Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pátek 10.02.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:25

Ordinace v růžové zahradě - Co je s Kamilou? (2006) (epizoda) (S01E35)

Rodinný / Drama
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:20

Novashopping

08:35

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:35

Zlatá labuť - Epizoda 2 (2023) (epizoda) (E02)

Drama
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:50

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Ordinace v růžové zahradě - Kurzy líbání (2006) (epizoda) (S01E37)

Rodinný / Drama
13:35

Kriminálka Miami - Smrt ve veřejném zájmu (2006) (epizoda) (S05E05)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Kriminálka Miami - Prokletá rakev (2006) (epizoda) (S05E06)

Akční / Krimi / Drama
15:30

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:35

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Dobrodružný / Fantasy / Mysteriózní
23:20

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Komedie / Romantický
01:15

Kriminálka Miami - Smrt ve veřejném zájmu (2006) (epizoda) (S05E05)

Akční / Krimi / Drama
02:10

Kriminálka Miami - Prokletá rakev (2006) (epizoda) (S05E06)

Akční / Krimi / Drama
02:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
04:05

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
05:45

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Sezóna hlouposti (1980) (epizoda) (S08E25)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

Zoo - Vylíhli se! (2023) (epizoda) (S02E44)

Rodinný / Drama
09:35

Walker, Texas Ranger - Spravedlnost pro všechny (2001) (epizoda) (S09E15)

Akční / Dobrodružný / Krimi
10:35

Policie Hamburk - Hořké pravdy (2007) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
11:45

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Virál (2015) (epizoda) (S13E06)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
22:05

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
23:10

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
00:25

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
01:25

Námořní vyšetřovací služba - Virál (2015) (epizoda) (S13E06)

Akční / Krimi / Drama
02:25

Policie Hamburk - Hořké pravdy (2007) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
03:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
04:45

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Ochočit si člověka (2021) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00

Plné hnízdo - Plné hnízdo v Praze (2023) (epizoda) (E02)

Dokumentární
10:40

Vyprávěj - Promoce (2009) (epizoda) (S01E10)

Rodinný / Komedie / Drama
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
14:25

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
15:15

Svatební skandály slečny Juliány (1979) (TV film)

Komedie
15:55

Úsměvy (1997) (pořad)

Talk-show / Komedie
16:35

Polopatě (2013) (pořad)

Publicistický
17:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Kukačky - Epizoda 4 (2023) (epizoda) (S02E04)

Drama / Komedie
21:05

Všechnopárty (2005) (pořad)

Talk-show / Zábavný
21:59

Výsledky losování Šťastných 10

22:00

Agatha Christie's Poirot - Byt ve třetím patře (1989) (epizoda) (S01E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
22:50

Agatha Christie's Poirot - Rhodský trojúhelník (1989) (epizoda) (S01E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
23:45

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
00:10

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
00:45

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
01:15

Rajské zahrady (2009) (seriál)

Dokumentární
01:35

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:20

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
05:30

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Příběhy starých hospod - Epizoda 5 (2023) (epizoda) (E05)

Dokumentární
09:00

Nejúžasnější díla přírody (2018) (seriál)

Dokumentární
09:50

Deník zvířecích mláďat (2018) (seriál)

Dokumentární
10:45

Tajemství divočiny (2004) (seriál)

Dokumentární
11:10

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentární
11:20

Příroda Kantaberských hor (2018) (TV film)

Dokumentární
12:10

Do divočiny! - Kde se řeka vyzuřila (2021) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární
12:30

Život a smrt v ráji - Krokodýlí odysea (2016) (epizoda) (E01)

Dokumentární
13:25

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:30

Pochody smrti (2021) (TV film)

Dokumentární / Historický
14:25

Letadlová loď, ochránce oceánů (2016)

Dokumentární
15:10

Fantastické inženýrství - Maglev, vznášející se vlak (2015) (epizoda) (S01E05)

Dokumentární / Historický
16:00

Krásné živé památky - Okolo Znojma (2019) (epizoda) (E06)

Dokumentární
16:25

Svět podle Pernštejnů (2012) (TV film)

Dokumentární
17:20

Defenestrace 1618 (2018) (TV film)

Dokumentární / Drama / Historický
18:50

Planeta pokladů - Evropa (2020) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Historický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Vdova (1971)

Drama
21:35

Von Ryanův Expres (1965)

Válečný / Drama / Dobrodružný
23:35

Letecké katastrofy - Fatální souhra náhod (2019) (epizoda) (S19E06)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
00:20

Tajemství 2. světové války - Poslední tajné zbraně Japonců (1998) (epizoda) (E18)

Dokumentární / Historický / Válečný
01:10

Fargo - Camp Elegance (2020) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama / Komedie
01:55

Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (2008) (seriál)

Dokumentární / Sportovní
02:15

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
02:40

Škoda facky, která padne vedle (2008) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
03:05

Příběhy domů (2007) (seriál)

Dokumentární
03:25

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
03:50

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
14:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:35

Filmová místa (2023) (pořad)

Dokumentární
16:00

Drbny (2023) (pořad)

Talk-show
16:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Loutkáři (2017) (TV film)

Drama / Historický
22:10

Nečekaná úmrtí (2023) (pořad)

Dokumentární / Životopisný
22:40

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
23:55

Nikdo není perfektní (2014) (pořad)

Komedie
01:00

Lela show (2022) (pořad)

Talk-show / Zábavný
01:55

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
02:10

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
02:45

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
03:05

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:30

Na divoké vlně (2012)

Drama / Sportovní
07:35

Teleshopping

07:55

Ring volný (2004)

Drama / Romantický / Životopisný
09:55

Kriminálka Miami - Sázka na smrt (2006) (epizoda) (S05E03)

Akční / Krimi / Drama
10:50

Kriminálka Miami - Smrt podle poslední módy (2006) (epizoda) (S05E04)

Akční / Krimi / Drama
11:40

Teleshopping

12:15

Rodinka (2010)

Komedie / Rodinný
14:00

Alvin a Chipmunkové (2007)

Animovaný / Komedie / Rodinný
15:40

Pravidla neplatí (2016)

Komedie / Drama / Romantický
18:00

Mars útočí! (1996)

Komedie / Sci-Fi / Akční
20:00

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný
21:50

Jonah Hex (2010)

Akční / Thriller / Western
23:15

Mechanik zabiják (2011)

Akční / Krimi / Thriller
01:00

Americká reportérka (2016)

Životopisný / Komedie / Drama
02:45

Ali G Indahouse - Film (2002)

Komedie / Romantický
04:15

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
05:30

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
08:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:15

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Návrat ztraceného syna (2003) (epizoda) (S07E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:20

Hvězdná brána - Návrat domů (2003) (epizoda) (S07E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:20

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Papíroví vojáci (2013) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:20

Simpsonovi - Dvojí stěhování (1996) (epizoda) (S08E02)

Animovaný / Komedie
13:50

Simpsonovi - Zuřící býk Homer (1996) (epizoda) (S08E03)

Animovaný / Komedie
14:20

Simpsonovi - Burnsovy otcovské lapálie (1996) (epizoda) (S08E04)

Animovaný / Komedie
14:50

Simpsonovi - Bart po setmění (1996) (epizoda) (S08E05)

Animovaný / Komedie
15:10

Hvězdná brána - Křehká rovnováha (2003) (epizoda) (S07E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Orpheus (2003) (epizoda) (S07E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Vyvolený (2013) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Pistolníkova rodina (1997) (epizoda) (S09E05)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Bart hvězdou (1997) (epizoda) (S09E06)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Dvě paní Nahasapímapetilonové (1997) (epizoda) (S09E07)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Líza skeptik (1997) (epizoda) (S09E08)

Animovaný / Komedie
20:15

Rocky Balboa (2006)

Drama / Sportovní
22:25

Underworld: Evolution (2006)

Akční / Fantasy / Thriller
00:30

Simpsonovi - Pistolníkova rodina (1997) (epizoda) (S09E05)

Animovaný / Komedie
01:00

Simpsonovi - Bart hvězdou (1997) (epizoda) (S09E06)

Animovaný / Komedie
01:30

Simpsonovi - Dvě paní Nahasapímapetilonové (1997) (epizoda) (S09E07)

Animovaný / Komedie
02:00

Simpsonovi - Líza skeptik (1997) (epizoda) (S09E08)

Animovaný / Komedie
02:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Vyvolený (2013) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:35

Brickleberry - My Favorite Bear (2013) (epizoda) (S02E12)

Animovaný / Komedie
04:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
05:05

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:05

Slunečná - Svatební pochod (2020) (epizoda) (S01E23)

Komedie / Romantický / Rodinný
08:45

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:35

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
11:50

Rosamunde Pilcher - Vítězství lásky (2007) (epizoda) (E75)

Drama / Romantický
13:40

Záchranáři z hor - Stará vina (2019) (epizoda) (S11E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:40

Záchranáři z hor - Na čem opravdu záleží (2020) (epizoda) (S12E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:40

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:50

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Na čem opravdu záleží (2020) (epizoda) (S12E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Vlastní život (2020) (epizoda) (S12E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Příliv lásky (2008) (epizoda) (E84)

Drama / Romantický
21:55

Slunečná - Vztek a zlost (2020) (epizoda) (S01E24)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:20

Zoo - Vylíhli se! (2023) (epizoda) (S02E44)

Rodinný / Drama
00:35

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:25

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:25

Čarodějky - Chris v pasti (2003) (epizoda) (S06E10)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:20

Čarodějky - Léto lásky (2004) (epizoda) (S06E11)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama