Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 27.09.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Gympl s (r)učením omezeným - Útěk (2012) (epizoda) (S01E15)

Komedie / Drama
08:05

Odložené případy - Smrt z milosti (2007) (epizoda) (S04E23)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a pes (2009) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Krimi / Drama
10:00

Můj přítel Monk - Pan Monk jede tábořit (2009) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Specialisté - Dům vzpomínek (2021) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Thriller
15:20

Specialisté - Na vlastní pěst (2018) (epizoda) (S03E01)

Krimi / Thriller
16:20

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Virus X (2019) (epizoda) (S05E13)

Krimi / Drama
17:15

Můj přítel Monk - Pan Monk a pes (2009) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Krimi / Drama
18:10

Můj přítel Monk - Pan Monk jede tábořit (2009) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Krimi / Drama
19:00

Odložené případy - Smrt z milosti (2007) (epizoda) (S04E23)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:40

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Virus X (2019) (epizoda) (S05E13)

Krimi / Drama
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Gympl s (r)učením omezeným - Útěk (2012) (epizoda) (S01E15)

Komedie / Drama
22:40

Novashopping

23:50

Není Kronk jako Kronk (2005)

Animovaný
01:05

Čarovné střevíce (2018) (TV film)

Pohádka / Rodinný
02:20

Výbuch bude v pět (1984)

Rodinný
03:50

Škola základ života (1938)

Komedie
04:20

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
05:30

Walker, Texas Ranger - Lynčování (1995) (epizoda) (S04E08)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Někdo, kdo by na mě dohlížel (1989) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Nový velitel (2013) (epizoda) (S08E07)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Policisté se nelíbají (2002) (epizoda) (S08E01)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Hvězdy nad hlavou - Koncert (2021) (epizoda) (E05)

Romantický / Komedie / Drama
15:30

První večeře (2021) (TV pořad)

Reality-TV
16:35

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
17:50

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
18:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:55

Komisař Rex - Policisté se nelíbají (2002) (epizoda) (S08E01)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:55

Jake a Tlusťoch - Někdo, kdo by na mě dohlížel (1989) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama
21:55

Policie Hamburk - Nový velitel (2013) (epizoda) (S08E07)

Krimi / Drama
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
00:35

Pirátova rodinka (1999) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:05

Bolek a Lolek mezi horníky (1980) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:25

Bolek a Lolek mezi horníky (1980) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:45

Jak vycvičit draka (2010)

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy
03:40
04:35

Osada - Epizoda 4 (2021) (epizoda) (E04)

Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
08:40

O mrtvých jen dobře (1985) (TV film)

Krimi
10:05

Na krok od nebe - Němá hudba (2012) (epizoda) (S02E10)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:00

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:30

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:45

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Rapl - Hrdinové nepracují (2019) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Thriller
15:10

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
15:50

Krotitelé dluhů (2009) (TV pořad)

Reality-TV / Komedie
16:19

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra renty

16:20

Gympl (2007)

Komedie / Drama
18:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:45

Na forbíně TM (2012) (TV pořad)

Talk-show
19:25

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
19:55

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:10

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Královská ozvěna (1972) (TV film)

Pohádka
01:00

Lístek do památníku (1975) (TV film)

Drama / Romantický / Poetický
02:30

O Šípkové Růžence (2006) (TV film)

Pohádka
03:30

Předeme, předeme zlatou nitku (1981) (TV film)

Pohádka
04:15

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

04:30

Kdo zabil neandertálce (2018)

Dokumentární / Historický
05:25

University – Tajemství evropského zázraku (2015) (TV film)

Dokumentární
06:20

Uttarákhand, u pramenů Gangy (2019) (TV film)

Dokumentární
07:15

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

07:30

Klíč (2010) (TV pořad)

Rodinný
07:55

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
08:25

Letecké katastrofy - Fotbalová tragédie (2019) (epizoda) (S19E09)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
09:10

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

09:25

Kouzlo jihovýchodní Asie (2019) (TV film)

Dokumentární
10:10

Ohromující mosty (2016) (TV seriál)

Dokumentární
11:05

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (TV pořad)

Dokumentární
11:35

Vesnicopis (2010) (TV pořad)

Dokumentární
11:55

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
12:25

Válka nad zákopy (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Historický
13:15

Co Čech, to chovatel - Plachý krasavec (2021) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární
13:30

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
14:50

Hitlerův kruh zla - Vzestup antisemitismu (2017) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Historický / Drama
15:50

Gentleman s pistolí (2018)

Komedie / Krimi / Drama
17:20

Ostrovní zprávy (2001)

Drama / Romantický
19:10

Queer - Kluci v Jezerní kotlině 1. (2021) (epizoda) (S18E02)

Dokumentární
19:40

Krásné živé památky - Haná (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
20:05

Defilé 2005 (2005) (TV pořad)

Hudební
20:55

Notes (1995) (TV pořad)

Hudební
21:40

Rodinné křižovatky (2003) (TV pořad)

Publicistický
22:05

Ignis Brunensis 2010 (2010) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
22:30

Legendy záchranářství - Horská služba (2017) (epizoda) (E03)

Dokumentární
23:00

Industrie - Výroba války (2021) (epizoda) (E03)

Dokumentární
23:30

Krajinou domova - Přehrady (2021) (epizoda) (S03E03)

Dokumentární
00:00

Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
00:45

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
01:10

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
01:40

Špionáž v divočině (2017) (TV seriál)

Dokumentární
02:35

Přežili rok 2000 (2007) (TV seriál)

Dokumentární
03:25

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:00

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:30

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
01:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:15

Teleshopping

04:50

Úžasňákovi 2 (2018)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
07:00

Teleshopping

07:35

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
09:35

Poslední píseň (2010)

Drama / Romantický
11:35

Kráska a zvíře (2017)

Rodinný / Fantasy / Muzikál
14:00

Thor: Ragnarok (2017)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
16:35

Poslední dům nalevo (2009)

Krimi / Drama / Horor
18:45

Anděl smrti (1998)

Krimi / Thriller / Drama
21:00

Repo Men (2010)

Akční / Krimi / Sci-Fi
23:20

Král Drozdí brada (2008) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
00:15

Kniha džunglí 2 (2003)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
01:30

Můj přítel Monk - Pan Monk a pes (2009) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Krimi / Drama
02:20

Můj přítel Monk - Pan Monk jede tábořit (2009) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Krimi / Drama
03:15

Teleshopping

03:45

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
04:10

Hvězdná brána - Vyhánění čerta ďáblem (1999) (epizoda) (S03E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:10

Hvězdná brána - Nouzová situace (1999) (epizoda) (S03E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:15

Ajťáci - Na slovíčko (2010) (epizoda) (S04E02)

Komedie
06:45

Ajťáci - Něco se stalo (2010) (epizoda) (S04E03)

Komedie
07:15

Simpsonovi - Starý zbabělec (2003) (epizoda) (S14E19)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Zabrzděte moji ženu (2003) (epizoda) (S14E20)

Animovaný / Komedie
08:15

Simpsonovi - Bartova válka (2003) (epizoda) (S14E21)

Animovaný / Komedie
08:45

Simpsonovi - Vočko pečuje o malou (2003) (epizoda) (S14E22)

Animovaný / Komedie
09:05

Hvězdná brána - Záminka (2000) (epizoda) (S03E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:05

Hvězdná brána - Urgo (2000) (epizoda) (S03E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10

Ajťáci - Italština pro začátečníky (2010) (epizoda) (S04E04)

Komedie
11:45

Ajťáci - Zlobiví hoši (2010) (epizoda) (S04E05)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Noci s nepřítelem (2004) (epizoda) (S16E03)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Kamarádky na život a na smrt (2004) (epizoda) (S16E04)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Komiksák a Chlapeček (2004) (epizoda) (S16E05)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Poslední recept (2005) (epizoda) (S16E06)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
16:05

Teorie velkého třesku - Stockholmský syndrom (2019) (epizoda) (S12E24)

Komedie / Romantický
16:35

Teorie velkého třesku - Manželský kompromis (2018) (epizoda) (S12E01)

Komedie / Romantický
17:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
17:45

Simpsonovi - Noci s nepřítelem (2004) (epizoda) (S16E03)

Animovaný / Komedie
18:10

Simpsonovi - Kamarádky na život a na smrt (2004) (epizoda) (S16E04)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Komiksák a Chlapeček (2004) (epizoda) (S16E05)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Poslední recept (2005) (epizoda) (S16E06)

Animovaný / Komedie
19:40

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
19:45

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
19:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:25

Orange Is the New Black - Dej si pauzu od svých hodnot (2014) (epizoda) (S02E11)

Drama / Komedie / Krimi
22:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:45

Flash - Rozdělení (2015) (epizoda) (S01E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:35

Flash - Není čas (2015) (epizoda) (S01E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:30

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:30

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:35

V síti intrik (2016)

Thriller
08:30

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
09:10

Velvet - Uniformy (2015) (epizoda) (S02E13)

Drama / Romantický
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Vzhůru do oblak (2014) (epizoda) (S05E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Vzhůru do oblak (2014) (epizoda) (S05E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Tajemství starého panství (2012) (epizoda) (S01E110)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Večeře (2015) (epizoda) (S02E14)

Drama / Romantický
16:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
18:00

Záchranáři z hor - Vzhůru do oblak (2014) (epizoda) (S05E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
19:00

Záchranáři z hor - Vzhůru do oblak (2014) (epizoda) (S05E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
19:55

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:55

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:50

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
22:50

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:45

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:15

Přístav - Že by láska (2016) (epizoda) (S02E13)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama