013) (TV film)

Dokumentární
13:00

Běžkotoulky (2012) (seriál)

Dokumentární / Sportovní
13:15

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
14:00

Mezi supy (1964)

Western / Dobrodružný
15:45

Svéráz českého rybolovu (2021)

Dokumentární
17:05

Letecké katastrofy - Únava a nedbalost (2018) (epizoda) (S18E02)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
17:55

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
18:50
19:40

Přiznání - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (E05)

Krimi
20:25

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
20:50

Za našima humny (2015) (pořad)

Hudební / Dokumentární
21:20

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
21:45

Styl (2006) (pořad)

Publicistický
22:10

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
22:35

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
23:00

Ve stínu kakaovníku (2020)

Dokumentární / Krátkometrážní
23:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30
03:25

Záhadná planeta - Střecha Afriky (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
06:35

Teleshopping Soukup shop

06:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
07:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
09:35

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
10:15

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
11:20

Můžu dál? (2016) (pořad)

Komedie
12:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
14:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
14:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
15:25

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
16:00

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
16:35

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
17:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
18:05

Na ostří nože se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
18:45

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
19:30

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
19:55

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
21:15

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
03:00

Klenot.TV (2016) (pořad)

05:40

Teleshopping

06:00

Green Lantern (2011)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
08:00

Ponorka U-571 (2000)

Akční / Drama / Thriller
10:15

Znovu 17 (2009)

Komedie
12:10

Kameňák 2 (2004)

Komedie
14:00

Pianista (2002)

Drama / Životopisný / Válečný
17:00

Oni (2008)

Horor / Thriller
18:30

V cizí kůži (2011)

Komedie / Fantasy
20:30

Děsivá temnota (2018)

Thriller
22:10

Město andělů (1998)

Drama / Romantický / Fantasy
23:55

Znovu 17 (2009)

Komedie
01:40

Teleshopping

02:15

Mentalista - Vražda a hypnóza (2009) (epizoda) (S01E18)

Drama / Krimi / Mysteriózní
03:05

K-9: Soukromý detektiv (2002)

Akční / Komedie / Krimi
04:25

Hvězdná brána - Ve vězení (1998) (epizoda) (S02E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:20

Hvězdná brána - Správce (1998) (epizoda) (S02E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:30

Futurama - Dva Santové tankují super (2001) (epizoda) (S03E03)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:50

Futurama - Krajně mezní příběhy II (2002) (epizoda) (S03E18)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:20

Simpsonovi - Dědeček versus sexuální ochablost (1994) (epizoda) (S06E10)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Strach z létání (1994) (epizoda) (S06E11)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Homer Veliký (1995) (epizoda) (S06E12)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - A s Maggií jsou tři (1995) (epizoda) (S06E13)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Závislost (1998) (epizoda) (S02E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Thorův vůz (1998) (epizoda) (S02E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Valentýnská odysea (2002) (epizoda) (S04E03)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - O původu Leely (2002) (epizoda) (S04E02)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Dva zlí sousedé (1996) (epizoda) (S07E13)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Výjevy z třídního boje ve Springfieldu (1996) (epizoda) (S07E14)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Udavač Bart (1996) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Líza bortí mýty (1996) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie
14:15

Simpsonovi - Bart je v base! (2021) (epizoda) (S33E02)

Animovaný / Komedie
14:45

Srdcaři na severu - Od Řípu za polární kruh (2021) (epizoda) (E01)

Dokumentární / Road movie / Dobrodružný
15:25

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:30

Spartakus: Bohové arény - Hořký konec (2011) (epizoda) (E06)

Akční / Drama / Dobrodružný
17:55

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
18:30

Simpsonovi - Dva zlí sousedé (1996) (epizoda) (S07E13)

Animovaný / Komedie
19:00

Simpsonovi - Výjevy z třídního boje ve Springfieldu (1996) (epizoda) (S07E14)

Animovaný / Komedie
19:30

Simpsonovi - Udavač Bart (1996) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie
20:00

Simpsonovi - Líza bortí mýty (1996) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie
20:25

Futurama - Valentýnská odysea (2002) (epizoda) (S04E03)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:55

Futurama - O původu Leely (2002) (epizoda) (S04E02)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:25

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
22:40

X-Men: Nová generace - PřeloM (2018) (epizoda) (S02E09)

Akční / Fantasy / Sci-Fi
00:05

Odstřelovač - Do zbraně (2018) (epizoda) (S03E05)

Akční / Drama
00:50

Odstřelovač - Přes čáru (2018) (epizoda) (S03E06)

Akční / Drama
02:05

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:15

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:05

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:00

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
06:15

Rosamunde Pilcher - Vítr naděje (1997) (epizoda) (E15)

Drama / Romantický
08:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
10:00

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
11:00

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Hudba v srdcích (1998) (epizoda) (E25)

Drama / Romantický
16:00

Tudorovci - Chladnokrevně (2007) (epizoda) (S01E01)

Historický / Drama / Romantický
17:05

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
18:10

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
19:10

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
20:10

Plastická chirurgie s. r. o. - Frankenlaura (2005) (epizoda) (S03E06)

Drama / Krimi
21:05

Plastická chirurgie s. r. o. - Ben White (2005) (epizoda) (S03E07)

Drama / Krimi
22:05

Doktorka z Dixie - Vánoční soutěž krásy (2011) (epizoda) (S01E10)

Komedie / Drama
23:05

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:20

Doktorka z Dixie - Ďábelské krásky (2012) (epizoda) (S01E11)

Komedie / Drama
01:35

Ohnivý kuře - Experiment Liu (2017) (epizoda) (S03E20)

Komedie
03:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama