Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – středa 29.09.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:30

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Gympl s (r)učením omezeným - Vraťte se domů (2012) (epizoda) (S01E16)

Komedie / Drama
08:05

Odložené případy - Šmírák (2007) (epizoda) (S04E24)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk svědkem na svatbě (2009) (epizoda) (S08E13)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk a policejní odznak (2009) (epizoda) (S08E14)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
15:40

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
16:45
17:40

Můj přítel Monk - Pan Monk svědkem na svatbě (2009) (epizoda) (S08E13)

Komedie / Krimi / Drama
18:30

Můj přítel Monk - Pan Monk a policejní odznak (2009) (epizoda) (S08E14)

Komedie / Krimi / Drama
19:25

Odložené případy - Šmírák (2007) (epizoda) (S04E24)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:05
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Vraťte se domů (2012) (epizoda) (S01E16)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:25

Novashopping

02:40

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:35

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
04:20

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:30

Walker, Texas Ranger - Divoká voda: 1. část (1995) (epizoda) (S04E09)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - To mi nemohou vzít (1989) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Past (2013) (epizoda) (S08E13)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Léčka u baru (2002) (epizoda) (S08E02)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

1. MISE - Kariéra nebo dítě (2021) (epizoda) (E06)

Drama
15:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:00

Komisař Rex - Léčka u baru (2002) (epizoda) (S08E02)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:00

Jake a Tlusťoch - To mi nemohou vzít (1989) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Drama
22:00

Policie Hamburk - Past (2013) (epizoda) (S08E13)

Krimi / Drama
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:10

M*A*S*H - Kdo jsi, Margaret? (1979) (epizoda) (S08E02)

Komedie / Drama / Válečný
02:40

M*A*S*H - Partyzánské sny (1979) (epizoda) (S08E03)

Komedie / Drama / Válečný
03:10

1. MISE - Kariéra nebo dítě (2021) (epizoda) (E06)

Drama
04:15

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

13. komnata - 13. komnata Anny Slováčkové (2021) (epizoda) (S18E04)

Dokumentární / Životopisný
08:40

Počesku (2000) (TV pořad)

Dokumentární
08:50

Dopis psaný španělsky (1980) (TV film)

Komedie
10:00

Na krok od nebe - Stín ďábla (2012) (epizoda) (S02E11)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:00

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:25

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:45

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Dobrodružství kriminalistiky - Paprsek (1990) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Drama / Dobrodružný
15:00

Labyrint - Epizoda 4 (2018) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Drama / Thriller
15:54

Výsledky losování Šťastných 10

16:00

Hercule Poirot - Ztracený důl (1990) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
16:55

Komici na jedničku (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Komedie / Talk-show
17:50

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:20

Máte slovo (2008) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
19:15

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
19:45

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Stín ďábla (2012) (epizoda) (S02E11)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:05

Zeměpis světa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
04:20

Hitlerovy peníze (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:10

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě - Bitva o Moskvu (2010) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Historický / Válečný
06:00

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:50

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

07:05

Modrá zóna dlouhověkosti (2019) (TV seriál)

Dokumentární
07:55

Co Čech, to chovatel - Plachý krasavec (2021) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární
08:05

Ropuška baleárská (2017) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
08:20

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
09:15

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
09:25

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

09:40

Televizní klub neslyšících (2011) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
10:05

Pohlednice Martina Kratochvíla (2017) (TV seriál)

Dokumentární
10:15

Šílený svět studené války (2015) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
11:10

Václav II. - cesta ze stínu (2021) (TV film)

Dokumentární / Historický / Životopisný
12:05

Země (2015) (TV film)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Modrá krev - Schwarzenbergové (2017) (epizoda) (S01E03)

Dokumentární
15:00

Krajinou domova - Jeskyně (2021) (epizoda) (S03E04)

Dokumentární
15:35

Na cestě - Na cestě po Raja Ampat (2021) (epizoda) (S23E05)

Dokumentární
16:00

Industrie - Továrna na republiku (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
16:30

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
17:25

Letecké katastrofy - Zbytečná nehoda (2019) (epizoda) (S19E10)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
18:10

Sestra - Epizoda 4 (2020) (epizoda) (E04)

Drama / Mysteriózní / Thriller
18:55

Služebnou v pekle (2018)

Dokumentární
19:55

Biblická pátrání (2009) (TV seriál)

Rodinný
20:10

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
21:05

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
21:30

Pevnosti (2010) (TV pořad)

Dokumentární
21:50

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:15

Cesta ke kampusu 1919 - 2009 (2009) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
22:35

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
23:00

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Země (2015) (TV film)

Dokumentární
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:00

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:15

Teleshopping

04:45

Thor: Ragnarok (2017)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
07:15

Teleshopping

07:45

Na vlásku (2010)

Animovaný / Komedie / Rodinný
09:35

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
12:15

Zloba - Královna černé magie (2014)

Fantasy / Dobrodružný / Akční
14:00

Vzpomínky (2006)

Thriller / Sci-Fi / Akční
16:20

Divočáci (2007)

Komedie / Road movie
18:15

DC Sniper - 23 dní strachu (2003) (TV film)

Drama / Krimi
20:00

Anděl smrti (1998)

Krimi / Thriller / Drama
22:25

Škatuláci (2014)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
23:50

Není Kronk jako Kronk (2005)

Animovaný
01:05

Můj přítel Monk - Pan Monk svědkem na svatbě (2009) (epizoda) (S08E13)

Komedie / Krimi / Drama
01:55

Můj přítel Monk - Pan Monk a policejní odznak (2009) (epizoda) (S08E14)

Komedie / Krimi / Drama
02:45

Na vlásku (2010)

Animovaný / Komedie / Rodinný
04:05

Hvězdná brána - Sto dní (2000) (epizoda) (S03E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:05

Hvězdná brána - Odstíny šedi (2000) (epizoda) (S03E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:10

Ajťáci - Reynholmová vs. Reynholm (2010) (epizoda) (S04E06)

Komedie
06:40

Ajťáci: Přichází internet (2013) (TV film)

Komedie
07:45

Simpsonovi - Krustyho zkouška z dospělosti (2003) (epizoda) (S15E06)

Animovaný / Komedie
08:15

Simpsonovi - Patnácté Vánoce u Simpsonů (2003) (epizoda) (S15E07)

Animovaný / Komedie
09:05

Hvězdná brána - Nové poznání (2000) (epizoda) (S03E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:05

Hvězdná brána - Mateřský instinkt (2000) (epizoda) (S03E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10
11:40

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Autopatálie (1969) (epizoda) (E04)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
12:15

Simpsonovi - Za jasného dne neuvidím svou sestru (2005) (epizoda) (S16E11)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Čínskej nášup (2005) (epizoda) (S16E12)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Mobilní Homer (2005) (epizoda) (S16E13)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Vypráskaný práskač (2005) (epizoda) (S16E14)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:25

Osobní řidič Míra Hejda (2021) (TV pořad)

Zábavný
16:00

Moto cestou necestou (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:31

Next - Složka č. 3 (2020) (epizoda) (E03)

Drama / Krimi / Sci-Fi
17:45

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:15

Simpsonovi - Za jasného dne neuvidím svou sestru (2005) (epizoda) (S16E11)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Čínskej nášup (2005) (epizoda) (S16E12)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Mobilní Homer (2005) (epizoda) (S16E13)

Animovaný / Komedie
19:40

Simpsonovi - Vypráskaný práskač (2005) (epizoda) (S16E14)

Animovaný / Komedie
20:10

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:20

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:40

Orange Is the New Black - Zásady slušného chování (2014) (epizoda) (S02E13)

Drama / Komedie / Krimi
22:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:40

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
01:40

Teorie velkého třesku - Stockholmský syndrom (2019) (epizoda) (S12E24)

Komedie / Romantický
02:10

Teorie velkého třesku - Manželský kompromis (2018) (epizoda) (S12E01)

Komedie / Romantický
02:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:25

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:20

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Ať půjdeš kamkoli (2010) (epizoda) (S01E94)

Drama / Romantický
08:25

Záchranáři z hor - Ledová svatba (2014) (epizoda) (S05E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:15

Záchranáři z hor - Ledová svatba (2014) (epizoda) (S05E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Z posledních sil (2014) (epizoda) (S06E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Z posledních sil (2014) (epizoda) (S06E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Ve víně je láska (2011) (epizoda) (S01E105)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Ser o no ser (2015) (epizoda) (S03E02)

Drama / Romantický
16:55

Slunečná - Zrada v rodině! (2021) (epizoda) (S03E09)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:15

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
19:00

Velvet - Ser o no ser (2015) (epizoda) (S03E02)

Drama / Romantický
20:00

Hotel na pláži - Oslava (2014) (epizoda) (S01E02)

Komedie
21:05

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
22:00

Hotel na pláži - Oslava (2014) (epizoda) (S01E02)

Komedie
23:15

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:30

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:45

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Přístav - Dotočná (2016) (epizoda) (S02E15)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama