Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – středa 05.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:35

Novashopping

08:50

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:50

Specialisté - Vysvobození (2020) (epizoda) (S05E02)

Krimi / Thriller
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:40

Dr. House - Vězeň ve vlastním těle (2009) (epizoda) (S05E19)

Drama / Mysteriózní
14:40

Dr. House - Jednoduché vysvětlení (2009) (epizoda) (S05E20)

Drama / Mysteriózní
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
21:45

Utajený šéf (2018) (pořad)

Reality-TV
23:20

Dr. House - Vězeň ve vlastním těle (2009) (epizoda) (S05E19)

Drama / Mysteriózní
00:15

Dr. House - Jednoduché vysvětlení (2009) (epizoda) (S05E20)

Drama / Mysteriózní
01:15

Specialisté - Vysvobození (2020) (epizoda) (S05E02)

Krimi / Thriller
02:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
02:45

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:45

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
05:40

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Běh pro peníze (1982) (epizoda) (S11E09)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - OSN, noc a hudba (1983) (epizoda) (S11E10)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Podivní spolunocležníci (1983) (epizoda) (S11E11)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Zoo - Vím, že na mě pořád myslíš (2022) (epizoda) (S02E11)

Rodinný / Drama
10:30

Walker, Texas Ranger - Lucas - 2. část (1997) (epizoda) (S06E04)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Všechny za jednu (2013) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
12:30

Komisař Rex - Nebezpečný úkol (1998) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Vyděrač (2012) (epizoda) (S09E18)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Hořký svět - Pivovarská rodina (2022) (epizoda) (E06)

Komedie
21:35

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:05

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:00

Námořní vyšetřovací služba - Vyděrač (2012) (epizoda) (S09E18)

Akční / Krimi / Drama
03:00

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Všechny za jednu (2013) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:55

Komisař Rex - Nebezpečný úkol (1998) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Akční / Mysteriózní
04:45

13. komnata - 13. komnata Tomáše Linky (2022) (epizoda) (S19E04)

Dokumentární / Životopisný
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Syn hvězd (2015) (epizoda) (S03E01)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
10:30

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
11:00

Bakaláři - Jožin (1978) (epizoda) (S07E12)

Komedie / Krátkometrážní
11:25

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Zázračné bylinky (2022) (pořad)

Publicistický
14:30

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Kuřátko (1984) (epizoda) (E01)

Komedie
15:30

Bakaláři - Syn (1979) (epizoda) (S08E35)

Komedie / Krátkometrážní
15:50

Na krok od nebe - Kamarádi na život a na smrt (2015) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Četnické humoresky - Dědic (2007) (epizoda) (S03E05)

Komedie / Krimi
21:40

13. komnata - 13. komnata Aleše Cibulky (2022) (epizoda) (S19E05)

Dokumentární / Životopisný
22:09

Výsledky losování Šťastných 10

22:10

Já, Mattoni - Bahno (2016) (epizoda) (E04)

Životopisný / Drama / Historický
23:10

Maigret - Maigret a tělo bez hlavy (1992) (epizoda) (E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:40

Kde bydlely princezny (2010) (pořad)

Dokumentární
01:05

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
01:35

Bolkoviny (1997) (pořad)

Talk-show / Zábavný
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:05

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Památky Indie - Rádžpútské paláce (2022) (epizoda) (E04)

Dokumentární
05:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem - Epizoda 4 (2022) (epizoda) (E04)

Dokumentární
09:00

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (seriál)

Dokumentární
09:50

Divoká Uruguay (2020) (TV film)

Dokumentární
10:50

Zvířata s kamerami - Oceán (2021) (epizoda) (S02E01)

Dokumentární
11:40

Starobylý Peking (2016) (TV film)

Dokumentární
12:30

Obří dopravní uzly (2018) (seriál)

Dokumentární
13:20

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
14:05

Podvody s potravinami - organizovaný zločin? (2021) (TV film)

Dokumentární
15:05

Modrá zóna dlouhověkosti (2019) (seriál)

Dokumentární
16:00

Klíč (2010) (pořad)

Rodinný
16:25

Chůze lesem (2022) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
17:20

Osm dní, které utvořily Řím (2017) (seriál)

Historický / Drama / Dokumentární
18:05

Majáky - Epizoda 5 (2022) (epizoda) (E05)

Dokumentární
18:15

Tajemství migrace v přírodě (2018) (seriál)

Dokumentární
19:10

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Malé Antily, tepající srdce (2018) (TV film)

Dokumentární
21:00

Svět na talíři - Káhira (2022) (epizoda) (E05)

Dokumentární
21:30

Bedekr (2014) (pořad)

Dokumentární
22:00

MY 2 (2014)

Drama / Romantický
23:30

Balthazar - Přitlačeni ke zdi (2020) (epizoda) (S03E03)

Thriller
00:25

DobroDRUH (2015) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
00:50

Na houby (2011) (pořad)

Dokumentární
01:15

Spartakiádní vrah (1999) (TV film)

Dokumentární / Krimi / Historický
02:10

Na hranici tradic (2010) (pořad)

Dokumentární
02:35

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
03:00

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:30

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
03:55

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:00

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:30

Teleshopping Soukup shop

12:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:50

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:40

Příběh velké lásky (2022) (pořad)

Publicistický
17:00

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
17:50

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
21:30

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
22:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:55

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
00:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
00:40

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:45

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
02:00

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:55

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:45

Catwoman (2004)

Akční / Fantasy
06:20

Přestupný rok (2010)

Komedie / Romantický
08:15

Teleshopping

08:45

Dr. House - Společenská dohoda (2009) (epizoda) (S05E17)

Drama / Mysteriózní
09:40

Dr. House - Čiči čiči (2009) (epizoda) (S05E18)

Drama / Mysteriózní
10:35

Ztraceni v moři (1999)

Drama
12:50

Teleshopping

13:10
15:15

Mumie (1999)

Fantasy / Akční / Dobrodružný
17:35

Úkryt v zoo (2017)

Životopisný / Drama / Historický
20:00

Kong: Ostrov lebek (2017)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
22:20

Co by kdyby (2014)

Komedie / Drama
00:20

Mercury (1998)

Akční / Drama / Thriller
02:25

Úkryt (2002)

Drama / Krimi / Thriller
04:15

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:30

Partička (2011) (pořad)

Komedie
07:50

Magic Show (2022) (pořad)

Talk-show / Zábavný
08:25

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
09:30

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
10:35

Hvězdná brána - Oběti (2004) (epizoda) (S08E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:35

Hvězdná brána - Konec hry (2004) (epizoda) (S08E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Konstantin Černov (2015) (epizoda) (S06E24)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:25

Simpsonovi - Bart má dvě mámy (2006) (epizoda) (S17E14)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - Homere Simpsone, tohle je tvoje žena (2006) (epizoda) (S17E15)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Million Dollar Abie (2006) (epizoda) (S17E16)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Salam Banghalore! (2006) (epizoda) (S17E17)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Blíženci (2005) (epizoda) (S08E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Upoutaný Prométheus (2005) (epizoda) (S08E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Ať rozhodne osud (2019) (epizoda) (S11E01)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Stůj, nebo můj pes vystřelí (2007) (epizoda) (S18E20)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - 24 minut (2007) (epizoda) (S18E21)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Jak si Kent pustil pusu na špacír (2007) (epizoda) (S18E22)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Rád létá, a ne, že ne (2007) (epizoda) (S19E01)

Animovaný / Komedie
20:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
21:25

Fotr na tripu (2021) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
22:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Země vlků (2022) (epizoda) (S13E08)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
23:10

Cyklosalon.tv (2021) (pořad)

Publicistický
23:40

Simpsonovi - Stůj, nebo můj pes vystřelí (2007) (epizoda) (S18E20)

Animovaný / Komedie
00:10

Simpsonovi - 24 minut (2007) (epizoda) (S18E21)

Animovaný / Komedie
00:40

Simpsonovi - Jak si Kent pustil pusu na špacír (2007) (epizoda) (S18E22)

Animovaný / Komedie
01:10

Simpsonovi - Rád létá, a ne, že ne (2007) (epizoda) (S19E01)

Animovaný / Komedie
01:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Vzestup (2013) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Západ slunce (2021) (epizoda) (S13E06)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:25

Lovci prokletých pokladů - Po stopě projektu Athéna (2019) (epizoda) (S01E09)

Akční / Dobrodružný
04:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
04:55

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:10

Obchoďák - Přísahám na Ámose (2012) (epizoda) (E17)

Drama / Komedie
08:45

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:05

Osudy (1991) (TV film)

Drama / Romantický
14:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
15:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
16:00

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:00

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
18:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
19:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
20:00

Vzkaz z Vietnamu (1993) (TV film)

Drama / Romantický
22:00

Ranč Heartland - Vytrvalostní závod (2021) (epizoda) (S15E09)

Drama / Rodinný
23:00

Zoo - Vím, že na mě pořád myslíš (2022) (epizoda) (S02E11)

Rodinný / Drama
00:10

Zoufalé manželky - Vzpomínky 2/2 (2006) (epizoda) (S02E24)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:05

Zoufalé manželky - Poslouchej, jak déšť bubnuje do střechy (2006) (epizoda) (S03E01)

Drama / Komedie / Mysteriózní
02:05

Čarodějky - Samé trápení (2001) (epizoda) (S03E15)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:00

Čarodějky - Smrt si přišla pro Halliwellovou (2001) (epizoda) (S03E16)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama