Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:55

Loskuták na výletě (2020) (TV pořad)

Publicistický
06:20

Výměna manželek (2005) (TV pořad)

Reality-TV
07:45

Můj kamarád drak (2016)

Fantasy / Akční / Dobrodružný
09:45

Lovci pokladů (2004)

Akční / Dobrodružný / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Krotitelé duchů (2016)

Fantasy / Sci-Fi / Akční
16:00

Vítejte v džungli (2003)

Akční / Dobrodružný / Komedie
18:00

Lovci pokladů (2004)

Akční / Dobrodružný / Rodinný
20:30

Specialisté - Hudební obětina (2018) (epizoda) (S02E31)

Krimi / Thriller
21:15

Loskuták na výletě (2020) (TV pořad)

Publicistický
21:45

Novashopping

22:55

SpongeBob v kalhotách (1999) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
23:25

SpongeBob v kalhotách (1999) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
23:55

Looney Tunes: Nové příběhy (2015) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
00:25

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
00:50

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
01:15

Chladné srdce (2014) (TV film)

Fantasy / Pohádka
03:05

Zamilovaný profesor (1996)

Komedie / Romantický / Sci-Fi
04:15
06:10

Forrest Gump (1994)

Drama / Komedie / Romantický
09:10

Pátek není svátek (1979)

Komedie
10:55

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:40

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Einstein - Případy nesnesitelného génia - Magnetismus (2020) (epizoda) (E07)

Komedie / Krimi
14:30

Temné hlubiny (2018)

Akční
16:50

Kořist (2007)

Dobrodružný / Drama / Horor
18:40

Bastardi 3 (2012)

Drama
20:45

Expert na zločin - Náměsíčná žena (2018) (epizoda) (S01E01)

Krimi
21:45

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
22:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:10

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
23:40

Psí život (1997) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
00:05

M*A*S*H - Mrtvý kapitán Pierce (1975) (epizoda) (S04E05)

Komedie / Drama / Válečný
00:45

M*A*S*H - Hej doktore (1975) (epizoda) (S04E06)

Komedie / Drama / Válečný
01:10

Hitlerovi bodyguardi (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
02:20

Prima SVĚT (1995) (TV pořad)

Publicistický
02:55

Rozpal to, šéfe! (2014) (TV pořad)

Reality-TV
03:30

Prima Mazlíček (2019) (TV pořad)

Zábavný / Naučný
04:05

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:00

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
05:50

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
06:00

Zprávy

06:05

Pohádka o věrnosti (1993) (TV film)

Pohádka
07:15

Jak se ševcem šili čerti (1975) (TV film)

Pohádka
08:20
09:50

Hercule Poirot - Opona - Poirotův poslední případ (2013) (epizoda) (S13E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
11:25

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

Zázraky přírody (2009) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
14:20

Šíleně smutná princezna (1968)

Pohádka / Hudební / Komedie
15:44

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

15:45

Maigret - Maigret a přístav v mlze (1996) (epizoda) (E20)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:15

Komisař Montalbano - Hlas houslí (1999) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:00

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:30

Přes nový práh (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:55

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
20:20

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
20:40

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
21:25

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
21:50

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
22:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:25

Jak se Honza učil bát (1974) (TV film)

Pohádka
23:50
01:15

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
01:55

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
02:45

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
03:00

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
03:35

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
04:05

Letecké katastrofy - Extrémní úhel (2019) (epizoda) (S19E05)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
04:50

Krásný ztráty (2000) (TV pořad)

Talk-show
05:50

Nelehký život medvědů (2019) (TV film)

Dokumentární
06:20

Fraška (1992)

Komedie / Romantický
08:00

Svět faraona Chufua (2019)

Dokumentární / Historický
08:55

David Attenborough: Slon jménem Jumbo (2017) (TV film)

Dokumentární
09:55

Půvab severní Itálie (2020) (TV film)

Dokumentární
10:50

Podoby Václava Klause (2013) (TV film)

Dokumentární
11:45

Jája a Pája - Jak pěstovali kaktus (1986) (epizoda) (S01E06)

Animovaný / Loutkový / Komedie
11:55

Sousedé (2017) (TV pořad)

Dokumentární
12:20

Curriculum vitae (1999) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Bojovali za vlast (1975)

Drama / Válečný
15:40

Domino (2019)

Krimi / Thriller
17:05

Gomora - Der Bruder meines Bruders (2017) (epizoda) (S03E12)

Krimi / Drama / Thriller
17:50

Hassel - Angst (2017) (epizoda) (S01E06)

Krimi / Drama
18:35

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
19:20

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
19:45

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:00

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:20

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
21:15

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:30

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:55

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
22:00

Bohemia mia (2011) (TV film)

Dokumentární
23:00

Balabánci (1993) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
23:05

Zvonečkovi (2001) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
23:35

Prasátko Peppa (2004) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
23:40

Prasátko Peppa (2004) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
23:45

Friends: Kámošky z Heartlake City (2012) (TV seriál)

Animovaný
00:05

Pan Jezevec a paní Liška (2016) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:20

Méďa a lumíci (2015) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:30

Studio Kamarád (1980) (TV pořad)

Rodinný
02:00

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
02:15

Hledání ztraceného času (1991) (TV pořad)

Dokumentární
02:35

Národ bez hlav (1998) (TV film)

Dokumentární / Historický
03:30

Kronika česká: Následky Bílé hory (1997) (TV film)

Dokumentární / Historický / Krátkometrážní
03:55

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
04:10

Vaření se Sapíkem (2021) (TV pořad)

Publicistický
05:10

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
07:10

Utta Danella: Pouto lásky (2015) (TV film)

Drama / Romantický
09:15

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
10:10

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:15

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
14:00

To byl náš hit (2011) (TV pořad)

Hudební / Soutěžní
15:25

Barrandovský videostop (2011) (TV pořad)

Soutěžní / Zábavný
16:25

Vtip za stovku! (2012) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
17:25

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
18:05

Utta Danella: Pouto lásky (2015) (TV film)

Drama / Romantický
20:05

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:45

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:00

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

02:50

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
03:20

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
04:20

Teleshopping

04:55

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
07:25

Úžasňákovi (2004)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
09:40

Lilo & Stitch (2002)

Komedie / Rodinný / Animovaný
11:10
13:00

Úžasňákovi 2 (2018)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
15:15

Mariňák (2005)

Drama / Válečný / Životopisný
17:40

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Akční / Dobrodružný / Thriller
19:30

Živý terč (1993)

Akční / Dobrodružný / Krimi
21:05

Na straně osm (2011) (TV film)

Mysteriózní / Drama
22:45

Knoflíková válka (1994)

Dobrodružný / Drama / Rodinný
00:10

Lilo & Stitch (2002)

Komedie / Rodinný / Animovaný
01:40
03:35

Teleshopping

04:35

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
05:00

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Futurama - Skoro poslední přání (2012) (epizoda) (S07E10)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
05:55

Futurama - Viva Mars Vegas (2012) (epizoda) (S07E12)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:25

Simpsonovi - Burnsova univerzita (2017) (epizoda) (S28E19)

Animovaný / Komedie
06:55

Simpsonovi - Dokonalý vnuk (2017) (epizoda) (S28E20)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Noční klub u Vočka (2017) (epizoda) (S28E21)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Město psů (2017) (epizoda) (S28E22)

Animovaný / Komedie
08:20

Globální kolaps (2017) (TV film)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15

Futurama - Hon na robolišku (2012) (epizoda) (S07E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
10:45

Futurama - Přírodňárna (2012) (epizoda) (S07E13)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIX (2018) (epizoda) (S30E04)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Řidič na baterky (2018) (epizoda) (S30E05)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Nesrdečné pozdravy z Ruska (2018) (epizoda) (S30E06)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Máma v sukních (2018) (epizoda) (S30E07)

Animovaný / Komedie
13:15

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Akční / Sci-Fi / Thriller
16:10

Suburra (2015)

Krimi / Thriller / Drama
18:55

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIX (2018) (epizoda) (S30E04)

Animovaný / Komedie
19:20

Simpsonovi - Řidič na baterky (2018) (epizoda) (S30E05)

Animovaný / Komedie
19:50

Simpsonovi - Nesrdečné pozdravy z Ruska (2018) (epizoda) (S30E06)

Animovaný / Komedie
20:20

Simpsonovi - Máma v sukních (2018) (epizoda) (S30E07)

Animovaný / Komedie
20:50

Kondor - Otázka kompromisu (2018) (epizoda) (S01E08)

Akční / Drama / Thriller
21:50

Vikingové - Duchové, bohové a přisluhovači (2019) (epizoda) (S06E03)

Akční / Drama / Historický
23:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:10

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
00:25

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
02:55

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
03:55

Cyklosalon.tv (2021) (TV pořad)

Publicistický
04:15

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
05:25

Rosamunde Pilcher - Květ života (1999) (epizoda) (S01E32)

Drama / Romantický
07:15

Everwood - Přízraky (2006) (epizoda) (S04E10)

Drama / Rodinný
08:10

Everwood - Ztráty a nálezy (2006) (epizoda) (S04E11)

Drama / Rodinný
09:05

Čarodějky - Ďábelská hudba (1999) (epizoda) (S02E04)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:00

Čarodějky - Vždyt' ona je přece muž! (1999) (epizoda) (S02E05)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
11:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Není cesty ven (2016) (TV film)

Drama
14:50

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
15:50

Svatby v Benátkách - Královna ze Sáby (2014) (epizoda) (S01E32)

Rodinný / Komedie / Romantický
17:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:00

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
20:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
21:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:35

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
00:30

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný
01:45

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:30

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
03:15

Na houpačce (2021) (TV pořad)

Publicistický
03:25

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama