Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Ordinace v růžové zahradě - Show začíná (2020) (epizoda) (S16E06)

Rodinný / Drama
07:55

Odložené případy - Nebezpečná čtvrť (2004) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Dr. House - Kdo je bez viny (2012) (epizoda) (S08E11)

Drama / Mysteriózní
09:55

Dr. House - Chase (2012) (epizoda) (S08E12)

Drama / Mysteriózní
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Výměna manželek (2005) (TV pořad)

Reality-TV
15:40

Comeback - Giganti (2008) (epizoda) (S01E11)

Komedie
16:15

Comeback - Zlatá rybka (2008) (epizoda) (S01E12)

Komedie
16:50

Námořní vyšetřovací služba - Útěk (2020) (epizoda) (S17E11)

Akční / Krimi / Drama
17:45

Dr. House - Kdo je bez viny (2012) (epizoda) (S08E11)

Drama / Mysteriózní
18:40

Dr. House - Chase (2012) (epizoda) (S08E12)

Drama / Mysteriózní
19:40

Odložené případy - Nebezpečná čtvrť (2004) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
21:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Show začíná (2020) (epizoda) (S16E06)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Specialisté - Na uhel (2018) (epizoda) (S02E32)

Krimi / Thriller
04:15

Rosamunde Pilcher - Bouřlivé setkání (1993) (epizoda) (S01E01)

Drama / Romantický
06:05

Walker, Texas Ranger - Nebezpečná rychlost (2001) (epizoda) (S09E19)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:05

Policie Hamburk - Zázračné dítě (2010) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Drama
08:05

Policie Hamburk - Medvědí služba (2010) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Drama
09:05

Komisař Rex - Vůně smrti (1995) (epizoda) (S02E10)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Sestřičky Modrý kód - Krvavá svatba (2021) (epizoda) (E78)

Drama / Romantický
15:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:45

Einstein - Případy nesnesitelného génia - Magnetismus (2020) (epizoda) (E07)

Komedie / Krimi
17:55

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
18:30

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:30

Komisař Rex - Vůně smrti (1995) (epizoda) (S02E10)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:30

Policie Hamburk - Zázračné dítě (2010) (epizoda) (S04E15)

Krimi / Drama
21:30

Policie Hamburk - Medvědí služba (2010) (epizoda) (S04E16)

Krimi / Drama
22:25

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
00:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Kam kráčíte, kapitáne Chandlere? (1975) (epizoda) (S04E10)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

Sestřičky Modrý kód - Krvavá svatba (2021) (epizoda) (E78)

Drama / Romantický
04:10

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
04:35

První republika - Lhář prolhaná (2014) (epizoda) (S01E02)

Drama / Rodinný / Historický
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Když se slunci nedaří - Šnajberková (1995) (epizoda) (E06)

Rodinný
07:20

Přátelé Zeleného údolí - Ostrovid (1980) (epizoda) (E11)

Dobrodružný / Rodinný
07:50

Tak neváhej a toč – speciál! (1995) (TV pořad)

Talk-show / Soutěžní
08:40

Čas pracuje pro vraha (1979)

Krimi
10:10

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 2 (2016) (epizoda) (S05E02)

Drama / Historický
11:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Dobrodružství kriminalistiky - Jed (1989) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Dobrodružný
15:05

Neobyčejné životy - Nina Divíšková (2010) (epizoda) (S02E02)

Dokumentární / Životopisný
15:55

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Komedie / Drama
17:44

Výsledky losování Šťastných 10

17:45

Případy detektiva Murdocha - Vražda v hotýlku (2021) (epizoda) (S14E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:25

Requiem pro panenku (1991)

Drama / Thriller / Psychologický
20:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:50

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 2 (2016) (epizoda) (S05E02)

Drama / Historický
03:50

Bakaláři - Nevěra (1982) (epizoda) (S11E27)

Komedie / Krátkometrážní
04:45

Můj otec, špión (2019)

Dokumentární
06:10

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
06:35

Vytrženo z metropole (2015) (TV pořad)

Publicistický / Krátkometrážní
06:45

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
07:10

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
07:40

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
08:25

Počasí: Meteorologické dobrodružství (2019) (TV film)

Dokumentární
09:20

Klíč (2010) (TV pořad)

Rodinný
09:45

Martin Fruwein osmadvacátý odsouzený (2021) (TV film)

Dokumentární / Drama / Historický
10:45

Ženy Charty 77 (2006) (TV pořad)

Dokumentární / Životopisný
11:00

Dynastie Windsorů (2020) (TV seriál)

Dokumentární
11:45

Fotbal: Švédsko - Polsko

14:00

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
14:10

Na cestě - Na cestě po ostrově Madeira (2021) (epizoda) (S22E15)

Dokumentární
14:35

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
14:45

Fotbal: Německo - Maďarsko

17:00

Letecké katastrofy - Osudná výška (2011) (epizoda) (S11E02)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
17:45

Gomora - Blutregen (2019) (epizoda) (S04E01)

Krimi / Drama / Thriller
18:40

Katolická církev - tíživé mlčení (2017) (TV film)

Dokumentární
19:40

Španělská občanská válka (2015) (TV film)

Dokumentární / Historický / Válečný
20:30

Legendy kriminalistiky - Torzo (2017) (epizoda) (S01E11)

Dokumentární / Krimi
21:05

Prázdné hnízdo? (2005) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
21:30

Žijeme s vírou (2010) (TV pořad)

Dokumentární
22:00

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
22:50

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:45

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
03:00

David Attenborough: Slon jménem Jumbo (2017) (TV film)

Dokumentární
07:00

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
07:55

Teleshopping Soukup shop

08:45

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:00

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
13:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:20

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Vaření se Sapíkem (2021) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
21:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:05

Teleshopping

05:35

Tři chlapi na cestách (1973)

Komedie
07:35

Teleshopping

08:05

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Dobrodružný
10:40

Prázdniny pro psa (1980)

Komedie / Rodinný
12:15

Flubber (1997)

Rodinný / Komedie / Fantasy
14:00

Krotitelé duchů (2016)

Fantasy / Sci-Fi / Akční
16:40

Svatba na divoko (2017)

Komedie
18:35

Vražda na Eigeru (1975)

Akční / Thriller
22:40

Chladné srdce (2014) (TV film)

Fantasy / Pohádka
00:00

Flubber (1997)

Rodinný / Komedie / Fantasy
01:40

Dr. House - Kdo je bez viny (2012) (epizoda) (S08E11)

Drama / Mysteriózní
02:30

Dr. House - Chase (2012) (epizoda) (S08E12)

Drama / Mysteriózní
03:25

Kniha džunglí (2016)

Dobrodružný / Drama / Rodinný
04:30

Hvězdná brána - Křehká rovnováha (2003) (epizoda) (S07E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Orpheus (2003) (epizoda) (S07E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Futurama - Hrátky s ohněm (2013) (epizoda) (S07E18)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:55

Futurama - Sobotní zábavné dopoledne (2013) (epizoda) (S07E19)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:25

Simpsonovi - Scénky z manželského života (2018) (epizoda) (S29E13)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Šášovy strachy (2018) (epizoda) (S29E14)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Čtení pro mne není (2018) (epizoda) (S29E15)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Království za matraci (2018) (epizoda) (S29E16)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Revidování (2003) (epizoda) (S07E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Záchranný člun (2003) (epizoda) (S07E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Kalkulon 2.0 (2013) (epizoda) (S07E20)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Zadečku, vrať se (2013) (epizoda) (S07E21)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Dívka, která neumí říci ne (2019) (epizoda) (S30E20)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Útěk z Kanady (2019) (epizoda) (S30E21)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Kriminálka Springfield (2019) (epizoda) (S30E22)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Kouzelná moc krystalů (2019) (epizoda) (S30E23)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
16:00

Kondor - Smrt je sklizeň (2018) (epizoda) (S01E09)

Akční / Drama / Thriller
17:10

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:40

Simpsonovi - Dívka, která neumí říci ne (2019) (epizoda) (S30E20)

Animovaný / Komedie
18:05

Simpsonovi - Útěk z Kanady (2019) (epizoda) (S30E21)

Animovaný / Komedie
18:35

Simpsonovi - Kriminálka Springfield (2019) (epizoda) (S30E22)

Animovaný / Komedie
18:55

Simpsonovi - Kouzelná moc krystalů (2019) (epizoda) (S30E23)

Animovaný / Komedie
19:25

Futurama - Kalkulon 2.0 (2013) (epizoda) (S07E20)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:50

Futurama - Zadečku, vrať se (2013) (epizoda) (S07E21)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:20

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
21:25

Vikingové - Ledová panna (2020) (epizoda) (S06E07)

Akční / Drama / Historický
22:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:40

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:50

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:30

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
03:15

Simpsonovi - Pít či nepít (2021) (epizoda) (S32E22)

Animovaný / Komedie
03:45

Teorie velkého třesku - Definice postačování (2019) (epizoda) (S12E20)

Komedie / Romantický
04:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:10

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Rosamunde Pilcher - Jarní vánice (1996) (epizoda) (S01E09)

Drama / Romantický
08:10

Everwood - Užij si tu jízdu (2006) (epizoda) (S04E18)

Drama / Rodinný
09:10

Everwood - Účtování (2006) (epizoda) (S04E19)

Drama / Rodinný
10:05

Čarodějky - Procitnutí (2000) (epizoda) (S02E12)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Čarodějky - Zvířata a lidé (2000) (epizoda) (S02E13)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
12:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Konec jednoho léta (1995) (epizoda) (S01E05)

Drama / Romantický
15:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
16:55

Slunečná - Nejhorší období (2021) (epizoda) (S02E81)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:15

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:15

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:10

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
22:05

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
23:15

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:50

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
02:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:05

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama