Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:35

Ordinace v růžové zahradě - Vizita bude u vás (2020) (epizoda) (S16E01)

Rodinný / Drama
08:00

Odložené případy - Pozdní návraty (2004) (epizoda) (S01E19)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Dr. House - Dvacet vicodinů (2011) (epizoda) (S08E01)

Drama / Mysteriózní
09:55

Dr. House - Transplantace (2011) (epizoda) (S08E02)

Drama / Mysteriózní
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Výměna manželek (2005) (TV pořad)

Reality-TV
15:40

Comeback - Lupiči (2008) (epizoda) (S01E07)

Komedie
16:15

Comeback - Zdravý a nemocný (2008) (epizoda) (S01E08)

Komedie
16:50

Námořní vyšetřovací služba - Motel Monarcha (2019) (epizoda) (S17E07)

Akční / Krimi / Drama
17:45

Dr. House - Dvacet vicodinů (2011) (epizoda) (S08E01)

Drama / Mysteriózní
18:40

Dr. House - Transplantace (2011) (epizoda) (S08E02)

Drama / Mysteriózní
19:35

Odložené případy - Pozdní návraty (2004) (epizoda) (S01E19)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:20

Krok za krokem - Výměna rolí (1993) (epizoda) (S03E05)

Komedie / Rodinný / Romantický
21:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Vizita bude u vás (2020) (epizoda) (S16E01)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Hasiči (2010) (TV film)

Drama
04:15

Rosamunde Pilcher - Útesy lásky (1999) (epizoda) (S01E30)

Drama / Romantický
06:05

Walker, Texas Ranger - Sobotní večer (2001) (epizoda) (S09E14)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:05

Policie Hamburk - Mořský vlk v nesnázích (2009) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama
08:05

Policie Hamburk - Kaiovo rozhodnutí (2009) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama
09:05

Komisař Rex - Maskovaná smrt (1995) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Sestřičky Modrý kód - Hranice života a smrti (2021) (epizoda) (E76)

Drama / Romantický
15:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:45

Einstein - Případy nesnesitelného génia - Termodynamika (2020) (epizoda) (E06)

Komedie / Krimi
17:55

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
18:30

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:25

Komisař Rex - Maskovaná smrt (1995) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:30

Policie Hamburk - Mořský vlk v nesnázích (2009) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama
21:30

Policie Hamburk - Kaiovo rozhodnutí (2009) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama
22:30

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
00:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Stalo se jedné noci (1975) (epizoda) (S04E04)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

Sestřičky Modrý kód - Hranice života a smrti (2021) (epizoda) (E76)

Drama / Romantický
04:35

Strážmistr Topinka - Zločin na svatbě (2019) (epizoda) (E13)

Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Když se slunci nedaří - Honza (1995) (epizoda) (E01)

Rodinný
07:20

Přátelé Zeleného údolí - Janeček (1980) (epizoda) (E06)

Dobrodružný / Rodinný
07:50

Ženich uvízl (1976) (TV film)

Komedie
08:35

Noc klavíristy (1976)

Krimi / Drama
10:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 6 (2015) (epizoda) (S04E06)

Drama / Historický
10:55

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Dobrodružství kriminalistiky - Stopa (1989) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Drama / Dobrodružný
15:00

Hercule Poirot - Opona - Poirotův poslední případ (2013) (epizoda) (S13E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
16:29

Výsledky losování Šťastných 10

16:30

Příběhy slavných - Ritz, nebo nic (2011) (epizoda) (S12E14)

Dokumentární / Životopisný
17:25

Případy detektiva Murdocha - K smrti šokován (2021) (epizoda) (S14E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:10

Kriminalista - Ztráta paměti (2011) (epizoda) (S05E08)

Krimi
19:10

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
19:35

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
20:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:50

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 6 (2015) (epizoda) (S04E06)

Drama / Historický
03:50

Bakaláři - Anténa (1982) (epizoda) (S11E06)

Komedie / Krátkometrážní
04:40

Apokalypsa Stalin - Pán světa (2015) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický
05:35

Design (1999) (TV seriál)

Dokumentární
06:05

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
06:30

Folklorika (2007) (TV pořad)

Dokumentární
07:00

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
07:30

Rituály (2018) (TV seriál)

Dokumentární
08:20

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
08:50

Madagaskar - stromy a lidé (2020) (TV film)

Dokumentární
09:45

Televizní klub neslyšících (2011) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
10:10

Napoleon: Ruské tažení (2014) (TV film)

Dokumentární
11:05

Oběti Vikingů (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
12:00

Dynastie Windsorů (2020) (TV seriál)

Dokumentární
12:45

Jája a Pája - Jak plnili jarní přání (1986) (epizoda) (S01E03)

Animovaný / Loutkový / Komedie
12:55

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
13:25

Kus dřeva ze stromu - Hrušeň (2008) (epizoda) (E22)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
15:05

Na cestě - Na cestě po jihu Kalifornského poloostrova (2021) (epizoda) (S22E14)

Dokumentární
15:35

Gorily mezi Prahou a Afrikou (2011) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
16:05

Letecké katastrofy - Extrémní úhel (2019) (epizoda) (S19E05)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
16:50

Gomora - Der Bruder meines Bruders (2017) (epizoda) (S03E12)

Krimi / Drama / Thriller
17:35

Krtek - špionem v Severní Koreji (2020)

Dokumentární
18:40

Směr Dunkerk (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
19:40

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:20

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:40

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
21:00

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:25

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:40

Folklorní výlety (2013) (TV pořad)

Rodinný / Hudební
22:05

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:35

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
03:00

Ztracení králové z Bioka (2019)

Dokumentární
07:00

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
07:55

Teleshopping Soukup shop

08:45

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:00

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
13:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:20

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
19:25

Vaření se Sapíkem (2021) (TV pořad)

Publicistický
20:30

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
21:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:10

Teleshopping

05:40

Osudové léto (2002)

Drama / Romantický / Sportovní
07:40

Teleshopping

08:10

Godzilla (2014)

Akční / Dobrodružný / Thriller
10:35

Půl domu bez ženicha (1980)

Komedie
12:10

Nesnesitelná krutost (2003)

Komedie / Romantický / Krimi
14:00

Zrodila se hvězda (2018)

Drama / Romantický / Hudební
16:40

Co by kdyby (2014)

Komedie / Drama
18:40

Zloděj životů (2004)

Mysteriózní / Thriller / Krimi
20:35

Král Charles III. (2017) (TV film)

Drama
22:45

Zachraňte Willyho 3 (1997)

Rodinný / Dobrodružný / Drama
00:05

Nesnesitelná krutost (2003)

Komedie / Romantický / Krimi
01:50

Dr. House - Dvacet vicodinů (2011) (epizoda) (S08E01)

Drama / Mysteriózní
02:45

Dr. House - Transplantace (2011) (epizoda) (S08E02)

Drama / Mysteriózní
03:40

Osudové léto (2002)

Drama / Romantický / Sportovní
04:30

Hvězdná brána - Ztracený ráj (2003) (epizoda) (S06E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Proměna (2003) (epizoda) (S06E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Futurama - Zloděj na pytel (2012) (epizoda) (S07E04)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:55

Futurama - Rozvod po mutantsku (2012) (epizoda) (S07E05)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:25

Simpsonovi - Divoký víkend v Havaně (2016) (epizoda) (S28E07)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Hříchy našich otců (2016) (epizoda) (S28E08)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Poslední trakční hrdina (2016) (epizoda) (S28E09)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Ukradené Vánoce šáši Krustyho (2016) (epizoda) (S28E10)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Prozrazené tajemství (2003) (epizoda) (S06E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Trosečníci (2003) (epizoda) (S06E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Ostudový dotek (2012) (epizoda) (S07E06)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - V boji proti stroji (2012) (epizoda) (S07E07)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Scénky z manželského života (2018) (epizoda) (S29E13)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Šášovy strachy (2018) (epizoda) (S29E14)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Čtení pro mne není (2018) (epizoda) (S29E15)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Království za matraci (2018) (epizoda) (S29E16)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
16:00

Kondor - Otázka kompromisu (2018) (epizoda) (S01E08)

Akční / Drama / Thriller
17:10

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:40

Simpsonovi - Scénky z manželského života (2018) (epizoda) (S29E13)

Animovaný / Komedie
18:00

Simpsonovi - Šášovy strachy (2018) (epizoda) (S29E14)

Animovaný / Komedie
18:25

Simpsonovi - Čtení pro mne není (2018) (epizoda) (S29E15)

Animovaný / Komedie
18:55

Simpsonovi - Království za matraci (2018) (epizoda) (S29E16)

Animovaný / Komedie
19:25

Futurama - Ostudový dotek (2012) (epizoda) (S07E06)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:50

Futurama - V boji proti stroji (2012) (epizoda) (S07E07)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:20

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:30

Letopisy rodu Shannara - Krev (2017) (epizoda) (S02E10)

Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
22:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:35

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:45

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:55

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:25

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
03:15

Simpsonovi - Krycí jméno D.Ě.D.A. (2021) (epizoda) (S32E21)

Animovaný / Komedie
03:45

Teorie velkého třesku - Akumulace laureátů (2019) (epizoda) (S12E18)

Komedie / Romantický
04:05

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Rosamunde Pilcher - Rozervaná srdce (2000) (epizoda) (S01E35)

Drama / Romantický
08:15

Everwood - To, co jsem (2005) (epizoda) (S04E04)

Drama / Rodinný
09:10

Everwood - Ve čtyřech (2005) (epizoda) (S04E05)

Drama / Rodinný
10:05

Čarodějky - Síla dvou (1999) (epizoda) (S01E20)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Čarodějky - Láska je zlá (1999) (epizoda) (S01E21)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Květ života (1999) (epizoda) (S01E32)

Drama / Romantický
15:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
16:50

Slunečná - Druhé Vánoce (2021) (epizoda) (S02E79)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:00

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
22:00

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
23:05

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:50

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
02:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:05

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama