Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pátek 28.01.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
05:45

Gympl s (r)učením omezeným - Dlouhá noc (2013) (epizoda) (S03E21)

Komedie / Drama
07:00

Mentalista - Krevní msta (2009) (epizoda) (S01E16)

Drama / Krimi / Mysteriózní
07:55

Kriminálka Miami - Vlk v rouše beránčím (2009) (epizoda) (S07E20)

Akční / Krimi / Drama
08:55

Kriminálka Miami - Napadrť (2009) (epizoda) (S07E21)

Akční / Krimi / Drama
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
10:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
13:20

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný
15:50

Rallye smrti (2008)

Akční / Sci-Fi / Thriller
18:00

Kriminálka Miami - Vlk v rouše beránčím (2009) (epizoda) (S07E20)

Akční / Krimi / Drama
19:00

Kriminálka Miami - Napadrť (2009) (epizoda) (S07E21)

Akční / Krimi / Drama
20:05

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
20:50

Gympl s (r)učením omezeným - Dlouhá noc (2013) (epizoda) (S03E21)

Komedie / Drama
21:50

Novashopping

23:00

Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)

Animovaný / Komedie
23:50

Scooby-Doo (1976) (seriál)

Rodinný / Animovaný
01:05

Tři královské děti (2019) (TV film)

Pohádka / Rodinný / Dobrodružný
02:20

Město andělů (1998)

Drama / Romantický / Fantasy
04:35

Walker, Texas Ranger - Rajská stezka (1998) (epizoda) (S07E09)

Akční / Dobrodružný / Krimi
05:35

Jake a Tlusťoch - Laura (1987) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama
06:35

Policie Hamburk - Zakázaná láska (2015) (epizoda) (S09E22)

Krimi / Drama
07:35

Námořní vyšetřovací služba - Selhání srdce (2004) (epizoda) (S02E08)

Akční / Krimi / Drama
08:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
13:15

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
14:55

DREAM TEAM – Mistři dílny (2022) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
16:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
17:35

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:35

Námořní vyšetřovací služba - Selhání srdce (2004) (epizoda) (S02E08)

Akční / Krimi / Drama
19:30

Jake a Tlusťoch - Laura (1987) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama
20:45

Policie Hamburk - Zakázaná láska (2015) (epizoda) (S09E22)

Krimi / Drama
22:20

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
23:15

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:25

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:40

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:50

Jen počkej, zajíci! (1969) (seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:05

M*A*S*H - Stěhování 2 (1976) (epizoda) (S05E02)

Komedie / Drama / Válečný
00:40

M*A*S*H - Margaretino zasnoubení (1976) (epizoda) (S05E03)

Komedie / Drama / Válečný
01:00

M*A*S*H - Sejde z očí, sejde z mysli (1976) (epizoda) (S05E04)

Komedie / Drama / Válečný
01:35

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
02:50

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
03:55

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
04:00

Hoby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
04:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
07:00

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
07:45

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
08:15

Bakaláři 1997 - Jak jsme přečetli Čapka (1997) (epizoda) (E06)

Komedie / Krátkometrážní
08:35

Příběhy slavných - Mefistův rytíř (2008) (epizoda) (S09E05)

Dokumentární / Životopisný
09:30
09:55

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
10:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
11:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
13:05

Losování Sportky a Šance

13:10

Špunti na cestě - Krab (2022) (epizoda) (E04)

Komedie / Rodinný
14:05

13. komnata - 13. komnata Jana Rejžka (2022) (epizoda) (S18E16)

Dokumentární / Životopisný
14:35

Všechnopárty (2005) (pořad)

Talk-show / Zábavný
15:29

Výsledky losování Šťastných 10

15:30

Profesionálové - Tajný fond (1980) (epizoda) (S04E09)

Akční / Krimi / Dobrodružný
16:25

Kriminalista - Mladší bratr (2018) (epizoda) (S13E05)

Krimi
17:25

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:50

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
18:20

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
18:50

Případy detektiva Murdocha - Věčně mladá (2019) (epizoda) (S13E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:35

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:05

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
22:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
22:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
23:00
23:25

To se ti povedlo, Julie (1982) (TV film)

Pohádka
00:05

O chytrém šachovi (1983) (TV film)

Pohádka
00:55

Zamilovaná (1992) (TV film)

Drama
01:50

Příběhy slavných - Mefistův rytíř (2008) (epizoda) (S09E05)

Dokumentární / Životopisný
02:45

Gejzír (2014) (pořad)

Publicistický
03:15

Všechny velké a malé bytosti - Případ Tricki (2020) (epizoda) (S01E04)

Drama
04:35

České Expo v Dubaji - České 3D a český robot (2021) (epizoda) (E03)

Dokumentární
05:05

Svérázné chování zvířat (2018) (seriál)

Dokumentární
05:55

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
06:05

Hlodavci v akci (2017) (TV film)

Dokumentární
06:55

Obří dopravní uzly (2018) (seriál)

Dokumentární
07:45

Osvětim: Velký útěk (2007) (TV film)

Dokumentární / Historický
08:35

Tajná akta nacistů (2015) (seriál)

Dokumentární / Historický
09:25

Divočina bez hranic - Park Narodowy Gór Stołowych (2012) (epizoda) (E04)

Dokumentární
09:55

Sousedé (2017) (pořad)

Dokumentární
10:20

Burgundsko, srdce Francie (2018) (TV film)

Dokumentární
11:15

Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

Dokumentární / Historický
11:45

Tanky v pekle bojů (2017) (seriál)

Dokumentární / Historický
12:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
13:00

Poloviční šance (1998)

Akční / Dobrodružný / Komedie
14:55

Drama žárlivosti (1970)

Komedie / Drama
16:40

Hamilton: Pokud jde o vaši dceru (2012)

Akční / Drama / Thriller
18:10

Život a osud Černé knihy (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
19:40

Stopy, fakta, tajemství (2012) (seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
20:10

Zatopené osudy (2008) (seriál)

Dokumentární
20:30

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
20:55

Přidej se (2004) (pořad)

Publicistický
21:10

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
21:35

Folklorní výlety (2013) (pořad)

Rodinný / Hudební
22:00

Evropa dnes (2008) (pořad)

Dokumentární
22:30

Auto moto svět (2021) (pořad)

Publicistický
23:00

Zvířata ve válce (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
23:50

Záhadná planeta - Pohoří ohně a ledu (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
00:40

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
01:35

Běžkotoulky (2012) (seriál)

Dokumentární / Sportovní
01:50

Gordon Ramsay: Do neznáma - Nový Zéland (2019) (epizoda) (S01E02)

Dokumentární
02:35

Jak továrny změnily svět (2020) (seriál)

Dokumentární
03:30

Klenoty s vůní benzinu - Praga (2022) (epizoda) (E04)

Dokumentární
05:05

Teleshopping Soukup shop

05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
06:25

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:35

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
09:00

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
10:05

Můžu dál? (2016) (pořad)

Komedie
11:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
12:50

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
13:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
13:50

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
14:25

To byl váš rok (2016) (pořad)

Hudební
16:20

Nikdo není perfektní (2014) (pořad)

Komedie
17:25

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
18:05

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
19:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
19:45

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
20:35

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
21:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
01:35

Klenot.TV (2016) (pořad)

02:40

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
03:10

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
05:50

Teleshopping

06:10

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Drama / Romantický / Komedie
08:30

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller
10:45

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Komedie / Drama / Romantický
13:00

Dinosaurus (2000)

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný
14:30

Zkrocená hora (2005)

Drama / Romantický
17:05

Vincentův svět (2015)

Komedie
18:55

Inherent Vice (2014)

Komedie / Krimi / Drama
21:35

Láska na kari (2014)

Drama / Komedie
23:25

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Komedie / Drama / Romantický
01:35

Teleshopping

02:05

Mentalista - Krevní msta (2009) (epizoda) (S01E16)

Drama / Krimi / Mysteriózní
02:55

Aloha (2015)

Romantický / Komedie / Drama
04:20

Hvězdná brána - V sevření hada (1998) (epizoda) (S01E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

Futurama - Bender mezi tučňáky (2001) (epizoda) (S03E05)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
05:50

Futurama - Víc neštěstí, než rozumu (2001) (epizoda) (S03E04)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:20

Simpsonovi - Homer miluje Flanderse (1994) (epizoda) (S05E16)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda) (S05E17)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Burnsův dědic (1994) (epizoda) (S05E18)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda) (S05E19)

Animovaný / Komedie
08:10

Hvězdná brána - V hadím hnízdě (1998) (epizoda) (S02E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:10

Hvězdná brána - Při výkonu služby (1998) (epizoda) (S02E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15

Futurama - Tucet sirotků (2001) (epizoda) (S03E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
10:45

Futurama - Roboti musejí být šílení (2001) (epizoda) (S03E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:15

Simpsonovi - Kolem Springfieldu (1995) (epizoda) (S06E22)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Springfieldská spojka (1995) (epizoda) (S06E23)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
13:15

S ledovým klidem (2012)

Thriller / Akční / Drama
15:05

Vražedné blesky (2015)

Drama
16:50

Simpsonovi - Kolem Springfieldu (1995) (epizoda) (S06E22)

Animovaný / Komedie
17:20

Simpsonovi - Springfieldská spojka (1995) (epizoda) (S06E23)

Animovaný / Komedie
17:50

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
18:20

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
18:50

Futurama - Tucet sirotků (2001) (epizoda) (S03E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:20

Futurama - Roboti musejí být šílení (2001) (epizoda) (S03E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:50

Spartakus: Bohové arény - Hlava rodiny (2011) (epizoda) (E03)

Akční / Drama / Dobrodružný
21:00

X-Men: Nová generace - Cejch M (2018) (epizoda) (S02E05)

Akční / Fantasy / Sci-Fi
21:55

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
23:10

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
23:20

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
00:25

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
01:25

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
02:30

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Dobrodružný / Soutěžní
03:40

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
05:10

Rosamunde Pilcher - Divoký tymián (1994) (epizoda) (E02)

Drama / Romantický
07:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
08:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:00

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
10:00

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
11:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Rosamunde Pilcher - Návrat do ráje (1998) (epizoda) (E23)

Drama / Romantický
14:55

Kateřina Veliká - Epizoda 9 (2015) (epizoda) (E09)

Drama / Historický
16:00

Zoo - Vůně hnoje (2022) (epizoda) (E03)

Rodinný / Drama
17:15

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
18:15

Zasněná láska (2018) (seriál)

Romantický / Komedie / Drama
19:10

Plastická chirurgie s. r. o. - Trudy Nye (2004) (epizoda) (S02E14)

Drama / Krimi
20:10

Plastická chirurgie s. r. o. - Sean McNamara (2004) (epizoda) (S02E15)

Drama / Krimi
21:10

Doktorka z Dixie - Vše odpuštěno (2011) (epizoda) (S01E06)

Komedie / Drama
22:15

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:05

Doktorka z Dixie - Lásky a trápení (2011) (epizoda) (S01E07)

Komedie / Drama
01:00

Ohnivý kuře - Veruna se stěhuje (2017) (epizoda) (S03E16)

Komedie
02:15

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
03:00

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
03:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama