Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 05.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:25

Krok za krokem - Lež má hezké nohy (1994) (epizoda) (S04E13)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:50

Gympl s (r)učením omezeným - Šťastné narozeniny (2012) (epizoda) (S01E18)

Komedie / Drama
08:05

Odložené případy - Ďábelská hudba (2007) (epizoda) (S05E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Kriminálka Miami - Tragická madona (2002) (epizoda) (S01E05)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Cukrová vata (2002) (epizoda) (S01E06)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
15:45

Souboj na talíři (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Víkend (2005) (TV pořad)

Publicistický
17:45

Kriminálka Miami - Tragická madona (2002) (epizoda) (S01E05)

Akční / Krimi / Drama
18:40

Kriminálka Miami - Cukrová vata (2002) (epizoda) (S01E06)

Akční / Krimi / Drama
19:35

Odložené případy - Ďábelská hudba (2007) (epizoda) (S05E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:15

Život ve hvězdách (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Haleluja (2012) (epizoda) (S01E17)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:25

Novashopping

02:40

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:35

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
04:20

První večeře (2021) (TV pořad)

Reality-TV
05:25

Walker, Texas Ranger - Vyvrcholení (1996) (epizoda) (S04E13)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Dáma v červeném (1989) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Outsider (2014) (epizoda) (S09E04)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Do poslední kulky (2002) (epizoda) (S08E06)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Armáda Popelků a Linhartů (2021) (epizoda) (S03E11)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:05

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:05

Komisař Rex - Do poslední kulky (2002) (epizoda) (S08E06)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:05

Jake a Tlusťoch - Dáma v červeném (1989) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama
22:05

Policie Hamburk - Outsider (2014) (epizoda) (S09E04)

Krimi / Drama
23:40

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

X-Men (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:20

M*A*S*H - Drahý strýčku Abdule (1979) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

Slunečná - Armáda Popelků a Linhartů (2021) (epizoda) (S03E11)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:10

Bakaláři - Šatna (1977) (epizoda) (S06E10)

Komedie / Krátkometrážní
04:35

Dobrodružství kriminalistiky - Paprsek (1990) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
08:30

Bakaláři - Logika (1979) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Krátkometrážní
08:45

Kdo chce kam... (1981) (TV film)

Komedie
09:30

Na krok od nebe - Zachráním tě (2012) (epizoda) (S02E14)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:25

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:55

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:25

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:40

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
15:25

Vlak dětství a naděje - Trápení kocoura Žolyho (1985) (epizoda) (E03)

Komedie / Drama / Válečný
16:25

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

16:39

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

16:40

Příběhy slavných - Být, či nebýt? (2000) (epizoda) (S01E15)

Dokumentární / Životopisný
17:40

Případy detektiva Murdocha - Tajemství a lež (2018) (epizoda) (S12E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:25

Kriminalista - Poslední let (2014) (epizoda) (S10E02)

Krimi
19:25

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Po stopách (2004) (TV pořad)

Dokumentární
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Bydlet jako... (2017) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

03:15

Na krok od nebe - Zachráním tě (2012) (epizoda) (S02E14)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:05

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

04:20

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
05:05

Špionáž v divočině (2017) (TV seriál)

Dokumentární
06:00

Panama, město a průplav (2017) (TV film)

Dokumentární
06:55

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

07:10

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
07:35

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
08:05

Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
08:50

Příběhy domů (2007) (TV seriál)

Dokumentární
09:10

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

09:25

Na cestě - Na cestě po Raja Ampat (2021) (epizoda) (S23E05)

Dokumentární
09:50

Divoká Patagonie - Oheň a led (2015) (epizoda) (E01)

Dokumentární
10:45

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
10:50

Občan Václav Havel jede na dovolenou (2005)

Dokumentární / Road movie
12:15

Václav Havel očima Ondřeje Trojana

12:30

Českem na koňském hřbetu - Kůň pro alergiky (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
13:00

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
13:10

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Vyšetřování ztráty třídní knihy (1997) (divadelní záznam)

Komedie
15:45

Život podle Václava Havla (2014) (TV film)

Dokumentární / Historický
17:00

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
17:55

Lidstvo: Příběh o nás všech - Plague (2012) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Historický
18:40

Ve jménu vlasti - Falešní přátelé (2020) (epizoda) (S08E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:30

Příběh služebnice - Oběť (2019) (epizoda) (S03E12)

Drama / Sci-Fi / Thriller
20:15

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:45

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
21:00

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
21:30

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:50

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Úžasný kolibřík (2016) (TV film)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Královská města Číny (2016) (TV film)

Dokumentární
03:25

Divoká Patagonie - Oheň a led (2015) (epizoda) (E01)

Dokumentární
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Na rovinu se Soukupem, realita v talk show (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:00

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:40

Teleshopping

06:10

NON-STOP (2014)

Mysteriózní / Akční / Thriller
08:10

Teleshopping

08:45

Ecce homo Homolka (1969)

Komedie
10:20

Slavnosti sněženek (1983)

Komedie
11:40

Warcraft: První střet (2016)

Fantasy / Dobrodružný / Akční
14:00

Rudá planeta (2000)

Sci-Fi / Akční / Thriller
16:05

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Akční / Thriller / Drama
18:30

Specialista (1994)

Thriller / Akční / Drama
20:25

Ve stínu (2012)

Krimi / Drama / Thriller
23:00

Exmanželka za odměnu (2010)

Akční / Komedie / Romantický
00:50

Zakletý v čase (2009)

Drama / Romantický / Sci-Fi
02:50

Odložené případy - Ďábelská hudba (2007) (epizoda) (S05E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:45

Vážený diktátore (2017)

Komedie
04:05

Hvězdná brána - Odkaz Ataniků (2000) (epizoda) (S04E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:05

Hvězdná brána - Na rozcestí (2000) (epizoda) (S04E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:10
06:40
07:15

Simpsonovi - Drahé pivínko (2005) (epizoda) (S16E07)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Homerův a Nedův poslední výkop (2005) (epizoda) (S16E08)

Animovaný / Komedie
08:15

Simpsonovi - Rošťácký rap (2005) (epizoda) (S16E09)

Animovaný / Komedie
08:45

Simpsonovi - Svatby podle Homera (2005) (epizoda) (S16E10)

Animovaný / Komedie
09:05

Hvězdná brána - Rozděl a panuj (2000) (epizoda) (S04E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:05

Hvězdná brána - Časová smyčka (2000) (epizoda) (S04E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Superdům (1969) (epizoda) (E13)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
11:40

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka - Placatá planeta (1973) (epizoda) (E01)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
12:15

Simpsonovi - Bart má dvě mámy (2006) (epizoda) (S17E14)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Homere Simpsone, tohle je tvoje žena (2006) (epizoda) (S17E15)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Million Dollar Abie (2006) (epizoda) (S17E16)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Salam Banghalore! (2006) (epizoda) (S17E17)

Animovaný / Komedie
15:05

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:10

Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda) (S01E01)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
17:15

Tutorial (2021) (TV pořad)

Publicistický
17:50

Simpsonovi - Bart má dvě mámy (2006) (epizoda) (S17E14)

Animovaný / Komedie
18:20

Simpsonovi - Homere Simpsone, tohle je tvoje žena (2006) (epizoda) (S17E15)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Million Dollar Abie (2006) (epizoda) (S17E16)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Salam Banghalore! (2006) (epizoda) (S17E17)

Animovaný / Komedie
19:45

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:05

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:10

Orange Is the New Black - Předstírej, dokud to půjde (2015) (epizoda) (S03E05)

Drama / Komedie / Krimi
22:30

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:45

Flash - Hvězdný tým (2015) (epizoda) (S01E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:35

Flash - Kdo je Harrison Wells? (2015) (epizoda) (S01E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:55

Top Gear speciál: James May a lidové autíčko (2014) (TV seriál)

Dokumentární
04:25

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:15

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Nebezpečný příboj (2011) (epizoda) (S01E106)

Drama / Romantický
08:25

Záchranáři z hor - Konečný řez (2014) (epizoda) (S06E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:25

Záchranáři z hor - Konečný řez (2014) (epizoda) (S06E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:25

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Není cesty zpět (2015) (epizoda) (S07E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Není cesty zpět (2015) (epizoda) (S07E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Falešná jeptiška (2012) (epizoda) (S01E111)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Día y noche (2015) (epizoda) (S03E08)

Drama / Romantický
16:55

Hvězdy nad hlavou - Smím prosit? (2021) (epizoda) (E06)

Romantický / Komedie / Drama
18:10

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
19:05

Velvet - Día y noche (2015) (epizoda) (S03E08)

Drama / Romantický
20:05

Hotel na pláži - Rande v klubu (2015) (epizoda) (S02E02)

Komedie
21:10

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
22:05

Hotel na pláži - Rande v klubu (2015) (epizoda) (S02E02)

Komedie
23:20

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:20

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:40

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:05

Přístav - Konkurs (2016) (epizoda) (S02E21)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama