Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Krok za krokem - Domácí ochranka (1992) (epizoda) (S02E08)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:50

Ordinace v růžové zahradě - Neviditelný vrah (2020) (epizoda) (S15E42)

Rodinný / Drama
08:05

Castle na zabití - Znovu po smrti (2016) (epizoda) (S08E19)

Krimi / Komedie / Drama
09:00

Dr. House - Tyran (2009) (epizoda) (S06E03)

Drama / Mysteriózní
09:55

Dr. House - Okamžitá karma (2009) (epizoda) (S06E04)

Drama / Mysteriózní
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:30

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Anatomie života - Identita (2021) (epizoda) (E19)

Drama
15:30

Mise nový domov (2016) (TV pořad)

Reality-TV
16:45

Víkend (2005) (TV pořad)

Publicistický
17:45

Dr. House - Tyran (2009) (epizoda) (S06E03)

Drama / Mysteriózní
18:40

Dr. House - Okamžitá karma (2009) (epizoda) (S06E04)

Drama / Mysteriózní
19:30

Castle na zabití - Znovu po smrti (2016) (epizoda) (S08E19)

Krimi / Komedie / Drama
20:10

Mise nový domov (2016) (TV pořad)

Reality-TV
21:10

Krok za krokem - Šéfka (1992) (epizoda) (S02E06)

Komedie / Rodinný / Romantický
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Neviditelný vrah (2020) (epizoda) (S15E42)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:40

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Anatomie života - Identita (2021) (epizoda) (E19)

Drama
04:10

Rodinné album (1994) (TV film)

Drama / Romantický
06:00

Walker, Texas Ranger - Černí draci (2000) (epizoda) (S08E18)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:55

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
07:55

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
08:55

Námořní vyšetřovací služba - Domácí fronta (2016) (epizoda) (S13E22)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
11:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Lekce romantiky (2021) (epizoda) (S02E71)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:55

Rozpal to, šéfe! (2014) (TV pořad)

Reality-TV
17:30

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
18:05

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:05

Námořní vyšetřovací služba - Domácí fronta (2016) (epizoda) (S13E22)

Akční / Krimi / Drama
20:00

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
21:00

Policie Hamburk (2007) (TV seriál)

Krimi / Drama
21:55

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Astro Boy (2003) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Drama
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Pošta volá (1974) (epizoda) (S02E23)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

Slunečná - Lekce romantiky (2021) (epizoda) (S02E71)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:00

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
04:30

Pošta pro tebe (2005) (TV pořad)

Talk-show / Rodinný
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
08:30

Bakaláři - Pyžamo (1980) (epizoda) (S09E16)

Komedie / Krátkometrážní
08:50

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
09:40

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 5 (2013) (epizoda) (S02E05)

Drama / Historický
10:45

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Strážmistr Topinka - Zločin na hřišti (2019) (epizoda) (E05)

Komedie
15:00

Černí baroni - Loučení (2004) (epizoda) (E07)

Komedie
15:54

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

15:55

Marta a Věra - Bobule (2016) (epizoda) (S02E03)

Komedie
16:25

Marta a Věra - Zapomnění (2016) (epizoda) (S02E04)

Komedie
16:55

Komici na jedničku (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Komedie / Talk-show
17:50

Kriminalista - Výslech (2010) (epizoda) (S05E04)

Krimi
18:50

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:25

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
19:50

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Móda s Terezou Vu (2020) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 5 (2013) (epizoda) (S02E05)

Drama / Historický
04:40

Serengeti - Invasion (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
05:40

Světci a svědci (2007) (TV pořad)

Dokumentární / Životopisný
05:55

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
06:20

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
06:50

Památky starověku (2012) (TV seriál)

Dokumentární
07:20

Poslední tajemství Třetí říše - Hitlerovy ženy (2011) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Válečný
08:10

Velká válka (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Drama
09:05

Vzestup robotů (2016) (TV film)

Dokumentární
10:00

Obdivuhodný svět přírody (2006) (TV seriál)

Dokumentární
10:30

Tajemství migrace v přírodě (2018) (TV seriál)

Dokumentární
11:25

Jáva, duše Indonésie (2019) (TV film)

Dokumentární
12:15

Českem nejen za sportem - Pardubický kraj (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Sportovní
12:45

O zvířátkách pana Krbce - Počmáraný hrad (1977) (epizoda) (E03)

Animovaný / Pohádka
12:55

Videoatlas chráněných a ohrožených druhů (1996) (TV seriál)

Dokumentární
13:00

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
13:15

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Úspěchy 2. světové války (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
15:00

Eurovision Song Contest 2021 (2021) (TV pořad)

Hudební / Soutěžní
17:15

Moc a paranoia Třetí říše (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický
18:10

Grantchester - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (S04E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:00

Hassel - Triton (2017) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama
19:40

Domorodé kmeny, zvířata a já (2016) (TV seriál)

Dokumentární
20:35

Queer - Průnik množin (2021) (epizoda) (S17E08)

Dokumentární
21:00

Soukromá muzea (2007) (TV seriál)

Dokumentární
21:10

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
21:35

V zajetí železné opony (2006) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:50

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
22:10

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:35

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Kuba, perla Karibiku (2013) (TV film)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
03:00

Nejúžasnější díla přírody (2018) (TV seriál)

Dokumentární
03:55

Tajemství migrace v přírodě (2018) (TV seriál)

Dokumentární
05:05

Rychlá hra (2015) (TV pořad)

Soutěžní
07:05

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
08:15

Teleshopping Soukup shop

09:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
10:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:00

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
13:05

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:50

Vtip za stovku! (2012) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
17:45

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
17:50

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
18:50

Inga Lindström - Léto v Norrsundě (2008) (epizoda) (E25)

Drama / Romantický
20:40

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:15

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:20

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

03:50

Rychlá hra (2015) (TV pořad)

Soutěžní
04:50

Teleshopping

05:20

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983)

Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy
07:55

Teleshopping

08:25

Strašidelný dům (2003)

Komedie / Fantasy / Rodinný
09:55

Léto s kovbojem (1976)

Komedie / Romantický
11:45

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Komedie / Romantický
14:00

Inferno (2016)

Akční / Dobrodružný / Krimi
16:25

Obřad (2011)

Drama / Thriller / Horor
18:40

Obhájce (2011)

Drama / Krimi / Thriller
20:50

Šofér (2014)

Komedie / Akční / Thriller
23:05

Můj přítel delfín (2011)

Drama / Rodinný
01:00

Dr. House - Tyran (2009) (epizoda) (S06E03)

Drama / Mysteriózní
01:50

Dr. House - Okamžitá karma (2009) (epizoda) (S06E04)

Drama / Mysteriózní
02:45

Sabrina (1996) (TV film)

Komedie / Rodinný / Fantasy
04:25

Hvězdná brána - Absolutní moc (2001) (epizoda) (S04E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

Hvězdná brána - Světlo (2001) (epizoda) (S04E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:30

Futurama - Jak chutná svoboda (2002) (epizoda) (S04E05)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:50

Futurama - Zbouchnutej (2003) (epizoda) (S04E01)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:20

Simpsonovi - Dravec a fešák (2011) (epizoda) (S23E01)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Bartův nový hrdina (2011) (epizoda) (S23E02)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Speciální XXII. čarodějnický díl (2011) (epizoda) (S23E03)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Mé nahraditelné já (2011) (epizoda) (S23E04)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Zázračné dítě (2001) (epizoda) (S04E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Entita (2001) (epizoda) (S04E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Temný raubíř (2003) (epizoda) (S04E04)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Leela běží o životy (2003) (epizoda) (S04E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Den, kdy se ochladila Země (2012) (epizoda) (S24E07)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Panu Burnsovi s láskou (2012) (epizoda) (S24E08)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Konec světa za dveřmi (2013) (epizoda) (S24E09)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Před zničením otestujte (2013) (epizoda) (S24E10)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:40

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:50

Vikingové - Ztracené duše (2020) (epizoda) (S06E14)

Akční / Drama / Historický
17:50

Nečum na mě show (2021) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
18:25

Simpsonovi - Den, kdy se ochladila Země (2012) (epizoda) (S24E07)

Animovaný / Komedie
18:55

Simpsonovi - Panu Burnsovi s láskou (2012) (epizoda) (S24E08)

Animovaný / Komedie
19:20

Simpsonovi - Konec světa za dveřmi (2013) (epizoda) (S24E09)

Animovaný / Komedie
19:50

Simpsonovi - Před zničením otestujte (2013) (epizoda) (S24E10)

Animovaný / Komedie
20:20

Futurama - Temný raubíř (2003) (epizoda) (S04E04)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:50

Futurama - Leela běží o životy (2003) (epizoda) (S04E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:10

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
22:20

Vikingové - Král Rybář (2017) (epizoda) (S05E01)

Akční / Drama / Historický
23:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:05

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
02:35

Flash - Vysoká rychlost (2016) (epizoda) (S02E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
03:30

Flash - Vítejte na Zemi Dva (2016) (epizoda) (S02E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Danielle Steel: Hvězda (1993) (TV film)

Drama / Romantický
08:10

Everwood - Cena za slávu (2003) (epizoda) (S01E13)

Drama / Rodinný
09:05

Everwood - Colin druhý (2003) (epizoda) (S01E14)

Drama / Rodinný
10:05

Krásná Fatmagul (2010) (TV seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
11:00

Krásná Fatmagul (2010) (TV seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
12:00

Doktor z venkova (1987) (TV seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:00

Doktor z venkova (1987) (TV seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
14:00

Rodinné album (1994) (TV film)

Drama / Romantický
15:55

Sestřičky Modrý kód - Investice do budoucnosti (2021) (epizoda) (E67)

Drama / Romantický
17:05

Plastická chirurgie s. r. o. - Don Hoberman (2009) (epizoda) (S06E01)

Drama / Krimi
18:05

Doktor z venkova (1987) (TV seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
19:00

Doktor z venkova (1987) (TV seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
20:00

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:00

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
22:00

Plastická chirurgie s. r. o. - Don Hoberman (2009) (epizoda) (S06E01)

Drama / Krimi
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:30

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
01:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama